PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درگاه پرداخت

AHF-victory
July 10th, 2015, 23:31
سلام.دوستان درگاه پرداخت چه سایت های ارائه میدن که خوب باشه و تصفیه خوبی داشته باشن؟
کد ussd کدام ها ارائه میدن؟
به جز جهان پی
این پوپال که برای یوگیگ هست معتبر هست؟

ali-rezam
July 11th, 2015, 00:08
زرین پال !

آگونیس
July 11th, 2015, 00:17
فقط و فقط زرین پال رو پیشنهاد می دهم
امکاناتش رو بیشتر و با دقت بخونید

sepahanserver
July 11th, 2015, 00:28
درود

تقریبا با اکثر درگاه ها کار کردم
ولی هیچکدام مثله سیبا پال نیست
پشتیبانی و تسویه فوق العاده ای دارند

پیشنهاد میکنم سیب پال استفاده کنی

sevendesign
July 11th, 2015, 00:52
سلام بعضی از درگاه ها خوب تصفیه میکنن

پیشنهاد من زرین پال و پارسپال هست

موفق باشید

hostorder
July 11th, 2015, 01:01
فقط سیباپال درگاه اختصاصی رایگان میدند بدون کارمزد

api
July 11th, 2015, 01:24
تمامی درگاه های پرداخت به علت رقابتی که هست سعی میکنن در زمان کوتاهی واریز ها را انجام دهند و هر درگاهی امکانات منحصر به فرد خودش را دارد .

در یوپال کد ussd نداریم . اما از طریق تلگرام در گوشی یا کامپیوتر خود میتوانید موجودی حساب . لیستی از تراکنش ها . درآمد های روز های اخیر و . . . را به صورت رایگان دریافت کنید .

dakkeh20
July 11th, 2015, 01:51
درگاه که زیاد هست شرایط هر کدوم هم فرق داره . امکانات سایت http://www.shetabha.com/ را ببینید کیفیت خوبی داره .

arkanet
July 11th, 2015, 01:55
سلام.دوستان درگاه پرداخت چه سایت های ارائه میدن که خوب باشه و تصفیه خوبی داشته باشن؟
به جز جهان پی
این پوپال که برای یوگیگ هست معتبر هست؟

اسپم نباشه ها :دی

زرین پال و امتحان نکردم، جهان پی عالیه - سیببا پال تازه کاره اما من خودم یکی از درگاهاش رو به عنوان درگاه پشتیبان(وقتی بانک ملت قطع هست) استفاده میکنم

مینا-صیفی
July 11th, 2015, 11:34
سیباپال و جهان پی خوب هستند .

Zimaserver
July 11th, 2015, 11:47
با سلام
زرین پال تایید شده هست

samansystems
July 11th, 2015, 11:53
خيلی مهم هست که شما مشخص کنيد دقيقا به چه چيزی نياز داريد.

اگر به ussd نياز داريد زرين پال اولين ارائه دهنده خدمات ussd در اين زمينه هست. Ussd کد فعلی زرين پال

*720*97#

هست. خدمات پرداختی که روی USSD ارائه ميشه به دو شيوه همپا و موبايل گيت ارائه ميشه که مستندات اون در انتهای اين مطلب ضميمه ميشه.

اگر به تسويه آنی و بدون کارمزد نياز داريد زرين پال تنها ارائه دهنده اين خدمات با تسويه آنی و بدون کارمزد هست. شما به کمک زرين کارت ميـونيد از اين سرويس استفاده کنيد:

https://www.zarinpal.com/zarincard

خيلی مهم هست به اين عنوان توجه کنيد که زمانی که تعهد بدون کارمزد داده ميشه بايد هيچ کارمزدی نه از شما و نه از مشتری شما کسر نشه بسياری از سايت های فعال در اين زمينه تبليغات بدون کارمزد رو دارن در حالی که کارمزد نسبتا بالائی رو از مشتری شما زمان پرداخت کسر ميکنن. در زرين پال در صورت استفاده از زرين کارت هيچ کارمزدی نه از شما و نه از مشتری شما کسر نميشه.

به کمک اپليکيشن موبايل زرين پال شما ميتونيد پرداخت درون برنامه ای وبسايتتون رو راه اندازی کنيد. ولی مهمتر ازون اينکه در هر زمان و هر مکان ميتونيد انتقال از زرين پال به زرين کارت رو ثبت کنيد. برای هر تراکنش روی موبايل اعلان (نوتيفای) دريافت کنيد و از هر پرداخت خودتون به صورت آنی با خبر بشيد:

http://www.zarinpal.mobi/

نسخه اندرويد اين اپليکيشن حدود 6 ماه هست که منتشر شده و نسخه IOS هم طی ماه آينده منتشر ميشه ان شاء الله.

زرين پال اولين وبسايتی هست که درگاه مستقيم با نام و لوگوی سايت شما رو ارائه ميداده. اين سرويس برای وبسايت هایی که ماهانه بيش از 50 تراکنش ماهانه داشته باشن قابل ارائه هست و مهمترين مزيت اون استفاده در کنار زرين کارت و تسويه آنی و بدون کارمزد هست. صدور اين درگاه هيچ هزينه اضافه ای رو نداره ;)

زرين پال در بهمن ماه سال گذشته موفق به دريافت عنوان برترين سرويس دهنده خدمات پرداخت در ميان چندين وبسايت فعال در اين زمينه و البته چند PSP بانکی از جشنواره وب و موبايل ايران شد.

mamalak
July 11th, 2015, 12:05
جهان پی و سیباپال

SibaPal
July 11th, 2015, 12:22
اسپم نباشه ها :دی

زرین پال و امتحان نکردم، جهان پی عالیه - سیببا پال تازه کاره اما من خودم یکی از درگاهاش رو به عنوان درگاه پشتیبان(وقتی بانک ملت قطع هست) استفاده میکنم
با سلام و عرض ادب
کم لطفی است بعد از حدود ۱۷ ماه فعالیت تازه کار خطاب دهید.
سیباپال میزبان بسیاری از سایت های حرفه ای می باشد که به صورت رایگان و بدون کارمزد از درگاه اختصاصی استفاده می کنند و هیچ اسم تبلیغاتی نیز از شرکت نمایان نمی شود.