PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : netdirect بدترین دیتاسنتر در جهان

ShahServer
September 2nd, 2010, 02:48
من 11 روز پیش ازشون مستقیم سرور سفارش دادم. گفتن 10 روز دیگه هیچی نگفتم. 10 روز گذشت گفتم ببینم اینو امروز تحویل میدن یا نه. ایمیل زدم جای اینکه اونا به من ایمیل بزنن رو به جای معزرت خواهی گفتن تا 1 هفته دیگه هم نمیتونیم سرورتونو تحویل بدیم بجاش یک کانفیگ خیلی ارزون تر و پایین تر پیشنهاد دادن که از روی ناچاری قبول کردم. گفتن امروز اونو تحویل میدن که امروزم گَذشت و خبری نشد و جواب ایمیل هم نمیدن. منم بهشون میل زدم گفتم اگه تحویل ندید شروع میکنم تو webhostingtalk.com و دیگر فروم هاستینگ شکایت کردن. اینگار با زیون خوش نمیشه باهاشون حرف زد. من تا به حال بدترین دیتاسنتری که کار کردم این بوده گول قیمت رو هم نخورید

taghikhani
September 2nd, 2010, 02:56
لطفا متن ایمیلهارو بفرستید. بدون سند حرفی نزنید که به خیلیها ضرر بزنه.
ما تا حالا نشده سرور سفارش بدیم و یک روز بیشتر طول بکشه تحویل دادنش.
ضمنا محل تاپیک درست نیست

ShahServer
September 2nd, 2010, 02:59
شما برو خوش باش با این دیتاسنتر درپیت.
هر کی باید بفهمه حرفه منو فهمیده. من نه سرور فروش نه تبلیغه نه چیزی.
در یک کلمه .... تو این دیتاسنتر

1eng.ir
September 2nd, 2010, 03:06
3-4 مورد دیگه هم دیدم که بعد 1-2 هفته هنوز تحویل ندادن :d

خودشون میان میگن ;)

taghikhani
September 2nd, 2010, 03:12
3-4 مورد دیگه هم دیدم که بعد 1-2 هفته هنوز تحویل ندادن :d

خودشون میان میگن ;)

لابد عاشق چشم و ابروی بنده و آقا جواد و خیلی کسهای دیگه هستند که زود بهمون سرور تحویل میدن. اونم از روز اول همکاری
از شما توقع ندارم این حرفهارو تأیید کنید.
ولی کلا چه بهتر که چنین کسانی نتونن بیان با این دیتاسنتر کار کنن. خز میشه.

ShahServer
September 2nd, 2010, 03:15
هههههههه
نگو دیتا سنتر که خندم میگیره. اینا چیزی بیش از یک کلاه بردار نیستن. تازه زور بزنن تو یک زیرزمین 2 تا pc گذاشتن به اسم دیتاسنتر

1eng.ir
September 2nd, 2010, 03:20
لابد عاشق چشم و ابروی بنده و آقا جواد و خیلی کسهای دیگه هستند که زود بهمون سرور تحویل میدن. اونم از روز اول همکاری

جان ؟! ؟! ؟! :-&
دارم میگم 3-4 نفر الان 10 روزه سفارش دادن سرویسو تحویل نگرفتن! مرض ندارم حرف مفت بزنم که! آخه برام چه سودی داره ... لا اله اله الله! فکر کنم اینو متوجه شدی که 90% بچه های فروم رو میدونم با کجا کار میکنن، از کی سرویس میگیرن، سایتشو چیه، بچه کجان، ... !!!

ShahServer
September 2nd, 2010, 03:23
عزیزم پس معلومه که تو عمرت دیتاسنتر ندیدی که اینو خوب حساب میکنی

NiceIran.net
September 2nd, 2010, 03:29
جان ؟! ؟! ؟! :-&
فکر کنم اینو متوجه شدی که 90% بچه های فروم رو میدونم با کجا کار میکنن، از کی سرویس میگیرن، سایتشو چیه، بچه کجان، ... !!!

در رابطه با محمد فخرايي در اين مورد هيچ شكي نيست . :->

Aria
September 2nd, 2010, 03:30
سلام.

طبق چیزی که در سایت دیتاسنتر نوشته شده:

Shipment:
10 days (buiness day)

در این حالت، شما می بایست روز های شنبه و یکشنبه رو از این 10 روز حذف کنید و فقط از دوشنبه تا جمعه رو حساب کنید که در نهایت میشه 5 روز و برای مثال اگر شما روز 2 شنبه این هفته سرورتون رو سفارش دادید، می بایست منتظر دریافت سرور در روز دوشنبه هفته بعد نه، هفته بعدش باشید که میشه 10 روز بدون احتساب روز های غیر اداری مثل شنبه و یکشنبه که البته باید ببینید که آیا تعطیلات رسمی در کشور دیتاسنتر مورد نظر وجود داشته یا خیر چون تعطیلات رسمی اون کشور هم جزو روزهای غیر کاری حساب میشه و در نتیجه تحویل سرور شما رو عقب میندازه.

پس باز هم مشخص هست که مورد از مطالعه نکردن مواردی هست که در سایت دیتاسنتر نوشته شده و *وضیفه* کاربر هست که اونها رو مطالعه کنه و بهشون عمل کنه.

لطفاً بحث بی جا نکنید، در غیر این صورت منتظر اختار باشید.

با تشکر.

ShahServer
September 2nd, 2010, 03:37
اقا من هم اینو خوندم قبلش خر که نیستم. میل زدم 1 ساعت قبل سفارش. گفت نهایتن 2 روز دیگه سرور تحویل میدن. من سفارش دادم رفت تو پاچم:((

سلام.

Shipment:
10 days (buiness day)

در این حالت، شما می بایست روز های شنبه و یکشنبه رو از این 10 روز حذف کنید و فقط از دوشنبه تا جمعه رو حساب کنید که در نهایت میشه 5 روز و برای مثال اگر شما روز 2 شنبه این هفته سرورتون رو سفارش دادید، می بایست منتظر دریافت سرور در روز دوشنبه هفته بعد نه، هفته بعدش باشید که میشه 10 روز بدون احتساب روز های غیر اداری مثل شنبه و یکشنبه که البته باید ببینید که آیا تعطیلات رسمی در کشور دیتاسنتر مورد نظر وجود داشته یا خیر چون تعطیلات رسمی اون کشور هم جزو روزهای غیر کاری حساب میشه و در نتیجه تحویل سرور شما رو عقب میندازه.

پس باز هم مشخص هست که مورد از مطالعه نکردن مواردی هست که در سایت دیتاسنتر نوشته شده و *وضیفه* کاربر هست که اونها رو مطالعه کنه و بهشون عمل کنه.

با تشکر.

1eng.ir
September 2nd, 2010, 03:38
سلام.

Shipment:
10 days (buiness day)

با تشکر.

میشی 18
وظیفه - اخطار ;)

وقتی میگن 6 روزه تحویل میدیم، باید 6 روزه تحویل بدن! اگه چیزی نمیگفتن مشکلی نبود!
وقتی بعد 10 روز میان میگن سرور سفارشیو شما رو نداریم، بیا فلان سرور بگیر 30 یورو بیشتر بده! آخه اینم شد حرف ؟! ؟! ؟!

Aria
September 2nd, 2010, 03:44
سلام.

آقای فخرایی، شما هم اگر مثل بنده در حال انجام کارهای 4 سرور بودید و تا این ساعت داشتید با مشتری سر و کله می زدید، فکر نکنم می تونستید کلماتی که می نویسید رو بخونید، ولی در هر حال ممنون از تذکر، انجام میشه.

در مورد صحبت ها، دیتاسنتر های مختلف قوانین مختلف دارند و اگر هر یک از افرادی که در دیتاسنتر کار می کنه حرفی به جز مورد ذکر شده در سایت بزنه، خودش مسول هست و شما هم بهتر هست به این حرف ها گوش نکنید چون ThePlanet هم با اون همه بزرگی، سرور های من رو بعد از 48 - 72 ساعت تحویل می داد بعضی وقت ها.

شما میدونید که دیتاسنتر ما روش کارش استاندارد هست و قانون ساده ای داره، 24 ساعت زمان تحویل سرور های معمولی و 48 ساعت زمان تحویل سرور های مدیریت شده - آماده استفاده!

