PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دو پرسش درباره ی وردپرس

SaeedFazlollahzadeh
July 5th, 2015, 12:35
با سلام
دو تا سوال دارم از وردپرس:
اول اینکه شنیدم اگه وردپرس رو از سایتم حذف کنم و دوباره نصبش کنم، تو بلک لیست گوگل میره سایت
درسته؟
آخه سایت یه مشکلی داره که باید یه بار حذف و نصب بشه
و این که اگه دیتابیس رو برگردونم، چطور؟
اصلا چه کار باید کرد که تو بلک لیست نره؟ چون یه بنده خدایی بهم گفته بود که برام این کار رو میکنه بدون این که تو بلک لیست بره دامین

دوم این که میخوام مسیر آپلود فایل ها رو تغییر بدم
به جای این که تو uploads تو wp-content بره، میخوام مثلا به پوشه های دیگه بره و تعیین کنم که کجا بره
فرض کنید سه تا دسته دارم: الف/ب/ج
خب میخوام وقتی مثلا مطلبی درباره ی دسته ی الف میذارم و عکس آپلود میکنم، این آپلود من بره تو پوشه ای که برای دسته ی الف ساختم تو مسیری که بهش قبلا گفته شده
شدنش که امکان داره چون تو بعضی از سایت های موزیک دیدم

با تشکر

hamra
July 5th, 2015, 12:41
اون چیزی که در مورد بلک لیست شنیدید کاملا اشتباه است ، چرا !!!!
شما اگر نمیخواهید اطلاعات سایتتون از بین بره باید دیتایس رو ازش کپی بگیرید و بعدا ایمپورت کنید .تا برای اطلاعات سایتتون مشکلی پیش نیاد .
برای اون مسیر اپلود هم افزونه هایی هست که میتونین مسیر رو تغییر بدین اما اینکه هر عکس رو توی مسیر خاصی به اینصورت اپلود کنه دقیق نمی دونم !

iranian-portal
July 5th, 2015, 12:50
درود بر شما ،

چرا با تغییرات در سایت باید گوگل شما رو به بلک لیست منتقل کنه؟!
اگر این موضوع صحت داشته باشه ، دامین های دست دوم (دامین هایی که تغییر مالکیت و کاربری داده میشن) هیچ وقت نباید ارزشی داشته باشن چون بلک لیست میشن!!!

چنین موضوعی صحت نداره ، پیشنهاد می کنم در مورد لیست سیاه گوگل بیشتر جستجو و تحقیق کنید (البته از منابع معتبر ، نه از هر وبسایتی که فقط در ظاهر مدعی هست)

==============

در مورد تغییر پوشه آپلود ؛
انجام این کار معمولا به افرادی پیشنهاد میشه که اطلاعات مورد قبولی از وردپرس و تا حدی php دارند ، لذا اگر تازه کار هستید ؛ خیلی توصیه نمیشه اینکار

به هر شکل برای تغییر محل آپلود باید کد زیر رو به فایل wp-config.php اضافه کنید:

کد زیر برای انتقال به این مسیر هست: wp-content/files

define( 'UPLOADS', 'wp-content/'.'files');

اگر می خواهید دایرکتوری قبلی (wp-content) هم نباشه ، کد زیر انتقال به این مسیر هست: example.com/files

define( 'UPLOADS', ''.'files');

se7en-host
July 5th, 2015, 14:14
با تغییرات سایت شما در بلک لیست قرار بگیره ؟
شرکت گوگل اگه قرار اینطور کار کنه کلا به این موفقیت میرسید ؟ الان کل سایت ها تو بلک لیست بود

برای تغییر چیزی ندیدم که هر دسته رو به ادرس خاصی تغییر بده اما کل انها رو می تونید به هر ادرسی که یخوایید تغییر بدید

SaeedFazlollahzadeh
July 5th, 2015, 14:17
درود بر شما ،

چرا با تغییرات در سایت باید گوگل شما رو به بلک لیست منتقل کنه؟!
اگر این موضوع صحت داشته باشه ، دامین های دست دوم (دامین هایی که تغییر مالکیت و کاربری داده میشن) هیچ وقت نباید ارزشی داشته باشن چون بلک لیست میشن!!!

چنین موضوعی صحت نداره ، پیشنهاد می کنم در مورد لیست سیاه گوگل بیشتر جستجو و تحقیق کنید (البته از منابع معتبر ، نه از هر وبسایتی که فقط در ظاهر مدعی هست)

==============

در مورد تغییر پوشه آپلود ؛
انجام این کار معمولا به افرادی پیشنهاد میشه که اطلاعات مورد قبولی از وردپرس و تا حدی php دارند ، لذا اگر تازه کار هستید ؛ خیلی توصیه نمیشه اینکار

به هر شکل برای تغییر محل آپلود باید کد زیر رو به فایل wp-config.php اضافه کنید:

کد زیر برای انتقال به این مسیر هست: wp-content/files

define( 'UPLOADS', 'wp-content/'.'files');

اگر می خواهید دایرکتوری قبلی (wp-content) هم نباشه ، کد زیر انتقال به این مسیر هست: example.com/files

define( 'UPLOADS', ''.'files');

در مورد اولی ظاهرا با سرچ هایی که کردم، دارم به حرف های شما و دیگر دوستان میرسم
در مورد دومی هم چنین چیزی توی wp-config من نبود اصلا
خواستم محتویات فایل رو اینجا کپی کنم اما ارور داد و نشد

با تغییرات سایت شما در بلک لیست قرار بگیره ؟
شرکت گوگل اگه قرار اینطور کار کنه کلا به این موفقیت میرسید ؟ الان کل سایت ها تو بلک لیست بود

برای تغییر چیزی ندیدم که هر دسته رو به ادرس خاصی تغییر بده اما کل انها رو می تونید به هر ادرسی که یخوایید تغییر بدید
se7en-host
July 5th, 2015, 14:29
در مورد اولی ظاهرا با سرچ هایی که کردم، دارم به حرف های شما و دیگر دوستان میرسم
در مورد دومی هم چنین چیزی توی wp-config من نبود اصلا
خواستم محتویات فایل رو اینجا کپی کنم اما ارور داد و نشد

عزیزم برای تغییر باید این رو اضافه کنید (موقعی که دیفالت است این خط در فایل وجود ندارد )

SaeedFazlollahzadeh
July 5th, 2015, 14:31
عزیزم برای تغییر باید این رو اضافه کنید (موقعی که دیفالت است این خط در فایل وجود ندارد )
درسته، حرف این دوست و اون سایت رو بد خونده بودم و فک کردم توش هست و باید تغییر داده بشه
و این که تو کدوم خط باید اضافه بشه که اهمیتی نداره؟

PDRS
July 5th, 2015, 14:57
درسته، حرف این دوست و اون سایت رو بد خونده بودم و فک کردم توش هست و باید تغییر داده بشه
و این که تو کدوم خط باید اضافه بشه که اهمیتی نداره؟

خطش مهم نیست