PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اینترنت شما هم مشکل پیدا کرده؟

delta
July 5th, 2015, 15:10
سلام.حدود یک هفته هست اینترنت من به شدت به مشکل خورده..اصلا یکی در میون سایتهای رو باز میکنه..دیگه کلافم کرده..برای باز کردن سایتهای روی سرور ایران هم چیز پی ان وصل میکنم باز میشه..بعد دوباره بعضی سایتها با چیز پی باز نمیشه و باید قطع کنم.اصلا یه وضعی شده خستم کرده... نمیدونم دیگه چی اینترانت هست چی اینترنت اصلا قاطی شده...همین الان wht چند صفحه باز میکنم یکی در میون باز میشن. گفتم شاید سیستمم هست عوض کردم پا برجاست..زنگ میزنم پشتیبانی میگن مشکلی نیست.
مال دوستان هم این هفته اخیر مشکل خورده یا فقط مال من اینطوری شده؟
من از شمال هستم اندیشه سبز که اینطوری شده...کسی هم پاسخگو نیست..

Sajad
July 5th, 2015, 15:32
احتمالا مشکل از dns باشه. روی مودمتون ببینید dns ست نشده ؟ روی کامپیوتر dns ست کنید ببینید درست میشه یا نه ؟

مینا-صیفی
July 5th, 2015, 15:36
سلام اینترنت شما مخابرات هست ؟ لطفا نام شهر استان نوع اینترنت و شرکت را مشخص کنید دوستان راهنمایی کنند . با تشکر

Arminit
July 5th, 2015, 15:46
سلام

والا این مشکل برای کل ایران هست و باز داره یه اتفاقاتی میوفته

چرا هرچی میشه همه میگن dns من نمیفهمم ، این از ضغفه سروریسه اینترنت هست که باید dns ست بشه

ایطوری بهتون بگم که اینتزنت ایران ارتباط ا خارج رو محدود کرده مثلا: من از سایت ایرانی (هاست داخل ایران) دانلود میکنم سرعت دانلودم 700-800 کیلوبایت هست

حالا یه لینک از حارج ایران دانلود میکنم سرعت 100 کیلوبایت هست.

معلوم نیست چرا محدود کردن و تا کی ادامه داره.

dakkeh20
July 5th, 2015, 15:47
سلام

مخابرات - غرب تهران

dns هم روی مودم و هم روی کارت شبکه سیستم ست کردم ولی بازم افت سرعت دارم و در بعضی مواقع باید یک سایت رو چندبار ریفرش کنم تا لود بشه / در مورد سایت های ssl هم گاها ب کندی باز میشه .

delta
July 5th, 2015, 15:50
احتمالا مشکل از dns باشه. روی مودمتون ببینید dns ست نشده ؟ روی کامپیوتر dns ست کنید ببینید درست میشه یا نه ؟
نه چیزی ست نیست..سیستم گفتم عوض کردم همونه

سلام اینترنت شما مخابرات هست ؟ لطفا نام شهر استان نوع اینترنت و شرکت را مشخص کنید دوستان راهنمایی کنند . با تشکر
نوشتم که عزیز جان...

من از شمال هستم اندیشه سبز که اینطوری شده

- - - Updated - - -

سلام

والا این مشکل برای کل ایران هست و باز داره یه اتفاقاتی میوفته

چرا هرچی میشه همه میگن dns من نمیفهمم ، این از ضغفه سروریسه اینترنت هست که باید dns ست بشه

ایطوری بهتون بگم که اینتزنت ایران ارتباط ا خارج رو محدود کرده مثلا: من از سایت ایرانی (هاست داخل ایران) دانلود میکنم سرعت دانلودم 700-800 کیلوبایت هست

حالا یه لینک از حارج ایران دانلود میکنم سرعت 100 کیلوبایت هست.

معلوم نیست چرا محدود کردن و تا کی ادامه داره.

والا این احتمال رو خود منم میدم برای همین از دوستان پرسیدم ببینم کسی دیگرم هست یا نه؟؟ شاید به خاطر مذاکرات باشه یا.....خدا میدونه...گرفتارم کرده به خدا...اعصاب خورد کن شده کلا اینترنت..

filtersms
July 5th, 2015, 16:10
سلام ، دوست عزیز

من قبلا این مشکل برام پیش اومده بود که حتی سایت گوگل هم با شیلترفکن باز میکردم

چیزی نیست

فقط شما باید یک بار ویندوز کامپیوتر خودتون رو عوض کنید

و از شرکتی که اینترنت میگیرید یک آی پی دیگه بخرید

زنگ بزنید بگید آی پی من سوخته و کند شده یکی دیگه بهم بدید

وقتی آی پی جدید فعال شد ، نیاز هست ویندوز عوض بشه چون قبلا با اون آی پی مچ شده و تقریبا کند شده