ولی بعضی وقت ها مشکلاتی پیش میاد که ما هم نمی تونیم این قول رو عملی کنیم ولی از مشتری پوزش می خوایم همیشه و سعی می کنیم هر چه سرع تر کارمون رو انجام بدیم.

اما هیچ وقت این موارد دلیل نمیشه که حرف یکی از پشتیبان ها در یک دیتاسنتر صحیح باشه و بتونه قوانین نوشته شده در سایتشون رو نقض کنه!

با تشکر.

rn4j1m1
September 2nd, 2010, 04:13
منم هم که آخرین بار سفارش دادم گفتن نمیتونن الان این سرور رو تحویل بدن (Xeon L5630) اما یه آفر خیلی بهتر بهم دادن و هنوز هم بقیه پول رو نگرفتن و از وقتی گفتم اون آفر رو میخام کمتر از 24 ساعت بعد تحویل دادن ! (Xeon L5640 که 6 هسته واقعی داره) من این سومین سروری هست که گرفتم و واقعا تاحالا مشکلی نداشتم باهاشون

1eng.ir
September 2nd, 2010, 04:16
سلام.

آقای فخرایی، شما هم اگر مثل بنده در حال انجام کارهای 4 سرور بودید و تا این ساعت داشتید با مشتری سر و کله می زدید، فکر نکنم می تونستید کلماتی که می نویسید رو بخونید، ولی در هر حال ممنون از تذکر، انجام میشه.

در مورد صحبت ها، دیتاسنتر های مختلف قوانین مختلف دارند و اگر هر یک از افرادی که در دیتاسنتر کار می کنه حرفی به جز مورد ذکر شده در سایت بزنه، خودش مسول هست و شما هم بهتر هست به این حرف ها گوش نکنید چون ThePlanet هم با اون همه بزرگی، سرور های من رو بعد از 48 - 72 ساعت تحویل می داد بعضی وقت ها.

شما میدونید که دیتاسنتر ما روش کارش استاندارد هست و قانون ساده ای داره، 24 ساعت زمان تحویل سرور های معمولی و 48 ساعت زمان تحویل سرور های مدیریت شده - آماده استفاده!

ولی بعضی وقت ها مشکلاتی پیش میاد که ما هم نمی تونیم این قول رو عملی کنیم ولی از مشتری پوزش می خوایم همیشه و سعی می کنیم هر چه سرع تر کارمون رو انجام بدیم.

اما هیچ وقت این موارد دلیل نمیشه که حرف یکی از پشتیبان ها در یک دیتاسنتر صحیح باشه و بتونه قوانین نوشته شده در سایتشون رو نقض کنه!

با تشکر.

همونطور که شما رو سرور اختصاصی مشتریان زیادی دارید که باید ساپورت بدید، ما هم روی مجازی همین وضعیتو داریم! البته با سرعت اینترنت 4 کیلوبیتی !!! ...

اشتباه ساپورترشون به کنار، چرا موقعی که مشکل از طرف خودشونه به ایمیلها درست و حسابی پاسخی نمیدن ؟!
زمان تحویل سرور برای یه دیتاسنتر بیشتر از 5 روز کاری (1 هفته) باشه کلاس کاریشون به جهنم، اعتبارشونم پیش مشتریاشون + بقیه از بین میره!

منم که میخوام سرور مجازی تحویل بدم، به مشتری میگم بین 2 تا 48 ساعت دیگه آمادست! (به خاطر مسائل خودم میگم. کارای دیگه، مشکلات احتمالی اینترنت و ...)
ولی یه دیتاسنتر با اون عظمت (اگه netdirect داشته باشه) نتونه تو 1 هفته سخت افزارشو خریداری کنه جای تعجب داره!

به هر حال قوانین دیتاسنتره نمیشه چیزی گفت! حالا بعد از 10 روز کاری (2 هفته معمولی) نیز منتظر میمانیم (من نه، دوستان) ببینیم چی دارن که بگن ...

ارادتمند

rn4j1m1
September 2nd, 2010, 06:08
به من که گفتن سرور ها رو توی هفته ی آینده تحویل میدن ! (آفر هایی که توی سایتشون هست)

ShahServer
September 2nd, 2010, 06:46
به من که گفتن سرور ها رو توی هفته ی آینده تحویل میدن ! (آفر هایی که توی سایتشون هست)

میخوام 100 سال ندن. ;) مگه مسخره بازییه بعد 10 روز دوباره بیان بگن هفته دیگه :62:

delta
September 2nd, 2010, 09:18
آخه اصلا چه دیتاسنتری هست که 10 روزه یک سرور رو میبنده؟ من حدث میزنم اینا اصلا هیچی ندارند و فقط ما داریم ازشون خرید میکنیم.وقتی سفارش میدیم پول میگیرند میرند سر کوچشون میخرند و ....... آخه خودتون خندتون نمیگیره یک دیتاسنتر 10 روز طول بده یک سرور بستن رو؟

1eng.ir
September 2nd, 2010, 09:45
من حدث میزنم اینا اصلا هیچی ندارند و فقط ما داریم ازشون خرید میکنیم.وقتی سفارش میدیم پول میگیرند میرند سر کوچشون میخرند و ....... آخه خودتون خندتون نمیگیره یک دیتاسنتر 10 روز طول بده یک سرور بستن رو؟
یه دیتاسنتر آمریکایی داشتیم قبلاً میرفت از سر کوچشون هارد و ... رو میخرید! ولی خوشبختانه 2 ساعته خریدشو میکرد و برمیگشت! ولی این آلمانیا ... (خدا میدونه) :دی

iNicz.Com
September 2nd, 2010, 11:51
من خودم با هتزنر کار میکنم. 3 ساعته سرور رو تحویل میدن. اینجا واقعا ابروی دیتا سنتر ها رو برده !!!
از دوستان منم یکی 2 نفر گرفته و وضعیت همینه.8-|

TukaNet
September 2nd, 2010, 12:52
برای تست یه سرور گرفتیم ، بعد از 6 روز کاری هنوز که خبری از سرور نشده !

فکر کنم مشکل تهیه سخت افزار دارند . چون قبلا که از سخت افزار دسکتاپ استفاده

میکردند این مشکات رو نداشتند !

iNicz.Com
September 2nd, 2010, 13:09
این جوری که مشخص هستش . کل ایرانی ها ریختن اونجا - خوب بگید چه بلایی سرش اومده 8-}
اون از ovh اینم از اینجا =))

TukaNet
September 2nd, 2010, 15:19
تخریبا همین طور هستش :d

فکر کنم نوادگانمون بتونن از این سرور ها استفاده کنند

به هر حال همون جور که آریا جان اشاره کردند این دیتاسنتر 10 روز کاری برای انجام سفارشات زمان داره

امیدوارم بهد از ده روز نیان بگن یه پلن پایین تر داریم و ..

taghikhani
September 2nd, 2010, 15:32
من خندم می گیره که اگر معتقدید نت دایرکت یک دیتاسنتر در پیته که بجای سرور pc میده اونم تو زیرزمین خونش، تازه همونم میره میخره از سر کوچشون، چرا میرید سراغش که خرید کنید؟ خوب تشریف ببرید از یک جایی که می دونید خوب هست بخرید.
من هم دیتاسنتر ندیده نیستم. حداقل با 10 تا دیتاسنتر به دلایل مختلف کار کردم. بعد از یک دیتاسنتر انگلیسی که خیلی گرون بود، سرعت و کیفیت و پشتیبانی نت دایرکت از همه بهتر بوده. اسم بقیه دیتاسنترهارم نمیارم که باعث ایجاد مشکل برای همکاران نشه. ولی در مجموع امکان نداره من دیگه پامو از اروپا بیرون بذارم و برم سراغ امریکاییها. چه خود امریکا چه کانادا.

aghaee
September 2nd, 2010, 15:47
کسی که قول قیمت رو بخوره این بلا بایدم سرش بیاد، اینم شد دیتاسنتر آخه! :102:

Roka
September 2nd, 2010, 16:17
دوستان لطف کنید وقتی یه مشکلی پیش میاد به کل یه شرکت توهین نکنید

هر دیتاسنتری مزایا و معایبی داره ، دلیل نمیشه بر اساس معایبش در موردش حرف بزنیم !

