PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : امنیت کدها و فایل های حساس روی vps

cyclops24
July 6th, 2015, 12:20
با سلام

دوستان من خودم برنامه نویسم و زیاد از مدیریت سرور سر در نمیارم اگر سوالم خیلی پیش پا افتاده هست عذر میخوام.

بنده ذهنیتم این هست که روی هاست های اشتراکی بالاخره همه چیز به یکسری پوشه ختم میشه و اگر ارائه دهنده هاستینگ بخواد میتونه اسکریپت ها و کدهای یک مشتری رو برای خودش کپی کنه.

توی vps از نظر امنیت کدها چطور هست وضعیت؟؟

یعنی اگر از جایی به عنوان مثال vps بگیریم که شناخت خوبی روش نداریم طرف در بدترین حالت از نظر دسترسی به کدهای سیستم هایی که روی vps در حال اجرا هست چیکار میتونه انجام بده؟؟
به عنوان مثال میتونه کپی بگیره؟؟
حذف کنه؟؟
از نظر فنی پشت سر این مجازی سازها چه اتفاقی برای فایل سیستم ها میفته؟؟

Yas-Host
July 6th, 2015, 12:35
با سلام

دوستان من خودم برنامه نویسم و زیاد از مدیریت سرور سر در نمیارم اگر سوالم خیلی پیش پا افتاده هست عذر میخوام.

بنده ذهنیتم این هست که روی هاست های اشتراکی بالاخره همه چیز به یکسری پوشه ختم میشه و اگر ارائه دهنده هاستینگ بخواد میتونه اسکریپت ها و کدهای یک مشتری رو برای خودش کپی کنه.

توی vps از نظر امنیت کدها چطور هست وضعیت؟؟

یعنی اگر از جایی به عنوان مثال vps بگیریم که شناخت خوبی روش نداریم طرف در بدترین حالت از نظر دسترسی به کدهای سیستم هایی که روی vps در حال اجرا هست چیکار میتونه انجام بده؟؟
به عنوان مثال میتونه کپی بگیره؟؟
حذف کنه؟؟
از نظر فنی پشت سر این مجازی سازها چه اتفاقی برای فایل سیستم ها میفته؟؟

سلام

امنیت در سرور های مجازی به مراتب بالاتر از امنیت های هاست های اشتراکی می باشد.
شما می توانید در سرور های مجازی از دو پسورده بودن و سوال های امنیتی برای ورود به قسمت های حساسی مانند کنترل پنل و SSH استفاده کنید.
همچنین می توانید با دریافت کنسول سرور مجازی از مدیر سرور بر روی پارتیشن پسورد قرار دهید تا حتی به پارتیشن هم مدیر اصلی سرور دسترسی نداشته باشد.
همچنین با Encode کردن فایل های اختصاصی و اصلی اسکریپت با ابزار هایی مانند SourceGuardian امنیت را تا حد بالایی , بالا ببرید.

cyclops24
July 6th, 2015, 12:44
سلام

امنیت در سرور های مجازی به مراتب بالاتر از امنیت های هاست های اشتراکی می باشد.
شما می توانید در سرور های مجازی از دو پسورده بودن و سوال های امنیتی برای ورود به قسمت های حساسی مانند کنترل پنل و SSH استفاده کنید.
همچنین می توانید با دریافت کنسول سرور مجازی از مدیر سرور بر روی پارتیشن پسورد قرار دهید تا حتی به پارتیشن هم مدیر اصلی سرور دسترسی نداشته باشد.
همچنین با Encode کردن فایل های اختصاصی و اصلی اسکریپت با ابزار هایی مانند SourceGuardian امنیت را تا حد بالایی , بالا ببرید.

ممنون از شما دوست عزیز
یکسری هاش تخصصی شد اگر لطف کنید چند تا keyword برای سرچ در مورد هر یک مهم معرفی کنید ممنون میشم.
و یک سوال بنده الان دارم اقدام میکنم برای گرفتن سرور مجازی برای این مواردی که گفتید برای زمان خرید به چه چیزهایی حواسم جمع باشه که بعدا بشه این مواردی که فرمودید رو فعال کنم؟؟
قابلیت یا ویژگی خاصی باید از فروشنده بخوام؟؟

ali.huc
July 7th, 2015, 15:31
اگر اسکریپت کد بشه تو هاست هم به درد کسی نمیخوره.
در خرید سرور باید از اختصاصی بودن منابع اطمینان داشته باشید. (از نظر کیفیت و کارایی)
و اینکه کنسول در اختیارتون قرار بگیره.

yousef_bs
January 25th, 2016, 00:24
راه حل های پیشنهاد شده توسط دوستان شاید تاحدودی بتونه دسترسی به سورس های شما رو سخت کنه، اما بنظر بنده بهترین راه خرید مستقیم از هاستینگ معتبر خارجی هست.