PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پلیر پخش فیلم

m.nemati
September 4th, 2010, 02:55
سلام دوستان گل

من یک فیلم 30 ثاینه ای دارم. که می خواهم در سایت قرار بدهم اما میخواهم به صورت مدیا پلیر کاربر کلیک کند و فیلم پخش شود. من در گوگل زیاد سکردم. همه چیز در مور پخش آنلاین موسیقی پیدا شد. اما کد جاوا یا اسکرپتی در مورد پخش فیلم پیدا نکردم... مثلا یک دکمه برای پخش و یک دکمه برای ایست و... خیلی ساده ...

لطفا منو راهنمایی کنید.

با تشکر

Rezash
September 4th, 2010, 03:05
<OBJECT id="VIDEO" width="320" height="240"
style="position:absolute; left:0;top:0;"
CLASSID="CLSID:6BF52A52-394A-11d3-B153-00C04F79FAA6"
type="application/x-oleobject">

<PARAM NAME="URL" VALUE="your file or url">
<PARAM NAME="SendPlayStateChangeEvents" VALUE="True">
<PARAM NAME="AutoStart" VALUE="True">
<PARAM name="uiMode" value="none">
<PARAM name="PlayCount" value="9999">
</OBJECT>

---------- Post added at 03:05 AM ---------- Previous post was at 03:04 AM ----------

توضيحاتشم خواستي : How to embed Windows Media Player in HTML document | Resources | Mioplanet (http://www.mioplanet.com/rsc/embed_mediaplayer.htm)

mdt
September 4th, 2010, 12:24
اگر فرمت فیلمت رو به MP4 یا flv تغییر بدی می توانی از flowplayer هم استفاده کنی، که پخش کننده چند رسانه ای بر مبنای فلش پلیره.
Flowplayer - Flash Video Player for the Web (http://flowplayer.org/index.html)

m.nemati
September 6th, 2010, 00:52
با سلام

hello بسیار از تو ممنونم. متسفانه زیاد انگلیسم خوب نیست. میتونید راهنمایی کنید: چون من اول را وارد کردم ، اما هیچ دکمه ای ایجاد نمیشه. البته آدرس فایل را فقط دادم. حتما یه تنظیماتی میخواهد... لطفا راهنمایی کنید.

mdt از شما هم ممنونم اما فرمت تصویری من mpg است....

Rezash
September 6th, 2010, 01:22
با سلام

hello بسیار از تو ممنونم. متسفانه زیاد انگلیسم خوب نیست. میتونید راهنمایی کنید: چون من اول را وارد کردم ، اما هیچ دکمه ای ایجاد نمیشه. البته آدرس فایل را فقط دادم. حتما یه تنظیماتی میخواهد... لطفا راهنمایی کنید.

mdt از شما هم ممنونم اما فرمت تصویری من mpg است....

خواهش مي كنم.
تو ff تست كرديد يا ie? مرورگر بايد پلاگينش رو نصب داشته باشه تا اجرا بشه ، معمولا تو ie پيشفرض نصب هست. اين مورد درسته؟

m.nemati
September 6th, 2010, 01:41
سلام

ممنون از سرعت پاسختون...

من از اکسپلورر استفاده می کنم. ولی... ضمن اینکه من میخواهم تو هر مرورگر اجرا بشه... مثلا خیلی از سایت ها با همین نسه و مرورگر فایرفاکس اجرا میشه... چون نمی خواهم محدودیت باشه... فرمن تصویر هم mpg هست.

kingoftehran
September 6th, 2010, 01:56
با سلام
همون دستور embed توی مرورگر ها کامل کار می کنه تا جایی که یادم می آد ولی اکسر ساتها از flash واسه پخش استفاده می کنند می تونی تبدیل کنی به اون حالت

Rezash
September 6th, 2010, 02:09
بهرحال اگر مرورگر كاربر محدوديت داشته باشه شما به هيچ صورتي نمي تونيد نشون بديد.
الان كد رو كه زديد بالاي پنجره،گوشه ها يا هيچ جا پيامي هم نيومد كه بگه نصب نيست ؟ اگه ميشه يك پريسنت اسكرين بذار ببينم چجوري نشون ميده.

m.nemati
September 6th, 2010, 02:43
دوستان ، والا هیچی نشان نمی دهد. شما میتوانید یک صفحه htmlخوئتان بسازید و یه فیلم ( با فرمت mpg یا فلش ) اچرا کند.... ,و صفحه را برای دانلود برای من بگذارید... من حاضرم فایلم را فلش هم تبدیل شود اما اجرا کند. ممنون میشم شما دوستان یه صفحه html بسازید و آماده کنید تا ببینم مشکل من کجا است.

با تشکر

m.nemati
September 8th, 2010, 05:26
سلام

کسی نیست که ما را راهنمایی کند..

Rezash
September 8th, 2010, 16:14
سلام

کسی نیست که ما را راهنمایی کند..

به نظر من در قالب فلش بذار.فيلمت رو اگه ميتوني ارسال كن تو يك برنامه فلش برات بذارمش.

m.nemati
September 9th, 2010, 00:17
سلام

مشکل از بابت تبدیل فیلم به فلش ندارم . میتونم... فقط موضوع این است که میخواهم یک پلیر هم باشد که بتواند stop و play و... را داشته باشد. آیا میتونید این صفحه را بسازید ؟

با تشکر

hidden-mafia
August 20th, 2011, 14:10
سلام منم یه پلیر میخام که فلش نباشه ویندوز مدیا پلیر باشه فرمت فیلمم هم ام پی فور هست کدی که دوستون تو صفحه قبل گذاشته بودم استفاده کرذدم اما جواب نداد لطفا کمک مکنید