اینکه 10 روز طول میده حتمی دلیلی دارند ، به هر حال من بازم میگم خوب و ارزون متضاد همدیگه هستند و وقتی مبنا رو قیمت در نظر میگیرید باید چنین مواردی رو هم پیش بینی کرده باشید

ShahServer
September 2nd, 2010, 17:15
من گلایه ای ندارم زیاد بایت دیر تحویل دادن. گلایه من از اینه که در این وضعیت حساس جواب ایمیل های منو هم نمیدن. جدا از این نباید یعنی جواب ایمیل رو بدن ما بفهمیم شاید اونجا زلزله اومده که اینشالا خراب بشده کسی دیگه رو اذیت نکنن:d

---------- Post added at 04:15 PM ---------- Previous post was at 04:10 PM ----------

تخریبا همین طور هستش :d

فکر کنم نوادگانمون بتونن از این سرور ها استفاده کنند

به هر حال همون جور که آریا جان اشاره کردند این دیتاسنتر 10 روز کاری برای انجام سفارشات زمان داره

امیدوارم بهد از ده روز نیان بگن یه پلن پایین تر داریم و ..

دلت رو خوش نکن من الان از 10 روزم میگذره. الان دیگه جواب ایمیل هم نمیدن. حالا خودم که این بلا سرم اومد دیگه نمیزارم کسی دیگه این بلا سرش بیاد میرم تمام فروم های ایرانی و خارجی پست میدم ابرو نمیزارم براشون

TukaNet
September 2nd, 2010, 18:30
به هر حال من منتظز خواهم بود ببینم چی میشه !

goldstar
September 2nd, 2010, 19:10
سلام
من نمیدونم دلیل حمایت مدیران از یک دیتاسنتر ضعیف چیه!
ببخشید من عادت ندارم اینقدر رک و واضح حرف رو بزنم و باعث ناراحتی کسی بشم
فکر نمیکنم حقیقت های یک دیتاسنتر رو گفتن باعث ناراحتی عده ای که منافعی دارند بشه! شما نظرتون اینه خوبه. ما هم استفاده کردیم و کیفیت پایین دیدیم و نظرمون رو میگیم. حالا چرا باید به خاطر شما که منافعی دارین پستهای ما پاک بشه!
من دیروز وقت گذاشتم(حالا 10 دقیقه) اومدم راجع به مشکلات و داون تایم و .... صحبت کردم بعد از 5 دقیقه دیدم تاپیک کلا نیست!
حالا باشه ما ایرانی ها و کلا شرکتهای ایرانی جنبه انتقاد نداریم ولی شرکتهای خارجی که ناموستون نیستند تا یک انتقادی میشه همه میاین ما چند ساله کار کردیم مشکلی نداریم و ....! وقتی کسی سرور گرفته و مشکل داره به قول محمد عزیز مرض نداره که بیاد بدی بگه. اگر خوب باشه 20 تا دیگه هم میگیره. با این قیمت مناسب اگر چیز خوبی باشه و کسی بخواد بیاد از روی غرض یا دروغ حرفی رو بزنه شک نکنید مریض هست!
و اما میگین چرا از این دیتاسنتر میگیرند؟ مسلما به خاطر ارزونی و آمریکایی نبودنه. یک زمانی شنیدین مدیر سایت چی گفتند؟ پرسیدین چرا از burst سرور گرفتین گفتند که چون نمیتونیم هزینه بالا بدیم! حق هم دارند. حالا این مشتری ها هم دل خوش کردند به این دیتاسنتر .
درست توی سایتشون زدن 10 روز! اصلا یک ماه. ولی وقتی جواب درست حسابی نمیدن و کلی داون تایم و مشکل دیگه دارند ما باید چه حقی بهشون بدیم.
دیروز یک سرور از یکی از دیتاسنترهای بزرگ آمریکا برای یکی از دوستانم گرفتیم. توی سایت زده بود: 72 ساعت، در عرض 3 ساعت سرور قوی (تازه با آپگرید رم و پنل انتخابی) سرور آماده شد. تیکت هم زیر 5 دقیقه جواب میدن. قیمت هم باور کنید با توجه به کیفیت شبکه و سخت افزار و ساپورتی که میدن خیلی بالاتر از این دیتاسنترهای درجه چند نیست. ولی گفتم ایرانی ها مجبورند. فکر نکنم بیشتر از تعداد انگشتان دو دست ایرانی از این دیتاسنترهای فوق العاده آمریکایی سرور داشته باشه.
حالا به هر حال ما که راجع به نت دایرکت دروغ میگیم! داون تایم هم نداره. ساپورت هم عالی.
شما یک جستجوی کوچیک در سایت wht اصلی و گوگل انجام بدین. البته شاید از دید بعضی خارجی ها هم دروغ بگن
در ضمن آریا جان از شما توقع نداشتم! شما که ماشالله یکی از بهترین دیتاسنترهای آمریکا در زمینه ویندوز هستید. خودت از کیفیت و پشتیبانی واقعی که یک دیتاسنتر ارایه میده خبر داری. میدونی که دیتاسنترهای درست هیچ موقع با یک نوشته کوچیک در سایت و tos و aup به قول معروف با مشتری بازی نمیکنند! حالا به فرض یک چیزی هم در قوانین داشته باشند حداقل شبکه درست و حسابی دارند و یا به ایمیل مشتری جواب میدن!
یک زمانی به اصرار یکی قصد داشتم براش سرور بگیرم از همین دیتاسنتر(به خاطر ارزونی) باور کنید به اندازه 7 ایمیل با دو آدرس مختلف فرستادم اما بعد از 8 روز فقط یک جواب یک جمله ای دادن!
به هر حال گیگا هم همه یک روزی تعریف میکردن و راضی بودن اما دیدیم که بعدها بزرگترین خریدارهاش هم به اشتباهشون اعتراف کردند!
دیتاسنتری که سرور با سی پی یو 6 هسته که فقط بالای 1000 دلار پول سی پی یوش هست رو با چند کیلوگرم! رم و هارد زیر 200 دلار میده انتظار زیادی نباید داشت.
+ دوست داشتم یک روزی اینجا مثل نمونه خارجیش میشد که ما میتونستیم واقعیت های شرکت ها رو بگیم ولی فهمیدم که حتی در مورد شرکت های خارجی هم بحث کنیم پاک میشه!
++اگر قراره به خاطر این پست اخطاری دریافت کنم یا پست پاک بشه موردی نداره.

