PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی وب سایت مارکت کده مخصوص خریدار و طراح فروشنده

pwesianwhmcs
July 11th, 2015, 13:00
عرض سلام و خسته نباشید داریم خدمت شما دوستان. عزیز در این پایتیک قصد داریم وب سایت مارکت کده رو به شما معرفی کنیم . وب سایتی که در آن شما می توانید انواع و اقسام افزونه ها ، اسکریپت ها ، قالب و... را خریداری کنید یا اگر طراحی یا مترجم قالب و یا فروشنده هستید فایل های خودتان را برای فروش بزارید با درصد 20 درصد برای مارکت و 80 درصد برای فروشنده این در صورتی هستش که مارکت های دیگر 60 درصد از مبلغ فرووش رو در اختیار طراح قرار میدند.
http://www.webhostingtalk.ir/attachment.php?attachmentid=27180&stc=1
به دنبال قالب و افزونه های با کیفیت به همراه پشتیبانی ویژه هستید ؟طراح و فروشنده قالب و افزونه هستید ؟محصولات خود را می توانید در مارکت کده برای فروش قرار دهیدارائه محصولات به همراه : کانفیگ امنیتی ، بسته نصب سریع و راهنمای نصببا دریافت کد بازاریابی نیز می توانید کسب درآمد نماییدقیمت مناسب . پشتیبانی ویژه و 24 ساعته . امنیت بالاوردپرس ، جوملا ، اپن کارت ، مجنتو ، پرستاشاپ ، HTML و...با انتخاب یک قالب آماده صاحب یک وب سایت حرفه ای شوید !
دوستان طراح و دوستان خریدار بهتون پیشنهاد میکنم از این مارکت استفاده کنید.البته من خودم استفاده کردم محصول زیاد نداره. که طبق تیکتی که زدم تا فردا محصولاتش آماده میشه.در جاهای زیادی هم تبلیغ گذاشته . و اینکه بستر خوبی برای فروش محصولات شما هستش.نظیر بیست اسکریپت ، وان اسکریپت ، فامو ، چهارده ، نالفا. من بهتون قول میدم اگه در اینجا محصولاتتون رو بزارید بستر خوبی خواهد بود برای فروش محصولاتتون .
موفق موید باشید.

alimaster
July 11th, 2015, 13:10
سلام آیا قالب آماده رو به رسپانسیو هم تبدیل میکنید ؟
هزینه و مبالغ رو برام ایمیل کنید

pwesianwhmcs
July 12th, 2015, 11:41
سلام آیا قالب آماده رو به رسپانسیو هم تبدیل میکنید ؟
هزینه و مبالغ رو برام ایمیل کنید
با سلام و خسته نباشید خدمت شما دوست عزیز در حال حاظر خیز چنین کاری رو انجام نمیدیم.