PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ساخت سایت سرویس وب؟؟

pouria.mzt
July 11th, 2015, 02:04
ساخت سایت اراعه سرویس وب و وی پی اس و غیره ماننده پارس پک و سایت های از این قبیل سایت
می خواهم بدانم باید از کجا شروع کنم مقداری بودجه دارم ولی زیاد نیست

- - - Updated - - -

دوستان سوالی پرسیدم که تخصص شماست با این که 150 نفر آنلاینن جواب نمیدید!!
فقط پرسیدم باید چجوری یه سایتی با این مشخصات بسازم مثلا فروش وی پی اس و هاست و اینا؟؟؟؟؟؟؟

menalgeya
July 11th, 2015, 02:16
با سلام

برای ساخت این سایت میتوانید از سیستم های مدیریت محتوا مانند وردپرس , جوملا , دروپال و .... استفاده نمایید و برای قسمت خرید و فروش خدمات نیز ار سیستم مدیریت محتوای whmcs استفاده کنید

برای ساخت همچین سایتی تخصصی لازم نیست ولی برای ارائه خدمات و محصولات باید دانش و تخصصی در این زمینه داشته باشید

اگر در این زمینه دانشی ندارید صحیح نیست وارد شوید

موفق باشید

pouria.mzt
July 11th, 2015, 03:18
خب پس من الان میرم از یه دیتاسنتر می خوام مثلا یه وی پی اس بگیرم یه سرویس هاست اشتراکی راه اندازی کنم دقیقا چه چیز هایی می خواهم
مثلا الان رفتم دیتاسنتر او وی اچ الان کشور ایران رو نداره چیکار کنم یا مثلا گرفتم بعدش باید چی کار کنم یا که اثلا اشتباه رفتم

- - - Updated - - -

?

gholamkale
July 11th, 2015, 03:21
درود
دوست عزیز بهتره شما ابتدای کار مثل خیلی های دیگه ریسلر بگیرید اگر دیدید توانایی و مهارت کافی دارید و میتونید مشتری رو جذب و مهم تر اینکه راضی نگهدارید سپس میتونید سرور خریداری کنید
برای فروش سرور مجازی هم باید سرور اختصاصی بگیرید و مجازی سازی کنید

- - - Updated - - -

اگر هم از ابتدا میخواین خودتون سرور تهیه کنید
درخواست بدید همکاران آفر سرور مجازی میدن بهتون

amirhasan
July 11th, 2015, 03:24
بهترین کار اینه که یک نمایندگی هاست بگیرید برای اول کار
میتونید ازنمایندگی دایرکت استفاده کنید و یا سیپنل
نمایندگی مستر سیپنل هم میتونین استفاده کنین و یا الفا سیپنل
که با مستر میشه نمایندگی سیپنل داد و با الفا میشه مستر و نمایندگی سیپنل داد

pouria.mzt
July 11th, 2015, 03:31
درود
دوست عزیز بهتره شما ابتدای کار مثل خیلی های دیگه ریسلر بگیرید اگر دیدید توانایی و مهارت کافی دارید و میتونید مشتری رو جذب و مهم تر اینکه راضی نگهدارید سپس میتونید سرور خریداری کنید
برای فروش سرور مجازی هم باید سرور اختصاصی بگیرید و مجازی سازی کنید

- - - Updated - - -

اگر هم از ابتدا میخواین خودتون سرور تهیه کنید
درخواست بدید همکاران آفر سرور مجازی میدن بهتون

داداش درباره ریسیلر می شه توضیح بدی کلا تمام مراحل کار رو برام توضیح بدید ممنون می شوم

gholamkale
July 11th, 2015, 03:39
ریسلر همون نمایندگی هستش که شما بعد از خرید میتونید هاست بفروشید
اگر مستر ریسلر بگیرید میتونید هم هاست و هم ریسلر بفروشید
اگر آلفا ریسلر بگیرید هم هاست هم ریسلر و هم مستر میتونید بفروشید

مراحل به این صورته: هاست < ریسلر < مستر ریسلر < آلفا ریسلر
بعد از اینکه سرویس مورد نظر رو گرفتید کافیه سایتتون رو بالا بیارید اکثرا توسط whmcs هاستینگ راه اندازی میکنن که توی این سیستم میتونید پلن ها و قیمت هاتون رو تنظیم کنید (توی انجمن هم آموزشش هست)

pouria.mzt
July 11th, 2015, 03:51
از کجا باید بگیرم

pouria.mzt
July 11th, 2015, 03:57
آیا نماد اعتماد هم می خواد چجوری باید بفروشم اگر نماد اعتماد می خواد من سنم قانونی نرسیده باید چی کار کنم
(البته بگم تجربه دارم من مدرک آی سی دی ال و network+ دارم و تا حالا 15 تا سایت راه اندازی کردم که دوتاش ماله خودمه و با انواع سیستم مدیریت محتوا مانند دروپال وردپرس و جوملا کار کردم و با سنت اوس اوبونتو دبیان فدورا به صورت حرفه کار میی کنم این اطاعات برای این بود که تعجب و سوال اضافه نکنید)

dakkeh20
July 11th, 2015, 04:03
سلام

برای راه اندازی سایت فروش هاست و سرور مجازی :

