PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد حساب پی پال و مدیریت و جلوگیری از لیمیت

starting
July 3rd, 2015, 18:44
سلام خدمت تمام دوستان و همکاران محترم انجمن وب هاستینگ تالک
من از پیمنت 24 یک حساب پی پال باز کردم حدود یک ماه قبل و 100 دلار ریختم توش + 3 تا خرید هم کردم تا الان خرید های ریز از سایت های چون نیم و بای سی پنل انجام دادم از 10 دلار تا 32 دلار
حساب وریفای شده امارات با پاسبورد خودم هست + اسکن ادرس و ویزا کارت رو بهم دادن و یک شماره تلفن از دبی حالا از کسانیکه وارد هستند اگر سوالات بنده رو پاسخ بدن ممنون میشم
1.سقف تراکنشها و موجودی رو تا چه اندازه حداکثر قرار بدم که حسابم لیمت نشه؟(بیشتر از چقدر تو حساب نریزم برای شروع) و به چه سبک حساب رو ببرم جلو تا بعد از مدتی خیالم از لیمت و.. راحت باشه؟
2.من دلار رو حتما از سورس های معتبر میخرم حالا اگر گرون تر باشه اما خیالم راحت تره این چقدر مهمه؟
3.راهی سراغ ندارید با خیال راحت بتونم این اکانت رو بدون ریسک کنم؟ ما پرداخت ارزی ریز و درشت طی ماه زیاد داریم اما تا الان درشت ها رو با این حساب پی نکردم دادم کسانیکه معتبر هستند انجام بدن بخصوص دیتا سنترها و رسلو. میخوام با راهنمائی شما دوستان طوری بشه بتونم ان شا الله خودم اینها رو پی کنم.
4. پرداخت هام رو از حساب پی پال انجام بدم بهتر هست یا از طریق ویزای کارتی که متصل به حسابه؟یا کلا فرقی از نظر لیمت و.. نداره؟
در کل اگر براتون مقدوره یک توضیح کاملی از تجربه خوب و بعضا تلخ خودتون رو به دیگر دوستان اشتراک بگذارید ممنون میشم بهرحال همه ما ایرانی هستیم و داریم با این مشکلات دست و پنجه نرم میکنیم به هر اندازه که حساب کمتری لیمیت بشه تاثیرش به کل بنفع همه ماست. بهرحال شرکتهائی مثل پی منت 24 تنها در راستای منافع خودشون توضیح میدن. و بعضا مشکلات رو مشخص نمیکنن چون....
باز هم میگم ما بالای 50-60 تراکنش در ماه داریم و مجبوریم حساب داشته باشیم وگرنه تعداد کم بود همچون گذشته سمتش نمیرفتیم چون به ریسکش نمی ارزه

company_hosting
July 3rd, 2015, 18:58
سلام

1 نکته بگم
تمام اطلاعاتی که به شما دادند جعلی هست مراقب باشید
و زیاد روی این اطلاعات حساب نکنید

starting
July 3rd, 2015, 19:05
سلام

1 نکته بگم
تمام اطلاعاتی که به شما دادند جعلی هست مراقب باشید
و زیاد روی این اطلاعات حساب نکنید
سلام
ممنون از شما
این که شکی توش نیست اما میبینید دستشون باززه این حساب رو مدیریت کنن با همون اطلاعات جعلی هدف ما هم همینه این حساب پایدار باشه حالا به هر روشی
بهرحال کاریش نمیشه کرد ما ایرانی هستیم و مجبوریم اینکار رو بکنیم.
حالا از اینها گذشته اشنای بیرون ایران داشته باشیم یا بریم خارج و..... ولی الان این تاپیک برای اونهائی هست که فقط همین راه رو دارند و لطفا طی همین راه راهکار و روش بدین.
آیا کسی هست چند سال با اکانتی که اونا باز کردند کار کرده باشه؟ و یا لیمیتی داشتین اونا رفعش کرده باشنده؟ بهرحال اونا پول گرفتن و باید پاسخگو باشند بخصوص که وی پی اس ریموت هم با وجودیکه خودمون داشتیم از خودشون تهیه کردیم که بهانه ها کلا از بین ببریم

- - - Updated - - -

یا میتونم برم دبی با ویزای 3 ماهه و هر از گاهی تمدیدش خودم پیگیر باشم؟ دستم بازه؟ یا چون ایرانی هستم کلا نمیشه؟

Ahmad110
July 3rd, 2015, 19:16
سلام
ممنون از شما
این که شکی توش نیست اما میبینید دستشون باززه این حساب رو مدیریت کنن با همون اطلاعات جعلی هدف ما هم همینه این حساب پایدار باشه حالا به هر روشی
بهرحال کاریش نمیشه کرد ما ایرانی هستیم و مجبوریم اینکار رو بکنیم.
حالا از اینها گذشته اشنای بیرون ایران داشته باشیم یا بریم خارج و..... ولی الان این تاپیک برای اونهائی هست که فقط همین راه رو دارند و لطفا طی همین راه راهکار و روش بدین.
آیا کسی هست چند سال با اکانتی که اونا باز کردند کار کرده باشه؟ و یا لیمیتی داشتین اونا رفعش کرده باشنده؟ بهرحال اونا پول گرفتن و باید پاسخگو باشند بخصوص که وی پی اس ریموت هم با وجودیکه خودمون داشتیم از خودشون تهیه کردیم که بهانه ها کلا از بین ببریم

- - - Updated - - -

یا میتونم برم دبی با ویزای 3 ماهه و هر از گاهی تمدیدش خودم پیگیر باشم؟ دستم بازه؟ یا چون ایرانی هستم کلا نمیشه؟

پی پل ایران رو تحریم کرده نه ایرانی رو
شما مدارک داری پس نگران نباش اما برای اینکه بهانه دستشون ندی ، اوایل با تراکنشهای کم شروع کن ، بزار چند ماه بگذره بعد تراکنشهای بالا رو انجام بده .
سورس پول هم مهمه سعی کنید شارژ رو از طریق اشخاص معتبر انجام بدید .

starting
July 4th, 2015, 00:59
پی پل ایران رو تحریم کرده نه ایرانی رو
شما مدارک داری پس نگران نباش اما برای اینکه بهانه دستشون ندی ، اوایل با تراکنشهای کم شروع کن ، بزار چند ماه بگذره بعد تراکنشهای بالا رو انجام بده .
سورس پول هم مهمه سعی کنید شارژ رو از طریق اشخاص معتبر انجام بدید .
سلام
ممنون
میشه اون کم که فرمودین رو بیشتر توضیح بدین؟ مثلا چقدر؟
مقدار دریافتی حداکثر؟
مقدار هربار خرج؟
در کل اگر با مبالغ کم ولی تعداد بالا خرید کنیم معتبر تر جلوه میکنه؟ (بهر حال سورس معتبر هست + خرید هم دارم از جاهای معتبر انجام میدم)

یک سوال چرا وقتی میخوام یورو پرداخت کنم تبدیلش میکنه به درهم؟ البته برای دلار اینطور نیست اما دیتا سنتر هتزنر در انویس که میده یورو هست اما ورود به پی پال میشه درهم امارات؟! اما برای جاهایی که دلار هست مشکلی نست مثله گود ادی یا همون بای سی پنل

dayapay.com
July 4th, 2015, 01:21
کلا سیستم به صورتی هست که اگر شما برای پرداخت ها از کارت برداشت کنید و نه بالانس مشکلی پیش نمیاد ۹۰ درصد اوقات.
ولی وقتی دلار از جا های متختلف می خرید احتمال لیمیت شدن میده بالا
چون خرید و فروش ارز در قبال پول در پی پال ممنوع هست.
و وقتی کسی برای شما پول میریزه یعنی شما دارید در قبالش به ایشون خدمات با کالایی رو می فروشید.
حالا وقتی لیمیت کنه و سوال کنند که این پول ها برای چی اومده تو حساب شما و یا.... نمیتونید جواب قانع کننده بدید .
+وقتی پاس ایرانی رو میبینند دقت میشه ۹۰ درصد بیشتر و جعلی بودن مدارک رو هم می فهمند
در نتیجه طبق تجربه اگر لیمیت شد با این مدارک زیر ۵ درصد هم نمیشه بازش کرد.

حساب ما که با مشخصات واقعی و ادرس و ... واقعی هست لیمیت شد ۲ هفته زنگ و توضیح و.... ارسال ۲ تا قبض و ... باز کردند
پاس ایرانی که میبینند حساسیت خیلی میره بالا بهتره به جای پاس کارت شناسایی یا گواهینامه که مشخص نباشه هویت ایرانی هست ارسال بشه.

- - - Updated - - -

برای پرداخت یورو یک کیف پول یورو بسازید قبل از پرداخت خودتون دلار رو به یورو چنچ کنید.
حساب پیش فرض رو هم روی دلار بزارید

Mr.Pouria
July 4th, 2015, 01:29
من چیز یادی از پی پال نمیدونم اما پیشنهاد میکنم از اوکی پی استفاده کنید ...

okpay.com

ایران را تحریم نکرده ... و هیچ مشکلی هم نداره با شناسنامه و اطلاعات ایران هم میتونید عضو بشید ...

من با مشخصات ایران یک عدد درگاه ایرانی گرفتم و مثل یوزر های دیگر دارم از تمام امکانات استفاده میکنم ...

starting
July 4th, 2015, 01:42
کلا سیستم به صورتی هست که اگر شما برای پرداخت ها از کارت برداشت کنید و نه بالانس مشکلی پیش نمیاد ۹۰ درصد اوقات.
ولی وقتی دلار از جا های متختلف می خرید احتمال لیمیت شدن میده بالا
چون خرید و فروش ارز در قبال پول در پی پال ممنوع هست.
و وقتی کسی برای شما پول میریزه یعنی شما دارید در قبالش به ایشون خدمات با کالایی رو می فروشید.
حالا وقتی لیمیت کنه و سوال کنند که این پول ها برای چی اومده تو حساب شما و یا.... نمیتونید جواب قانع کننده بدید .
+وقتی پاس ایرانی رو میبینند دقت میشه ۹۰ درصد بیشتر و جعلی بودن مدارک رو هم می فهمند
در نتیجه طبق تجربه اگر لیمیت شد با این مدارک زیر ۵ درصد هم نمیشه بازش کرد.

