PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با مشتری - لطفا راهنمایی کنید

Mr-MAMAD
July 11th, 2015, 15:39
با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز و بزرگوار

بنده با یکی از مشتریان مشکلی دارم و ایشون من را تهدید کرده اند که پیش فتا علیه من شکایت کنند. و الان من نمیدونم آیا چنین چیزی میشه یا نه
.

خوب مسئله از این قرار است.

بنده به یکی از مشتریان من 150 دلار ( 3 تا پنجاه دلاری ) گیفت فروختم و ایشون بعد از تحویل به مدت یک روز بهم پیغام دادند که گیفت ها مشکل داره و وارد نمیشه.

اول میگفتند 50 دلاری اول خطای کد میده و دوتا 50 دلاری دوم از قبل وارد شدن . من بهش گفتم که غیر ممکن هست و هر سه تا گیفت سالم هستند. و قبل از این من بهشون گفته بودم که تا یک ماه اعتبار دارند و الان اومده بهم میگن که شما گفتید یک ماه و الان یک روز هم نشده.

من بهشون گفتم که ، من گفتم یک ماه ولی این دلیل نمیشه که دست شما هم سالم بمونه.
و جالب هم اینجاست همراه با خرید 150 دلاری ایشون یک 50 دلاری دیگه هم بوده که به یک فرد دیگه فروختم و اون مشکلی نداشت ولی گیفت های ایشون مشکل دارند فقط.

ممنون میشم که بگید باید چکار کنم ؟

ممنون

pardazonline
July 11th, 2015, 15:46
درود ، ایشون میخوان به شما تحمت بزنند و نگران نباشید هیچ کاری نمیتونند بکنند ! و میخوان یک پولی از شما در بیارن

( اینجور موارد در نت پُر پُر هست )

موفق باشید

filtersms
July 11th, 2015, 15:49
واقعا متاسف شدم

بعضی از مشتری ها هم خودشون کلاه بردار هستند

به هر حال

دوست عزیزم ، طی مصوبه ای که چند روز پیش تصویب شد

بانک مرکزی اعلام کرد که فروش هر گونه گیفت کارت دلاری در اینترنت با مجوز هم ممنوع می باشد

و مجرمان اخلال گر در بازار ارزی می باشند

توصیه من اینه ، پول رو به مشتری بازگشت بزنید و دست از فروش این اقلام بردارید

ولی وقتی پول رو بازگشت میزنید حتما فیش و زمان و علت رو پیش خودتون نگه دارید و از مشتری هم یک رسید تهییه کنید که ایشون امضا کنه که پول به حسابشون برگشت داده شده و انگشت بزنه و برای شما ارسال کنه

در این صورت بعدا مشکلی پیش نمیاد

خیلی ناراحت شدم :(

ولی بهتره شر رو از خودتون دور کنید

arkanet
July 11th, 2015, 15:54
با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز و بزرگوار

بنده با یکی از مشتریان مشکلی دارم و ایشون من را تهدید کرده اند که پیش فتا علیه من شکایت کنند. و الان من نمیدونم آیا چنین چیزی میشه یا نه
.

خوب مسئله از این قرار است.

بنده به یکی از مشتریان من 150 دلار ( 3 تا پنجاه دلاری ) گیفت فروختم و ایشون بعد از تحویل به مدت یک روز بهم پیغام دادند که گیفت ها مشکل داره و وارد نمیشه.

اول میگفتند 50 دلاری اول خطای کد میده و دوتا 50 دلاری دوم از قبل وارد شدن . من بهش گفتم که غیر ممکن هست و هر سه تا گیفت سالم هستند. و قبل از این من بهشون گفته بودم که تا یک ماه اعتبار دارند و الان اومده بهم میگن که شما گفتید یک ماه و الان یک روز هم نشده.

من بهشون گفتم که ، من گفتم یک ماه ولی این دلیل نمیشه که دست شما هم سالم بمونه.
و جالب هم اینجاست همراه با خرید 150 دلاری ایشون یک 50 دلاری دیگه هم بوده که به یک فرد دیگه فروختم و اون مشکلی نداشت ولی گیفت های ایشون مشکل دارند فقط.

ممنون میشم که بگید باید چکار کنم ؟

ممنون

اگر از کار خودتان مطمئنید ، بزارید بره شکایت کنه، مدارک لازم را برای ارائه به پلیس فتا آماده کنید

ضمنا تا جایی که میدونم این شکایات زیاد سخت پیگیری نمیشه، پلیس فضای سایبری بیشترین مورد آبروی مردم و همچنین امنیت ملی را پیگیری میکنند

Mr-MAMAD
July 11th, 2015, 16:01
واقعا متاسف شدم

بعضی از مشتری ها هم خودشون کلاه بردار هستند

به هر حال

دوست عزیزم ، طی مصوبه ای که چند روز پیش تصویب شد

بانک مرکزی اعلام کرد که فروش هر گونه گیفت کارت دلاری در اینترنت با مجوز هم ممنوع می باشد

و مجرمان اخلال گر در بازار ارزی می باشند

توصیه من اینه ، پول رو به مشتری بازگشت بزنید و دست از فروش این اقلام بردارید

ولی وقتی پول رو بازگشت میزنید حتما فیش و زمان و علت رو پیش خودتون نگه دارید و از مشتری هم یک رسید تهییه کنید که ایشون امضا کنه که پول به حسابشون برگشت داده شده و انگشت بزنه و برای شما ارسال کنه

در این صورت بعدا مشکلی پیش نمیاد

خیلی ناراحت شدم :(

ولی بهتره شر رو از خودتون دور کنید
سلام

میشه لینک خبر رو ارائه بدید.