Rapid
September 2nd, 2010, 19:22
سلام
من نمیدونم دلیل حمایت مدیران از یک دیتاسنتر ضعیف چیه!
ببخشید من عادت ندارم اینقدر رک و واضح حرف رو بزنم و باعث ناراحتی کسی بشم
فکر نمیکنم حقیقت های یک دیتاسنتر رو گفتن باعث ناراحتی عده ای که منافعی دارند بشه! شما نظرتون اینه خوبه. ما هم استفاده کردیم و کیفیت پایین دیدیم و نظرمون رو میگیم. حالا چرا باید به خاطر شما که منافعی دارین پستهای ما پاک بشه!
من دیروز وقت گذاشتم(حالا 10 دقیقه) اومدم راجع به مشکلات و داون تایم و .... صحبت کردم بعد از 5 دقیقه دیدم تاپیک کلا نیست!
حالا باشه ما ایرانی ها و کلا شرکتهای ایرانی جنبه انتقاد نداریم ولی شرکتهای خارجی که ناموستون نیستند تا یک انتقادی میشه همه میاین ما چند ساله کار کردیم مشکلی نداریم و ....! وقتی کسی سرور گرفته و مشکل داره به قول محمد عزیز مرض نداره که بیاد بدی بگه. اگر خوب باشه 20 تا دیگه هم میگیره. با این قیمت مناسب اگر چیز خوبی باشه و کسی بخواد بیاد از روی غرض یا دروغ حرفی رو بزنه شک نکنید مریض هست!
و اما میگین چرا از این دیتاسنتر میگیرند؟ مسلما به خاطر ارزونی و آمریکایی نبودنه. یک زمانی شنیدین مدیر سایت چی گفتند؟ پرسیدین چرا از burst سرور گرفتین گفتند که چون نمیتونیم هزینه بالا بدیم! حق هم دارند. حالا این مشتری ها هم دل خوش کردند به این دیتاسنتر .
درست توی سایتشون زدن 10 روز! اصلا یک ماه. ولی وقتی جواب درست حسابی نمیدن و کلی داون تایم و مشکل دیگه دارند ما باید چه حقی بهشون بدیم.
دیروز یک سرور از یکی از دیتاسنترهای بزرگ آمریکا برای یکی از دوستانم گرفتیم. توی سایت زده بود: 72 ساعت، در عرض 3 ساعت سرور قوی (تازه با آپگرید رم و پنل انتخابی) سرور آماده شد. تیکت هم زیر 5 دقیقه جواب میدن. قیمت هم باور کنید با توجه به کیفیت شبکه و سخت افزار و ساپورتی که میدن خیلی بالاتر از این دیتاسنترهای درجه چند نیست. ولی گفتم ایرانی ها مجبورند. فکر نکنم بیشتر از تعداد انگشتان دو دست ایرانی از این دیتاسنترهای فوق العاده آمریکایی سرور داشته باشه.
حالا به هر حال ما که راجع به نت دایرکت دروغ میگیم! داون تایم هم نداره. ساپورت هم عالی.
شما یک جستجوی کوچیک در سایت wht اصلی و گوگل انجام بدین. البته شاید از دید بعضی خارجی ها هم دروغ بگن
در ضمن آریا جان از شما توقع نداشتم! شما که ماشالله یکی از بهترین دیتاسنترهای آمریکا در زمینه ویندوز هستید. خودت از کیفیت و پشتیبانی واقعی که یک دیتاسنتر ارایه میده خبر داری. میدونی که دیتاسنترهای درست هیچ موقع با یک نوشته کوچیک در سایت و tos و aup به قول معروف با مشتری بازی نمیکنند! حالا به فرض یک چیزی هم در قوانین داشته باشند حداقل شبکه درست و حسابی دارند و یا به ایمیل مشتری جواب میدن!
یک زمانی به اصرار یکی قصد داشتم براش سرور بگیرم از همین دیتاسنتر(به خاطر ارزونی) باور کنید به اندازه 7 ایمیل با دو آدرس مختلف فرستادم اما بعد از 8 روز فقط یک جواب یک جمله ای دادن!
به هر حال گیگا هم همه یک روزی تعریف میکردن و راضی بودن اما دیدیم که بعدها بزرگترین خریدارهاش هم به اشتباهشون اعتراف کردند!
دیتاسنتری که سرور با سی پی یو 6 هسته که فقط بالای 1000 دلار پول سی پی یوش هست رو با چند کیلوگرم! رم و هارد زیر 200 دلار میده انتظار زیادی نباید داشت.
+ دوست داشتم یک روزی اینجا مثل نمونه خارجیش میشد که ما میتونستیم واقعیت های شرکت ها رو بگیم ولی فهمیدم که حتی در مورد شرکت های خارجی هم بحث کنیم پاک میشه!
++اگر قراره به خاطر این پست اخطاری دریافت کنم یا پست پاک بشه موردی نداره.
متاسفانه سواستفاده از مديريت اينجا باب شده منم هم اينجا (http://www.webhostingtalk.ir/f59/14296/index3.html) يك پاسخ ارسال كه با دليل واهي اسپم حذف شد

delta
September 2nd, 2010, 19:33
بحث رو منحرف نکنید شضکایت اسپم جایی دیگر برید.. بابا همه ازا ین دیتاسنتر ضربه خوردند.. چون یکی دو نفر به خاطر منافع دوست دارند باهاش کار کنند دلیل بر اطلاع رسانی درست نمیشه که..

Mostafa
September 2nd, 2010, 19:41
Shahserver عزیز فقط داره با زمان تحویل سرور، ارزش یک دیتاسنتر رو می سنجه که کار درستی نیست.
بهتر بود تیتر رو می زدید : *netdirect بدترین دیتاسنتر در جهان در تحویل سرور*
Uptime و سرعت Port و کیفیت عالی و نیز قیمت ارزان از ملاک های مهم دیگری هستند که خوشبختانه همه رو NetDirekt داره.

delta
September 2nd, 2010, 19:44
Shahserver عزیز فقط داره با زمان تحویل سرور، ارزش یک دیتاسنتر رو می سنجه که کار درستی نیست.
Uptime و سرعت Port و کیفیت عالی و نیز قیمت ارزان از ملاک های مهم دیگری هستند که خوشبختانه همه رو NetDirekt داره.

خوب پس حله دیگه.. بخرید لذتش رو ببرید.. انشالا یک ماه نشده شما رو میینیم در یکی از همین تاپیکها

Aria
September 2nd, 2010, 19:49
سلام.

چندین بار اشاره کردم که بحث بی جا نکنید!

بنده از قدرت مدیریت سو استفاده نکردم، در این دیتاسنتر هم زی نفع نیستم، مشتری این دیتاسنتر یا *هیچ دیتاسنتر* دیگه ای هم که ایرانی ها اسمش رو می دونند نیستم و *فقط* با دیتاسنتر خودمون و چند دیتاسنتر ناشناس دیگر در اروپا و در کشور های مثل Spain و ... کار می کنم که اون هم برای یک سری مشتری های خیلی قدیمیم هست که احترامشون بسیار واجب هست برام.

بارها اشاره کردم که هر دیتاسنتر بدی و خوبی خودش رو داره، این دیتاسنتر هم *برای بعضی افراد* جوابگوی نیازشون هست و در نتیجه اسم *خوب* روش میزارند و برای بعضی های جوابگوی نیازشون نیست و در نتیجه اسم *بد* روش میزارند که در هر دو حالت بحثی وجود نداره!!

Goldstar عزیز، من با شما در یاهو کار دارم، لطفاً چند دقیقه آنلاین شو (اگر آزاد هستی) باید باهات خصوصی صحبت کنم.

با تشکر.

ShahServer
September 2nd, 2010, 20:29
بله عزیزم ارزش یک دیتاسنتر به برنامه ریزی و پشتیبانی هست. اگه اینها برنامه داشتن میرفتم از قبل سخت افزار تهیه میکردن که اصلا دلیل منطقی نیست. پشتیبانی ایمیل هم که جواب نمیدن. پس اگه اینا از نظر شما عادی هست پس برو باهاش حال کن

---------- Post added at 07:29 PM ---------- Previous post was at 07:02 PM ----------

تاپیک زدم تو wht.com خوبه بازتابشو اینجا هم دنبال کنیم

netdirect.de is the worst datacenter in the world - Web Hosting Talk (http://www.webhostingtalk.com/showthread.php?p=6989806)

rn4j1m1
September 2nd, 2010, 21:24
من هنوز هم میگم سه تا سرور دارم ازشون یکی رو 3 روزه دادن یکی یک روزه و آخری کمتر از 24 ساعت (دو روز پیش) !
حالا نمیدونم چرا بقیه باهاشون مشکل دارن :-??

ایمیل هایی هم که مهم بود زیر 3 دقیقه جواب میدن
البته قبول دارم درست و حسابی سرور تحویل نمیدن ! (یه بار اشتباه دادن :d این آخری هم به جای پورت 1000 پورت 100 دادن که ایمیل زدم و مشکل حل شد)

در ضمن توی wht . com هم که کسی تحویل نگرفته :d

Aria
September 2nd, 2010, 21:45
سلام.

متاسفم که در WHT.com تاپیک زدید، لطفاً به هیچ عنوان ذکر نکنید که ایرانی هستید تا بیشتر از این بهمون نگن جهان سومی!!

درضمن، جواب ها رو مطالعه کنید، هیچ کس با Title انتخابی موافق نیست و با لحن تمسخر آمیز دارن جواب شما رو میدن که برای من هم به عنوان یک ایرانی ناراحت کننده هست چون حرکت شما بسیار احساسی بود و الان مسولان دیتاسنتر دارن تاپیک رو می خونند و به شما می خندند!

با تشکر.

taghikhani
September 2nd, 2010, 21:59
من هنوز هم میگم سه تا سرور دارم ازشون یکی رو 3 روزه دادن یکی یک روزه و آخری کمتر از 24 ساعت (دو روز پیش) !
حالا نمیدونم چرا بقیه باهاشون مشکل دارن :-??