حساب ما که با مشخصات واقعی و ادرس و ... واقعی هست لیمیت شد ۲ هفته زنگ و توضیح و.... ارسال ۲ تا قبض و ... باز کردند
پاس ایرانی که میبینند حساسیت خیلی میره بالا بهتره به جای پاس کارت شناسایی یا گواهینامه که مشخص نباشه هویت ایرانی هست ارسال بشه.

سلام
ممنون از توضیحاتتون
یعنی ما همیشه از یک نفر دلار تامین کنیم بهتره؟ اینجور فکر کنم شک دار تره؟ چون میگن ایشون چرا اینقدر مدام پول میده شما؟ولی اونجور میگیم داریم خدمات میدیم؟مثل ترجمه یا طراحی و...

اگر لیمیت شد از ما اطلاعات ادرس رو میخوان دیگه؟ و وقتی واقعا داریم و حتی تلفن هم بنام خودمون هست چه مشکلی میتونه پیش بیاد؟ حتی ویزا یا بهتر بگم اجازه اقامت امارات هم موجود میباشدو ولی اومدم ایران.
ولی بقول معروف پیشگیری بهتر از درمانه

برای پرداخت یورو یک کیف پول یورو بسازید قبل از پرداخت خودتون دلار رو به یورو چنچ کنید.
حساب پیش فرض رو هم روی دلار بزارید
اینو میشه بیشتر توضیح بدین و بفرمائید به چه شکل اینکار ممکن میباشد؟
منظورم اگر لطف کنید مراحل ساخت کیف پول یورو یا پوند؟ چون هر دو نوع پیمنت داریم ما علاوه بر دلار

- - - Updated - - -

من چیز یادی از پی پال نمیدونم اما پیشنهاد میکنم از اوکی پی استفاده کنید ...

okpay.com

ایران را تحریم نکرده ... و هیچ مشکلی هم نداره با شناسنامه و اطلاعات ایران هم میتونید عضو بشید ...

من با مشخصات ایران یک عدد درگاه ایرانی گرفتم و مثل یوزر های دیگر دارم از تمام امکانات استفاده میکنم ...
سلام
این رو کجا قبولش دارند؟ مشکل فقط ما نیستیم خدمات دهنده ها نیز باید اینو قبول کنن؟ این وب مانی خیلی جاها هنوز قبول نمیکنند اینکه تا الان ندیدم؟!

Mr.Pouria
July 4th, 2015, 01:52
سلام
این رو کجا قبولش دارند؟ مشکل فقط ما نیستیم خدمات دهنده ها نیز باید اینو قبول کنن؟ این وب مانی خیلی جاها هنوز قبول نمیکنند اینکه تا الان ندیدم؟!

Okpay یک بانک هست و با بسیاری از سرویس دهنده ها همکاری میکند ...

شما در 100 کشور دنیا میتونید پولتون رو از دستگاه های ATM یا خودپرداز بگیرید ... (با داشتن کارت که میتونید درخواست کنید به نامتون صادر و به ایران ارسال میشه )

همچنین میتونید به این صفحه مراجعه کنید

https://www.okpay.com/en/services/accept-payments/index.html

dayapay.com
July 4th, 2015, 01:59
کلا حسابی که بیزینس نیست برای خرید اینترنتی باز میشه که یعنی خرید هم از کارت
وقتی شما دلار از حساب های دیگه داره میاد تو حسابتون و حساب هم بیزینس نیست کلا مشکل دار هست.
برای اضافه کردن کیف پول بعد لوگین داخل پیپال این لینک رو باز کنید
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_profile-currencies (https://www.paypal.com/tr/cgi-bin/webscr?cmd=_profile-currencies)

بالا select new currency رو بزارید روی Euro بعدش ادد کنید.
کیف پول داری که میخواهید بشه پیش فرض رو انتخاب کنید و Make Primary رو بزنید.

اقامت که داشته باشید دیگه مشکلی نیست
شما قبض اب یا برق به نام خودتون هست رو داشته باشید.(۴ ماه بیشتز نگذشته باشه)
عکس صورت حساب یا دفترچه حساب کاغذی که کارتتون به پی پال ادد هست.
عکس خود کارت
پاسپورت یا گواهی نامه یا کارت اقامت
وقتی لیمیت میکنه این ها رو می خواهد (بعضی وقت ها ۲ تا قبض باید بزنید تا تایید کنه)

starting
July 4th, 2015, 02:32

شما در 100 کشور دنیا میتونید پولتون رو از دستگاه های ATM یا خودپرداز بگیرید ... (با داشتن کارت که میتونید درخواست کنید به نامتون صادر و به ایران ارسال میشه )

ممنون
ولی ما برای پرداخت میخوایم نه دریافت و این بیتر بدرد کسانی میخوره که میخوان کسب درآمد کنن

Mr.Pouria
July 4th, 2015, 02:40
ممنون
ولی ما برای پرداخت میخوایم نه دریافت و این بیتر بدرد کسانی میخوره که میخوان کسب درآمد کنن

میتویند پرداخت هم داشته باشید !

چند نوع حساب داره که میتونید بسته به کاربردتون انتخواب کنید ...

بسیاری از دوستن من از این حساب باری خرید گیفت کارت پلی استیشن و بازی های ps4 استفاده میکنن ...

starting
July 4th, 2015, 02:50
کلا حسابی که بیزینس نیست برای خرید اینترنتی باز میشه که یعنی خرید هم از کارت
وقتی شما دلار از حساب های دیگه داره میاد تو حسابتون و حساب هم بیزینس نیست کلا مشکل دار هست.
برای اضافه کردن کیف پول بعد لوگین داخل پیپال این لینک رو باز کنید
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_profile-currencies (https://www.paypal.com/tr/cgi-bin/webscr?cmd=_profile-currencies)

بالا select new currency رو بزارید روی Euro بعدش ادد کنید.
کیف پول داری که میخواهید بشه پیش فرض رو انتخاب کنید و Make Primary رو بزنید.

اقامت که داشته باشید دیگه مشکلی نیست
شما قبض اب یا برق به نام خودتون هست رو داشته باشید.(۴ ماه بیشتز نگذشته باشه)
عکس صورت حساب یا دفترچه حساب کاغذی که کارتتون به پی پال ادد هست.
عکس خود کارت
پاسپورت یا گواهی نامه یا کارت اقامت
وقتی لیمیت میکنه این ها رو می خواهد (بعضی وقت ها ۲ تا قبض باید بزنید تا تایید کنه)

ممنون از شما واقعا اشتراک اطلاعات شهامت میخواد باز هم خدا قوت
من 4 مورد رو راحت دارم اما چون دوست دارم ممه استفاده کنند و پول نریزند حساب این پیمن 24 الکی
اینو خدوتتون عرض کنم
پاسبورد که همه دارید
ویزا برید یک شرکت مسافرتی براتون با 80 درهم میزنه یعنی 80 هزارتومان
قبض برق یا آب پیمنت 24 کاملا فیک هست چون خیلی تابلو اعداد رو با فونتی متفاوتت تر عوض کردند بخصوص تاریخ و اسم صاحب آدرس پس اینم یک تغییر فتوشاپی ساده هست.
شما یک کارت اینترنتی بزنید بنام خودتون ریز گردشش براتون ارسال میشه به ایمیلتون میتونید درخواست فکس نیز بدین(اینو نمیدونم بکار بیاد یا نه)
شناسنامه بدیم ترجمه کنن یک مدرک دیگه(چون توش اسم شهر رو میزنن زیاد کشور مشهود نیست حتی فارسیش هم با عربی تفاوتی نداره)
گواهینامه با چند تومن میشه رفت نیروی انتظامی بین المللیش کرد.
ثبت نام پی پال هم رایگانه تهش یک ریموت دکستاپ میدن 15 تومن + یک ویزا فیک 4دلاری اینم 20 تومن با زحمت فتو شاپ و.. بشه 100 تومن اون 149 دیگه رو بریزیم تو همون چند مورد که عرض کردم خیالتون راحت تره بنده این اشتباه رو کردم دوستان شما نکنید.
و خواهش دارم اونهائی که اطلاعات دارند و میدونن کمک میکنه به هموطنان دیگشون بخیل نباشند و اشتراک گذاری کنند که این ملت همچون امثال من از این تحریم ها که تو سر هممون بقدر کافی خورده امثال این سایتها بیشتر از ایت ترکمون نکنن
میشه بفرمائید باز هم میشه برای معتبر کردنش حساب های دیگه بهش اضافه کرد؟ چه حسابی خوبه اضافه کنیم که بعدا بشه ازش پرینت یا برای لیمیت خارج کردن حساب بهره برد؟؟

- - - Updated - - -

میتویند پرداخت هم داشته باشید !

چند نوع حساب داره که میتونید بسته به کاربردتون انتخواب کنید ...

بسیاری از دوستن من از این حساب باری خرید گیفت کارت پلی استیشن و بازی های ps4 استفاده میکنن ...

