PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در مورد کانفیک اسکریپت وی ای پی irprog

hphp
July 12th, 2015, 15:55
....

nader_star
July 12th, 2015, 16:14
متاسفانه ما هم این اسکریپت رو داریم
4 روز هست ایمیل زدیم بهشون ولی هیچ پاسخی نمی دند
از طرفی دیروز یه ایمیل دیگه زدم بهشون با یک ایمیل دیگه و گفتم قصد خرید این اسکریپت رو دارم. اون ایمیل رو دیشب جواب دادند ولی ایمیلی که برای پشتیبانی دادم رو جواب نمی دن
نه اس ام اس نه یاهو و نه ایمیل....
پارسال که اسکریپت رو خریدیم ازشون بهتر پشتیبانی می دادند ولی الان متاسفانه اصلاً جوابگو نیستند و فقط می فروشند.
هر کسی هم تایپیک زده و مشکل داشته ایشون اومدن گفتند چرا تایپیک می زنید. خوب اگه تایپیک هم کسی نزنه چطوری مشکلش حل بشه :|

hphp
July 12th, 2015, 16:26
.....

آگونیس
July 12th, 2015, 16:51
ایشون در این انجمن حضور دارند

- - - Updated - - -

http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=55213

hphp
July 14th, 2015, 00:40
.....

ipsat
July 14th, 2015, 00:52
راه حلش اینجا بزارید تا اونایی که اسکریپت دارن بتونن استفاده ببرن.

SibaPal
July 14th, 2015, 01:43
زحمت نوشتن یک اسکریپت پر از مشکل و ارور را برای ما نیز کشیده اند که از همین تریبون از ایشان قدردانی می کنیم :) !

Mr.Pouria
July 14th, 2015, 01:55
زحمت نوشتن یک اسکریپت پر از مشکل و ارور را برای ما نیز کشیده اند که از همین تریبون از ایشان قدردانی می کنیم :) !

روهشون شاد یادشون گرامی :| :d

آخه پشتیبانی تو ایران معنی هم داره ؟! :d

ایشون اگه راست میگفت همون روز اول یه فیلمی آموزشی چیزی درست میکرد میداد دست مشتریهاش هر انجمی رو دیدم 100 تا مشتری گیر کردن چطوری کانفینگ کنن :|

hphp
July 14th, 2015, 02:13
.....

cooper47
July 14th, 2015, 04:22
سلام و خسته نباشید،

بنده علی رغم میل باطنیم جواب شما رو در این خصوص به طور کامل میدم و دیگر از ادامه بحث خودداری می کنم به دلایلی که عنوان میکنم.

1. شما حق شکایت از بنده رو دارید، ولی حق ندارید همه جا عنوان کنید شکایتتون رو. در اینجا بنده این حق رو پیدا میکنم از شما شکایت کنم. اگر شکایتی دارید لطف کنید پیگیری که 100 بار گفتید رو انجام بدید و بنده کاملا حاضر هستم در برابر شما دفاع کنیم.

ضمنا تا جایی که ذهن بنده یاری میکند اولا بحث در برابر فروش در این تالار ممنوع هست ثانیا شکایت بدون مدرک.

2.تمام عزیزانی که در ادامه حرف شما تایید کردند لطف کنند ایمیلی که باهاش خرید انجام دادند و متن شکایت رو برام ایمیل کنند اگر جواب گو نبودم بیایند اعلام کنند، در غیر این صورت حق اظهار نظر را ندارند.

3.ایمیل های فروش با ایمیل های پشتیبانی در دو قسمت هست. بنده یکی از دوستان خود را مسئول پاسخگویی به ایمیل های فروش کردم و خودم ایمیل های پشتیبانی رو جوابگو هستم، به همین دلیل حرف شما در این مورد کاملا بی مورد هست.

4.بنده وظیفه ای نسبت به اموزش دادن کانفیگ به شما ندارم، وظیفه در مورد اموزش دادن کار با اسکریپت رو دارم. این دو قضیه کاملا جداگانه هست، بنده نمیتونم کد های اسکریپت رو برای شما شرح بدم اگر شما هم چیزی که بنده بلد هستم رو بلد باشید اونوقت فرق بنده با شما چیست؟ چه دلیلی دارد شما از بنده اسکریپت تهیه کنید وقتی شما بلدید؟ اگر هم تا جایی اموزش دادم لطف بنده هست نه وظیفه.