1 - وجدان کاری
2 - پشتیبانی مورد قبول
3 - انتخاب دامنه و هاست برای ساتتون
4 - راه اندازی پرتال به وسیله whmcs
5 - فروش عاقلانه

بهتره اول با ریسلری و نمایندگی درصدی شروع کنید .

amin0181
July 11th, 2015, 16:58
درود
در صورتی که تجربه کافی ندارین بهتر هست از یک نمایندگی استفاده کنید و یه سایت برای خودتون راه اندازی کنید تا تجربه کافی بدست بیارین
در غیر این صورت احتمال ضرر کردنتون هست

pouria.mzt
July 11th, 2015, 19:55
من الان می خوام یه سایت میزبان وب راه بی اندازم
خب از معرفی سایت بسیار خوب پرتو متشکرم از همانجا ریسلر میگیرم و می گویند خودشان کانفیگ می کنند
خب ریسلر اوکی شد برای پرداخت آنلاین باید چیکار کنم مگه نماد اعتماد نمی خواد برای شتاب اگر می توانید در این باره راه نماییم کنید به هرحال بدون فروش آنلاین نمیشه که من پشتیبانی مالی هایم هم اوکیه
من تسمیمم جدیه خب الان برای این موضوع فروش دامنه هم نیاز دارم چجوری باید اون رو تهیه کنم قابلیت فروش دامنه در سایت
بعد بهترین سیستم برای راه اندازی میزبانی وب چیه مثلا وردپرس جوملا دروپال و ... چی خوبه

- - - Updated - - -

خیلی ممنون از سایت خوبتون یه مقدار عجله دارم اگر جواب بدید ممنون می شوم
؟؟؟

sardarn
July 11th, 2015, 20:10
سلام

برای درگاه بانک باید نماد داشته باشید اگه سن تون به سن قانونی نرسیده باید با یکی از درگاه های واسط که این اجازه بهتون بدهند درگاه بگیرید.

برای دامنه هم می تونید از طریق سایتی مثل رد ریسلر یا بقیه افرادی که در همین سایت آفر دادند تهیهه کنید و به Whmcs وصلش کنید و آنلاین دامنه ثبت کنید.

برای سیستم مدیریت محتوا هم whmcs نصب کنید کافی هست.

موفق باشید

pouria.mzt
July 12th, 2015, 04:46
!

- - - Updated - - -

نصب کردم و تمام کاراشو کردم فقط بهترین سایت برای همون دامنه به غیر از رد رسیلر دیگه نی

amin0181
July 12th, 2015, 04:58
!

- - - Updated - - -

نصب کردم و تمام کاراشو کردم فقط بهترین سایت برای همون دامنه به غیر از رد رسیلر دیگه نی

پرشین رجیستر - فراسو

mahdiazarnia
July 12th, 2015, 05:05
با سلام
چرا یک باشکاهی چیزی ثبت نام نمی کنید و از تابستانتون لذت کافی رو نمیبرید

pouria.mzt
July 12th, 2015, 05:54
قصد توهین ندارم ولی دکتر جون نظر نخواستم

- - - Updated - - -

با سلام
چرا یک باشکاهی چیزی ثبت نام نمی کنید و از تابستانتون لذت کافی رو نمیبرید

تابستون من کار در ایزایران انستیتو می باشد تا 8 صبح پست سیستم می باششششد خخخ

pouria.mzt
July 13th, 2015, 03:08
من نیازی ندارم خودمو به کسی ثابت کنم کلا اومدم یه تاپیک گذاشتم مغز نکشید بدون جواب پاکش کردید حالا بیخی
دوست عزیز اگر می خوای 1 % شهرتمو ببینی یه سرچ بزن pouria mzt ده پیج اول ماله منه ولی خب به اینا نیست که
ببینم اینجا کدومتون بلدین میکروتیک کانفیگ کنید در کنارش متخصص امنیت باشید(بهتره از معنا واقعی کمه استفاده نشود) برنامه نویس c# باشید
و فقط لینوکس رو خواب دیده باشیدو... لطفا بحسو باریک نکنید و این تاپیک رو بی زحمت پاک کنید

- - - Updated - - -

برا جواب یه سوال 1 ساعت طول میدید برای دو کلمه بی خود در عرض 30 ثانیه ماشالا کیبورد رو میشکونید

- - - Updated - - -

حالا کلا من قصد توهین به هیچ کس را نداشتم اگر بدی دیدید ببخشید
:((
:-s http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=145977

amirhasan
July 13th, 2015, 03:16
دوست عزیز برای درگاه میتونین از جهان پی ،زرین پال،یو پال،و... استفاده کنید که نیازی به سن قانونی ندارن

pouria.mzt
July 13th, 2015, 23:56
دست شما درد نکنه خدایی اگه کارم بگیره به اونایی که پی گیر بودن به مشکلاتم یه مژدگونی میدم مثلا آقا امین