ایمیل هایی هم که مهم بود زیر 3 دقیقه جواب میدن
البته قبول دارم درست و حسابی سرور تحویل نمیدن ! (یه بار اشتباه دادن :d این آخری هم به جای پورت 1000 پورت 100 دادن که ایمیل زدم و مشکل حل شد)

در ضمن توی wht . com هم که کسی تحویل نگرفته :d

والا حرف منم همینه. ما هنوز پرداخت نکرده سرور رو نحویل می گیریم. چرا فقط ایشون مشکل داره؟
البته اگر ایشون با همین لحن و کلمات به دیتاسنتر ایمیل داده باشه منم جاشون بودم جدی نمی گرفتم.

rn4j1m1
September 2nd, 2010, 22:09
نمیدونم هنوز احسان (چاوشی - پرشین دات) میاد این فروم یا نه اما احسان شاهد هست یه بار آی وب به من 21 روزه سرور داد ! این چیزی ازش کم میکنه ؟ هنوز هم یکی از بهترین ها هست

taghikhani
September 2nd, 2010, 22:57
نمیدونم هنوز احسان (چاوشی - پرشین دات) میاد این فروم یا نه اما احسان شاهد هست یه بار آی وب به من 21 روزه سرور داد ! این چیزی ازش کم میکنه ؟ هنوز هم یکی از بهترین ها هست

من از آی وب سرور داشتم هاردم سوخت. ده روز طول کشید هارد رو ریکاوری کنن و یک هفته هم طول کشید پستش کنن انگلیس به دیتاسنتر جدید.

VatanVPS
September 2nd, 2010, 22:58
در تعجبم!
ما هم 2 سرور داریم و هر 2 رو کمتر از 2 روز تحویل گرفتیم:)
پشتیبانی سریع اگه پنل دست خودتون باشه تیکت بدید کمتر از 10 دقیقه جواب میگیرید
این دیتا سنتر فقط بخش مالی و فروشش یکم ضعیفه
فقط و فقط همین

rn4j1m1
September 2nd, 2010, 23:09
الان یه 5630-2 واسم فرستادن ! خودم لازم ندارم چون به جای این 5640 گرفته بودم هر کس میخاد بگه کمتر از 1 ساعت تقدیم میشه !

---------- Post added at 11:09 PM ---------- Previous post was at 11:04 PM ----------

الان یه 5630-2 واسم فرستادن ! خودم لازم ندارم چون به جای این 5640 گرفته بودم هر کس میخاد بگه کمتر از 1 ساعت تقدیم میشه !

تا 24 ساعت دیگه کسی نخواست پس میدم !

TukaNet
September 2nd, 2010, 23:19
من موندم که چرا دارید این بحث رو این قدر کش میدید ؟! خوب هر دیتاسنتری مسائل خاص خودش رو داره
خیی ناراحت هستید میتونید خودتون سرمایگذاری کنید و یک دیتاسنتر بزنید که این مشکلات رو نداشته باشه

ShahServer
September 2nd, 2010, 23:56
سلام.

متاسفم که در WHT.com تاپیک زدید، لطفاً به هیچ عنوان ذکر نکنید که ایرانی هستید تا بیشتر از این بهمون نگن جهان سومی!!

درضمن، جواب ها رو مطالعه کنید، هیچ کس با Title انتخابی موافق نیست و با لحن تمسخر آمیز دارن جواب شما رو میدن که برای من هم به عنوان یک ایرانی ناراحت کننده هست چون حرکت شما بسیار احساسی بود و الان مسولان دیتاسنتر دارن تاپیک رو می خونند و به شما می خندند!

با تشکر.
من روش خودم رو دارم. این وسط حق با مشتری هست. جالبه بدونید 30 دقیقه بعد از این تاپیک یک سرور خیلی ارزون تر از چیزی که سفارش دادم میل کردن. این چه معنی میده از نظر شما؟؟؟؟؟
جواب ایمیل هم که نمیدادن. حالا جالبه به محض تاپیک زدن جواب ایمیل دادن این چه معنی میده از نظر شما؟؟

asrhosting
September 3rd, 2010, 00:02
سلام . کاملا برام تعجب داره ! کسایی که خودشون می گفتند :
- دیتا سنتر اشغالی هست سرعت یه گیگش 100 مگابیت هم نمی کشه !
- خیلی گیر می ده
- تا حالا چند بار سرورم رو بسته !
- ازش خرید نکن ، من هم دارم از اینجا می رم .
- مشتری هاشون : دیتا سنتر خوبی نیست قیمت هاش فریب دهنده هست
- و...

الان دارن مخالف اینها رو تو این تاپیک می زنند !

J4vad
September 3rd, 2010, 00:09
من روش خودم رو دارم. این وسط حق با مشتری هست. جالبه بدونید 30 دقیقه بعد از این تاپیک یک سرور خیلی ارزون تر از چیزی که سفارش دادم میل کردن. این چه معنی میده از نظر شما؟؟؟؟؟
جواب ایمیل هم که نمیدادن. حالا جالبه به محض تاپیک زدن جواب ایمیل دادن این چه معنی میده از نظر شما؟؟

من هم از شما تقاضا دارم ذکر نکنید ایرانی هستید هر کاری که می کنید سعی کنید در راستای اهداف خودتون باشه و همکاری دیگر ایرانی ها با این دیتاسنتر را مختل نکنید . به اندازه ی کافی تحریم هستیم و شما کاسه داغ تر از آش نشوید لطفا .... البته ما توسط شریک مالیمان که در روسیه هست خریدها را انجام می دهیم اما برای دیگر دوستانی که در ایران با این دیتاسنتر کار می کنند عرض می کنم .

موفق باشید .

delta
September 3rd, 2010, 00:44
من هم از شما تقاضا دارم ذکر نکنید ایرانی هستید هر کاری که می کنید سعی کنید در راستای اهداف خودتون باشه و همکاری دیگر ایرانی ها با این دیتاسنتر را مختل نکنید . به اندازه ی کافی تحریم هستیم و شما کاسه داغ تر از آش نشوید لطفا .... البته ما توسط شریک مالیمان که در روسیه هست خریدها را انجام می دهیم اما برای دیگر دوستانی که در ایران با این دیتاسنتر کار می کنند عرض می کنم .

موفق باشید .

آقا دلش میخواد ایرانی هست میتونه.. مثل بقیه نیست مثل گاو بمونن تماشا. پول داده سرور رو سر موقع میخواد.. نداد باید جریمه بده.. من جای شما بودم نام شهر و پلاک و کد پستیمم مینوشتم.شماره تماس میگرفتم زنگ میزدم هر چی دهنم بود بارش میکردم.مگر ملت مسخره دیتاسنتر هست؟ یک سایت 1 دقیقه دان میشه باید کلکش رو کند.جریمه گرفت و نقره داغ و ... اینا اینقدر بدبخت هستند که حتی یک سخت افزار هم ندارند تو شرکت کوفتیشون.بعد میگید نگید ایرانی هستید آبرومون میره؟ والا ایرانی جماعت فروشگاه ها که هیچ سوپر مارکتهاشو بگردی از هر چیزی یدک دارند و زاپاس..بعد اینا میگن نداریم صبر کنید وام بگیریم بریم سخت افزار بخریم وصل کنیم!! اینا همون آلمانیایی هستند که ماشینشون پنچر بشه میزارند گوشه خیابون میرند.چون زاپاس ندارند!! برعکس ایرانی باشه با حل دادن و یدک و... تا ته مقصد میبره!! اینا از ایرانی جماعت بدشون نمیاد اشتباه نکنید. اینا از ما میترسند برادر..

---------- Post added at 12:44 AM ---------- Previous post was at 12:42 AM ----------

هر کسی هم از ایرانی بودن خودش خجالت میکشه تغییر ملیت بده.. این تاپیک آخرش دعواست حالا ببین کی گفتم. ناخواسته داره حرفهایی زده میشه که تعصبی میشه... بهتره قفل بشه..

