PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر شما درباره دیتاسنتر fdc

CYB3R
September 2nd, 2010, 16:58
با سلام خدمت دوستان عزیز
لطفا نظر خودتون رو در مورد دیتاسنتر fdc بیان کنید.
که خوبه بده ؟ مشکل داون تایم ؟
بعد سرعتش با سرور هات فایل ؟ بقیه سایت های موجود در آمریکا ؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.
ممنون :)

1eng.ir
September 2nd, 2010, 17:03
http://www.webhostingtalk.ir/f15/11681/

CYB3R
September 2nd, 2010, 17:11
http://www.webhostingtalk.ir/f15/11681/
عجب ، نخواستیم !
Fdc دیگه کجاس ؟ شما می شناسید ؟!! :دی

parsvps
September 2nd, 2010, 17:19
من 6 ماه هست یک سرور از دیتاسنتر شیکاگو دارم و مشکلی تا حال ندارشتم

CYB3R
September 2nd, 2010, 17:34
من 6 ماه هست یک سرور از دیتاسنتر شیکاگو دارم و مشکلی تا حال ندارشتم
ممد و باقی شاکی ها جواب بدین :دی

Online24
September 2nd, 2010, 17:34
location ای که در Denver قرار داره به fully disconnect معروفه !
ولی سرور های Chicago مناسب هستند .

Arashdn
September 3rd, 2010, 11:06
شیکاگو خیلی عالیه
ولی دنور از پارس آنلاین خودمون هم بدتره

asrhosting
September 3rd, 2010, 12:18
سلام من از fdc و البته دنورش سرور داشتم .
کیفیت و... این طور بود :
مبلغ واریز شد ... ساعت تحویل ندارد
روز تحویل ندارد
روز تحویل بلخره 4 روز بعد
روز اول 23 ساعت دان شد
روز دوم 24 ساعت
روز سوم 24 ساعت
بلخره روز چهارم سرور بالا اومد . سرور رو مجبور شدیم ریست کنیم برای نصب نرم افزار .... نت ورک دان شد
روز پننم سرور دان بود
روز ششم سرور 12 ساعت دان بود و دیگه اون مشکل پیش نیومد ! خدا رو شکرذ
روز هفتم و .... باهاش کار کردیم روزی 2 -3 ساعت دان می شد ( باز هم بهتره 24 ساعت هست ! )
دانلود آپلود روی سرور بیشتر 35 مگ نمی شد و سرعت سند هم بیشتر 2 مگ نمی شد ( سرعت یه گیگی شون هست تا ! )

خلاصه همه کاربرامون سر سرعت و آپ تایم و... مشکل داشتند ! آخر هم گفتیم نخواستیم .... بابا ولمون کنید نمی خوایین وایسیم تو این isp مزخرف !

rn4j1m1
September 3rd, 2010, 12:53
توصیه نمیشه !

vPsPersia.COM
September 3rd, 2010, 13:10
اصلا دنبال Denver نرو !!

اما شیکاگو :

ساپورت = 10 از 10
قیمت = 7 از 10
آی پی 60 تا فری میده ( فکر کنم آی پ های V4 رو اینا دارند تمام می کنند

تا بجنبی سریع صورت حساب میده و قیمت های نجومی . برای 1 روز KVM نزدیک 50 دلار میگیره .

اما نتورکش خوب نیست . سرعتش کمه !

itjavani
September 3rd, 2010, 17:01
شیکاگو ش عالیه!!!!

با دنورش خاطرات زیادی دارم! (اصلا توصیه نمیشه) یه مدتی خوب بود آپ تایم 99.99 درصد داشتم ولی 2ماه آپتایم به 90-92 درصد می رسید!!! (اسنادشم موجوده):)

info_dlsong
September 4th, 2010, 22:53
سلام
من از اونجا سرور داشتم
البته شیکاگو
از نظر آپتایم خوب بود و ظرف یک ماه گذشته تقریبا داون تایم نداشتم
سرور هم حدود 2 روز طول کشید تا تحویل بدن البته با vmware esxi
ولی سرعتش نسبت به 1Gbps بودنش واقعا ضعیف بود

کلا توصیه نمی کنم !