5.اگر اسکریپت مشکلی دارد لطف کنید برای اپدیت آن اقدام کنید، مسلما اسکریپت مشکل دارد که اپدیت شده است !!!!

6.عده ای از عزیزان اسکریپت بنده رو غیر قانونی تهیه کردند و منتظر اموزش های نصب هستند با بتونند از اسکریپت استفاده کنند، برای همین زحمت درست کردن فیلم رو نمیکشم ! تو این ایران پشتیبانی معنا دارد، عده ای کاربران شعور استفاده از پشتیبانی رو ندارند و دست به فروش غیر مجاز میزنند .

7.شما از نظر بنده 1 روز و 20 ساعت هست ایمیل دادید. این رو بنده بار ها به شما گفتم و بازهم انتظار دارید، وقتی شما هر روز ایمیل میزنید ایمیل شما در اخر صف قرار میگیره، هرچی خواستید بگید ولی برای بنده ایمیل اخرتون ملاک هست، بار ها گفتم اگر حرف جدیدی دارید طی یک ایمیل جدید بزنید ایمیل قبلی رو reply نکنید. شما که این کار براتون سخت هست انتظار دارید فهمیدن اینکه شما ایمیل پی در پی می زنید برای بنده اسون هست ؟

8.مدیران انجمن لطف میکنند پیگیر باشند، بنده هم خیلی خوشحال میشم بتونم جواب شمایی که به جای تشکر همش دنبال یک مشکل هستید رو بدم

9.اگر نظر سنجی هم برقرار شده بنده خودم کاربرانم رو معرفی میکنم جوابگو باشند، همه مثل شما نیستند.

10.پشتیبانی فقط از طریق ایمیل هست. به امضای بنده هم توجه کنید، شماره تماسی که در سایت هست تضمینی برای جواب دادن نیست، ضمن اینکه به وضوح کنارش قید شده فقط SMS !!!

11.جا داره از اسمس هایی که از شما دریافت کردم و حرف های زیبایی که بعد از یک طرفه قضاوت کردن یک طرفه شما، زدید یادی کنم ! ضمن اینکه بنده مشکلی ندارم و میگذرم.

12.تشکر میکنم لینک پست های این چنینی رو ارسال کردید تا بنده راحت بتونم پست ها رو گزارش بدم به مدیران سایت !

موفق باشید.

Jolge
July 14th, 2015, 05:25
دوست عزیز من نه از شما اسکرپت خریدم و نه قصد خریدش رو دارم اما با این وضع ( تاپیک های مشتری هاتون توی این انجمن ) مطمئنا تلاشی که دارید برای پشتیبانی می کنید کافی نیست

cooper47
July 14th, 2015, 05:38
دوست عزیز من نه از شما اسکرپت خریدم و نه قصد خریدش رو دارم اما با این وضع ( تاپیک های مشتری هاتون توی این انجمن ) مطمئنا تلاشی که دارید برای پشتیبانی می کنید کافی نیست

نیمی از ازین مشتری هایی که میگید اسکریپت رو از بنده نخریدند و جالبیش این هست که طلب کار هم هستند !

لطفا در مورد موضوعی که اطلاع ندارید و طبق دیده هاتون، صحبت نکنید !

Jolge
July 14th, 2015, 05:42
ببنید مساله اولی که باید عرض کنم اینه که این طرز صحبت که همه رو مقصر بدونید و از همه طلب داشته باشید ( حتی من که نظری دادم )درست نیست
مساله دوم هم اینکه من شخصا نظرم رو دادم هر چند که بله از این نظر که کل ماجرا رو نمی دونم حق با شماست . از روی ناراحتی و دلخوری یوزرهاتون نه من ، هر کسی همین نتیجه گیری رو می کنه

cooper47
July 14th, 2015, 05:51
ببنید مساله اولی که باید عرض کنم اینه که این طرز صحبت که همه رو مقصر بدونید و از همه طلب داشته باشید ( حتی من که نظری دادم )درست نیست
مساله دوم هم اینکه من شخصا نظرم رو دادم هر چند که بله از این نظر که کل ماجرا رو نمی دونم حق با شماست . از روی ناراحتی و دلخوری یوزرهاتون نه من ، هر کسی همین نتیجه گیری رو می کنه

دوست عزیز، این حرفتون کاملا اشتباست، یعنی یک درصد احتمال نداره بنده همه حرف هام درست باشه ؟! بله که طلب کارم از شما هم، شما دلیلی نداره حرفی بزنید این وسط وقتی فقط تماشاچی هستید تماشاچی بمونید.