مثلا میشه از این برای رداستیشن یا هتزنر یا رسلو یا ای وب استفاده کرد؟ در سایتهاشون ندیدم؟ و یا کلا میشه اینو به پی پال وصل کرد؟ سایتی دیدم با کارمزد یک دلار برای هر 100 دلار اوکی پی رو میریخت پی پال یا برعکس همینطور وب مانی به پی پال و پی پال به وب مانی

omidppm
July 4th, 2015, 03:29
سلام

متاسفانه پیمنت 24 اصلا مسئولیت پذیر نیست همانطور که 2سال پیش بود تمام پنل هایی که از ovh برای مشتریاتش باز کرده بود همه شان بسته شدند و حتی اگر کسی درخواست قبض میکرد ازشون میگفتند 50تومن بریزید حساب بعد یه قبض بهتون میدادند که ovh یا هیچ جای دیگه ای قبول نمیکردند
و اما راهنمایی برای جلوگیری از عدم لیمیت پی پال

مشکلی در سقف تراکنش نیست هرچقدر میتونید بریزید تو حسابتون ولی اوایل سعی کنید زیاد نگه ندارید و زود خرج کنید وتا چند ماه بیشتر از 500دلار نریزید تو حسابتون،شما اگر میخواهید به حساب پب پال امارات تون وصل بشید سعی کنبد با ای پی امریکا وصل بشید ویادتون باشه همیشه با یک ای پی وصل بشید (البته اگه میتونستید با اب پب امارات وصل بشید خوب بود ولی شاید نتونید ای پی امارات گیر بیارید پس همان آمریکا بهتره)
سعی کنید زیاد withraw نکنید به ویزا کارتتون چون گیر میدند و لیمیت میکنند و مدارک میخواهند
مورد بعدی هروقت هم لیمیت شد با ما در تماس باش تا برات از لیمیت در بیاریم واصلا وهیچ وقت مدارک پیمنت 24 را ارسال نکنید که به دردسر میوفتید

موفق باشید

starting
July 4th, 2015, 03:43
سلام

متاسفانه پیمنت 24 اصلا مسئولیت پذیر نیست همانطور که 2سال پیش بود تمام پنل هایی که از ovh برای مشتریاتش باز کرده بود همه شان بسته شدند و حتی اگر کسی درخواست قبض میکرد ازشون میگفتند 50تومن بریزید حساب بعد یه قبض بهتون میدادند که ovh یا هیچ جای دیگه ای قبول نمیکردند

مشکلی در سقف تراکنش نیست هرچقدر میتونید بریزید تو حسابتون ولی اوایل سعی کنید زیاد نگه ندارید و زود خرج کنید وتا چند ماه بیشتر از 500دلار نریزید تو حسابتون،شما اگر میخواهید به حساب پب پال امارات تون وصل بشید سعی کنبد با ای پی امریکا وصل بشید ویادتون باشه همیشه با یک ای پی وصل بشید (البته اگه میتونستید با اب پب امارات وصل بشید خوب بود ولی شاید نتونید ای پی امارات گیر بیارید پس همان آمریکا بهتره)
سعی کنید زیاد withraw نکنید به ویزا کارتتون چون گیر میدند و لیمیت میکنند و مدارک میخواهند
مورد بعدی هروقت هم لیمیت شد با ما در تماس باش تا برات از لیمیت در بیاریم واصلا وهیچ وقت مدارک پیمنت 24 را ارسال نکنید که به دردسر میوفتید

موفق باشید
میشه در مورد
withraw توضیح بدین؟
من سعی میکنم حتما با پی پال پرداخت کنم و کردم +آی پی ما کانادا هست که روز اول دادن در پی اونم در خونه یکی از دوستان مقیم امارات با تیم ویوور کانکت بشم البته برای حساب بعدیم. با وجودی که وی پی اس پایه دبی دارند میدن ماهی 37 دلار که نمیصرفه واقعا با این پول میشه موقع لیمیت رفت دبی هم تفریح کرد هم از لیمیت در اورد حساب رو البته ارمنستان هم گزینه خوبیه ویزای 4ماه یکبار ورود میدن واقعا عالی و ارزون هست نظری ندارید براش؟ چون ارمنستان با ایران خیل خیلی خوبه بخصوص بعد از حرف احمدی جون که فرمودن چرا 1.5 میلیون ارمنی رو بیخیال شدین چسبیدین به 1 میلیون یهودی

ارمنستان رو میتونیم بکنیم گزینه بسیار خوبی بجای دبی نه؟

omidppm
July 4th, 2015, 11:47
میشه در مورد
withraw توضیح بدین؟
من سعی میکنم حتما با پی پال پرداخت کنم و کردم +آی پی ما کانادا هست که روز اول دادن در پی اونم در خونه یکی از دوستان مقیم امارات با تیم ویوور کانکت بشم البته برای حساب بعدیم. با وجودی که وی پی اس پایه دبی دارند میدن ماهی 37 دلار که نمیصرفه واقعا با این پول میشه موقع لیمیت رفت دبی هم تفریح کرد هم از لیمیت در اورد حساب رو البته ارمنستان هم گزینه خوبیه ویزای 4ماه یکبار ورود میدن واقعا عالی و ارزون هست نظری ندارید براش؟ چون ارمنستان با ایران خیل خیلی خوبه بخصوص بعد از حرف احمدی جون که فرمودن چرا 1.5 میلیون ارمنی رو بیخیال شدین چسبیدین به 1 میلیون یهودی

ارمنستان رو میتونیم بکنیم گزینه بسیار خوبی بجای دبی نه؟

موقعی که withraw میکنید به ویزا کارتتون بعضی وقت ها لیمیت میکنند و مدارک میخواهند البته این بیشتر بستگی به نوع ویزا کارتتون داره امارات و ارمنستان گزینه خوبی هست و زیاد سخت نمیگیرند در کل از هرجا حساب باز میکنید سعی کنید سیم کارت اونجا رو هم داشته باشید که قابلیت رومینگ داخل ایران رو داشته باشه و ای پی اونجا رو هم داشته باشید

بحث رو 30یا 30 نکنید بهتره

موفق باشید

starting
July 4th, 2015, 12:10
موقعی که withraw میکنید به ویزا کارتتون بعضی وقت ها لیمیت میکنند و مدارک میخواهند البته این بیشتر بستگی به نوع ویزا کارتتون داره امارات و ارمنستان گزینه خوبی هست و زیاد سخت نمیگیرند در کل از هرجا حساب باز میکنید سعی کنید سیم کارت اونجا رو هم داشته باشید که قابلیت رومینگ داخل ایران رو داشته باشه و ای پی اونجا رو هم داشته باشید

بحث رو 30یا 30 نکنید بهتره

موفق باشید

سلام
ممنون سیاسی نبود
اتفاقا این صحبت ایشون بنفع ایرانی ها تمام شد و کلا رفتن به ارمنستان شده رفتن به کیش یا قشم. هدف بنده نیز بیان دلیل محکم برای اینکه ارمنستان مکانی قابل دسترس هست بیان کردم
بعد نفرمودین منظورتون از withraw کردن ویزا کارت چی هست؟ به چه عملی میگن این withraw?

omidppm
July 4th, 2015, 12:12
سلام
ممنون سیاسی نبود
اتفاقا این صحبت ایشون بنفع ایرانی ها تمام شد و کلا رفتن به ارمنستان شده رفتن به کیش یا قشم. هدف بنده نیز بیان دلیل محکم برای اینکه ارمنستان مکانی قابل دسترس هست بیان کردم
بعد نفرمودین منظورتون از withraw کردن ویزا کارت چی هست؟ به چه عملی میگن این withraw?

withraw یعنی موجودی balance پی پال رو بخواهید به ویزا کارتتون انتقال بدید

starting
July 4th, 2015, 13:04
withraw یعنی موجودی balance پی پال رو بخواهید به ویزا کارتتون انتقال بدید

ممنون از شما مطمئنا شما سوالات بسیاری رو پاسخگو بودین اجرت با خود خدا

وقتی خریدی از ویزا کارت میشه و موجودی نداره اما پی پال موجودی داره مگه اتوماتیک از بالانس پی پال کم و به ویزا انتقال نمیشه؟ بطور دقیقتر نمیشه بدون شارژ حساب ویزا خرید کنیم و سیستم اتوماتیک مبلغ خواسته شده برای خرید رو از پی پال کم کنه؟

omidppm
July 4th, 2015, 13:12
مطلب رو برعکس گفتید اگر پی پال تون بالانس نداشته باشه میتونید از موجودی کارتتون استفاده کنید ولی برعکسش نه

starting
July 4th, 2015, 13:57
مطلب رو برعکس گفتید اگر پی پال تون بالانس نداشته باشه میتونید از موجودی کارتتون استفاده کنید ولی برعکسش نه
پس ما اگر کارتهای مجازی دارای موجودی بالا و غیره قابل شارژ به پی پال اضافه کنیم بنوعی هم بالانس پی پالمون حفظ میشه هم خریدهامون رو میتونیم راحتتر انجام بدیم + سورس پی پال هم الکی بالا نمیره که دچار مشکل بشیم؟ البته این برداشت شخصی از صحبتهای شما بود درسته یا غلط؟

Mr.Pouria
July 4th, 2015, 14:08
دوست عزیز مسابقه 20 سوالی سوالی هست ؟ :D

--------------------------

ببینید با داشتن یک حساب Okpay شما میتویند از تمامی سایت ها که دریافت کننده خدمات ویزا / مستر / ماسترو بانک / وایر بانک / اسبر بانک / سوفورت بانک / مونی پولو / آلفا کلیک / اینتل اکسپرس / فستر و 10 ها نوع بانک و پزیرنده دیگر پول پرداخت کنید و خدمات خود را خریداری کنید ...

فرق نمیکنه این خدمتا رو چه سایتی بده ...

چیزی تو مایه های شبکه شتاب خودمون هست با در دست داشتن یه کارت پاسارگاد یا ملی یا یه بانک دیگه و رمز دوم اون میتونید از هزار سایت و دیتاسنتر خرید کنید ... okPay هم دقیقا همین هست که به شما این امکان رو میده که هرآنچه میخواید بخرید ...

هر سوالی هم دارید میتونید از بخش پشتیبانی بپرسید ... وبهتون پاسخ میدن بین 10 دقیقه تا 2 ساعت بسته به نوع سوال شما داره ...

برای وریفای حساب اگهاسپورت داشته باشید راحت تر میتونید وریفای کنید ... در غیر این صورت باید شناسنامه را به هزینه حدودا 20 هزار تومن بدین داروالترجمه ها براتن ترجمه رسمی کنن و اسکن اونو براشون بفرستین + یک قبض یا چیزی که محل سکونت شما را تایید کند ...