Aria
September 3rd, 2010, 00:54
آقا دلش میخواد ایرانی هست میتونه.. مثل بقیه نیست مثل گاو بمونن تماشا. پول داده سرور رو سر موقع میخواد.. نداد باید جریمه بده.. من جای شما بودم نام شهر و پلاک و کد پستیمم مینوشتم.شماره تماس میگرفتم زنگ میزدم هر چی دهنم بود بارش میکردم.مگر ملت مسخره دیتاسنتر هست؟ یک سایت 1 دقیقه دان میشه باید کلکش رو کند.جریمه گرفت و نقره داغ و ... اینا اینقدر بدبخت هستند که حتی یک سخت افزار هم ندارند تو شرکت کوفتیشون.بعد میگید نگید ایرانی هستید آبرومون میره؟ والا ایرانی جماعت فروشگاه ها که هیچ سوپر مارکتهاشو بگردی از هر چیزی یدک دارند و زاپاس..بعد اینا میگن نداریم صبر کنید وام بگیریم بریم سخت افزار بخریم وصل کنیم!! اینا همون آلمانیایی هستند که ماشینشون پنچر بشه میزارند گوشه خیابون میرند.چون زاپاس ندارند!! برعکس ایرانی باشه با حل دادن و یدک و... تا ته مقصد میبره!! اینا از ایرانی جماعت بدشون نمیاد اشتباه نکنید. اینا از ما میترسند برادر..

---------- Post added at 12:44 AM ---------- Previous post was at 12:42 AM ----------

هر کسی هم از ایرانی بودن خودش خجالت میکشه تغییر ملیت بده.. این تاپیک آخرش دعواست حالا ببین کی گفتم. ناخواسته داره حرفهایی زده میشه که تعصبی میشه... بهتره قفل بشه..

سلام.

اینجا صحبت زاپاس و ماشین و سوپر مارکت نیست!

لطفاً کمی رعایت کنید و موراد مربوط به این تاپیک رو مطرح کنید تا عامل دعوا نشید!

با تشکر.

ShahServer
September 3rd, 2010, 01:19
من نمیخاستم اینطوری بشه حالا هم که شد پای همه چیشم هستم. من افتخارمه که ایرانیم کی حرفی داره؟؟
پول دادم سرور میخوام چه اشکالی داره؟؟
دیتاسنتر باید جواب پس بده و این هم تنها راهی هست که میشه به جواب رسید نه با زبان خوش
مسایل داخلی دیتاستر به خودش مربوطه باید به قولش عمل کنه میرفت از قبل میخرید که این مشکلات نباشه به من ربطی نداره اصلا

delta
September 3rd, 2010, 01:48
عامل دعوا چیه برادر؟ آقا ما نه شما.پول میدی به دیتاسنتر میگی این سرور رو میخوام. میگه 10 روزه آمادست. شما میری قولش رو به مشتری میدی.10 روز میگذره ایمیل میزنی و تیکت و.. جواب نمیدهند!! تحویل هم نمیدهند.شما باشی چی کار میکنی؟ میگی مشکلی نیست هر وقت دلت خواست سرور رو بده؟ خوبه دیگه از این به بعد ما هم میزنم فروش سرور اختصاصی.. تحویل هر وقت عشقمون کشید!! آخه یک حرفی بزنید با عقل جور در بیاد.نه یک نفر نه دو نفر چند نفر این مشکل رو دارند. منم جزو کسانی بودم که منتظر موندم و گیرم نیومد و به خاطر بدقولی حتی بازدیدامم پرید. الان دارم از جایی دیگر آفر زدم بگیرم. اینقدر تعریف کردید از این دیتاسنتر والا روز اول با اشتیاقی پریدیم روش که..شنیدن کی بود مانند دیدن..دیتاسنتر معمولا برای خرید سخت افزاری نمیگه 10 روز طول میکشه. چون اگرم نداشته باشن 2 روزه میگیرن و 2 روزه هم سرور رو میبندند..اینا 10 روز وقت میخوان بروند خرید سخت افزار بخرند.
کسی هیچی نمیگه فقط حرف اینه آقا درست اطلاع رسانی کنید تا ملت ضرر نکنند.. چرا باید پول مفد به اجنبی بدیم و بعد با ضرر ترکش کنیم؟

vPsPersia.COM
September 3rd, 2010, 02:23
من 3 تا سرور دارم ،

یکی Xeon 5630 که 12 گیگ رم داره و کمتر از 24 ساعت تحویل دادند .

2 تا Q9550 که الان دیگه 9550 نمی دهند . یکی رو بعد از 2 روز و یکی رو بعد از 4 روز ( چون به یکشنبه خورد ) دادند .

5 تا هم برای مشتریان همین سایت خریدم ، از Atom گرففته تا Xeon 5630 با 12 گیگ رم ، اگه به یکشنبه نخوره بعد از 2 یا 3 روز می دند ،

اگه هم به یکشنبه بخوره 1 روز اضافه میشه . یعنی 3 یا 5 روز .

در مورد پشتیبانی ، :

زمانی شما پنل داشته باشید و از طریق پنل ایمیل بدید ، حداکثر 30 دقیقه جواب می دهند . اما همین طوری ایمیل بزنی ، مخصوصا به info@netdirekt.de خیلی دیر جواب می دهند .

من برای مشتریانم یک اکانت ساختم و ایمیل ایشان را Verify کردم ، سریع جواب می دهند .

حرف کارکنان مهم نیست و ارزشی نداره و سندیت نداره . چیزی که توی سایت زده 10 روز مهمه . 10 روز بر اساس حرف گفته شده درسته ، اما اگه شد 12 و13 روز هم زیاد جای تعجب نداره .

با دعوا کاری پیش نمی گیری ، حداقل خوب حرف بزن که پولت رو پس بدند .

Aria یک حرف خوب میزنه همیشه ، میگه هر وقت دیتاسنتر خواسته های ما رو براورده کنه ، میگیم خوبه و یا بر عکس

میگیم Uptime حتما 100 باشه ، Warez باشه ، بشه SPAM کرد . هر نوع خلاف که دوست داریم ، اسکریپت ***ی کنیم . ارزان هم باشه ، سریع هم جواب بده ، سرور های UnManageed هم Managed حساب کنند .

سرعت خوب باشه ، اما پولم ندم :D

دیتاسنتر های مختلف مثل FDC و یا بقیه آمریکایی ها برای 1 روز KVM هزینه 50 دلار میگیرند . این 1 روز KVM مجانی میده . بهشون ISO بده برات رایت می کنند روی CD

اون FDC کثافت بهش گفتم با این 2 و 3 تا CMD برام PassWord root رو عوض کن ، گفت برو KVM بگیر . بعد هم هارد کرش کرده بود و هیچ جوابی ندادند و سلب مسئولیت کردند ، حالا من 270 تومان برای اون سرور میدادم .

دلیل نیست که هرجا گران میده ، پس حتما خوبه .

برای یکی از سرور ها لاین 1گیگ گرفتم و 1 روز KVM اضافی ، گفتم پول ندارم ، گفت ماه دیگه بده .

الانم پول 3 تا از سرور های مشتری رو پول ندادم ، گفتم صبر کنید که پول دستم بیاد .

در مورد سرور بستن ، بهتره برید OVH بگیرید که بفهمین سرور بستن چیه . طرف میگه چون POrt 445 بازه ، پس جریمه 30 یورو و سرور هم 24 ساعت خاموش

این ایمیل میاد ، میگه 24 ساعت وقت دارید که توضیح بدید و مشکل رو حل کنید . اگه نکنید IP رو از دست میدید !!!

تا حالا 1 بار هم سرورم بسته نشده . از 15 روز قبل الان ایمیل داده که برای ارتقا سرعت لاین باید 15- 30 دقیقه داون داشته باشید که شبکه رو ارتقا بدیم

من به FDC میگفتم که این سرعت دانلودش خرابه ، میگفت نه نیست . اینا خودشون فهمیدن که شاید افت سرعت هست ، دارن دیتاسنتر و ارتقا میدند .

برای شما مرغ همسایه ، غازه . یک اسم آمریکا پشتش باشه و یک اسم + 300 دلار در ماه ، دیگه کف از لای دهنتون راه می افتد .