و این مسوبه مال چند وقته ؟

- - - Updated - - -

اگر از کار خودتان مطمئنید ، بزارید بره شکایت کنه، مدارک لازم را برای ارائه به پلیس فتا آماده کنید

ضمنا تا جایی که میدونم این شکایات زیاد سخت پیگیری نمیشه، پلیس فضای سایبری بیشترین مورد آبروی مردم و همچنین امنیت ملی را پیگیری میکنند

سلام بله من از کارم مطمئن هستم. و قبل از این من به ایشون حدودا 300 دلار فروخته بودم. و اون ها کاملا سالم شارژ کردن. البته اون ها که فروختم در همان موقع وارد کردند و مشکلی نداشتند.

dakkeh20
July 11th, 2015, 16:05
سلام

تا جای که اطلاع دارم برای این مورد سخت گیر میشه برای فروش محصولات دلاری همچنین یکی از دوستان بنده نیز ب همین دلیل و شکایت یکی از کاربران ، مورد بازجویی قرار گرفت و مبلغ 2 میلیون تومان جریمه شد و پرونده ثبت شد براش .

arkanet
July 11th, 2015, 16:06
سلام

میشه لینک خبر رو ارائه بدید.

و این مسوبه مال چند وقته ؟

- - - Updated - - -

سلام بله من از کارم مطمئن هستم. و قبل از این من به ایشون حدودا 300 دلار فروخته بودم. و اون ها کاملا سالم شارژ کردن. البته اون ها که فروختم در همان موقع وارد کردند و مشکلی نداشتند.

من از اون خبری که دوستان گفتند اطلاعی ندارم

اما اگر خودم بودم با دست پر میرفتم، تحقیق کنید راجع به خبر، بلاخره شمارو که نمیکشند
ببینید اگه خبر صحت داره یه جوری سرو تهشو هم بیارید اگر هم نداره که برید و با مدرک از حق خودتان دفاع نید،

من خیلی بابت اینجور مسائلی که مشتریان پیش آوردند پلیس فتا رفتم، با سیاست باشید و مثل بچه ها لج نکنید اگر هم رفتید پلیس فتا بلاخره شما میخواید توی این بازار اینترنت کاسبی رو ادامه بدید

نظر شخصی بنده بود،

filtersms
July 11th, 2015, 16:15
http://www.webhostingtalk.ir/attachment.php?attachmentid=27185&stc=1

بله دوست عزیزم

متاسفانه نمی دونم در سایتی یا جایی نوشتن یا نه

بنده چون عضو انجمن صنفی کسب و کار های اینترنتی شدم

این خبر ها رو سریعا برای ما ارسال میکنند

و برای شما عکس از موبایلم گرفتم که اسمس داده بودنند

با تشکر ^__^

serverhaa
July 11th, 2015, 16:15
دوست عزیز تا جائی که من اطلاع دارم معاملات دلاری بدون مجوز رسمی از بانک مرکزی ممنوع هست و پلیس فتا هم به شدت پیگیر مسئله خواهد بود ، به هر حال در رابطه با مشتریتون ایشون با توضیحاتی که شما دادید مشخصه که میخوان به عبارتی شما رو بازی بدن ، مدارک رو جهت ارائه به پلیس فتا آماده کنید و بگذارید برن شکایت کنن ، با همه این صحبتها نظر شخصی بنده این هست که 1 ) شما بخواید کوتاه بیاید سر هر مشتری باید کوتاه بیاید و این راه صحیح کار کردن نیست ، سالم کار کنید که اگر مشکلی هم پیش میاد از خودتون مطمئن باشید و برن شکایت کنن ... 2 ) این پول ارزش خراب کردن اعتبار رو نداره بادتون باشه داخل اینترنت آدما روی اعتبارشون معامله میکنن ...

se7en-host
July 11th, 2015, 16:19
خرید فروش دلار گیفت کارت غیر مجاز شده و این می تونه براتون مشکل ساز باشه

filtersms
July 11th, 2015, 16:21
خرید فروش دلار گیفت کارت غیر مجاز شده و این می تونه براتون مشکل ساز باشه

بله، مدرک هم ارائه دادم ، اسمسی که اومده برام رو مشاهده کنید :39:

mahdi0014
July 12th, 2015, 15:54
سلام.اگر گیفت کارتاتون اسکن شدند مشتریتون نمیتونه هیچ کاری بکنه و فقط می خواد از شما پولی در بیاره.اگه واقعا فکر می کنید بی گناهید بزارین شکایت کنه.هیچ مشکلی برای شما به وجود نمی آید.