با حویت ایرانی شما هم هیچ مشکلی ندارد ...

همچنین سایت دارای زبان فارسی هست که حدودا 20 درصد سایت را پوشش میدهد ...

شما میتونید با واحد های مختلفی پول در حساب خود نگر دارید یا پول هارو به واحد های دیگر چنج کنید !!! (کارمزد کم میشود)

dayapay.com
July 4th, 2015, 14:14
پس ما اگر کارتهای مجازی دارای موجودی بالا و غیره قابل شارژ به پی پال اضافه کنیم بنوعی هم بالانس پی پالمون حفظ میشه هم خریدهامون رو میتونیم راحتتر انجام بدیم + سورس پی پال هم الکی بالا نمیره که دچار مشکل بشیم؟ البته این برداشت شخصی از صحبتهای شما بود درسته یا غلط؟

بله درست هست
بهترین و کار اصولی همین هست

starting
July 4th, 2015, 14:29
دوست عزیز مسابقه 20 سوالی سوالی هست ؟ :D

--------------------------

ببینید با داشتن یک حساب Okpay شما میتویند از تمامی سایت ها که دریافت کننده خدمات ویزا / مستر / ماسترو بانک / وایر بانک / اسبر بانک / سوفورت بانک / مونی پولو / آلفا کلیک / اینتل اکسپرس / فستر و 10 ها نوع بانک و پزیرنده دیگر پول پرداخت کنید و خدمات خود را خریداری کنید ...

فرق نمیکنه این خدمتا رو چه سایتی بده ...

چیزی تو مایه های شبکه شتاب خودمون هست با در دست داشتن یه کارت پاسارگاد یا ملی یا یه بانک دیگه و رمز دوم اون میتونید از هزار سایت و دیتاسنتر خرید کنید ... okPay هم دقیقا همین هست که به شما این امکان رو میده که هرآنچه میخواید بخرید ...

هر سوالی هم دارید میتونید از بخش پشتیبانی بپرسید ... وبهتون پاسخ میدن بین 10 دقیقه تا 2 ساعت بسته به نوع سوال شما داره ...

برای وریفای حساب اگهاسپورت داشته باشید راحت تر میتونید وریفای کنید ... در غیر این صورت باید شناسنامه را به هزینه حدودا 20 هزار تومن بدین داروالترجمه ها براتن ترجمه رسمی کنن و اسکن اونو براشون بفرستین + یک قبض یا چیزی که محل سکونت شما را تایید کند ...

با حویت ایرانی شما هم هیچ مشکلی ندارد ...

همچنین سایت دارای زبان فارسی هست که حدودا 20 درصد سایت را پوشش میدهد ...

شما میتونید با واحد های مختلفی پول در حساب خود نگر دارید یا پول هارو به واحد های دیگر چنج کنید !!! (کارمزد کم میشود)
20 سوالی نیست ولی میخوام بشه یک رفرنس جامع برای همه که متقاضی این سرویس ها هستند فکر کنم اولش سوالات زیادی داشتین و دوست نداشتین همچین جایی بود؟

در مورد اوکی پی اگر با ویزا یا مستر بشه پرداخت رو انجام داد و بقول شما با اطلاعات ایرنی نیز ما رو قبول دارند فکر نکنم عقل اقتضا کنه بریم سمت پی پال. چون هدف ما هم همینه
بهرحال پیشنهادی دارید برای عضویت در این سایت؟ برای اکتیو شدنش باید ویزا کارت وصل کنیم؟ میشه همون ویزا کارت متصل به پی پالمون رو بهش وصل کنیم؟ قبض رو فارسی بدیم مشکلی که ندارند؟

omidppm
July 4th, 2015, 15:49
20 سوالی نیست ولی میخوام بشه یک رفرنس جامع برای همه که متقاضی این سرویس ها هستند فکر کنم اولش سوالات زیادی داشتین و دوست نداشتین همچین جایی بود؟

در مورد اوکی پی اگر با ویزا یا مستر بشه پرداخت رو انجام داد و بقول شما با اطلاعات ایرنی نیز ما رو قبول دارند فکر نکنم عقل اقتضا کنه بریم سمت پی پال. چون هدف ما هم همینه
بهرحال پیشنهادی دارید برای عضویت در این سایت؟ برای اکتیو شدنش باید ویزا کارت وصل کنیم؟ میشه همون ویزا کارت متصل به پی پالمون رو بهش وصل کنیم؟ قبض رو فارسی بدیم مشکلی که ندارند؟

یه نکنه فقط بهتون بگم سعی نکنید چه okpayو هیچ جای دیگه با مشخصات ایرانی ثبت نام کنید ممکنه یه روزی drop کنند

Mr.Pouria
July 4th, 2015, 16:27

برای اکتیو شدن نیاز نیست ویزا متصل کنید ... ویزای فعلیتون رو نمیدونم بهتری از پشتیبانان خودشون پرسجو کنید ...

همه مدارک باید به صورت اینگلیسی و رسمی ترجمه بشوند ...

یه نکنه فقط بهتون بگم سعی نکنید چه okpayو هیچ جای دیگه با مشخصات ایرانی ثبت نام کنید ممکنه یه روزی drop کنند

با شما موافق نیستم ..

چون اگه قرار بود این کار را انجام بدن از سال 2006 تا امروز فرصت زیاد بود ...

پرخاله من از اوایل 2009 یک حساب در اوکی پی داره و تا امروز هیچ مشکلی براش پیش نیومده ... (نوع حسابش بیزینس هست)

behzad83
July 4th, 2015, 16:31

دوست عزیز چرا اطلاعات اشتباه میدید؟ کجای OKPay اعلام کرده که برای ایرانیها کارت صادر میکنه و میفرسته؟!

این هم پیغام داخل صفحه درخواست کارت OKPay

The following countries are currently NOT supported by OKPAY Card Service according to the card issuer restrictions:
- Afghanistan
- Bosnia and Herzegovina
- Congo Democratic Republic of the (Congo – Kinshasa)
- Cote d’Ivoire (Ivory Coast)
- Cuba
- Eritrea
- Guinea
- Guinea-Bissau
- India
- Iran
- Iraq
- Israel
- Korea Democratic Peoples Republic of (North Korea)
- Liberia
- Libya
- Montenegro
- Myanmar (Burma)
- Palestinian Territory, Occupied
- Serbia
- Somalia
- Sudan
- Syria
- Tunisia
- United States
- Zimbabwe

TARIMEHR
July 4th, 2015, 16:50
پیمنت ۲۴ زمانی که به مشکل خوردید حسابی ازتون پول میگیرن.
دو بار قبلا از پیمنت ۲۴ حساب پی پل گرفتیم که لیمیت شده بودند.

هر دو بار که نیاز به مدارک داشتیم برای مدارک جدید ۸۰ دلار خواستند
برای استیتمنت هم ۵۰ دلار خواستند
قبض اب و برق جدید ۱۵ دلار

بهتر اینه که یک فرد اشنا در خارج از کشور داشته باشید از مدارک اون شخص استفاده کنید.
وگرنه با این مدارکی که پیمنت ۲۴ بهتون میده کار شما پیش نخواهد رفت.

starting
July 4th, 2015, 17:21
دوست عزیز چرا اطلاعات اشتباه میدید؟ کجای OKPay اعلام کرده که برای ایرانیها کارت صادر میکنه و میفرسته؟!

The following countries are currently NOT supported by OKPAY Card Service according to the card issuer restrictions:
- Afghanistan
- Bosnia and Herzegovina
- Cuba
- Eritrea
- Guinea
- Guinea-Bissau
- India
- Iran
- Iraq
- Israel
- Liberia
- Libya
- Montenegro
- Myanmar (Burma)
- Serbia
- Somalia
- Sudan
- Syria
- Tunisia
- United States
- Zimbabwe
سلام
نمردیم یکجا اسم ما کنار یک کشور درست اومد همه کشورها له بودند بجز آمریکا

- - - Updated - - -

پیمنت ۲۴ زمانی که به مشکل خوردید حسابی ازتون پول میگیرن.
دو بار قبلا از پیمنت ۲۴ حساب پی پل گرفتیم که لیمیت شده بودند.

هر دو بار که نیاز به مدارک داشتیم برای مدارک جدید ۸۰ دلار خواستند
برای استیتمنت هم ۵۰ دلار خواستند
قبض اب و برق جدید ۱۵ دلار

بهتر اینه که یک فرد اشنا در خارج از کشور داشته باشید از مدارک اون شخص استفاده کنید.
وگرنه با این مدارکی که پیمنت ۲۴ بهتون میده کار شما پیش نخواهد رفت.
سلام و ممنون
قبض آب و برق که میدن تابلو هست فتوشاپیه
ولی شرطشون اینه باید از لیمیت در یارند و باید هم بیارند.
شما رو چرا لیمیت کردند؟ از شما چی خواستند؟

- - - Updated - - -

برای اکتیو شدن نیاز نیست ویزا متصل کنید ... ویزای فعلیتون رو نمیدونم بهتری از پشتیبانان خودشون پرسجو کنید ...

همه مدارک باید به صورت اینگلیسی و رسمی ترجمه بشوند ...

با شما موافق نیستم ..

چون اگه قرار بود این کار را انجام بدن از سال 2006 تا امروز فرصت زیاد بود ...

