PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش سایت باران موزیک

masoudday
July 8th, 2015, 16:40
سلام دوستان عزیز
من می خوام باران موزیک رو بفروشم با قیمت 2000000 تومن آینده ای بسیار عالی داره ماهانه بین 100 تا 150 داره ولی فعلا خرج خودش میشه آی پی هاشم بین 1000 تا 3000 تاست بالا و پایین میشه بیش از 700 تا مطلب ایندکس شده و سایت 4 ماهه راه اندازی شده اما پیشرفت خوبی داره و همچنین آینده خوبی کسایی که واقعا خریدار هستن بیان چون اصلا حوصله چونه زدن ندارم
یا علی
www.baranmusic.ir

hamedmj
July 8th, 2015, 16:48
اولا درجای بدی تاپیک دید
دوما اشتهای شما برای گرفتن پول از بقیه بسیار بالاست.. :)
2 میلیون تومان برای سایتی که هیچ درامدی نداره و 4 ماهه تاسیس شده؟ شوخی می فرمایید!؟

پ.ن: شخصا به سایت هایی که پاپ آپ قرار میدهند آن هم نه یکی، 4-5 تا، انواع ناسزاها را میدهم ..!

masoudday
July 8th, 2015, 16:58
اولا که من خوب جایی تاپیک زدم چون مجاز به تاپیک زدن تو بخش فروش نداشتم
دوما جهت اطلاع شما بگم که ماه پیش به این قیمت برای خریدش امدن چند بار اما ندادم الان قصد فروشش رو دارم
سوما همون ماه اول موزیک باران فقط برای خرید دامنش می خواست 1700 بده که باز من ندادم
چهار این که قیمت این سایت به درآمدش نیست اگر تجربه داشتی می فهمیدی قیمت این سایت بخاطر چیه
پنجم این که شما که قصد خرید نداری بیخود می کنی سرک می کشی از همنون اول گفتم کسی که این کارس بیا جلو نه تازه کار

- - - Updated - - -

در ضمن من چون وقت ندارم بش رسیدگی کنم داآمدش انقدره من فقط 3 ساعت وقت می ذارم تو روز اگر کسی باشه وقت بذاره ظرف یکی دو ماه سایت ورودی هاش به 10 هزار تا هم خواهد رسید