PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد فروشگاه بازی و انیمیشن

SeoPardaz
July 12th, 2015, 15:46
دوستان من قصد دارم فروشگاه بازی بزنم با این تفاوت که فقط در سطح شهر خودمون پخش میکنم چون اینجا فروشگاه بازی به اون صورت که باید نیستش و خیلی کمه میخواستم بدونم این فروشگاه ها بازی ها رو به چه صورت عرضه میکنن یعنی مثلا بازی اورجیناله یا کپی ؟ یا مثلا تو جعبه میزارن یا تو کاور ؟ آیا سی دی ها باید لیبل داشته باشه یا نداشته باشه ؟ مجوز و اعتماد الکترونیکی لازمه یا نه ؟ (من با پست سر و کار ندارم و پرداخت آنلاین هم برای جهان پی رو دارم و نیازی به بانک ها نیست) ممنون میشم راهنمایی کنید

hamra
July 12th, 2015, 15:58
شما اگر بیرون دفتر داشته باشید و در داخل دفترتون یا همون مغازه یا فروشگاه بخواهید سی دی بازی یا فیلم و این چیزا بفروشید حتما باید اورجینال باشه در صورتیکه اورجینال نباشه بازرس بیاد و متوجه بشه کلا جریمه یا اینکه سی دی ها رو جمع می کنند یا ... (مثل کلوپ ها / قبلا یکی از دوستان داشت با این مورد مواجه شده بود)
اما در صورتیکه صرفا کار در فضای مجازی مد نظرتون هست و قصد مغازه زدن ندارید برای کارتون ، میتونید حتی کپی هم به خریدار ارائه بدید / هم کپی هم اورجینال ، فرقی نمیکنه . دیگه اون برمیگرده به خودتون و اون خریدار که کپی مد نظرش هست یا اورجینال .
در هر صورت مشکلی پیش نمیاد !
نیازی به لیبل نمی باشد شما فقط برای مشتری پست میکنید یا مثلا خودتون میبرید میدید دست مشتری حالا میتونید توی پاکت بزارید و کفایت میکنه .
نماد اعتماد و این موارد همه اختیاری می باشد .

SeoPardaz
July 14th, 2015, 00:21
شما اگر بیرون دفتر داشته باشید و در داخل دفترتون یا همون مغازه یا فروشگاه بخواهید سی دی بازی یا فیلم و این چیزا بفروشید حتما باید اورجینال باشه در صورتیکه اورجینال نباشه بازرس بیاد و متوجه بشه کلا جریمه یا اینکه سی دی ها رو جمع می کنند یا ... (مثل کلوپ ها / قبلا یکی از دوستان داشت با این مورد مواجه شده بود)
اما در صورتیکه صرفا کار در فضای مجازی مد نظرتون هست و قصد مغازه زدن ندارید برای کارتون ، میتونید حتی کپی هم به خریدار ارائه بدید / هم کپی هم اورجینال ، فرقی نمیکنه . دیگه اون برمیگرده به خودتون و اون خریدار که کپی مد نظرش هست یا اورجینال .
در هر صورت مشکلی پیش نمیاد !
نیازی به لیبل نمی باشد شما فقط برای مشتری پست میکنید یا مثلا خودتون میبرید میدید دست مشتری حالا میتونید توی پاکت بزارید و کفایت میکنه .
نماد اعتماد و این موارد همه اختیاری می باشد .

جناب پس این چیه :

http://forum.shopkeeper.ir/showthread.php?t=71264

- - - Updated - - -

از دوستان کسی راهنمایی نمیکنه ؟

- - - Updated - - -

کسی نیست ؟

- - - Updated - - -

کسی نیست درباره ی لینک بالا توضیح بده ؟

- - - Updated - - -

Mr-MAMAD
July 14th, 2015, 15:25
جناب پس این چیه :

http://forum.shopkeeper.ir/showthread.php?t=71264

- - - Updated - - -

از دوستان کسی راهنمایی نمیکنه ؟

- - - Updated - - -

کسی نیست ؟

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

با سلام

در مورد این لینک فقط توضیح میدم.

در مورد فروشگاه بازی باید مجوز از بنیاد ملی بازی های رایانه ای داشته باشید.

و اکثر سایت های فروش نیز ندازند که ***** شدند
موفق باشید