PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اینترنت , درآمد , زندگی , پیشرفت ....

nasa_de
September 4th, 2010, 02:27
سلام دوستان
بعضی وقتها اتفاقی میافته و نعمتی رو هر چند کوتاه از دست میدیم , اون وقت پی میبریم که چه نعمت بزرگی بوده.

1eng.ir
September 4th, 2010, 02:56
کمتر کسیه که بیاد تجربشو اینجا بگه. ولی تو هر کاری باید سعی کنی بهترین بشی! اینترنت هم که ماشاءالله تا دلت بخواد رشته داره!

irhost
September 4th, 2010, 09:21
به نظر من اینترنت ایران خیلی چیزا کم داره سایتامون مثلا اگه می شد صنف مجازی هاستینگ داران راه می نداختیم فخرای جان چقدر عالی می شد خودمون به خودمون توجه کنیم بقیه هم توجه می کنند.
یا به نظر من کوچک یه شاپینگ ساده و تکمیل مثل ebay نداریم حالا بماند که این سایت مال یک ایرانیه و ایران و از توش حذف کرده ...می خواستم خرید کنم فهمیدم.
حالا ما داریم یه همچین چیزی می یاریم بالا ولی کمک انسانی می خوایم

nasa_de
September 4th, 2010, 21:00
محمد جان راست می گفتی !

---------- Post added at 08:00 PM ---------- Previous post was at 07:59 PM ----------

البته من هدفم در مورد کار هاستینگ و دامین و ... نبود , چون اطلاعاتم در این مورد نزدیک به صفر هست.

AftabHosting
September 4th, 2010, 22:30
اين نظر منه شايد دوستان نظر ديگه اي داشته باشند.
فروش هاست اشتراكي = دردسر سود هم نداره . :-&
فروش سرور مجازي = سود خوبي داره ولي بايد مشتري رو نگه داري . سرويس خوب بدي .
طراحي قالب و هدر و ... = درآمد خوبي داره من دوستش دارم هم تفريح هست هم پول در آوردن. :64:
شاپ = سايت پر بازديد داشته باشي در آمدت در ماه به ميليون ميرسه راحت . (رو تجربه گفتم)
سايت داشن : بايد كار بر رو جذب كني شاپ بزني سود شو بوخوري ولي دردسر هم داره چيلتر شدن و اين حرفا ولي سايت سافت بزني بگيره تبليغات خوبي داره .
راستي اگر ايده جديدي داشته باشي تو ايران تا 1 2 ماه اول خوب پيشرفت ميكني بعد ديگه خز ميشه ولي چون اولي هستي ميموني .
بازم ميگم اينا نظر من و تجربم بود . شايد دوستان نظر ديگه اي داشده باشند. :53:

Rezash
September 4th, 2010, 22:36
جدای از مسائل 30*2 و... با نگرش فنی و غیر اونهایی که عرض شد بفرمایید شما چه برداشتی از اینترنت دارید و به نظرتون چه کارهایی میشه با حضور در دنیای مجازی انجام داد.
برداشت من از اينترنت ايران : چيـــــلتر نت ! :)