PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست برای هاست ویندوز داخل ایران

mohammadsadegh
September 2nd, 2010, 19:00
سلام
من نیازمند یک هاست ویندوز هستم
برای ما بسیار مهم است که سرور در داخل خود ایران قرار داشته باشد
و حتی المقدور پرداخت ماهیانه باشد که در صورتیکه سرور نیازهای ما رو برآورده نکرد بتونیم اشتراک رو cancle کنیم
اگر پیشنهاد و یا راهنمایی دارید لطفا بفرمایید
با تشکر

srashedian
September 2nd, 2010, 20:08
سلام

معمولا همه پیشنهاد میکنن از ایران نگیرید... شاید اگر مورد استفاده و دلیل انتخابتون رو بگید دوستان بتونن با دلیل قانع کننده از خرید هاست ایرانی منصرفتون کنن!
اما اگر اصرار دارید حتما ایرانی باشه، شرکت های زیادی هستن، از جمله گلدنت و ساینا

Hosting Services :: GoldNet Engineering Group (http://www.goldnetgroup.com/hosting.asp)
مرکز خدمات انفورماتیک ساینا: میزبانی وب ایران (http://www.sainasoft.ir/page.php?18)

mohammadsadegh
September 3rd, 2010, 00:18
ما در حال حاضر یک چیزی نزدیک به 1000 تا client داریم
این client ها باید بتونن لحظه به لحظه به سرور متصل بشن و اطلاعات خودشون رو update کنن
اطلاعات روی سرور لحظه به لحظه update میشه
ما می خواهیم ارتباط بین سرور و client ها تحت تاثیر شرایط اینترنت کشور نباشه
بارها دیده شده که ارتباط اینترنت با دنیای بیرون از ایران به دلیل مسائل مختلفی مثل مشکل در روترهای اصلی ، و یا آسیب دیدگی کابل ارتباطی قطع شده
برای ما بسیار حیاتی هست که client هامون بتونن در هر لحظه با سرور ارتباط داشته باشن
برای همینه که دنبال سرور در داخل ایران هستیم

srashedian
September 3rd, 2010, 04:34
ما در حال حاضر یک چیزی نزدیک به 1000 تا client داریم
این client ها باید بتونن لحظه به لحظه به سرور متصل بشن و اطلاعات خودشون رو update کنن
اطلاعات روی سرور لحظه به لحظه update میشه
ما می خواهیم ارتباط بین سرور و client ها تحت تاثیر شرایط اینترنت کشور نباشه
بارها دیده شده که ارتباط اینترنت با دنیای بیرون از ایران به دلیل مسائل مختلفی مثل مشکل در روترهای اصلی ، و یا آسیب دیدگی کابل ارتباطی قطع شده
برای ما بسیار حیاتی هست که client هامون بتونن در هر لحظه با سرور ارتباط داشته باشن
برای همینه که دنبال سرور در داخل ایران هستیم

کی بهتون گفته قطع نمیشن، اگر داخل کشور بگیرید در هر لحظه دوبرابر قطع میشید... وقتی مشکلی پیش بیاد اینترنت کشور قطع میشه، نه ارتباطش با خارج از کشور... یعنی اگر اینترنت به هر دلیلی بسته باشه، سرور داخل و خارج از کشور میپره... خیلی از دوستانی که دیتاسنتر داخل کشور دارن الان بهتون تضمین خواهند داد که چون از شرکت های خصوصی اینترنت دارن، سرویسشون قطع نمیشه، ولی وقتی شد، میگن مشکل از کل کشور بود، به ما ربطی نداره (توی قوانین همین دو سایتی که معرفی کردم هم بخونید نوشته که مشکلات کلی ربطی بهشون نداره و مسئولیت ناشی از چنین قطعی هایی رو نمی پذیرن... شما از خارج از کشور سرور بگیرید خیلی خیلی مطمئن تر هست تا داخل... اما من یه جایی یه پروژه گرفتم برای یه شرکت مهندسی وابسته به دولت، تقریبا چنین موردی داشتن، من بهشون استفاده از سرور خصوصی توی شرکت خودشون و خطوط پهنای باند اختصاصی رو پیشنهاد دادم، دو سال پیش نصب کردم، تا حالا یک بار هم قطع نشده... به هیچ وجه... سرعتش هم خیلی بالاس و کاملا راضی هستن (البته هزینه این پروژه فوق العاده بالا بود که با توجه به نیاز اون شرکت براشون ارزش داشت، شما رو نمیدونم)

sepidarsoft
January 2nd, 2014, 00:09
سلام . ما پکیج های 50 مگابایتی - 100 مگابایتی - 150 مگابایتی و 250 مگابایتی - هاست ویندوز - کنترل پنل Hosting Controller - دیتاسنتر پارس آنلاین - سرور ایران - در اختیار داریم اگر خواستید یا کسی خواست در خدمتیم . به همکاران هم تخفیف داده می شود .

i-Power
January 2nd, 2014, 00:34
سلام . ما پکیج های 50 مگابایتی - 100 مگابایتی - 150 مگابایتی و 250 مگابایتی - هاست ویندوز - کنترل پنل Hosting Controller - دیتاسنتر پارس آنلاین - سرور ایران - در اختیار داریم اگر خواستید یا کسی خواست در خدمتیم . به همکاران هم تخفیف داده می شود .

September 2September 2nd, 2010

avaserver
January 3rd, 2014, 09:01
با سلام ،

هاست ویندوز داخل ایران با کیفیت بالا .

صفحه مشخصات سرویس های ویندوز در داخل ایران : جزئیات پلان ها - آوا سرور،هاست ویندوز لینوکس،سرور مجازی،ثبت دامنه (http://www.avaserver.com/services/81)

هزینه ماهیانه در تمامی پلان ها قابل مشاهده است .

موفق باشید.