همین آمریکایی ها ( نه همه ) ، بی معرفت ترین ها هستند . یک لحظه کاری نمی کنند . تا بجنبی و ( باد در کنی ) میگه پول بده ، INVOICE و ....

---------- Post added at 01:23 AM ---------- Previous post was at 01:16 AM ----------

به نقل از wht.com

mariushm (http://www.webhostingtalk.com/member.php?u=200839) http://www.webhostingtalk.com/whtimages_blue/images/buttons/offline.gif
view beta profile (http://www.webhostingtalk.com/profile/mariushm) aspiring evangelist

quote:
Netdirect.de is the worst datacenter in the world
how would you know it's the worst datacenter if you don't even have a server there?

So far, you're only frustrated they didn't deliver a server yesterday - well, suck it up, it happens sometimes.

Ps. if you really want bad delivery dates, you should try hosting-ie ... Last i heard from them they had 30-40 days delivery estimates.

http://cdn.webhostingtalk.com/whtimages_blue/images/buttons/quote.gif (http://www.webhostingtalk.com/newreply.php?do=newreply&p=6989908)

rn4j1m1
September 3rd, 2010, 02:26
من 3 تا سرور دارم ،

یکی Xeon 5630 که 12 گیگ رم داره و کمتر از 24 ساعت تحویل دادند .

2 تا Q9550 که الان دیگه 9550 نمی دهند . یکی رو بعد از 2 روز و یکی رو بعد از 4 روز ( چون به یکشنبه خورد ) دادند .

5 تا هم برای مشتریان همین سایت خریدم ، از Atom گرففته تا Xeon 5630 با 12 گیگ رم ، اگه به یکشنبه نخوره بعد از 2 یا 3 روز می دند ،

اگه هم به یکشنبه بخوره 1 روز اضافه میشه . یعنی 3 یا 5 روز .

در مورد پشتیبانی ، :

زمانی شما پنل داشته باشید و از طریق پنل ایمیل بدید ، حداکثر 30 دقیقه جواب می دهند . اما همین طوری ایمیل بزنی ، مخصوصا به info@netdirekt.de خیلی دیر جواب می دهند .

من برای مشتریانم یک اکانت ساختم و ایمیل ایشان را Verify کردم ، سریع جواب می دهند .

حرف کارکنان مهم نیست و ارزشی نداره و سندیت نداره . چیزی که توی سایت زده 10 روز مهمه . 10 روز بر اساس حرف گفته شده درسته ، اما اگه شد 12 و13 روز هم زیاد جای تعجب نداره .

با دعوا کاری پیش نمی گیری ، حداقل خوب حرف بزن که پولت رو پس بدند .

Aria یک حرف خوب میزنه همیشه ، میگه هر وقت دیتاسنتر خواسته های ما رو براورده کنه ، میگیم خوبه و یا بر عکس

میگیم Uptime حتما 100 باشه ، Warez باشه ، بشه SPAM کرد . هر نوع خلاف که دوست داریم ، اسکریپت ***ی کنیم . ارزان هم باشه ، سریع هم جواب بده ، سرور های UnManageed هم Managed حساب کنند .

سرعت خوب باشه ، اما پولم ندم :D

دیتاسنتر های مختلف مثل FDC و یا بقیه آمریکایی ها برای 1 روز KVM هزینه 50 دلار میگیرند . این 1 روز KVM مجانی میده . بهشون ISO بده برات رایت می کنند روی CD

اون FDC کثافت بهش گفتم با این 2 و 3 تا CMD برام PassWord root رو عوض کن ، گفت برو KVM بگیر . بعد هم هارد کرش کرده بود و هیچ جوابی ندادند و سلب مسئولیت کردند ، حالا من 270 تومان برای اون سرور میدادم .

دلیل نیست که هرجا گران میده ، پس حتما خوبه .

برای یکی از سرور ها لاین 1گیگ گرفتم و 1 روز KVM اضافی ، گفتم پول ندارم ، گفت ماه دیگه بده .

الانم پول 3 تا از سرور های مشتری رو پول ندادم ، گفتم صبر کنید که پول دستم بیاد .

در مورد سرور بستن ، بهتره برید OVH بگیرید که بفهمین سرور بستن چیه . طرف میگه چون POrt 445 بازه ، پس جریمه 30 یورو و سرور هم 24 ساعت خاموش

این ایمیل میاد ، میگه 24 ساعت وقت دارید که توضیح بدید و مشکل رو حل کنید . اگه نکنید IP رو از دست میدید !!!

تا حالا 1 بار هم سرورم بسته نشده . از 15 روز قبل الان ایمیل داده که برای ارتقا سرعت لاین باید 15- 30 دقیقه داون داشته باشید که شبکه رو ارتقا بدیم

من به FDC میگفتم که این سرعت دانلودش خرابه ، میگفت نه نیست . اینا خودشون فهمیدن که شاید افت سرعت هست ، دارن دیتاسنتر و ارتقا میدند .

برای شما مرغ همسایه ، غازه . یک اسم آمریکا پشتش باشه و یک اسم + 300 دلار در ماه ، دیگه کف از لای دهنتون راه می افتد .

همین آمریکایی ها ( نه همه ) ، بی معرفت ترین ها هستند . یک لحظه کاری نمی کنند . تا بجنبی و ( باد در کنی ) میگه پول بده ، INVOICE و ....

---------- Post added at 01:23 AM ---------- Previous post was at 01:16 AM ----------

به نقل از wht.com

Dear Customer,

Please note that we plan a maintenance
at 13.09.2010 - 02:00-03:00 MESZ / 13.09.2010 - 2AM - 3:00AM CEST +1 which also affect
your server.

On this date your server(s) will have a
downtime for about 15-30 Minutes

We are performing a network upgrade to
ensure more reliability and performance.

We are geared to work as quickly as
possible to make sure that your
server(s) is/are online as fast as possible.

We thank you for your understanding and
trust.

TukaNet
September 3rd, 2010, 02:40
ما هم بعد از پنج روز سرورمون رو تحویل گرفتیم که یک روز هم یکشنبه بود و حساب نمیشه .

در مورد ایمیل هم اتفاقا من هر موقع ایمیل زدم در طی یک ساعت پاسخ دادند البته به جز دو دفعه اول ;)

ShahServer
September 3rd, 2010, 02:48
من با داد و بیداد یک سرور الان گرفتم ازشون هر کی نگرفته بره بحال خودش فکری کنه.
شب خوش

IranSpace
September 3rd, 2010, 04:13
من با داد و بیداد یک سرور الان گرفتم ازشون هر کی نگرفته بره بحال خودش فکری کنه.
شب خوش

دوست عزیز اگر امکانش هست ایمیل یا Customer Number که باهاش اکانت ساختی رو بده تا توسط یکی از آشناهایی که توی Netdirekt هست موضوع رو براتون پیگیری کنم و علتشو جویا بشم و نتیجه رو اینجا برای بچه ها قرار بدم که این بحث رو تمومش کنیم.

ShahServer
September 3rd, 2010, 05:25
دوست عزیز اگر امکانش هست ایمیل یا Customer Number که باهاش اکانت ساختی رو بده تا توسط یکی از آشناهایی که توی Netdirekt هست موضوع رو براتون پیگیری کنم و علتشو جویا بشم و نتیجه رو اینجا برای بچه ها قرار بدم که این بحث رو تمومش کنیم.

خودم پی گیرم نتیجه رو همین جا اعلام میکنم

J4vad
September 3rd, 2010, 05:44
خودم پی گیرم نتیجه رو همین جا اعلام میکنم

دوست عزیز پیگیری شما به جای خود ، لطفا Customer Number را بدهید تا دلیل را دوست خوبم IranSpace جویا شوند یکی از آشنایانشان در دیتاسنتر Netdirekt هستند و اینگونه یک دلیل درست برای این موضوع از طرف ایشان و نه شخص شما بیان می شود که گویای همه چیز برای کاربران خواهد بود .

فکر نمی کنم برای شما مشکلی ایجاد شود مگر اینکه ....

موفق باشید .