Hannan
September 5th, 2010, 18:20
دوستان کم لطفی می کنن! الان دیتاسنتر دنور 5 ماهه تقریبا بعد از اون مشکل نتوورک که حلش کردند 1 دقیقه هم دان تایم یا قطعی نداشته! می تونید از دوستانی که در حال حاضر از ما سرور دارند بپرسید.

حدودا در مدت 20 روز مشکل داشت که البته خیلی ضربه زد حدود 6 ماهه پیش فکر می کنم که کلا در مجموع حدود 6 ساعت قطعی بودکه باز زیاده ولی مشکل رو حل کردند با تغییر کلی ساختار نتوورک.

بقیه مشکلات و قطعی هایی اگر بوده از مشکل مثل نرم افزار یا سخت افزار که مربوط به سرور می شه بوده

در مورد نتوورک:
نتوورک معمولیه و می شه گفت خوب. البته به دیتاسنترهایی مثل theplanet یا webliquid نمی رسه که البته اگر بخوان مثل اونها کار کنند قیمت 3 تا 4 برابر فعلی درمیاد.
زنده باشید

IFACO.Net
September 5th, 2010, 19:15
در مورد نتوورک:
نتوورک معمولیه و می شه گفت خوب. البته به دیتاسنترهایی مثل theplanet یا webliquid نمی رسه که البته اگر بخوان مثل اونها کار کنند قیمت 3 تا 4 برابر فعلی درمیاد.
زنده باشید

اگه یه مورد از محتویات فایل کانفیگ کارت شبکه یکی از سرورهای fdc ور اینجا قرار بدید راحت تر میشه در مورد نتورکش قضاوت کرد

آدرس فایل کانفیگ مورد نظر:

/etc/sysconfig/network-scripts/ifcfg-eth0

itjavani
September 5th, 2010, 21:33
دوستان کم لطفی می کنن! الان دیتاسنتر دنور 5 ماهه تقریبا بعد از اون مشکل نتوورک که حلش کردند 1 دقیقه هم دان تایم یا قطعی نداشته! می تونید از دوستانی که در حال حاضر از ما سرور دارند بپرسید.

حدودا در مدت 20 روز مشکل داشت که البته خیلی ضربه زد حدود 6 ماهه پیش فکر می کنم که کلا در مجموع حدود 6 ساعت قطعی بودکه باز زیاده ولی مشکل رو حل کردند با تغییر کلی ساختار نتوورک.

بقیه مشکلات و قطعی هایی اگر بوده از مشکل مثل نرم افزار یا سخت افزار که مربوط به سرور می شه بوده

در مورد نتوورک:
زنده باشید

البته فکرکنم 2-3 ماهه شاید درست شده باشه نه 5 ماه! چون من 4-5ماه پیش مهمون FDC جان بودم!و خاطرات زیادی از نتورک محدود شدش و سخت افزار و نرم افزار و دان شدن هایی که مسلما خاطرتون هست و هیچ وقت سرورمنو فراموش نمیکنید دارم!

هر بار سرعت دانلود پورت 1 گیگ فقط 300kb میداد! ولی البته بگم خدمتتون که 5-6 تا فایل میزاشتی واسه دانلود همشون 200-300 kb سرعت دانلودش بود که ....(خودتون قضاوت کنید)!
یکم مشکل سخت افزاری و نرم افزاری هم داشت که یکی سرور هم عوض کردیم باز هم همون بند وبساط رو داشتیم!

حالا الان باید مشتریان فعلی نظر بدن! ولی بعید میدونم فرق آن چنانی کرده باشه!!!!!

