PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در آپلود نشدن تصاویر در ووردپرس

delfarib
July 5th, 2015, 07:44
با سلام
دوستان مدیریت ووردپرس سایت بنده تصاویر رو اپلود نمیکنه و اررور میده. ولی وقتی به بخش رسانه ها میرم اونجا تصاویر رو چیدمانش تغییر میدم و تمام عکس ها نشون میده و مشخص میشه که تصاویر آپلود میشه ولی خطا میده.
کارهای زیر رو تست کردم تا به آخریش که رسیدم آپلود درست شد و تمام تصاویر رو بخش ارسال مطلب جایی که عکس ها بارگزاری میشن نشون داد.
1 - افزونه no flash uploader یکی از دوستان گفت نصب کن درست میشه.نشد
2 - یک کدی بود که گفته بودن داخل فایل .htaccess بریزیم که درست بشه ولی نشد.
3 - ووردپرس به همراه افزونه هارو آپدیت کردم باز هم نشد
4 - به پشتیبان میزبانی ایمیل زدم که مشکل از اونها هم نبود.
5 - در نهایت قالب رو تغییر دادم دیدم درست شد.
حالا سوال من اینجاست تا چند ساعت قبل آپلود و نمایش تصاویر سالم بود و الان خراب شده.چه ربطی به قالب سایت داره که با تغییرش آپلود درست میشه؟؟؟؟
من از همین قالبی که دارم میخوام استفاده کنم و تغییر نمیخوام بدم.آیا کسی هست بدونه چجوری این مشکل آپلود نشدن تصاویر رو برطرف کنم.
ممنون میشم راهنماییم کنید

hamra
July 5th, 2015, 08:23
پیغام خطارو بفرمایید .

delfarib
July 5th, 2015, 09:24
پیغام خطارو بفرمایید .

در حال بارگذاری خطاها خطا music-irooni2.png خطایی هنگام بارگذاری پرونده پیش آمده. دوباره تلاش کنید.

- - - Updated - - -

کسی راهنمایی نکرد خخخخخخخخخخ
شاید بعضی از دوستان این مشکل براشون پیش بیاد . من رفع کردم
اگر مشکل از قالب باشه. مطمئنا توی قالب دستکاری شده.از قالب ادیت شده خودتون بک آپ بگیرید یا ZIP کنید و فایل های قالب اورجینال رو اول از فایل هایی که بیشتر بهشون شک دارید جایگزین فایل های قالب ادیت شده خودتون کنید.مشکل برطرف خواهد شد.بنده همین کارو کردم
ممنون از همه :">@-)