PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سایتای عجیب غریبی که توی آنالیتیکز میبینم به سایتم لینک دادن ؟!!

startToday
July 13th, 2015, 14:09
سلام خدمت دوستان.
توی گوگل آنالیتیکز که آمار سایت رو بررسی میکنم توی رفرال ها یه سری سایتای عجیب غریبی هست که جزو بیشترین سشن های سایتم هستن!

www.Get-Free-Traffic-Now.com (http://www.Get-Free-Traffic-Now.com)
www.event-tracking.com (http://www.event-tracking.com)
floating-share-buttons.com
site3.floating-share-buttons.com
free-social-buttons.com
www4.free-social-buttons.com
sitename.us10.list-manage2.com

و بعضیشون با آدرس های دیگه هم موجوده مثلا site3.floating-share-buttons.com و site4 و site7 و...

ضمنا این رو هم بگم که هیچ اقدامی برای گرفتن بازدید الکی و... نکردم.
ممنون میشم راهنمایی کنید دوستان.

filtersms
July 13th, 2015, 14:12
سلام ، نترس این سایت ها روبات هستند

یعنی یک روبات کار گذاشتن که هر مطلب جدیدی منتشر میشه اینا یک لینک الکی میدن

بیشتر این کار میکنن که سایت رنکش بالا بره و بعد راه اندازی میکنن

یه کار بیخوده

الکیه

با تشکر

Linorth
July 13th, 2015, 14:35
ربات هستن. صدمه ای به امارسایت شما نمیزنن.

startToday
July 13th, 2015, 17:03
ممنون از پاسختون. این سوال هم در ادامه بپرسم...
مثلا توی لیست کاربران آنلاین سایت که چک میکنم مثلا ۷۰ تا IP ردیف کرده. توی iplocation.net که چک میکنم از چین و آمریکا و... هست آی پی ها . این همون روبات ها هستن ؟

fadak
July 13th, 2015, 17:10
با سلام
خیر تمام این مواردی که گفتید روبات نیستند بلکه اغلب آیپی های ایران هستند(بازدیدکننده) اما سیستم آمارگیر موقعیت رو اشتباه تشخیص داده
ولی اون سایتهایی که در پست اول گفتید روباتند اسیبی به سایت شما نمیرسانند (میتوانید مسدود کنید) اما حواستون باشه که اونها رو از آمار کم کنید که آمار واقعی تری را داشته باشید
موفق باشید

startToday
July 14th, 2015, 14:55
ممنون. خب خیالم ازین بابت که ضرری برای سایت ندارن راحت شد، حالا میمونه صحت آمار سایت...
از نتایج گوگل آنالیتیکز که دارم فیلــتر میکنم این سایت ها رو تا آمار درست از سایت داشته باشم.

فقط چطور میتونم راه ورودشون به سایت رو ببندم کلا ؟ با htaccess هست ؟ اگر همینه ممنون میشم دستورات لازم رو بگید.
و حالا که فهمیدم ضرری برای سایت ندارن، میخوام بپرسم منفعتی هم ندارن اصلا ؟

ممنون...

- - - Updated - - -

ممنون میشم راهنمایی کنید...

kouroshez
July 14th, 2015, 15:35
درود بر شما بیشتر این ها ربات هستند در در مدیریت محتوا های خود پلاگین هایی استفاده میکنند که به دنبال مطالب هستند که میخزن داخل سایت ها و.. جای نگرانی نیست