PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Ussd رايگان و بدون کارمزد زرين پال - پاسخ به ابهامات

samansystems
July 13th, 2015, 13:36
*720*97*xxxx#

xxxx: کد اختصاصی شما خواهد بود.
بزودی کد های جديدی علاوه بر 720 معرفی خواهد شد.
عزيزان در خصوص خدمات ussd زرين پال و هزينه های اون سوالاتی داشتند که لازم شد اين تاپيک رو در جهت شفاف سازی موارد درج کنيم.
خدمات ussd زرين پال رايگان هست و برای استفاده ازونها کافی هست درگاه عادی زرين پال روی سايتتون فعال باشه. در اين صورت ussd زرين پال برای وبسايتتون فعال ميشه و ميتونيد از طريق موبايل و بدون اتصال به اينترنت فروش خودتون رو داشته باشيد.

کارمزد سرويس ussd مشابه ساير سرويس های زرين پال هست. ازونجائی که زرين پال از بهمن ماه سال 1392 زرين کارت رو معرفی کرده، به کمک زرين کارت ميتونيد از تسويه آنی و بدون کارمزد حتی برای ussd هم استفاده کنيد.

سرويس های ussd در حال حاضر تنها توسط زرين پال ارائه ميشه و سايت های مختلفی که عنوان ارائه خدمات ussd رو ذکر ميکنن، تنها برای جذب کاربر به عضويت اينکار رو انجام ميدن و در واقع هنوز خدمت يا سرويسی رو ارائه نميدن.

ppscoir
July 13th, 2015, 18:23
سلام
ما از این سرویس شما استفاده میکردیم ولی چند هفته هست این سرویس کار نمیکنه برای ما و کد میزنیم میگه نادرست هست

sardarn
July 13th, 2015, 19:00
سلام
ما از این سرویس شما استفاده میکردیم ولی چند هفته هست این سرویس کار نمیکنه برای ما و کد میزنیم میگه نادرست هست

سلام

قبلا یک کد دیگه بود.من الان کد خودم تست کردم درست شده بود.امتحان کنید الان درست شده.

موفق باشید

nima17701
July 13th, 2015, 19:46
سلام

سلام دوست عزیز؛ مدت زیادی است از این سرویس استفاده میکنیم و مشکلی ندارد، ممکن است مبلغ پرداختیتان بیش از 200.000 تومان بوده چراکه سقف پرداخت Ussd در روز 200 تومن است، که اگر این محدودیت برداشته شود خیلی عالی میشود. در مجموع به آقایان امیری و همکارانشان خسته نباشید میگم با خدماتی که به زرین پال اضافه کرده اند فوق العاده عالی شده و بنده شخصا درگاه اختصاصی بانک ملتم را در سایت اصلی غیرفعال کرده ام.
موفق باشید

samansystems
July 13th, 2015, 23:41
سلام

با سلام
کد قبلی 770 بود که به دليل اختلال شديد به 720 جايگزين شد و بزدی کدهای پشتيبان ديگه ای هم معرفی ميشن.

chaleshtor
July 14th, 2015, 16:38
با سلام
کد قبلی 770 بود که به دليل اختلال شديد به 720 جايگزين شد و بزدی کدهای پشتيبان ديگه ای هم معرفی ميشن.

سلام
پس 770 غیر فعال شده؟

omid1991
July 14th, 2015, 19:28
سلام
پس 770 غیر فعال شده؟
با سلام

بله غیرفعال هستش
دلیل :

api
July 14th, 2015, 20:09
تبریک میگم جناب امیری
حرکت جالبی هست .
یک پیشنهاد همکاری براتون دارم . البته تا چند ماه آینده براتون ارسال میکنم .

2244
July 15th, 2015, 13:55
سلام

بهترین درگاه از نظر من

بدون کارمزد با کارت بانکی و واریز آنی . واقعا از این بهتر؟

آقای امیری درگاه ما رو مستقیم کنید عالی میشه

samansystems
July 22nd, 2015, 14:50
همچنان ussd به تمامی کاربران قابل ارائه هست.
برای درگاه مستقيم با نام و لوگوی سايتتون (و البته بدون کارمزد) هم ميتونيد داخل وبسايت پيگيری کنيد تا فعال بشه.

2244
July 22nd, 2015, 15:00
همچنان ussd به تمامی کاربران قابل ارائه هست.
برای درگاه مستقيم با نام و لوگوی سايتتون (و البته بدون کارمزد) هم ميتونيد داخل وبسايت پيگيری کنيد تا فعال بشه.

سلام

پیگیری کردیم توی سایت برای درگاه مستقیم ظاهرا محدودیت داره و باید تراکنش به یه حدی برسه.

samansystems
July 22nd, 2015, 15:05
سلام

پیگیری کردیم توی سایت برای درگاه مستقیم ظاهرا محدودیت داره و باید تراکنش به یه حدی برسه.

با سلام
برای درگاه مستقيم با نام و لوگوی سايتتون حداقل بايد 50 تراکنش ماهانه داشته باشيد که البته برای يک سايتی که فعال باشه اصلا تعداد بالائی نيست.
مد نظر داشته باشيد به کمک زرين کارت ميتونيد از تسويه آنی و بدون کارمزد برای اين سرويس استفاده کنيد.