Hannan
September 6th, 2010, 03:50
اگه یه مورد از محتویات فایل کانفیگ کارت شبکه یکی از سرورهای fdc ور اینجا قرار بدید راحت تر میشه در مورد نتورکش قضاوت کرد

آدرس فایل کانفیگ مورد نظر:

/etc/sysconfig/network-scripts/ifcfg-eth0

قربان متوجه نمی شم که ربطشو به تنظیمات آی پی؟ تنظیمات آی پی که انجام می دیم مثل همه تنظیمات معمولیه آی پی یکی هست.

البته فکرکنم 2-3 ماهه شاید درست شده باشه نه 5 ماه! چون من 4-5ماه پیش مهمون FDC جان بودم!و خاطرات زیادی از نتورک محدود شدش و سخت افزار و نرم افزار و دان شدن هایی که مسلما خاطرتون هست و هیچ وقت سرورمنو فراموش نمیکنید دارم!

هر بار سرعت دانلود پورت 1 گیگ فقط 300kb میداد! ولی البته بگم خدمتتون که 5-6 تا فایل میزاشتی واسه دانلود همشون 200-300 kb سرعت دانلودش بود که ....(خودتون قضاوت کنید)!
یکم مشکل سخت افزاری و نرم افزاری هم داشت که یکی سرور هم عوض کردیم باز هم همون بند وبساط رو داشتیم!

حالا الان باید مشتریان فعلی نظر بدن! ولی بعید میدونم فرق آن چنانی کرده باشه!!!!!

البته شما مستقیم از ما سرور نداشتید. نتوورک به path route, فاصله و قدرت کانکشن مقصد هم مرتبط هست. مثلا گویا OVH سرعتشون به آمریکا محدود شده و از مقداری بیشتر نمی ره.
دقیق نزدیک 4ماهه که مشکل برطرف شده!
پورتها مطلقا محدود نشدن البته قبول دارم که سرعت عالیی نداره این دیتاسنتر!
سرور شما مشکل سخت افزار نداشت مشکل نرم افزاری بود حالا می تونه: ویروس، اسکریپت هر چیز دیگه ای باشه که باعث دان شدن می شد! به همین علت و به پیشنهاد خوده دارنده سرور اول سرور رو براشون تعویض کردیم و بعد از درست نشدن ریلود کردیم که مشکل در آخر با ریلود حل شد. 80 درصد قطعیی که شما داشتید به همین دلیل بوده نه مشکل نتوورک! در هر صورت این مشکلها از بخت بد همشون همزمان شدند.

در هر صورت چند روز پیش که امتحان می کردم سرعت به این صورت بود سرور تست کننده هم CentOS بود(البته سرعت دانلود):
لینک دانلود از parallel بین 110 تا 160 مگابیت
از hotfile بین 50 تا 70 مگابیت
لینک به استرالیا inet برای دانلود debian 90 تا 110 مگابیت بود

هر کدوم اولی دانلود 1 گیگابایت فایل و دومی 100 مگابایت و سومی 600 مگابایت که همگی با یک رشته و بدون دانلود منجر انجام شد.

مثالی که می تونم بزنم مثلا من اینجا اینترنت 20 مگابیتی دارم و در فرانسه سروری هست با کانکشن 1گیگابیت ولی من نمی تونم بیشتر از 100 کیلوبایت بگیرم این بخاطر مسافت زیاد هست.

در هر صورت ما فایل روی سروری با پورت 1 گیگابیت داریم که در سایت ما یا در لینکی که در امضای من هست سرعت رو از جاهای مختلف تست کنید.

زنده باشید

nimafire
September 7th, 2010, 13:11
سلام
من چند ماهیی هست دارم با راتر هاستینگ کار میکنم و کیفیت عالی بوده.
دان تایم م نداشتیم بجز 1 بار که از قبل اطلاع داده بودند و در حد چند دقیقه بود