پرخاله من از اوایل 2009 یک حساب در اوکی پی داره و تا امروز هیچ مشکلی براش پیش نیومده ... (نوع حسابش بیزینس هست)

شما میفرمائید با اطلاعات ایران اکتیو میکنن و قبض هم باید بدیم فکر نکنم جائی رسمی قبض رو ترجمه کنند؟ راهکارتون چی بوده؟ با اطلاعات اماراتیون عضو بشیم؟

behzad83
July 4th, 2015, 17:58
شما میفرمائید با اطلاعات ایران اکتیو میکنن و قبض هم باید بدیم فکر نکنم جائی رسمی قبض رو ترجمه کنند؟ راهکارتون چی بوده؟ با اطلاعات اماراتیون عضو بشیم؟

همه دارالترجمه ها قبض هم ترجمه میکنن، اصل قبض رو براشون ببرید، ترجمه میکنن. ولی در مورد Payment24 به نظر من بهتره فراموشش کنید، چون اگر حساب لیمیت بشه و مدرک شناسایی ازتون بخوان، 99$ میگیرن که براتون مدرک شناسایی بفرستن. کلا هزینه همه کاراشون بالا هستش. البته خیلیا هم دوست دارن باهاشون کار کنن چون فکر میکنن اگر پول بیشتر بدن سرویس بهتری میگیرن، اما در این موارد قضیه متفاوت هستش، همه میدونیم که مدارکی که برای پی پال در هر کشوری بخوایم ارسال کنیم، بصورت Fake درست شدن. مگر اینکه کسیُ داشته باشید اون طرف که اون شخص هم بهتون اعتماد کنه و با مدارک خودش حسابُ براتون باز کنه و اطلاعاتشو به شما بده.

dayapay.com
July 4th, 2015, 18:03
okpay حتی تو امریکا ممنوع هست.
بانک نیست و چیزی شبیه پرفکت مانی هست.
استفاده چندانی نداره و هیچ وقت هم به ایران ویزا و مستر نمیتونه بده.
کلا استفاده و اعتبارش خیلی کمتر از وب مانی هست و خیلی خیلی کمتر جایی هست که از درگاهش استفاه کنه

Mr.Pouria
July 4th, 2015, 18:15

- Afghanistan
- Bosnia and Herzegovina
- Cuba
- Eritrea
- Guinea
- Guinea-Bissau
- India
- Iran
- Iraq
- Israel
- Liberia
- Libya
- Montenegro
- Myanmar (Burma)
- Serbia
- Somalia
- Sudan
- Syria
- Tunisia
- United States
- Zimbabwe

تشکر از دقت شما لطفا به NOT supported by OKPAY Card Service هم دقت میکردید :)

در کشور های اشاره شده امکان استفاده از کارت های OKpay وجود ندارد ...

در کشور هایی که در این لیست وجود دارند شما نمیتویند با استفاده از کارت OKpay پول برداشت کنید از خودپرداز ها ... (مثلا فرض کنید آمریکا تحریم باشه :D مگه داریم ؟! :D )

کشور هایی که اشاره شده هنوز آمادگی استفاده از این کارت رو ندارن اما شما میتونید کارتتون رو بگیرید یه رو رفتین مثلا روسیه یا دبی اونجا برید پولتون رو نقد کنید ...

- - - Updated - - -

درباره ترجمه که دوستان پاسخ دادن ...

قبض رو بفرستین اوکی هست خیلی چیزای دیگه هم میتونید بفرستید برای تایید آدرس ...

starting
July 4th, 2015, 19:06
همه دارالترجمه ها قبض هم ترجمه میکنن، اصل قبض رو براشون ببرید، ترجمه میکنن. ولی در مورد Payment24 به نظر من بهتره فراموشش کنید، چون اگر حساب لیمیت بشه و مدرک شناسایی ازتون بخوان، 99$ میگیرن که براتون مدرک شناسایی بفرستن. کلا هزینه همه کاراشون بالا هستش. البته خیلیا هم دوست دارن باهاشون کار کنن چون فکر میکنن اگر پول بیشتر بدن سرویس بهتری میگیرن، اما در این موارد قضیه متفاوت هستش، همه میدونیم که مدارکی که برای پی پال در هر کشوری بخوایم ارسال کنیم، بصورت Fake درست شدن. مگر اینکه کسیُ داشته باشید اون طرف که اون شخص هم بهتون اعتماد کنه و با مدارک خودش حسابُ براتون باز کنه و اطلاعاتشو به شما بده.
سلام
ممنون از شما ولی الان خودتون پی پال وریفای میکنید با هزینه تقریبا مشابه پیمنت24 مال شما هم فیک هست طبیعتا؟ اگر هم نیست یکجوری ناقض صحبتهای خودتون هست

P30Amin
July 4th, 2015, 20:11
اگر میگید pm24 هم مدارکتش فتوشاپی هست پس یک جایی که منصف باشه و پشتیبانی خوبی کنه کجا رو پیشنهاد میدید ؟!

starting
July 4th, 2015, 20:14
اگر میگید pm24 هم مدارکتش فتوشاپی هست پس یک جایی که منصف باشه و پشتیبانی خوبی کنه کجا رو پیشنهاد میدید ؟!
هیچ جا نمیتونه
بجز پاسبوردتون رو بگیره + شماره براتون خارج کشور بخره و بده به دست خودتون و... اگر تونست فیک نیست وگرنه همه فیک هستند. و شما میتونید یک سر برید امارات یک خط بخرید اسکن پاسبورد و... رو بدین با ای پی ثابت (ریموت کانادا یا آمریکا) حساب پی پال اکتیو کنید و یا برید از دفاتر مسافرتی و صرافی ها اینو بخواید اگر انجام بدن پول درستی هم میگیرند ولی مطمئن ما که مجبور شدیم حساب دیگیر باز کنیم از ترس لیمیت و عدم توانائی در خروج آن از شارجه امارات ادرس دادیم

behzad83
July 4th, 2015, 20:55

در کشور هایی که در این لیست وجود دارند شما نمیتویند با استفاده از کارت OKpay پول برداشت کنید از خودپرداز ها ... (مثلا فرض کنید آمریکا تحریم باشه :D مگه داریم ؟! :D )

کشور هایی که اشاره شده هنوز آمادگی استفاده از این کارت رو ندارن اما شما میتونید کارتتون رو بگیرید یه رو رفتین مثلا روسیه یا دبی اونجا برید پولتون رو نقد کنید ...

قربان امکان پذیر نیست. من سالهاست دارم با اوکی پی کار میکنم.

Please note that the following country Iran is currently NOT supported by the OKPAY Card service according to the card issuer bank restrictions.

این مساله اصلا کاری به اینکه شما اینجا نمیتونین استفاده کنین نداره، قضیه اینه که واسه این کشورا کلا صادر نمیشه.

- - - Updated - - -

من از سنگاپور میتونیم براتون اکانت باز کنم با مدارک. البته بازم میدونید که Fake هست اما مشکلی تا حالا پیش نیومده برای مشتریا.

هزینه 240 تومن هستش. دیگه باز بعدا هزینه مدارک نمیگیریم ازتون.

P30Amin
July 4th, 2015, 22:19
با این حساب پی پال رو چطور باز کنیم که مشکلات لیمیت شدن رو نداشته باشیم؟
اگر کسی خارج از کشور مثلا در ترکیه برامون کاراش رو انجام بده حله ؟

بعضی ها با گرین کارت باز میکنن اون یعنی چی ؟

starting
July 4th, 2015, 22:31
قربان امکان پذیر نیست. من سالهاست دارم با اوکی پی کار میکنم.

Please note that the following country Iran is currently NOT supported by the OKPAY Card service according to the card issuer bank restrictions.

این مساله اصلا کاری به اینکه شما اینجا نمیتونین استفاده کنین نداره، قضیه اینه که واسه این کشورا کلا صادر نمیشه.

- - - Updated - - -

من از سنگاپور میتونیم براتون اکانت باز کنم با مدارک. البته بازم میدونید که Fake هست اما مشکلی تا حالا پیش نیومده برای مشتریا.

هزینه 240 تومن هستش. دیگه باز بعدا هزینه مدارک نمیگیریم ازتون.
سلام
بسیار عالی مدارک چی میدین؟

- - - Updated - - -

بله هر کسیکه خارج از 3 کشور کوبا ایران سودان باشه میتونه افتتاح و وریفای کنه عین حساب بانک ملت هست برای ما حتی راحتتر اگر کسی دارید مثل اب خوردن میتونه انجام بده و شما با یه ریموت دکستاپ همیشه با یک آی پی ترکیه بود بهتر نبود کانادا یا اروپا میتونید پول بگیرید و پرداخت کنید

P30Amin
July 5th, 2015, 00:31
سلام

بله هر کسیکه خارج از 3 کشور کوبا ایران سودان باشه میتونه افتتاح و وریفای کنه عین حساب بانک ملت هست برای ما حتی راحتتر اگر کسی دارید مثل اب خوردن میتونه انجام بده و شما با یه ریموت دکستاپ همیشه با یک آی پی ترکیه بود بهتر نبود کانادا یا اروپا میتونید پول بگیرید و پرداخت کنید

پس پیدا کردن سرور ترکیه که برامون سخته با سرور انگلیس یا آلمان میتونم کانکت بشم بهش ؟

الان یک نفر رو در اونجا دارم مراحل باز کردن حساب پی پال چیه ؟

یک اکانت باید بسازه در سایت پی پال.
بعد از ساخت اکانت از طرف مدارک میخاد تا وریفای بشه اکانت؟ چه مدارکی ؟
برای اینکه حساب بیزینس بشه چی کار باید کر د؟

starting
July 5th, 2015, 01:46
پس پیدا کردن سرور ترکیه که برامون سخته با سرور انگلیس یا آلمان میتونم کانکت بشم بهش ؟

از جایی وی پی اس بگیرید که بدونید حداقل پایدار هست و مدام از همون استفاده کنید
عضویت پی پال رایگان + نیاز به یک ویزا کارت فیزیکی با حداقل دلار شارژ میباشد و سایر موارد خود پی پال از شما میگیره مثل پاسبورد و .....
حساب بیزینس هم نمیدونم شرایطش چیه

- - - Updated - - -

منظورم 5 دلار شارژ اولیه

behzad83
July 5th, 2015, 02:16

شما بگید دوستتون حساب پی پالُ از ترکیه باز کنه براتون با مشخصات خودشو همه مراحلشُ انجام بده. تهیه سرور ترکیه سخت نیست. کمکتون میکنم پیدا کنید. میشه از جای دیگه وصل بشید. اما برای اینکه با IP کشورهای دیگه وصل بشید باید حالت Travel حساب پی پالتونُ فعال کنید و تاریخ ورود و خروجتون به اون شهر و کشورُ بزنید. اکثر مواقع مشکلی ایجاد نمیشه، اما اگر این کارُ انجام بدین مطمئن تره.
چیزی به اسم گرین کارت برای افتتاح حساب پی پال وجود نداره قربان.
واسه اینکه حساب پی پالتون لیمیت نشه، چه با مدارک واقعی چه با مدارک ساختنی و چه بدون مدارک، باید به طرز صحبح ازش استفاده کنید.

