PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راه تشخیص آی پی های مخرب

koreanfa
July 11th, 2015, 05:04
سلام دوستان عزیز .

من یه سرور مجازی دارم که برای سایت دانلود استفاده میکنم . اما مدیتی میشه که سایت های رقیب با استفاده از vps هاشون دارن به سرور فشار زیادی وارد میکنن. من هم بنا بر دالایلی نمیتونم کل آی پی های خارجی رو منع کنم . سرعت دانلود رو روی 300 کیلوبایت بر ثانیه محدود کردم . اما باز هم داره فشار زیادی روس سرور میاد.

واسه همین مجبورم آی پی هایی که بیش از حد مجاز دانولد میکنن رو مسدود کنم . اما مشکل از این جاست که نمیدونم چظور میشه این آی پی ها رو تشخیص داد.
میشه دوستان راهی رو معرفی کنن تا میزان ترافیک مصرفی توسط هر ای پی رو تشخیص داد و بعد بشه مسدودش کرد؟ من از وب سرور iis استفاده میکنم. ممنون میشم اگه کمک کنین

Zimaserver
July 11th, 2015, 11:55
با سلام
لطفا از فایوال anti ddos guardian 3.3 استفاده کنید
لاگ آی پی ها رو میندازه و میتونید تنظیم کنید تا اونارو بلاک کنه

koreanfa
July 11th, 2015, 12:20
با سلام
لطفا از فایوال anti ddos guardian 3.3 استفاده کنید
لاگ آی پی ها رو میندازه و میتونید تنظیم کنید تا اونارو بلاک کنه

سلام. قبلا از اون نرم افزار استفاده میکردم . اما متاسفانه کرکش درست کار نمی کرد و بعد از چند مدت از کار افتاد . میخواستم لایسنش رو هم بخرم . اما وقتی بررسی کردم دیدم بالای 350 تومن در میاد .

Zimaserver
July 11th, 2015, 15:16
سلام. قبلا از اون نرم افزار استفاده میکردم . اما متاسفانه کرکش درست کار نمی کرد و بعد از چند مدت از کار افتاد . میخواستم لایسنش رو هم بخرم . اما وقتی بررسی کردم دیدم بالای 350 تومن در میاد .

الان کرک ورژن 3.3 به خوبی کار میکند
من تست کردم

arkanet
July 11th, 2015, 16:23
سلام دوستان عزیز .

من یه سرور مجازی دارم که برای سایت دانلود استفاده میکنم . اما مدیتی میشه که سایت های رقیب با استفاده از vps هاشون دارن به سرور فشار زیادی وارد میکنن. من هم بنا بر دالایلی نمیتونم کل آی پی های خارجی رو منع کنم . سرعت دانلود رو روی 300 کیلوبایت بر ثانیه محدود کردم . اما باز هم داره فشار زیادی روس سرور میاد.

واسه همین مجبورم آی پی هایی که بیش از حد مجاز دانولد میکنن رو مسدود کنم . اما مشکل از این جاست که نمیدونم چظور میشه این آی پی ها رو تشخیص داد.
میشه دوستان راهی رو معرفی کنن تا میزان ترافیک مصرفی توسط هر ای پی رو تشخیص داد و بعد بشه مسدودش کرد؟ من از وب سرور iis استفاده میکنم. ممنون میشم اگه کمک کنین

نرم افزاری که دوستان معرفی کردند بهترین نرم افزار توی ویندوز هست، که هر پورت و میزن استفاده را میزند، کناش هم نرم افزار کمکی ip block فک کنم صب میشه که برای بلاک کردن آی پی هاست، استفاده کنید و نمتیجه را اعلام کنید تا شاید گره ای از کار کس دیگه ای باز بشه

filtersms
July 11th, 2015, 16:25
میتونید از سرور های دانلودی استفاده کنید که فقط اجازه دانلود از ای پی ایرانی میدهند

چندین سایت دارند از این روش استفاده میکنند ، فکر میکنم خوب باشه

Zimaserver
July 11th, 2015, 17:25
راهی برای جلوگیری 100% اتک هست
در صورت تمایل با بنده تماس بگیرید
بدون نیاز به نصب هیچ نرم افزاری
شماره تماس : 09367770951