PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یک روش ساده برای بدست آوردن مخاطبان جدید برای وبلاگ

vahab00
July 9th, 2015, 13:41
http://iweb7.ir/wp-content/uploads/2015/07/blog.jpg

سلام .

تا حالا فکر کردید چرا بعضی وبلاگ ها پس از گذشت چندین ماه و گاه حتی چندین سال باز مخاطبان زیادی ندارند یا مخاطبان دائمی ندارند اما برخی وبلاگ ها در زمان بسیار کم مخاطبان زیادی دارند ؟

امروز میخوام از یک تکنیک خاص وبلاگ نویسی برای شما پرده برداری کنم

با من همراه باشید…

شاید تا الان مطالب زیادی گذاشته باشید و حس کنید کسی به مطالب شما اهمیت نمیده و برای کسی مهم نیست ؟

اما شاید مشکل کار جای دیگه باشه . بیاید یکم بیشتر صحبت کنیم

قبل از هرچیز باید به این نکته توجه کنید که باید سرفصل ها و عناوین قدرتمند و جذابی انتخاب کنید

خب حالا که یک عنوان خوب انتخاب کردید وقتشه شروع به نوشتن محتوا کنید

اما نه هر چیزی !

چرا خیلی از ماها فکر میکنیم مطالب ما باید درست باشه و برای موتورهای جستوجو اهمیت داشته باشه ؟ یعنی مطالب مارو گوگل باید بخونه ؟

اگه از من بپرسید میگم نه ! و حتی میگم گور بابای گوگل

گوگل مگه چیه ؟ بابا مخاطبا رو میفرسته به وبلاگ ها و وبلاگ شما

اما اگه مطالبت فقط برای گوگل باشه مسلما مخاطب میذاره و میره . پس چکار کنیم ؟

خب کاری نداره . به جای اینکه بیایم کتابی و قلمبه سلمبه مطالبمون رو برای کاربر بنویسیم و سعی کنیم ، تصور کنیم مطلبی که در حال بیان هستیم مخاطب هم روبه رویمان ایستاده و داره مستقیما به حرفامون گوش میده و باید طوری توضیح بدیم که حتما بفهمه نه اینکه فقط ی صفحه سیاه کنیم همین

اما در این بین یک نکته مهم هست که این همه مطلب نوشتم تا به اون برسم !

مطلب ما نباید فقط جنبه آموزشی و یک طرفه داشته باشه . تا حالا دقت کردید وبلاگ های موفق چه ویژگی دارند ؟ تا حالا بهش فکر کردید ؟

اگه دقت کنید وبلاگ های موفق دو سویه هستند .یعنی حین نوشتن مطالبشون از کاربراشون هم سوال میکنند

شاید چیز ساده ای باشه مثلا بیایم بپرسیم :

آیا فلان چیزی که آرزوی من بودی آیا برای شما هم مهم بوده ؟ آرزوتون بوده و…. ؟

یا

آیا میخواید زمان بیشتری در مورد فلان چیز بذارید یا آیا شما هم تجربه فلان چیز رو داشتید و…

و از این قبیل سوالات که ذهن کاربر رو درگیر کنه و کاربر حس کنه مدیر وبلاگ به کاربرش اهمیت میده و مطالبش رو برای اون مینویسه و در آخر هم حتی از من کاربر سوال میکنه و نظرمو میپرسه

شاید این خیلی چیز ساده ای باشه

اما بیاید شما هم امتحان کنید این ترفند کوچولو و شیرین رو

ببینید آیا واقعا وضع بلاگتون تغییر میکنه یا نه ؟

راستی شما هم نظر و تجربتون رو در این باره با ما در میون بذارید و بگید ایا از این ترفند استفاده میکنید یا خیر ؟ اگه بله چه نتیجه ای داشته ؟

لطفا تجربیاتتون رو با ما در میون بذارید…

منبع : iweb7.ir

http://iweb7.ir/a-simple-way-to-get-new-audience-for-blog.html

hamedmj
July 9th, 2015, 13:49
آقا جان اگه بزاری ما هم مخاطب جمع میکنیم :d متوجه شدی که ؟ :d

vahab00
July 9th, 2015, 14:10
آقا جان اگه بزاری ما هم مخاطب جمع میکنیم :d متوجه شدی که ؟ :d

ما مخلسیم داداش
سر قولمونم هستیم داداش
ارادتمندیم

menalgeya
July 9th, 2015, 14:26
با سلام

مطلب جالبی بود

ممنون

vahab00
July 9th, 2015, 14:44
با سلام

مطلب جالبی بود

ممنون

نظر لطف شماست بزرگوار

kool
July 9th, 2015, 17:30
اگه از من بپرسید میگم نه ! و حتی میگم گور بابای گوگل

الان به بات گوگل گزارش میکنم :)

vahab00
July 9th, 2015, 18:44
الان به بات گوگل گزارش میکنم :)

خدایی تا به حال اصلا به گوگل اهمیت ندادم
یعنی سعی کردم تمام مطالبم برای کاربر باشه حالا در این بین اصول رو هر از گاهی رعایت کرده و گاهی نکردم
اما همیشه معیار اولم کاربر بوده

kool
July 9th, 2015, 21:44
خدایی تا به حال اصلا به گوگل اهمیت ندادم
یعنی سعی کردم تمام مطالبم برای کاربر باشه حالا در این بین اصول رو هر از گاهی رعایت کرده و گاهی نکردم
اما همیشه معیار اولم کاربر بوده

عزیز شوخی کردم ... به نظر منم زمان نوشتن مطلب برای کاربر باید خودتون رو بزارید جای کاربر و ببینید چه حالتی رو پسند میکنید وگرنه جای بات که نمیتونیم باشیم و نمیتونیم کامل درکش کنیم :53:

poriyanet
July 9th, 2015, 22:06
مرسی عالی بود

vahab00
July 9th, 2015, 22:16
عزیز شوخی کردم ... به نظر منم زمان نوشتن مطلب برای کاربر باید خودتون رو بزارید جای کاربر و ببینید چه حالتی رو پسند میکنید وگرنه جای بات که نمیتونیم باشیم و نمیتونیم کامل درکش کنیم :53:
بزرگوار فقط من باب توضیح عرض کردم وگرنه شما استاد بنده هستید بزرگوار
ببخشید جسارت کردم

مرسی عالی بود
خواهش میکنم
نظر لطفتون هست بزرگوار

ehsannp
July 14th, 2015, 14:29
از راهنمایی شما ممنون. ورد پرس واقعا قوی عمل می کنه