ShahServer
September 3rd, 2010, 06:09

پ.خ کردم

the_coder
September 3rd, 2010, 08:42
من 2 روز پیش ازشون سرور خریدم . امروز ایمیل زدن که پاسپورت بفرست و پی پالی که باهاش خرید کردی تایید کن . دیگه کی سرور رو بدن معلوم نیست

HOSSEIN1242000
September 3rd, 2010, 10:16
من 2 روز پیش ازشون سرور خریدم . امروز ایمیل زدن که پاسپورت بفرست و پی پالی که باهاش خرید کردی تایید کن . دیگه کی سرور رو بدن معلوم نیست

با سلام خدمت دوست عزیز
طبق صحبت های دوستان عزیز اقا اریا و جواد و بقیه دوستان بین چند روز کاری هست که اگر دقت کنی میبنی 3 تا 5 البته روزهای تعطیل رو هم حساب نکنید

vPsPersia.COM
September 3rd, 2010, 12:28

حالا به حرف من رسیدی که باید PassPort بدی :D

راستی امین جوون ، اگه مشکلی خوردی خبر بده که کمکی بهت بکنم . شاید سریع تر بدند .

اما تا اون SHIPMENT که گفتند مجاز هستند طولش بدند

the_coder
September 3rd, 2010, 23:17
امروز این جواب رو دادند :

Hello,

we received the order, payment and requested informations.
We are sorry but our supplier is in delay with his delivery of hardware.
The delivery will be during next week.

We are very sorry for the inconvenience.

ShahServer
September 5th, 2010, 04:26
اقا این چه وضع دیتاسنتر هست.

188.72.192.170
188.72.192.68
188.72.207.140
188.72.244.19
188.72.244.27
188.72.246.25
212.95.37.224
212.95.39.238
212.95.44.102
212.95.44.107
212.95.44.118
212.95.44.128
212.95.44.134
212.95.44.222
212.95.44.76
212.95.45.149
212.95.45.151
212.95.45.64
212.95.45.98
212.95.50.109
212.95.50.116
212.95.50.118
212.95.50.122
212.95.50.134
212.95.50.141
212.95.50.157
212.95.52.212
212.95.56.38
212.95.56.45
212.95.56.46
78.159.99.100
78.159.99.101

این ایپی ها رو ببینید خندتون میگیره اصلا رنج نیست. بعدم اصلا ایپی هاش ادد نمیشه دیتاسنتر هم جواب درست نمیده. اون اقایونی که ادعای فعالیت چند ساله دارن اگه تونستن اینها رو ادد کنن به سرور من جایزه میدم. غیره ممکنه

taghikhani
September 5th, 2010, 04:33
اقا این چه وضع دیتاسنتر هست.

188.72.192.170
188.72.192.68
188.72.207.140
188.72.244.19
188.72.244.27
188.72.246.25
212.95.37.224
212.95.39.238
212.95.44.102
212.95.44.107
212.95.44.118
212.95.44.128
212.95.44.134
212.95.44.222
212.95.44.76
212.95.45.149
212.95.45.151
212.95.45.64
212.95.45.98
212.95.50.109
212.95.50.116
212.95.50.118
212.95.50.122
212.95.50.134
212.95.50.141
212.95.50.157
212.95.52.212
212.95.56.38
212.95.56.45
212.95.56.46
78.159.99.100
78.159.99.101

این ایپی ها رو ببینید خندتون میگیره اصلا رنج نیست. بعدم اصلا ایپی هاش ادد نمیشه دیتاسنتر هم جواب درست نمیده. اون اقایونی که ادعای فعالیت چند ساله دارن اگه تونستن اینها رو ادد کنن به سرور من جایزه میدم. غیره ممکنه

خیال کردی ما آی پی از جیبمون درمیاریم؟ ما هم از همین لیست آی پی ست می کنیم خوب. چیزی رو که بلد نیستید بپرسید بهتره تا اینکه به بقیه توهین کنید.
ضمنا بگید جایزه چی میدید اگر می ارزید میگم پسورد سرورتون رو بدید تا من ست کنم براتون.

Mostafa
September 5th, 2010, 04:53
سلام

آموزش Add کردن IP های غیر range (http://www.ducea.com/2006/07/15/linux-tips-how-to-quickly-bind-a-range-of-ips-on-redhat-based-systems/)

vPsPersia.COM
September 5th, 2010, 04:56
سلام

آموزش Add کردن IP های غیر range (http://www.ducea.com/2006/07/15/linux-tips-how-to-quickly-bind-a-range-of-ips-on-redhat-based-systems/)

برای ویندوز که فرقی نمی کنه ؟؟

Mostafa
September 5th, 2010, 04:59
برای ویندوز که فرقی نمی کنه ؟؟

:-o
1000 درصد فرق می کنه @

vPsPersia.COM
September 5th, 2010, 05:01
خوب اونم اموزش بدید

ShahServer
September 5th, 2010, 05:03
من اینا رو بلدم عزیز مشکل از gateway شونه

vPsPersia.COM
September 5th, 2010, 05:12
:-o
1000 درصد فرق می کنه @

میشه آموزش ویندوزی رو هم بدید؟

Mostafa
September 5th, 2010, 05:18
من اینا رو بلدم عزیز مشکل از gateway شونه

Gateway رو باید از فایل زیر بردارید :

/etc/sysconfig/network-scripts/ifcfg-eth0

برای ویندوز :
Start Button > Settings > Control Panel > Network Connections > Local Area Connection > Properties > TCP/IP > Advanced > Add

vPsPersia.COM
September 5th, 2010, 05:25
همین الان بهم چندتا ip دادند که کار نکرد ،

بعد بهشون گفتم که یک سری ip جدید بدید ،، ip های جدید به راحتی کار کردند ،

شما هم آقای shah server ، آی پی هاتو کنسل کن و از رنج 212 نگیر

از رنج های دیگه درخواست کن !

taghikhani
September 5th, 2010, 05:36
همین الان بهم چندتا ip دادند که کار نکرد ،

بعد بهشون گفتم که یک سری ip جدید بدید ،، ip های جدید به راحتی کار کردند ،

شما هم آقای shah server ، آی پی هاتو کنسل کن و از رنج 212 نگیر

از رنج های دیگه درخواست کن !

من تو این رنج کلی آی پی دارم که کار میکنن. مشکل از جای دیگه ایه.
اگر مطمئنید تنظیماتتون درسته به دیتاسنتر بگید آی پی رو rerout کنه براتون.

vPsPersia.COM
September 5th, 2010, 05:38
والا منم نزدیک 50 تا 212 دارم .

اما این جدیده 89 و 95 بود که کار نکردند .

178 گرفتم

J4vad
September 5th, 2010, 05:40
والا منم نزدیک 50 تا 212 دارم .

اما این جدیده 89 و 95 بود که کار نکردند .

178 گرفتم

به دیتاسنتر ایمیل بزنید و درخواست Reroute شدن IP را بدهید .

موفق باشید .

vPsPersia.COM
September 5th, 2010, 05:54
Sent

راستی جواد جان ، از اون چیزا که بهت دادم دیگه نیاز نداری ؟ اگه خواستی بگو

J4vad
September 5th, 2010, 06:24
ممنون حتما :71: یه طوری گفتی الان همه فکر می کنند از اون چیزهای دیگه منظورته :d

خوب دیگه احساس می کنم بهتر باشه این تاپیک ادامه پیدا نکنه و ما هم از این بیشتر از مسیر خارجش نکنیم .

موفق باشید .

ShahServer
September 5th, 2010, 06:35
ifconfig eth0 xxx.xxx.xxx.xxx netmask 255.255.255.0
میزنم ایپی نمیگیره خوده سرور ویپی اس ها هم ایپی نمیگیره. به دیتاسنتر میل زدم تو resuce مد یک ایپی ادد کرد کار کرد. حالا نمیدونم مشکل کجاس

Techno Pars
September 7th, 2010, 13:01
netdirekt خیلی هم الان بد نیست ولی خب قیمت هاش خیلی ارزونه.
بابا برید خدا رو شکر کنید 1-2 سال پیش گیرشون نیفتاده بودید.من داشتم ازشون ریسلر می گرفتم که خدا را شکر منصرف شدم.
ولی Wiethold Wagner آدم خوبیه.روزی که من داشتم از netdirekt سرورهام رو منتقل می کردم بهم email زد و کلی بابت مشکلات به وجود اومده عذرخواهی کرد.
در کل نسبت به پولی که می گیرن خدماتشون بد نیست.