PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : محدود کردن چند آی پی برای دانلود از سرور مجازی

koreanfa
July 7th, 2015, 00:21
سلام خدمت همه دوستان عزیز.
من یه سرور مجازی دارم با هارد 6 ترابایت که برای سایت فیلم و سریال استفاده میکنم . سایت من رایگانه و وی ای پی روش نصب نکردم . اما چند تا سایت رقیب دارم که با وی پی اس هاشون میان و فایل ها رو دانلود میکنن و سرعت بقیه کاربر ها رو خیلی پایین میارن . میخواستم بهم یه نرم افزار معرفی کنید که بشه باهاش ای پی های متصل به سرور رو شناسایی کرد و همچنین بشه باهاش مقدار دیتایی که هر آی پی دانلود میکنه رو باهاش دید و در نتیجه بشه باهاش آی پی های مخرب رو جلوشونو بشت . اگه راهی غیر از نصب نرم افزار بلدین لطفا بفرمایین . در ضمن میخوام اگه امکانش هست یه نرم افزاری باشه که یا رایگان باشه یا بشه کرکش کرد.
ممنون از همه

hamra
July 7th, 2015, 00:26
به اس اس اچ دسترسی دارین ؟
با این دستور برسی کنید

iptables -A INPUT -s IP-ADDRESS -j DROP

از csf هم اگر خواستید از قسمت
Deny ip
میتونید ای پی رو در لیست سیاه قرار بدید .

koreanfa
July 7th, 2015, 00:31
به اس اس اچ دسترسی دارین ؟
با این دستور برسی کنید

iptables -A INPUT -s IP-ADDRESS -j DROP

از csf هم اگر خواستید از قسمت
Deny ip
میتونید ای پی رو در لیست سیاه قرار بدید .

سلام . من چون تازه سرور تهیه کردم از این اصطلاحات سر در نمیارم . سرور رو هم از یکی از دوستام خریدم . کار های کانفیگ و ... رو هم خودش انجام داده . اگه ممکنه راهی بفرمایید که من بتونم از داخل سرور با ویندوز سرور 2008 انجام بدم . ممنون

hamedmj
July 7th, 2015, 00:37
بهترین راه این هست که آی پی ها را محدود به ای پی ایران بکنید...

koreanfa
July 7th, 2015, 00:39
بهترین راه این هست که آی پی ها را محدود به ای پی ایران بکنید...

سلام . من هنوز سیستم وی ای پی ندارم . چطور میشه بدون داشتن سیستم وی آی پی این کار رو کرد؟

hamra
July 7th, 2015, 00:42
در سرور مجازی ویندوز اگر فایروال نصب هست میتونید ای پی رو بلاک کنید .
اگر نیست که فایروال رو نصب کنید یا به مدیر سرور بگید برای شما نصب کند .
از آموزش موجود در لینک زیر استفاده کنید جهت بلاک کردن ای پی در ویندوز سرور استفاده کنید .
http://hub.iranserver.com/knowledgebase.php?action=displayarticle&id=770

hamedmj
July 7th, 2015, 00:44
سلام . من هنوز سیستم وی ای پی ندارم . چطور میشه بدون داشتن سیستم وی آی پی این کار رو کرد؟
باسلام
خدمت شما:
http://serverfault.com/questions/435690/iis7-ban-ip-range
در گوگل سرچ کنید:
Block IP Range on IIS 7

koreanfa
July 7th, 2015, 00:54
باسلام
خدمت شما:
http://serverfault.com/questions/435690/iis7-ban-ip-range
در گوگل سرچ کنید:
Block IP Range on IIS 7

سلام . آخه من هنوز نمیدونم کدوم آی پی داره بیشترین استفاده رو از سرور میکنه . در ضمن من اصلا نمیدونم رنج آی پی چی هست...

hamedmj
July 7th, 2015, 01:03
سلام . آخه من هنوز نمیدونم کدوم آی پی داره بیشترین استفاده رو از سرور میکنه . در ضمن من اصلا نمیدونم رنج آی پی چی هست...

از طریق این سایت، رنج ای پی همه کشور ها را به جز ایران بلاک کنید:
https://www.countryipblocks.net/country_selection.php

koreanfa
July 7th, 2015, 01:11
از طریق این سایت، رنج ای پی همه کشور ها را به جز ایران بلاک کنید:
https://www.countryipblocks.net/country_selection.php

من خودم که والا از این چیز ها سر درنمیارم . میترسم یهویی بزنم همه رو مسدود کنم و کاربرانم رو از دست بدم . باید دنبال کسی بگردم که برام انجام بده...

hamedmj
July 7th, 2015, 01:30
من خودم که والا از این چیز ها سر درنمیارم . میترسم یهویی بزنم همه رو مسدود کنم و کاربرانم رو از دست بدم . باید دنبال کسی بگردم که برام انجام بده...
بهتره IIS رو پاک کنید و از زمپ و آپاچی استفاده کنید که htaccess داشته باشه.

koreanfa
July 7th, 2015, 09:54
سلام . من میخوام یکی از دوستان زحمت بلاک کردن ای پی های غیر ایرانی رو برام انجام بده . همچنین میخوام یه چک آپ کلی از وضعیت سرورم داشته باشه . لطفا هر کسی میتونه بهم بگه . لطفا مقدار هزینه رو هم اعلام بفرمایید . ممنون

ali.huc
July 7th, 2015, 15:11
شما سایتتون رو همون سروری که دارید میزبانی میشه؟
لینک ها مستقیم هستن؟

hamedmj
July 7th, 2015, 16:16
سلام . من میخوام یکی از دوستان زحمت بلاک کردن ای پی های غیر ایرانی رو برام انجام بده . همچنین میخوام یه چک آپ کلی از وضعیت سرورم داشته باشه . لطفا هر کسی میتونه بهم بگه . لطفا مقدار هزینه رو هم اعلام بفرمایید . ممنون

با هزینه 50 هزار تومان انجام میشود.

koreanfa
July 7th, 2015, 16:41
شما سایتتون رو همون سروری که دارید میزبانی میشه؟
لینک ها مستقیم هستن؟

سلام . نه . من سایتم روی یه سرور دیگه توسط توسط یه شرکت دیگه میزبانی میشه . بله . لینک ها مستقیم هستند

ali.huc
July 7th, 2015, 21:06
بودجه ای در نظر گرفتید برای این موارد؟ منظور اسکریپتی که بتونه اینکارو انجام بده.

koreanfa
July 7th, 2015, 21:30
بودجه ای در نظر گرفتید برای این موارد؟ منظور اسکریپتی که بتونه اینکارو انجام بده.

سلام . فعلا مشکلات مالی دارم . چون همه هزینه های سرور رو دارم از جیب خودم میدم . نهایتا 25000 تومن . من فعلا اسکریپت نمیخوام . چون در آینده نزدیک اسکریپت وی ای پی نصب میکنم و مشکل حل میشه . فقط میخوام به طور موقت دسترسی ها رو قطع کنم از طریق iis

rootkit98
July 7th, 2015, 22:17
سلام . فعلا مشکلات مالی دارم . چون همه هزینه های سرور رو دارم از جیب خودم میدم . نهایتا 25000 تومن . من فعلا اسکریپت نمیخوام . چون در آینده نزدیک اسکریپت وی ای پی نصب میکنم و مشکل حل میشه . فقط میخوام به طور موقت دسترسی ها رو قطع کنم از طریق iis
داداش خواستی بگو من برات مجانی انجام میدم. احتیاجی به پرداخت هزینه های آنچنانی نیست.