PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل مهم

drtrabit1
July 10th, 2015, 04:29
سلام
موقع سفارش محصول . بعد از انتخاب آدرس دامنه این خطا نمایش داده میشه
لطقا کمک کنید
Invalid TLD/Registration Period Supplied for Domain Registration

a.e
July 10th, 2015, 04:41
پسوند مورد نظر در whmcs شما تعریف نشده است.

drtrabit1
July 10th, 2015, 05:03
قبلا یک بار با پسوند .ir. خرید دامنه رو انجام داده بودم. پسوند رو به ir. تغییر دادم موقغ سفارش دامنه قیمت رو نمیزد.
الان طبق گفته شما اون پسوند تعریف شده رو براش تعریف کردم حالا قیمت رو میزنه اما بازهم خطا پا برجاست

- - - Updated - - -

کسی نیست کمک کنه؟

a.e
July 10th, 2015, 05:07
گزینه ثبت کننده برای پسوند مورد نظر را بر روی ماژول صحیح قرار داده اید ؟

drtrabit1
July 11th, 2015, 03:53
اول رفتم یکی از ثبت کننده های خارجی رو فعال کردم بعدش ثبت کننده خودکار از روی هیچ روی اون ثبت کننده قرار دادم. اما بازهم مشکل حل نشد

- - - Updated - - -

کسی نیست جواب سوالم رو بده

- - - Updated - - -

کسی نیست؟

amin0181
July 11th, 2015, 04:01
دورد
برای ثبت دامنه های دات ای ار باید ماژول نصب کنید که هم رایگان موجود هست ( که دوستان میگن مشکل داره ! ) نسخه پولی نیز هست
فکر کنم سرچ بزنید به نتیجه برسید
-
همون طور که اکسین سرور گفتن tld که شما انتخاب میکنید تعریف نشده
اگه دامنه ایران نیز نیست اعلام کنید از کدوم شرکت هست

arkanet
July 11th, 2015, 04:39
اروری که گفتین طبق گفته مهندسین و تجربه شخصی خودم مربوط به عدم تعریف پسوند می باشد، حتی اگر هم ماژولی برای ثبت خودکار نباشه باز هم تا مرحله پرداخت بدون مشکل باید بره، درست میگم دوستان؟
اگر خواستید دسترسی بدید چک کنم

amin0181
July 11th, 2015, 05:13
اروری که گفتین طبق گفته مهندسین و تجربه شخصی خودم مربوط به عدم تعریف پسوند می باشد، حتی اگر هم ماژولی برای ثبت خودکار نباشه باز هم تا مرحله پرداخت بدون مشکل باید بره، درست میگم دوستان؟
اگر خواستید دسترسی بدید چک کنم
برای ثبت خودکار و انجام کامل مراحل نیاز هست ماژول باشه

drtrabit1
July 13th, 2015, 00:28
سلام
آقا من تا الان دوتا قالب نصب کردم. یعنی رفتم توی هاستم بعدش توی پوشه template قالب رو آپلود و سپس اکسترکت کردم. اسم قالب بین اسامی قالب هام که توی تنظیمات اصلی whmcs هستش میاد . وقتی که قالب رو انتخاب میکنم و ذخیره رو میزنم. دوباره اسم قالب میشه Defult و همون قالب دیفالت رو نشون میده توی سایت. مشکل از کجاست؟

- - - Updated - - -

upppppppppppp

peym@n
July 13th, 2015, 20:21
دورد
در صورت تمایل دسترسی whmcs را برای بنده پ.خ کنید یا تیکت ارسال نمائید چک کنیم
موفق باشید