اگر میگید اینکار درست نیست، موردی نیست، لطفا کاملا مورد به مورد بگید کجای حرف های بنده اشتباست، شماره بزنید و مورد به مورد بگید. دو حالت هست، یا من همه رو مقصر می دونم، پس همه حرف هام دروغ هست یا شما دارید حرف بی مورد می زنید و اتفاقا در این مورد همه رو طلب کار دونستن درست هست !

در صورتی که جوابی ندارید ممنون میشم در موضوعی که ربطی به شما ندارد دخالت نکنید.

ضمنا بنده در این تایپک دیگر مشارکت نمیکنم.

Jolge
July 14th, 2015, 05:59
من هم دلیلی نمی بینم جواب شما رو بدم اما چون سوال کردین به عنوان آخرین ریپلای جواب می دم
مساله اول اینکه من نگفتم حق با شما نیست یا حق با شماست . گفتم با توجه به تاپیک های اعتراضی زیادی که مشتری هاتون زدن می شه اینجوری نتیجه گرفت
دومین مساله هم اینکه در چه تاپیکی چه حرفی بزنم رو مطمئنا می تونم خودم تشخیص بدم ، به نظرم شما مشتری هاتون رو راهنمایی کنید خیلی راضی کننده تر می تونه باشه تا من رو راهنمایی کنید
سومین مساله کلا من به اسکریپت هایی که توسط شخص ( نه شرکت ) ایجاد می شه همیشه همین مشکلات رو دیدم شما هم مستثنی نیستید نیازی به اینکه من مورد به مورد دلیل بیارم نیست . تاپیک یوزهاتون به اندازه زیاد مورد داره می تونید مطالعه کنید
و نکته آخر هم روی صحبتم با استارتر تاپیک هستش . دوست عزیز برای فروش فایل اسکریپت بسیار مناسبی وجود داره که می تونید به راحتی یا امکانات بسیار بالا و به رایگان فایلهاتون رو برای دانلود بذارید و مثل آپلودسنتر یوزر پرمیوم بفروشید و این مشکلاتی که الان دارید رو نداشته باشید . اگه نیاز داشتید بفرمایید تو پیغام خصوصی که راهنماییتون کنم

hphp
July 14th, 2015, 14:07
....

babelirani
July 14th, 2015, 14:16
650 هزار پول دادیم به شما

در آخر مارو متهم کردید که اسکریپت رو فرد دومی فروختیم و مارو کلا از آپدیت ، پشتیبانی و کلیه چیز هایی که کلا انجامش هم نمیدید محروم کردید

و ما موندیم و یه اسکریپت بسیار بی مصرف

فقط یه تذکر میکدم خدمتتون چون سر همین قضیه دو روز نشستم باهاتون حرف زدن ولی شما فقط یه سری حرف های چرت و پرت تحویل من دادید دیگه اعصاب بنده توانایی کشش اینارو نداره

از همین جا اعلام میکنم در صورتی که اسکریپتتون به صورت کاملا" متن باز + فیلم آموزش نصب منتشر شد از ما ناراحت نشید

فقط برید و شکایت کنید در دادگاه جوابتون رو خواهیم داد

موفق باشید

cooper47
July 14th, 2015, 14:36
650 هزار پول دادیم به شما

در آخر مارو متهم کردید که اسکریپت رو فرد دومی فروختیم و مارو کلا از آپدیت ، پشتیبانی و کلیه چیز هایی که کلا انجامش هم نمیدید محروم کردید

و ما موندیم و یه اسکریپت بسیار بی مصرف

فقط یه تذکر میکدم خدمتتون چون سر همین قضیه دو روز نشستم باهاتون حرف زدن ولی شما فقط یه سری حرف های چرت و پرت تحویل من دادید دیگه اعصاب بنده توانایی کشش اینارو نداره

از همین جا اعلام میکنم در صورتی که اسکریپتتون به صورت کاملا" متن باز + فیلم آموزش نصب منتشر شد از ما ناراحت نشید

فقط برید و شکایت کنید در دادگاه جوابتون رو خواهیم داد

موفق باشید

درست هست که مشتری های زیاد هست، ولی شما رو فراموش نمیکنم

شما 210 تومان پول داید جناب راستگو ! موقعی خرید کردید که اسکریپت ورژن 2 منتشر شده بود !

