PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : vps برای هاستینگ

sareban
July 4th, 2015, 18:07
سلام دوستان. من میخوام 20 گیگ vps بگیرم بعد با سه تا از دوستام، 4 تایی ازش استفاده کنیم. میشه این کارو کرد؟ طوری که هیچ کدوم به پنل دیگری دسترسی نداشته باشه. لطفا" راهنمایی کنید.

a.e
July 4th, 2015, 18:08
بله؛ این مورد امکان پذیر است؛ کافیست یک پنل بر روی vps خود نصب نمایید و برای هر سایت یک هاست مجزا تعریف نمایید.

sareban
July 4th, 2015, 18:15
منظور از پنل، cPanel هست؟

a.e
July 4th, 2015, 18:16
بله؛ سی پنل ؛ دایرکت ادمین یا پنل های رایگان موجود

yourhosting
July 4th, 2015, 18:18
سلام
میتونید یک سرور لینوکس/ویندوز (ترجیحا لینوکس) تهیه کنید و سپس روش کنترل پنل مناسب هاستینگ نصب کنید.حالا چه کنترل پنل رایگان چه لایسنس دار.(سیپنل و دایرکت ادمین لایسنس داره و هزینه ماهانه باید پرداخت کنید.) اما سایر کنترل پنل ها مثل zpanal,centospanel,.... رایگان هستند

sareban
July 4th, 2015, 18:18
مرسی که اینقد سریع جواب میدین. به عندان سرور مجازی هم میشه استفاده کرد؟ یعنی 4 تا سرور مجازی بشه؟

yourhosting
July 4th, 2015, 18:26
مرسی که اینقد سریع جواب میدین. به عندان سرور مجازی هم میشه استفاده کرد؟ یعنی 4 تا سرور مجازی بشه؟
خیر در این صورت باید سرور اختصصای تهیه کنید.

sareban
July 4th, 2015, 18:29
فک کنم سرور های ابری بهتر باشن. درسته؟ اگر درسته لطفا" بگین که کدوم شرکت های هاستینگ سرور ابری دارن؟

yourhosting
July 4th, 2015, 18:31
فک کنم سرور های ابری بهتر باشن. درسته؟ اگر درسته لطفا" بگین که کدوم شرکت های هاستینگ سرور ابری دارن؟
در ایران فکرنمیکنم کسی سرور کلود ارایه بده . میتونید از سرویس های digitalocean استفاده کنید

a.e
July 4th, 2015, 18:31
در مباحثی همچون سرور مجازی / اختصاصی و ... لازمه مدیریت داشتن دانش کافی می باشد که در صورت نداشتن تجربه کافی هزینه های گزافی برای مدیریت؛کانفیگ و ... باید پرداخت شود. پیشنهاد میشود یک سرویس نمایندگی هاست تهیه نمایید.

sareban
July 4th, 2015, 18:35
digitalocean چی هست؟ لطفا اگر مقدور می باشد توضیح دهید. چون من تاحالا نشنیده بودم.

yourhosting
July 4th, 2015, 18:37
http://digitalocean.com

offerclub
July 4th, 2015, 19:19
دوست عزیز با توجه با تاپیکتون نشون میده تخصص کافی در مورد سرور مجازی رو ندارید

نمایندگی پیشنهاد میشه

MizbanTalaee.ir|RozDecor.com (http://MizbanTalaee.ir)