فکر کنم مشکل شما به راحتی حل میشه

lvlehrad
July 5th, 2015, 16:39
سلام ، دوست عزیز

من قبلا این مشکل برام پیش اومده بود که حتی سایت گوگل هم با شیلترفکن باز میکردم

چیزی نیست

فقط شما باید یک بار ویندوز کامپیوتر خودتون رو عوض کنید

و از شرکتی که اینترنت میگیرید یک آی پی دیگه بخرید

زنگ بزنید بگید آی پی من سوخته و کند شده یکی دیگه بهم بدید

وقتی آی پی جدید فعال شد ، نیاز هست ویندوز عوض بشه چون قبلا با اون آی پی مچ شده و تقریبا کند شده

فکر کنم مشکل شما به راحتی حل میشه
چه ربطی به سیستم عامل داره!در ضمن شما از کجا میدونید که ایشون ip اختصاصی داره ؟isp ها معمولا ip اشتراکی میدن که یعنی با یبار روشن و خاموش شدن مودم ip عوض میشه !

من راجع به اتفاقاتی که داره میوفته چیزی نمیدونم ولی جدیدا بجای فیــــلـــتر کردن سایت ها ارتباط رو طوری دستکاری میکنن که اکثر پکت ها گم و گور میشه

Arminit
July 5th, 2015, 16:44
بله دقیقا همینه

با هربار خاموش روشن کردن مودم یه آی پی میگیره مودم

این مشکل چند وقتیه پیش اومده و معلوم نیست به چه موضوعی ربط داره

من این مشکل رو کاملا حس میکنم همین الانشم و نمیدونم مثل استارتر عزیز باید ربط بدیم به مذاکرات یا نه

filtersms
چه ربطی به سیستم عامل داره!در ضمن شما از کجا میدونید که ایشون ip اختصاصی داره ؟isp ها معمولا ip اشتراکی میدن که یعنی با یبار روشن و خاموش شدن مودم ip عوض میشه !

من راجع به اتفاقاتی که داره میوفته چیزی نمیدونم ولی جدیدا بجای فیــــلـــتر کردن سایت ها ارتباط رو طوری دستکاری میکنن که اکثر پکت ها گم و گور میشه

بله درسته ، ولی بیشتر مواقع وقتی Ip اختصاصی داری این اتفاق میفته ، روی ای پی اشتراکی که از این اتفاقا کم پیش میاد بیفته

چون ایشون امضاشون نوشتن سایت دانلود دارن گفتم حتما اختصاصی دارن

این جوری که بوش داره میاد فکر کنم به زودی مثل کره ی شمالی اینترنت بین المللی رو میخوان قطع کنن و اینترانت خودشون رو جای گزین کنن

فکر کنم به خاطر همین موضوعه که هی اینترنت قطع میشه و بعضی از سایت ها کند میشه

morteza1200
نزدیک 10 روزه مخابرات بدجور رو اعصابه

کارم شده هر روز تماس گرفتن با 2020 ، اکانتم 2 مگ هست اما ریت دریافتی اومده سر 512 هر چی هم تماس میگیرم میگن افت سرعت داریم برمیگرده بهم میگه اکانتت رو 512 کن که بیخودی خرج اضافه نکرده باشی

chatsaz
July 5th, 2015, 16:46
برسی کنید ببنید خطتتون نویز نداشته باشه

Arminit
July 5th, 2015, 16:47
آخه نمیشه همچین چیزی عزیز

ارتباط ما با خارج قطع بشه که دیگه یعنی رسما فلج میشیم

بعدشم اصلا بستری نداره که بخواد فقط تو کشور مدیریت بشه و اینترنت کلا تعطیل بشه

اینترانت رو استفاده کنید بازم کندی داره جالبه که داخل کشور باید سرعت عالی باشه بازم سرعتش کمه

فکر کنم باید تا آخر هفته صبر کنیم

نمیدونم

filtersms
July 5th, 2015, 16:50
بله دقیقا همینه

با هربار خاموش روشن کردن مودم یه آی پی میگیره مودم

این مشکل چند وقتیه پیش اومده و معلوم نیست به چه موضوعی ربط داره

من این مشکل رو کاملا حس میکنم همین الانشم و نمیدونم مثل استارتر عزیز باید ربط بدیم به مذاکرات یا نه

مزاکرات که چه عرض کنم ، شما اگه خبر ها رو دنبال بکنید
وزیر ارتباطات و بقیه مسعولین همش حرف از اینترنت ملی ( همون انترانت خودمون ) میزنن

هر وقت خبری در مورد میاد ، 4 ستون بدنم میلرزه

اگه بخوان یک وقت مثل کره ی شمالی اینترنت رو قطع کنن و اینترانت خودشون رو جایگزین بکنن

همه بیچاره میشن
از جمله تمام فروشنده های سرور و هاستینگ

همه ضرر عظیمی میکنن:( :'(

- - - Updated - - -

آخه نمیشه همچین چیزی عزیز

ارتباط ما با خارج قطع بشه که دیگه یعنی رسما فلج میشیم

بعدشم اصلا بستری نداره که بخواد فقط تو کشور مدیریت بشه و اینترنت کلا تعطیل بشه

اینترانت رو استفاده کنید بازم کندی داره جالبه که داخل کشور باید سرعت عالی باشه بازم سرعتش کمه

