PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Iis چیه؟ و بدرد چکاری می خوره؟

ayat.a
July 10th, 2015, 06:07
سلام
من دو تا سوال دارم
iis چیه؟
و بدرد چه کاری می خوره؟
اگه میشه برام توضیح بدید

a.e
July 10th, 2015, 06:11
به زبان ساده:

با استفاده از iis شما میتوانید سرور ویندوز خود را قابل دسترس از طریق وب نمایید و بیشترین استفاده جهت کانفیگ سرورهای ویندوز به عنوان سرور دانلود می باشد.

ayat.a
July 10th, 2015, 06:13
کانفینگ چیه؟
با iis میشه سایت راه اندازی کرد؟

a.e
July 10th, 2015, 06:34
مجدد به زبان ساده:

به بهینه نمودن سرور جهت بازدهی بیشتر و متناسب با نیاز کانفیگ گفته میشود.

در صورتی که نیاز به راه اندازی سایت بر روی سرور ویندوز دارید و دانش کافی جهت مدیریت آن ندارید پیشنهاد میشود از برنامه xampp استفاده نمایید

xampp: یک برنامه ساده است که قابلیت های فراوانی جهت راه اندازی یک سایت در اختیار شما قرار می دهد و آموزش های بسیاری از این برنامه به زبان فارسی و انگلیسی در سطح نت وجود دارد.

ayat.a
July 10th, 2015, 06:42
بعد میشه با xampp سایت رو بر روی اینترنت گذاشت که وقتی ادرسش رو بزنی سایته بیاد؟

a.e
July 10th, 2015, 06:54
بله؛

پیشنهاد میشود نتایج مقابل را حتماً مطالعه نمایید: https://www.google.com/?gws_rd=ssl#q=xampp+%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D8%9F

xmohammadx
July 10th, 2015, 13:54
با سلام
با iisسرور دانلود راه می ندازن
جامع و مفید>:D

lifepp
July 10th, 2015, 14:45
سلام
من دو تا سوال دارم
iis چیه؟
و بدرد چه کاری می خوره؟
اگه میشه برام توضیح بدید

iis یکی از محصولات مایکروسافت هست که می تونید با استفاده از اون سرویس های دانلود و مرور وب رو در اختیار کاربران قرار بدید
در کشور ما بیشترین استفاده ی مفیدی که میشه از این سرویس کرد این هست که به عنوان سروری برای دانلود فایل ها استفاده میشه
ولی میشه وبسایت رو هم روش راه اندازی کرد

dakkeh20
July 10th, 2015, 14:50
سلام

IIS بیشتر برای هاست دانلود استفاده میشه .

ولی میشه روی اون سایت هم راه اندازی کرد مثل زبان های asp و aspx که معمولا پرتال دانشگاه های آزاد از iis استفاده میکنن .

همچنین iis ماژول های زیادی داره که میشه sql و php نیز روی اون راه اندازی کرد .