- - - Updated - - -

سلام
بسیار عالی مدارک چی میدین؟

اسکن پاسپورت رنگی یا آی دی کارت - پروف آدرس ( قبض آب و برق و موبایل) - صورت حساب بانکی

dayapay.com
July 5th, 2015, 02:22
برای vps تریکه ما از اینجا تهیه میکنیم http://client.vpsgroups.com کارشون خوب هست.
وی پی اس ویندوز ترکیه رو بگیرید وارد پی پال بشید و ثبت نام کنید
اسم ادرس دوستتون رو ازش بگرید و طبق قبضش وارد کنید.
شماره موبایل دوستتون در ترکیه رو هم وارد کنید.
حساب ابنکی داره تو ترکیه؟ باید ویزا کارتش رو ادد کنه بهتره بهش بگید اگر ایش بانکی حساب داره از داخل حساب براتون یک کارت مجازی بسازه
چون بنده خودم اقامت و حساب بانکی ترکیه دارم اشنایی دارم با سیستم ترکیه اگر کمک خواستید پ خ بدید راهنمایتون کنم

starting
July 5th, 2015, 02:26
اسکن پاسپورت رنگی یا آی دی کارت - پروف آدرس ( قبض آب و برق و موبایل) - صورت حساب بانکی
ممنون امروز وقعا بزرگواری کردین
مگه پاسبورد برای پی پال از مال ما استفاده نمیشه؟ که اینو به خودمون باز پس میدین؟ یا به نام فردی دیگه باز میکنید؟

یعنی به اکانت پی پال یک حساب وصل میکنید؟ میشه بفرمائید منظورتون از صورت حساب بانکی چیه؟ و یک سوال دیگه شما میتونید شماره سنگاپور هم برامون بخرید؟ و هر وقت خواستیم شارژش کنید؟
کلا شما الان کدوم شهر ایران تشریف دارید ای دی اسکایپ ندارید یا جی میل؟

- - - Updated - - -

برای vps تریکه ما از اینجا تهیه میکنیم http://client.vpsgroups.com کارشون خوب هست.
وی پی اس ویندوز ترکیه رو بگیرید وارد پی پال بشید و ثبت نام کنید
اسم ادرس دوستتون رو ازش بگرید و طبق قبضش وارد کنید.
شماره موبایل دوستتون در ترکیه رو هم وارد کنید.
حساب ابنکی داره تو ترکیه؟ باید ویزا کارتش رو ادد کنه بهتره بهش بگید اگر ایش بانکی حساب داره از داخل حساب براتون یک کارت مجازی بسازه
چون بنده خودم اقامت و حساب بانکی ترکیه دارم اشنایی دارم با سیستم ترکیه اگر کمک خواستید پ خ بدید راهنمایتون کنم
چطور میشه حساب ترکیه باز کرد؟ اصلا مقدوره؟ وی پی اس کیفیتش خوبه؟ قیمتهاش چطور؟

dayapay.com
July 5th, 2015, 02:35
مگه پاسبورد برای پی پال از مال ما استفاده نمیشه؟ که اینو به خودمون باز پس میدین؟ یا به نام فردی دیگه باز میکنید؟

یعنی به اکانت پی پال یک حساب وصل میکنید؟ میشه بفرمائید منظورتون از صورت حساب بانکی چیه؟ و یک سوال دیگه شما میتونید شماره سنگاپور هم برامون بخرید؟ و هر وقت خواستیم شارژش کنید؟

- - - Updated - - -

چطور میشه حساب ترکیه باز کرد؟ اصلا مقدوره؟ وی پی اس کیفیتش خوبه؟ قیمتهاش چطور؟

اسم پاسپورت صاحب ویزا یا مستر کارت اسم روی قبض و اسم روی صورت حساب بانکی همه باید به نام یک نفر باشه.

بله برای ساخت و تایید حساب پی پال باید یک کارت بانکی ویزا یا مستر کارت به حساب پی پال وصل کنید و کارت رو ورفای کنید.(یک مبلغی از حسابتون برداشت میکنه ۱-۲ دلار داخل توضیحاتش یک کد میاد که تو صورت حساب ابنکی نگاه میکنید و کد رو میزنید تا تایید کنه)

حساب بانکی ترکیه؟
بله مقدور هست ولی باید حتما دفترچه اقامت داشته باشید و خونه داشته باشید در ترکیه که قبض خونه به نامتون باشه( در شعبه بانک باید یک قبض با خودتون ببرین)
بله کیفتشون خوب هست ما ۳-۴ تا وی پی اس متخلف ترکیه گرفتیم که همشون تا الان راضی کننده بوده.

behzad83
July 5th, 2015, 03:49

در ابتدا یک Sign Up ساده هستش و مدارکی از شما نمیخوان. مدارک فقط زمانی از شما خواسته میشه که نیاز به تایید هویت شما داشته باشن یا اینکه اکانتتون لیمیت بشه. فقط برای وریفای کردن حساب پی پال در ترکیه شما نیاز به یک ویزا یا مستر کارت مجازی یا غیر مجازی دارید. حساب بیزنس هم پروسه ایجادش مثل حساب پرسنال هستش ولی بعدا شما باید TAX ID و مدارک شرکت ارائه کنید که طبیعتا امکان پذیر نیست.

- - - Updated - - -

خواهش میکنم، پاسپورتی که واسه مدارک بهتون ارائه میشه به اسم فرد دیگری هستش. اصولا پاسپورت سنگاپوری هست. حسابتون هم به همون اسم باز میشه. صورت حساب بانکی هم براتون ساخته میشه اگر پی پال درخواست Statement بانکی کنه ازتون. شماره سنگاپور هم میتونم براتون تهیه کنم، مشکلی نیست. خودم مشهد هستم قربان. در اسکایپ میتونین با gyftiran در تماس باشید.
افتتاح حساب بانکی در ترکیه برای افراد غیر مقیم هم امکان پذیره که به زودی راهکارشُ بهتون میگم.

toopfile
July 5th, 2015, 08:20
سلام

موفق باشید

سلام
ببخشید باید نظر شمارو تکمیل کنم
این که گفتید مشکلی در سقف ترانکش نیست

این مطلب سایت پیپال رو رو به دقت بخونید
We’re required to collect and verify information from our customers. We must do this before our customers receive £1,900 into their PayPal account (in total) within a year of receiving their first payment.

To ensure there is no disruption to you or your business, we’ll notify you of this requirement when you receive £1,650 (in total) into your PayPal account.

If you expect to receive funds in excess of £1,650, you can deal with this requirement as soon as you open your account. We recommend taking this proactive approach to save any possible disruption in the future.

شما تا یک سقفی در طول ۱۲ ماه میتوانی پول رد و بدل کنید که بعد از اون باید یا صبر کنید برای سال جدید و یا کاربری خودتون رو ارتقاء بدید

با سپاس

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

درباره ترجمه که دوستان پاسخ دادن ...

قبض رو بفرستین اوکی هست خیلی چیزای دیگه هم میتونید بفرستید برای تایید آدرس ...

خدمتتون بگم دوست عزیز Okpay یکی از سختگیر ترین گتوی هایی بوده که باهاشون کار کردم
خیلی ساخت میگیرن واسه حساب باز کردن

و اینکه شما میگی با کارتش نمیشه کار کرد
باید بگم پروویدرها مثلا مستر سرویس رو آراء میده و اگه جای این سرویس قبل قبول باشه کار میکنه و به این کاری ندارند که مستر یا ویزا یه okpay یا RBS یا بانکه دیگری هست

تجربه شخصی من این رو میگه که کار با پی پل بهتر هست تا okpay

- - - Updated - - -

[QUOTE=behzad83;1364252]در ابتدا یک Sign Up ساده هستش و مدارکی از شما نمیخوان. مدارک فقط زمانی از شما خواسته میشه که نیاز به تایید هویت شما داشته باشن یا اینکه اکانتتون لیمیت بشه. فقط برای وریفای کردن حساب پی پال در ترکیه شما نیاز به یک ویزا یا مستر کارت مجازی یا غیر مجازی دارید. حساب بیزنس هم پروسه ایجادش مثل حساب پرسنال هستش ولی بعدا شما باید TAX ID و مدارک شرکت ارائه کنید که طبیعتا امکان پذیر نیست.

- - - Updated - - -

خواهش میکنم، پاسپورتی که واسه مدارک بهتون ارائه میشه به اسم فرد دیگری هستش. اصولا پاسپورت سنگاپوری هست. حسابتون هم به همون اسم باز میشه. صورت حساب بانکی هم براتون ساخته میشه اگر پی پال درخواست Statement بانکی کنه ازتون. شماره سنگاپور هم میتونم براتون تهیه کنم، مشکلی نیست. خودم مشهد هستم قربان. در اسکایپ میتونین با gyftiran در تماس باشید.
افتتاح حساب بانکی در ترکیه برای افراد غیر مقیم هم امکان پذیره که به زودی راهکارشُ بهتون میگم.[/QUOTE

ببخشید دوست عزیز پیپال برای وریفای کردن حساب بانکی که به پیپال وصل هست ۲ تا پیمانت کوچیک میفرسته که از شما میخواهد تایید کنید برای ارتقاء یا وریفای کردن
پس این ۲ تا پیمانت به کجا واریز میشه و چطور قابل دست رسی هست؟

ممنون

dayapay.com
July 5th, 2015, 08:56
در ابتدا یک Sign Up ساده هستش و مدارکی از شما نمیخوان. مدارک فقط زمانی از شما خواسته میشه که نیاز به تایید هویت شما داشته باشن یا اینکه اکانتتون لیمیت بشه. فقط برای وریفای کردن حساب پی پال در ترکیه شما نیاز به یک ویزا یا مستر کارت مجازی یا غیر مجازی دارید. حساب بیزنس هم پروسه ایجادش مثل حساب پرسنال هستش ولی بعدا شما باید TAX ID و مدارک شرکت ارائه کنید که طبیعتا امکان پذیر نیست.

