PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کدام دیتاسنتر ایرانی و چرا؟

dreams-boy
July 4th, 2015, 13:30
سلام دوستان
به نظرتون کدوم دیتاسنتر ایرانی خوبه و کیفیت خیلی خوبی داره و دلیلش رو هم بگین که چرا خوبه؟
دوستان لطاف در اینجا پیشنهاد آفر و ... ندن

ممنون

RoobinaServer
July 4th, 2015, 13:46
سلام دوستان
به نظرتون کدوم دیتاسنتر ایرانی خوبه و کیفیت خیلی خوبی داره و دلیلش رو هم بگین که چرا خوبه؟

ممنون

با سلام

یک توصیه :

دنبال چنین سوالاتی نباشید که خیلی ها به قول معروف موی خود را در این راه سفید کردند و به جواب قانع کننده نرسیدند چون هر کدام از مراکز خوبی ها و بدی های خود را دارند.

بهترین سرویس دهی را از کسی خواهید دید که با مرکز مربوطه دارای رابطه خاصی باشد و آفر خوب و پشتیبانی خوبی بگیرد یک سرویس مثلا هاست از یک مرکز هیچ فرق خاصی با مراکز دیگر ندارد مگر موارد خیلی جزئی.

باتشکر

dreams-boy
July 4th, 2015, 13:49
با سلام

یک توصیه :

دنبال چنین سوالاتی نباشید که خیلی ها به قول معروف موی خود را در این راه سفید کردند و به جواب قانع کننده نرسیدند چون هر کدام از مراکز خوبی ها و بدی های خود را دارند.

بهترین سرویس دهی را از کسی خواهید دید که با مرکز مربوطه دارای رابطه خاصی باشد و آفر خوب و پشتیبانی خوبی بگیرد یک سرویس مثلا هاست از یک مرکز هیچ فرق خاصی با مراکز دیگر ندارد مگر موارد خیلی جزئی.

باتشکر

ممنون
ببخشید میشه نظرتون رو راجب آسیاتک و زیرساخت بگین؟

AbtinServer
July 4th, 2015, 17:33
ممنون
ببخشید میشه نظرتون رو راجب آسیاتک و زیرساخت بگین؟

ببینید خیلی ساده است.
شما در آسیاتک یه پشتیبانی یا جایی که بتونی مشکل رو مطرح کنید داری ولی در زیرساخت چطور ؟
اگر برای شروع است آسیاتک پیشنهاد میشه

k-h
July 4th, 2015, 17:40
درود
همه مراکز به سری مزیت هایی دارند و یه سری ایراداتی
شما باید اول ببینید چه چیزی میخواین از سرورتون و بعد برید سراغ مراکز که ببینید این اولویت در کدوم مرکز هزینه کمتری براتون داره

xmohammadx
July 5th, 2015, 08:44
با سلام
والا این نظر شخصی من هستش
اول آسیاتک
زیرساخت
افرانت

Zimaserver
July 5th, 2015, 10:38
با سلام
اگر پینگ تایم و پشتیبانی براتون مهمه
شرکت آفاق اندیش زنجان از همه این ها بهتر است

MajorHost
July 5th, 2015, 15:05
سلام دوستان

ممنون
بسته به نوع فعالیتتون میشه خوب و بد را تشخیص داد.

ms96
July 5th, 2015, 15:21
دوست من دیتاسنتر افرانت واقعا پایداری خوبی داره ولی زیاد انعطاف پذیر در قرارداد نیستن مثلا برای ای پی خیلی سخت باهاشون میشه کنار اومد و بهتره خودتون ای پی ببرید.

آسیاتک برای شبکه کاربرای خودش خوبه ولی به نظر من خیلی عالی نیست. ولی دیتاسنتر خوبیه. قبلا مشکل برق داشت . از الانش خبر ندارم.

پارس آفلاینم اوضاع احوالش بد نیست . یا خیلی خوبه یا خیلی بد هیچوقت حد وسط نداشته.

کلا دیتاسنتر درجه 1 که نداریم تو ایران . این چندتایی که هستن هر کدوم نقاط ضعف و قوت دارن بستکی داره میخوای چی کار کنی

Amir-HBand
July 5th, 2015, 19:35
آسیاتک پیشتیبانیش مفت نمیارزه

iraniserver.ir
July 6th, 2015, 03:29
با سلام من رسپینا رو پیشنهاد میکنم میگید چرا رسپینا خوب من بهتون میگم

چون امکان ارائه سرور از زیر ساخت رو داره

و در ساعات شب که زیر ساخت پاسخگویی به شما نداره رسپینا میتونه پاسختون رو بده

RoobinaServer
July 6th, 2015, 03:45
با سلام من رسپینا رو پیشنهاد میکنم میگید چرا رسپینا خوب من بهتون میگم

چون امکان ارائه سرور از زیر ساخت رو داره

و در ساعات شب که زیر ساخت پاسخگویی به شما نداره رسپینا میتونه پاسختون رو بده

عزیزم کار به رسپینا ندارم این که این مرکز دلسوز کاربرانش هست در آن شکی نیست مانند سایر مراکز معتبر و خوب داخل کشور بر اساس سیاست هایشان، ولی بدون تجربه کافی زیرساخت را الکی خراب نکنید.

زیرساخت 24 ساعته به پرووایدر ها پاسخگو میباشد و شماره تلفن مخصوص خود را دارد - طبیعتا به کاربران عادی پاسخ در هیچ تایمی نمیدهد ما بارها شده که حتی در ساعات 3-7 صبح با زیرساخت مشکلاتی را مطرح کرده ایم و حل کرده اند و حتی تمام ساعات اپراتورها دسترسی ادمینی دارند و به ساعت اداری یا ... پاس نمیدهند و خودشان میتوانند تمام کارها را انجام دهند و کاملا حرفه ای عمل میکنند مگر برخی مواردی که مربوط به لینک بین الملل شود که یا اجازه مسئول گت وی بین الملل آقای .... نیاز باشد یا اینکه باید پرواویدر لینک بین الملل کاری را انجام دهد که خود زیرساخت درخواست را به آنها ارجاع میکند و منتظر انجام میماند.

موفق باشید

Zimaserver
July 6th, 2015, 09:50
با سلام
تجربه روبینا سرور در این زمینه بالا بوده
لطفا از نظرات ایشون استفاده کنید