PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : در خواست کمک فوری و مهم > استایل بندی قالب وردپرس <

pserver
July 8th, 2015, 13:08
سلام دوستان ضمن آرزوی قبولی طاعات.
والا من نیاز به قالب اختصاصی وردپرس دارم اینم بگم خودم کار طراحی اختصاصی رو بلدم اما مشکلی که در نهایت دارم استایل بندی فایل قالب از طریق فایل style.css هست اینکه چطوری قالب مد نظرمو از طریق این فایل بدست بیارم .
از استادان و بزرگواران عزیز تقاضا دارم هر گونه آموزشی که میتونن راجب استایل بندی style.css قالب وردپرس دارن بهم بگن مثلا اینکه چطوری "توی قالب چندتا منو درست کنم /چینش مطالبم به صورت اخبار باشه / چطور منو و سایدبار هارو تنظیم کنم و... / " خواهش میکنم کمک کنید.

- - - Updated - - -

UP

mahdavi1456
July 8th, 2015, 13:26
سلام
شما اول باید به دستوارت css تسلط داشته باشید تا بتونید استایل خوب برای قالبتون بنویسید. پیشنهاد می کنم اول با آموزش های w3schools شروع کنید. بعد طرح رو با دستوراتی که یاد میگرید تحت html/css کد کنید.

sepahanserver
July 8th, 2015, 13:40
درود

اگر شما به css و html و توابع وردپرس آشنایی ندارید بهتون پیشنهاد میکنم قالبتون را بدهید طراح براتون طراحی کنه
یا اینکه یه قالب (حالا یا رایگان یا پولی) تهیه کنید و نسبت به ادیت اقدام کنید ! بهترین پیشنهاد ممکن

persianws
July 8th, 2015, 14:46
مقاله های آموزشی را مطالعه بفرمائید و همچنین توضیحات بسیاری از این بخش ها با تمرین و کار عملی بهتر انتقال داده می شود ...