PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چند سوال در باره WHMcs

Mr.Pouria
July 9th, 2015, 14:29
سلام خدمت شما دوستان عزیز

من چند سوال در باره whmcs داشتم ممنون میشم پاسخ بدید ...

1- آیا میشه برای پشتیبان ها سطح دسترسی های مختلف تعیین کرد !؟ یعنی مثلا تیکت هایی که برای بخش 1 میره رو فقط مسئول بخش 1 ببنه و تیکت هایی که به بخش 2 میره رو فقط مسئول بخش 2 ...

2 - آیا امکانش هست صفحاتی رو در اون ایجاد کرد و در اون چنتا عکس و توضیحات قرار داد ؟! و امکان استفاده از html رو هم دارا باشه ؟! (در قالب خود صفحه)

3 - آیا امکانش هست فیلد های مربوط به عضوت را کمتر کرد برخی از فیلد هارو نیز حذف کرد ؟!

تشکر ...

hamra
July 9th, 2015, 14:32
1 - بله میشه
2 - متوجه منظورتون نشدم دقیقا ! اما کار نشد ندارد
3 - مسلما بله

sitetheme
July 9th, 2015, 14:42
درود
همه مواردی ممکن هست

Mr.Pouria
July 9th, 2015, 15:06
1 - بله میشه
2 - متوجه منظورتون نشدم دقیقا ! اما کار نشد ندارد
3 - مسلما بله

منظورم دقیقا همون بخش هایی که میان توش آموزش قرار میدن بعضی از هاستینگا هست حالا میخوام من برای کارای دیگه از اون بخش ها استفاده کنم که نیاز به قرار گیری عکس و html در اون هست ...

rezaserver
July 9th, 2015, 15:16
منظورم دقیقا همون بخش هایی که میان توش آموزش قرار میدن بعضی از هاستینگا هست حالا میخوام من برای کارای دیگه از اون بخش ها استفاده کنم که نیاز به قرار گیری عکس و html در اون هست ...

عرض ادب

بخش knowledgebase یا همون بخش آموزش از داخل مدیریت کنترل میشه و دارای ویرایشگر هست که میتونید هنگام نوشتن یا قرار دادن محتوا ، ویرایشگر رو غیرفعال کرده و کد html خودتون رو قرار بدید.

موفق باشید

mhiizadi
July 9th, 2015, 15:16

بله میشه

kool
July 9th, 2015, 15:30
سلام
1- بله
2- بله
3- بستگی داره. ممکنه برخی نیاز به تغییرات در هسته داشته باشه که باید در هر نسخه جدید که بیرون بیاد اعمال کنید. (از طرف دیگه هم تمام فایلهای هسته به صورت انکد شده هستن که باید هر بار دیکد کنید)

a.e
July 9th, 2015, 16:29
تمامی مواردی که فرمودید امکان پذیر است و همچنین تمامی آموزش های مرتبط با سوالات شما در همین انجمن وجود دارند.

1: کافیست به بخش تنظیمات دپارتمان whmcs رفته و سطح دسترسی را برای کاربر یا غیر کاربر تعریف نمایید.

2: میتوانید از بخش اطلاعیه ها استفاده نمایید.

3: این مورد از طریق تنظیمات متفرقه موجود در بخش تنظیمات اصلی و همچنین با توجه به آموزش های موجود از طریق کد های whmcs امکان پذیر است.