شما به علت پخش کردن سورس اسکریپت اپدیت و پشتیبانی رو از دست دادید، حال فروختید یا دادید به کسی کانفیگ کنه اسکریپت رو و سورس رو برداشته به من ربطی نداره، من مقصر، شما رو میدونم که حق این کار رو نداشتید.

میخواهید هرکاری کنید مهم نیست، کسی که طلب کار هست از شما بنده هستم نه شما.

متاسفانه بعضی ها فرهنگ استفاده از اسکریپت متن باز رو ندارند
شما ازاد هستید و کسی هم شکایت نمیکنه از شما، راحت باشید. بنده جای دیگری خسارت خودم رو از شما میگیرم

موفق باشید.

babelirani
July 14th, 2015, 14:50
درست هست که مشتری های زیاد هست، ولی شما رو فراموش نمیکنم

شما 210 تومان پول داید جناب راستگو ! موقعی خرید کردید که اسکریپت ورژن 2 منتشر شده بود !

شما به علت پخش کردن سورس اسکریپت اپدیت و پشتیبانی رو از دست دادید، حال فروختید یا دادید به کسی کانفیگ کنه اسکریپت رو و سورس رو برداشته به من ربطی نداره، من مقصر، شما رو میدونم که حق این کار رو نداشتید.

میخواهید هرکاری کنید مهم نیست، کسی که طلب کار هست از شما بنده هستم نه شما.

متاسفانه بعضی ها فرهنگ استفاده از اسکریپت متن باز رو ندارند
شما ازاد هستید و کسی هم شکایت نمیکنه از شما، راحت باشید. بنده جای دیگری خسارت خودم رو از شما میگیرم

موفق باشید.

عجب

مارو به اون دنیا حواله ندید جناب راستگو !

جالبه از کجای متن ها بنده شما فهمیدید که بنده اسکریپت 210 تومنی رو خرید کردم یا اسکریپت 650 تومنی رو ؟

شما به احتمال خیلی زیاد دچار مشکلات بسیار روانی هستید پیشنهاد میکنم هرچه سریعتر خودتون رو به روانشناس معرفی کنید باشد که رستگار شوید

اسکریپت 650 هزار تومنی شما هم طی روز های اخیر منتشر خواهد شد امیدواریم در اون دنیا که مارو بهش حواله دادید و مثلا خودتون رو میخواید انسانی با خدا به معرض دید عموم مردم بگذارید یقه مارو گرفته و مارو از پل سراط به زیر بکشید

ما حقمون رو اینجا میگیرم شما هر جا عشق میکنید حقتون رو بگیرید

cooper47
July 14th, 2015, 14:57
عجب

مارو به اون دنیا حواله ندید جناب راستگو !

جالبه از کجای متن ها بنده شما فهمیدید که بنده اسکریپت 210 تومنی رو خرید کردم یا اسکریپت 650 تومنی رو ؟

شما به احتمال خیلی زیاد دچار مشکلات بسیار روانی هستید پیشنهاد میکنم هرچه سریعتر خودتون رو به روانشناس معرفی کنید باشد که رستگار شوید

اسکریپت 650 هزار تومنی شما هم طی روز های اخیر منتشر خواهد شد امیدواریم در اون دنیا که مارو بهش حواله دادید و مثلا خودتون رو میخواید انسانی با خدا به معرض دید عموم مردم بگذارید یقه مارو گرفته و مارو از پل سراط به زیر بکشید

ما حقمون رو اینجا میگیرم شما هر جا عشق میکنید حقتون رو بگیرید

دوست عزیز

بنده ترجیح میدم با ادمی که شعور صحبت کردن نداره صحبت نکنم

ضمنا، اگر واقعا فکر میکنید راست میگید ادرس ایمیل خودتان را ارسال کنید تا میلتون رو پیدا کنم و مبلغ رو بهتون نشون بدم ! مسلما اینکار انجام نمیشود !

راحت باشید.

babelirani
July 14th, 2015, 15:01
دوست عزیز

بنده ترجیح میدم با ادمی که شعور صحبت کردن نداره صحبت نکنم

راحت باشید.

شما شعور صحبت کردن رو به بنده میخواید متذکر بشید ؟

انسانیت به کجا میخواد برسه که شما از شعور حرف میزنید