- - - Updated - - -

افتتاح حساب بانکی در ترکیه برای افراد غیر مقیم هم امکان پذیره که به زودی راهکارشُ بهتون میگم.

افتتاح حساب بدون اقامت به چه صورت ؟!
چون دو بانک ایش بانکی و زراعت بانک که واسه ایرانی ها حساب باز می کنند چند شعبش من رفتم حتما باید اقامت باشه و کد مالیاتی گرفته باشید. قبض نباشه ایش بانکی باز نمیکنه ولی زراعت بدون قبض هم باز میکنه

behzad83
July 5th, 2015, 09:09
سلام
ببخشید پول رد و بدل کنید که بعد از اون باید یا صبر کنید برای سال جدید و یا کاربری خودتون رو ارتقاء بدید
ببخشید دوست عزیز پیپال برای وریفای کردن حساب بانکی که به پیپال وصل هست ۲ تا پیمانت کوچیک میفرسته که از شما میخواهد تایید کنید برای ارتقاء یا وریفای کردن
پس این ۲ تا پیمانت به کجا واریز میشه و چطور قابل دست رسی هست؟

ممنون

Statement بانكى رو فقط جزو مداركى كه واسه از ليميت خارج كردن حساب استفاده ميشه، واسه كاربر با اون اسمى كه اكانت باز شده ميفرستيم. چون حساب سنگاپور براى وريفاى شدن نياز به اضافه كردن حساببانكى نداره. اين موردى كه شما ميفرماييدُ واسه حسابهايى كه از امريكا باز ميكنيم استفاده ميكنيم چون اكانت پى پال امريكا واسه وريفاى شدن نياز به شماره تلفن و حساب بانكى داره. خوب شد شما پيغام داديد، من يك سوالى خدمتتون داشتم كه ميخواستم بپرسم، چه ساعتهايى روى ياهو جوابگو هستيد؟ چون انگليس تشريف داريد، با ساعت خودتون بفرماييد كه من مزاحمتون بشم، ممنون

- - - Updated - - -

افتتاح حساب بدون اقامت به چه صورت ؟!
چون دو بانک ایش بانکی و زراعت بانک که واسه ایرانی ها حساب باز می کنند چند شعبش من رفتم حتما باید اقامت باشه و کد مالیاتی گرفته باشید. قبض نباشه ایش بانکی باز نمیکنه ولی زراعت بدون قبض هم باز میکنه

تا يك ماه ديگه خدمتتون عرض ميكنم قربان. البته مجموعا پى پال تركيه به سود كاربران ايرانى نيست. چون تبديل لير به دلار و كارمزداش هزينه بر ميشه واسشون.

dayapay.com
July 5th, 2015, 10:11
Statement بانكى رو فقط جزو مداركى كه واسه از ليميت خارج كردن حساب استفاده ميشه، واسه كاربر با اون اسمى كه اكانت باز شده ميفرستيم. چون حساب سنگاپور براى وريفاى شدن نياز به اضافه كردن حساببانكى نداره. اين موردى كه شما ميفرماييدُ واسه حسابهايى كه از امريكا باز ميكنيم استفاده ميكنيم چون اكانت پى پال امريكا واسه وريفاى شدن نياز به شماره تلفن و حساب بانكى داره. خوب شد شما پيغام داديد، من يك سوالى خدمتتون داشتم كه ميخواستم بپرسم، چه ساعتهايى روى ياهو جوابگو هستيد؟ چون انگليس تشريف داريد، با ساعت خودتون بفرماييد كه من مزاحمتون بشم، ممنون

- - - Updated - - -

تا يك ماه ديگه خدمتتون عرض ميكنم قربان. البته مجموعا پى پال تركيه به سود كاربران ايرانى نيست. چون تبديل لير به دلار و كارمزداش هزينه بر ميشه واسشون.
ما برای یکی از دوستامون که اقامت نداشت همه راه رو رفتیم حتی وکیل هم گفت نمیشه اخرش هم اقامت ۱ ساله تورسیتی گرفت و حساب باز کرد.

در حساب های بانکی ایش بانکی میشه به ۴ ارز لیر دلار پوند و یورو حساب و کارت باز کرد.
مثلا دو تا کارت و حساب لیر و دلار باز می کنید داخل حساب دلار دلار میریزید و حساب لیر لیر (البته از اینترنت بانک میشه چنج هم کرد بهم که نرخ تبدیلش خیلی مناسب هست نسبت به پی پال )
بهترین کار این هست که همشه حواله دلار بزنید به حسابتون و موجودی اصلی به دلار باشه اگر نیاز به استفاده از حساب لیر داشتید با موبایل بانک دلار رو به لیر چنج کنید.

وقتی هم می خواهید داخل پی پال دلاری پرداخت کنید از کارت دلاریتون برداشت میکنید. در نتیجه هیچ نرخ تبدیلی بهتون نمی خوره.

starting
July 5th, 2015, 20:55
سلام
ببخشید باید نظر شمارو تکمیل کنم
این که گفتید مشکلی در سقف ترانکش نیست

این مطلب سایت پیپال رو رو به دقت بخونید
We’re required to collect and verify information from our customers. We must do this before our customers receive £1,900 into their PayPal account (in total) within a year of receiving their first payment.

To ensure there is no disruption to you or your business, we’ll notify you of this requirement when you receive £1,650 (in total) into your PayPal account.

If you expect to receive funds in excess of £1,650, you can deal with this requirement as soon as you open your account. We recommend taking this proactive approach to save any possible disruption in the future.

شما تا یک سقفی در طول ۱۲ ماه میتوانی پول رد و بدل کنید که بعد از اون باید یا صبر کنید برای سال جدید و یا کاربری خودتون رو ارتقاء بدید

با سپاس

سلام و تشکر بابت اشتراک اطلاعاتیتون
میشه بفرمائید امکانش هست الان ما که حساب معمولی داریم اونو به بیزنس تبدیلش کنیم؟
یک مورد دیگه چرا بعضی دوستان با همین حساب پی پالشون تا سقف ماهیانه 1500 بعضا 2000 دلار ورودی خروجی داشتند و با اینکه حسابشون معمولی بوده باز مشکلی نداشتند؟ شانسیه یا طبق اصول و قانون به سقف که رسید گیر میده؟
و آیا منظورشون کل گردش مالی هست یا فقط ورودی؟ مثلا 100دلار بیاد اونو خرج کنیم 200 دلار محسوبش میکنن؟

toopfile
July 6th, 2015, 05:39
سلام و تشکر بابت اشتراک اطلاعاتیتون
میشه بفرمائید امکانش هست الان ما که حساب معمولی داریم اونو به بیزنس تبدیلش کنیم؟
یک مورد دیگه چرا بعضی دوستان با همین حساب پی پالشون تا سقف ماهیانه 1500 بعضا 2000 دلار ورودی خروجی داشتند و با اینکه حسابشون معمولی بوده باز مشکلی نداشتند؟ شانسیه یا طبق اصول و قانون به سقف که رسید گیر میده؟
و آیا منظورشون کل گردش مالی هست یا فقط ورودی؟ مثلا 100دلار بیاد اونو خرج کنیم 200 دلار محسوبش میکنن؟

سلام
معمولا قبل از اینکه به سقف مبلغ برسید ایمیل میاد که کاربریتون رو بروز کنید تا اون لیمیت برداشته بشه و اینکه شانسکی هاست نه چون این قسمت با برنامه انجام میشه و منوال نیست که بشه گفت شانسکی انجام میشه

و برای حساب بیزینس شما وقتی صاحب حساب پرمیوم باشید هر وقت که بخواهید میتونید به بیسینس ارتقاء بدید که اون هم به ۲ شکل هست
۱ میتوانید ۲ حساب مجزا یعنی شخصی و بیزنس داشته باشید که استیتمنتهای مجزا دارند
۲ میتوانید هر دو حساب را در یک حساب داشته باشید هر دو با یک لوگ این کار کنند
ولی معمولا همه آپشن اول رو انتخاب میکنند چون میتوانید ۲ تا حساب مجزا داشته باشد و میتوانید حساب بیزینس رو کانفیگ کنید و کسانی که برای شما کار میکنند نام کاربری به حساب رو داشته باشند با تنظیم محدودیتها که شما در کانفیگ حساب انتخاب کردید

باز هم اگه سوالی هاست در خدمت هستم

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

من معمولا در یاهو آنلاین هست روی سیستم اندروید والی اگر هم نتوانم در جا جواب بدم به مهز دریافت پیام جواب میدم

موفق باشید

Zimaserver
July 6th, 2015, 09:46
اگر کارتون با ویزا کارت راه میوفته بهتر هست از ویزا کارت استفاده کنید

P30Amin
July 6th, 2015, 13:08
توی ترکیه کسی از این بانک ها اطلاع داره ؟

Kuveyt Türk bank
Finans bank
Ak bank

آیا کسی اطلاع داره که کدوم رو میشه ویزا کارت و هر چی که لازمه به پی پال وصل کنیم رو کدوم یکی از بانک های بالا امکانش رو داره؟
به نظرتون کدوم یکی بهتره که به پی پال وصلش کنیم؟

dayapay.com
July 6th, 2015, 13:29
توی ترکیه کسی از این بانک ها اطلاع داره ؟

Kuveyt Türk bank
Finans bank
Ak bank

آیا کسی اطلاع داره که کدوم رو میشه ویزا کارت و هر چی که لازمه به پی پال وصل کنیم رو کدوم یکی از بانک های بالا امکانش رو داره؟
به نظرتون کدوم یکی بهتره که به پی پال وصلش کنیم؟

