PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در کرون جاب

Ricardo
July 6th, 2015, 04:54
سلام ، وقتی میخوام کرون جاب رو توی دایرکت ادمین تنظیم کنم ، میزارم روی هر روز ساعت 12 اما هر دقیقه اجرا میشه !!

php -q /home/admin/domains/site.com/public_html/client/admin/cron.php

hamra
July 6th, 2015, 05:01
از قسمت common settings
گزینه ی once per day رو انتخاب کنید/ هر روز هر ماه و هر هفته راس ساعت 12 اجرا خواهد شد

jahromweb
July 6th, 2015, 17:43
باسلام
اگر به درستی ساخته اید لوگ کرون را بررسی کنید (یا بخواهید مدیر سرور بررسی کند)
موفق باشید

Ricardo
July 6th, 2015, 17:49
نمیدونم چرا هر سوالی پرسیده میشه تو این انجمن میگن با مدیر سرور تماس بگیرید ، خواهشا کاربرانی که جواب رو نمیدونن پست ندن ، اجباری در جواب دادن به تاپیک ها نیست ، مدیر سرور هم خودم هستم !

کرون جاب به درستی ساخته شده و روی هر روز ساعت 12 تنظیم شده .

- - - Updated - - -

از قسمت common settings
گزینه ی once per day رو انتخاب کنید/ هر روز هر ماه و هر هفته راس ساعت 12 اجرا خواهد شد

راهنمای پنل دایرکت ادمین رو ببینید :

Valid cron time values are the numbers indicated and *.
You can specifiy exact times using commas to separate them. eg: 1,2,3 (minutes 1,2 and 3)
You can specify spans using a dash. eg: 5-7 (minutes 5 to 7)
You can specify intervals using a star and a forward slash. eg: */2 (every 2nd minute)
You can combine them to create a more precise schedule. eg: 1,5,11-15,30-59/2 (minutes 1, 5, 11 to 15 and every 2nd minute between 30 and 59)
Note that there are no spaces

Current Time: Mon Jul 6 17:43:00 2015

a.e
July 6th, 2015, 17:49
مطابق آموزش http://oxinserver.com/manager/knowledgebase.php?action=displayarticle&id=9 انجام دهید. توه نمایید که برای اجرای کران در ساعت 24 باید ساعت و دقیقه را 0 تعریف نمایید و دیگر گزینه ها را * تعریف نمایید.

jahromweb
July 6th, 2015, 17:58
نمیدونم چرا هر سوالی پرسیده میشه تو این انجمن میگن با مدیر سرور تماس بگیرید ، خواهشا کاربرانی که جواب رو نمیدونن پست ندن ، اجباری در جواب دادن به تاپیک ها نیست ، مدیر سرور هم خودم هستم !

کرون جاب به درستی ساخته شده و روی هر روز ساعت 12 تنظیم شده .

باسلام مجدد
بنده نیز پیشنهاد میکنم ادب را رعایت کنید (افرادی که در انجمن به شما کمک میکنند به شما هیچ نیازی ندارند + بنده پست هایم ان قدر هست که نیازی به اسپم کردن نداشته باشم.)
درضمن :‌ وقتی در پست اول اطلاع ندادید که روت دارید بنده از کجا بدانم که مدیر سرور هستید؟!علم غیب دارم؟
وقتی روت نداشته باشید چگونه میخواهید دسترسی به فایل : /var/log/cron داشته باشید درزمانی که پرمیشن ان روی ۶۰۰ و اونر ان نیز روت است؟! پس نیاز هست که یا خودتان مدیر سرور باشید و لاگ را بررسی کنید یا به مدیر سرور اطلاع بدهید.
وقتی هر دقیقه اجرا میشود یعنی یا تنظیمات اشتباه است یا سرور مشکل دارد! به صورت زیر باید باشد:
0
12
*
*
*

Ricardo
July 6th, 2015, 20:05
باسلام مجدد
بنده نیز پیشنهاد میکنم ادب را رعایت کنید (افرادی که در انجمن به شما کمک میکنند به شما هیچ نیازی ندارند + بنده پست هایم ان قدر هست که نیازی به اسپم کردن نداشته باشم.)
درضمن :‌ وقتی در پست اول اطلاع ندادید که روت دارید بنده از کجا بدانم که مدیر سرور هستید؟!علم غیب دارم؟
وقتی روت نداشته باشید چگونه میخواهید دسترسی به فایل : /var/log/cron داشته باشید درزمانی که پرمیشن ان روی ۶۰۰ و اونر ان نیز روت است؟! پس نیاز هست که یا خودتان مدیر سرور باشید و لاگ را بررسی کنید یا به مدیر سرور اطلاع بدهید.
وقتی هر دقیقه اجرا میشود یعنی یا تنظیمات اشتباه است یا سرور مشکل دارد! به صورت زیر باید باشد:
0
12
*
*
*

تعداد پست هاتون رو تبریک میگم ! بنده هم در پست اول از نام کاربری jahromweb (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=57119) درخواست کمک نکردم! یعنی هر کسی که دوست داره میاد جواب پست رو میده ...
پس اگه اطلاع ندارید باید پستتون رو اصلاح کنید و سطح دسترسی رو سوال کنید!

kool
July 6th, 2015, 20:16
سلام
احتمالا بخش اول رو 0 قرار ندادید؟

0

12

*
*
*

rezaserver
July 6th, 2015, 20:23
تعداد پست هاتون رو تبریک میگم ! بنده هم در پست اول از نام کاربری jahromweb (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=57119) درخواست کمک نکردم! یعنی هر کسی که دوست داره میاد جواب پست رو میده ...
پس اگه اطلاع ندارید باید پستتون رو اصلاح کنید و سطح دسترسی رو سوال کنید!

عرض ادب

دوست عزیز لطفا تایپیک خودتون رو با رفتار های بچه گانه تون به اسپم نکشونید.

آقای تمدن از همکاران فهمیده و آگاه ما هستنند .

جوابشون کاملا سنچیده و درست بود.

میتونید فقط استفاده نکنید از جوابشون و از انجمن گل گلی تون لذت ببرید.

موفق باشید

IranWebSv
July 7th, 2015, 02:22
از دستور GET استفاده کنید .
به این صورت :

GET http://domain.com/client/admin/cron.php
و سپس زمان آن را برای مثال هر 10 ساعت یکبار تنظیم کنید احتمال زیاد حل خواهد شد .

موفق باشید .