فکر کنم باید تا آخر هفته صبر کنیم

نمیدونم

دوست عزیزم خودت میدونی خودمم میدونم که از مسعولین ما هیچی بعید نیست

ممکنه همین کارو بکنن

همه ی ما فلج که چه عرض کنم ، قطع نخاع میشیم با این کار

همه ضرر میکنن ، هم مردم و هم فروشندگان

باید بریم سر کوچه ماست بفروشیم :(

خداییش خیلی میترسم این اتفاق بیفته و همچیز قطع بشه

Arminit
July 5th, 2015, 16:52
آره منم شنیدم درست میگی

اما خود همین وزیر اومد گفت شایعه شده که گفتن اینترانت بیاد اینترنت جمع میشه اما اینطور نیست و اینترنت جمع نمیشه

حالا باید ببینیم به کجا میرسیم

navid2zp
July 5th, 2015, 16:56
بنده هم از شمال داشتم و یک مدت از اندیشه استفاده می کردم ولی به مخابرات تغییر دادم
اندیشه به نوعی نماینده هست و از همون پورت ها و کیفیت استفاده می کنه و حتی دسترسی مستقیم هم ندارند.
خود بنده مدتی هست به شدت پکت لاس دارم

کیفیت خط بسیار خوب هست
نه نویز و ... ولی پکت لاس وجود داره
گاهی تا 25% هم میره

filtersms
July 5th, 2015, 17:02
آره دیگه باید صبر کرد ببینیم چی میشه

آخه وقتی حرف از اینترانت و اینترنت میشه این 2 باهم کلی فرق دارند

اگه مسعولین میخواستند یک بستری درست کنن که شرکت های دولتی و سازمان های دولتی با خودشون ارتباط داشته باشند و هیچ کس از بیرون نتونه بهشون دسترسی داشته باشه یعنی در کل یه فضای امن بدون نفوز فقط مخصوص سازمان هم مهم کشور -- این دیگه به مردم ربطی پیدا نمیکرد و اینا میتونستند بدون سر و صدا و خبر و شایعه خودشون برای خودشون راه اندازی کنن

و مردم هم از اینترنت معمولی استفاده میکردن و کار به کار کسی نداشتند

ولی وقتی میان به مردم اعلام میکنن که ما میخوایم اینترنت رو ملی کنیم و اطلاعات در خود کشور باشه
این مسله هیچ جوری امکان پذیر نیست مگر اینکه بخوان کل اینترنت بین المللی رو قطع بکنن و اینترانت خودشون رو بزارن

ولی وقتی همون مسعولین میان میگن اینترنت ملی بشه ربطی به اینترنت جهانی نداره و همه چیز مثل سابق با قی میمونه

خوب دیگه این که اسمش نمیشه اینترنت ملی :|

اصلا معلوم نیست اینا میخوان چیکار کنن

یا احتمالی که من میدم اینه که اینا منظورشون راه اندازی دیتا سنتر ملی بوده یعنی بتونن سایت ها و اطلاعات دولتی رو خودشون میزبانی بکنن و نیازی به دیتا سنتر های خارجی نداشته باشند
و این وسط هم دیتا سنتر صادر بکنن تا مثلا خارجی ها بیان روی سرور های ما میزبانی بشن

خب اگه منظورشون این بوده پس چه ربطی به اینترنت ملی داره اینا باید میگفتن دیتا سنتر ملی

خداییش من که هر چی فکر میکنم منظورشون رو نمی فهمم

اگه شما میدونید ، یا از چیزی خبر دارید به منم بگید روشن شم :(

sadmusic
July 5th, 2015, 17:13
منم اینترنت مخابرات دارم خیلی اذیتم کرده این اواخر و مشکل شما رو دارم کی این قضیه حل میشه کسی میدونه ؟بعضی اوقات یه سایت رو باید 10بار رفرش کنم بعد 5دقیقه باز میشه اونم به زور انگار با دایال اپ وصلم

مینا-صیفی
July 5th, 2015, 19:14
معمولا اینترنت مخابرات اینطوری هست شرکت های خصوصی اینطوری نیست من دارم تالا ندیدم اینطور باشه مثلا با چند بار رفلش باز بشه سایت اینطوری ندیدم تالا من اسیاتک هستم .

yourhosting
July 5th, 2015, 19:24
سلام
به نظر من 0.01% احتمال نمیدم اینترانت جایگزین اینترنت بشه.در کنار اینترنت میتونه ارایه بشه اما جایگزین بعید میدونم!
برای من هم همین مشکل هست تقریبا 2 هفته.
اریافون اصفهان
موفق باشید

xwoman2
July 5th, 2015, 19:43
من هم از اول ماه رمضان این مشکل رو دارم .
مشهد هستم مخابرات.2 مگا بیت.وسط بازی بودم یه هو پینگم از 17 میلی ثانیه رسید به 50 و ثابت موند.سایت هم میخوام باز کنم 3 بار ریفرش میکنم تا باز بشه.