هیچ کدوم از این بانک ها واسه ایرانی ها حساب باز نمی کنند.
مگر اینکه اقامت دایم وطن دشلی داشته باشین

P30Amin
July 6th, 2015, 13:40
هیچ کدوم از این بانک ها واسه ایرانی ها حساب باز نمی کنند.
مگر اینکه اقامت دایم وطن دشلی داشته باشین

این طرفی که میخام با مشخصاتش پی پال باز کنم خودش مقیم ترکیه هست .
خودش تو اینا حساب داره میتونه برام یک کارت مجازی یا فیزیکی جدا تو اینا باز کنه تا به پی پالم وصل کنم و وریفای کنم؟

تو کدوم یکی باز کنه بهتره؟

dayapay.com
July 6th, 2015, 14:46
این طرفی که میخام با مشخصاتش پی پال باز کنم خودش مقیم ترکیه هست .
خودش تو اینا حساب داره میتونه برام یک کارت مجازی یا فیزیکی جدا تو اینا باز کنه تا به پی پالم وصل کنم و وریفای کنم؟

تو کدوم یکی باز کنه بهتره؟

از تو اینرنت بانکش میتونه کارت مجازی بسازه برات

- - - Updated - - -

دوستان برای حساب بیزینس چه چیز های لازم هست؟

starting
July 6th, 2015, 18:10
سلام
معمولا قبل از اینکه به سقف مبلغ برسید ایمیل میاد که کاربریتون رو بروز کنید تا اون لیمیت برداشته بشه و اینکه شانسکی هاست نه چون این قسمت با برنامه انجام میشه و منوال نیست که بشه گفت شانسکی انجام میشه

و برای حساب بیزینس شما وقتی صاحب حساب پرمیوم باشید هر وقت که بخواهید میتونید به بیسینس ارتقاء بدید که اون هم به ۲ شکل هست
۱ میتوانید ۲ حساب مجزا یعنی شخصی و بیزنس داشته باشید که استیتمنتهای مجزا دارند
۲ میتوانید هر دو حساب را در یک حساب داشته باشید هر دو با یک لوگ این کار کنند
ولی معمولا همه آپشن اول رو انتخاب میکنند چون میتوانید ۲ تا حساب مجزا داشته باشد و میتوانید حساب بیزینس رو کانفیگ کنید و کسانی که برای شما کار میکنند نام کاربری به حساب رو داشته باشند با تنظیم محدودیتها که شما در کانفیگ حساب انتخاب کردید

باز هم اگه سوالی هاست در خدمت هستم

- - - Updated - - -

من معمولا در یاهو آنلاین هست روی سیستم اندروید والی اگر هم نتوانم در جا جواب بدم به مهز دریافت پیام جواب میدم

موفق باشید
سلام
یعنی شما میفرمائید اگر یکبار دیگه در پی پال عضو بشیم برای حساب بیزینس کافیه دیگه؟
در کل حساب شخصی با سطح پرداخت محدود که بکار ما نمیاد اگر همینی که داریم رو بخواهیم ارتقا بدیم شرایطش چیه؟ بهتره بزاریم وقتی پی پال گفت انجام بدیم یا هر چه زودتر بهتر؟
برای پرداختها از چه نوع کارت اعتباری استفاده کنیم که قیمتها برامون اقتصادی تر تموم بشه؟و بشه مدوام اونو شارژ کرد؟یا کلا حساب خاصی رو پیشنهاد میدین که بعد از اون بتونیم ویزا کارت مجازی بسازیم و خرج کنیم؟

- - - Updated - - -

اگر کارتون با ویزا کارت راه میوفته بهتر هست از ویزا کارت استفاده کنید
سلام ممنون
چه نوع ویزا کارتی که قیمتها در سطح همین پی پال باشه؟

dayapay.com
July 6th, 2015, 18:53
سلام
یعنی شما میفرمائید اگر یکبار دیگه در پی پال عضو بشیم برای حساب بیزینس کافیه دیگه؟
در کل حساب شخصی با سطح پرداخت محدود که بکار ما نمیاد اگر همینی که داریم رو بخواهیم ارتقا بدیم شرایطش چیه؟ بهتره بزاریم وقتی پی پال گفت انجام بدیم یا هر چه زودتر بهتر؟
برای پرداختها از چه نوع کارت اعتباری استفاده کنیم که قیمتها برامون اقتصادی تر تموم بشه؟و بشه مدوام اونو شارژ کرد؟یا کلا حساب خاصی رو پیشنهاد میدین که بعد از اون بتونیم ویزا کارت مجازی بسازیم و خرج کنیم؟

- - - Updated - - -

سلام ممنون
چه نوع ویزا کارتی که قیمتها در سطح همین پی پال باشه؟

ادرس شماره تماس و حساب و کارت بانکی که بهش وصل هست حقیقی هست؟

starting
July 6th, 2015, 21:25
ادرس شماره تماس و حساب و کارت بانکی که بهش وصل هست حقیقی هست؟
بله فیک نیست البته با پافشاری و ... تونستیم اوکیش کنیم اما حقیقی هم نیست اما زنگ بزنید و در مورد ما بپرسید اوکی میدن و پست کنید چیزی رو تحویل میدن + حساب هم تو سایت ویزا بنام ماست

dayapay.com
July 6th, 2015, 21:42
بله فیک نیست البته با پافشاری و ... تونستیم اوکیش کنیم اما حقیقی هم نیست اما زنگ بزنید و در مورد ما بپرسید اوکی میدن و پست کنید چیزی رو تحویل میدن + حساب هم تو سایت ویزا بنام ماست

بعد اینکه بزینس بکنید
یک کپی از دفترچه حساب بانکی می خواهد
با قبض ادرستون (‌۴ ماه قبل)
عکس کریدیت کارت
کپی کارت شناسایی

یه حساب بی استفاده فیک داشتیم بیزینسش کردم ۲۴ ساعت بعد اینا رو درخواست دادن

starting
July 6th, 2015, 21:47
بعد اینکه بزینس بکنید
یک کپی از دفترچه حساب بانکی می خواهد
با قبض ادرستون (‌۴ ماه قبل)
عکس کریدیت کارت
کپی کارت شناسایی

یه حساب بی استفاده فیک داشتیم بیزینسش کردم ۲۴ ساعت بعد اینا رو درخواست دادن
ممنون
همه رو داریم بجز کپی دفترچه؟ از کجا بگیریم از خود سایت ویزا اسکرین شات بگیریم بدیمشون قبوله؟
در کل پیشنهادتتون چیه؟ راهی سراغ دارید حسابی رو باز کنیم و بهش وصل کنیم در کل دستمون بازه فقط راهنما نداریم همین

P30Amin
July 7th, 2015, 01:00
شما بگید دوستتون حساب پی پالُ از ترکیه باز کنه براتون با مشخصات خودشو همه مراحلشُ انجام بده. تهیه سرور ترکیه سخت نیست. کمکتون میکنم پیدا کنید. میشه از جای دیگه وصل بشید. اما برای اینکه با IP کشورهای دیگه وصل بشید باید حالت Travel حساب پی پالتونُ فعال کنید و تاریخ ورود و خروجتون به اون شهر و کشورُ بزنید. اکثر مواقع مشکلی ایجاد نمیشه، اما اگر این کارُ انجام بدین مطمئن تره.
چیزی به اسم گرین کارت برای افتتاح حساب پی پال وجود نداره قربان.
واسه اینکه حساب پی پالتون لیمیت نشه، چه با مدارک واقعی چه با مدارک ساختنی و چه بدون مدارک، باید به طرز صحبح ازش استفاده کنید.

الان بهترین کشوری که به جای ترکیه میشه با سرورش لاگین شد کدوم کشور هست ( آلمان- فرانسه-انگلیس-هلند) ؟

ترکیه سرور هاش رو از کجا تهیه کنیم ؟

یکی داره میگه ترکیه سرور نداره ( امکان نداره . ایران داشته باشه ترکیه نداشته باشه)
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=145541&p=1365675&viewfull=1#post1365675

starting
July 7th, 2015, 01:08
الان بهترین کشوری که به جای ترکیه میشه با سرورش لاگین شد کدوم کشور هست ( آلمان- فرانسه-انگلیس-هلند) ؟

ترکیه سرور هاش رو از کجا تهیه کنیم ؟

یکی داره میگه ترکیه سرور نداره ( امکان نداره . ایران داشته باشه ترکیه نداشته باشه)
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=145541&p=1365675&viewfull=1#post1365675

کانادا حوزه یورو نگیر وت و....

P30Amin
July 7th, 2015, 01:20
کانادا حوزه یورو نگیر وت و....

مثلا از ovh کانادا بگیرم ؟

کدوم کشور ها حوزه یورو میشن ؟( آلمان رو میدونم که یورو هست)

starting
July 7th, 2015, 01:54
مثلا از ovh کانادا بگیرم ؟

کدوم کشور ها حوزه یورو میشن ؟( آلمان رو میدونم که یورو هست)
https://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%81%D9%87%D8%B1%D8%B3%D8%AA_%DA%A9%D8%B4%D9%88% D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C_%D8%B9%D8%B6%D9%88_%D8%A7% D8%AA%D8%AD%D8%A7%D8%AF%DB%8C%D9%87_%D8%A7%D8%B1%D 9%88%D9%BE%D8%A7

P30Amin
July 7th, 2015, 02:09
https://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%81%D9%87%D8%B1%D8%B3%D8%AA_%DA%A9%D8%B4%D9%88% D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C_%D8%B9%D8%B6%D9%88_%D8%A7% D8%AA%D8%AD%D8%A7%D8%AF%DB%8C%D9%87_%D8%A7%D8%B1%D 9%88%D9%BE%D8%A7

دلیل اینکه بهتره از این کشور های اروپایی گرفته نشه چی هست ؟

و اینکه از ovh کانادا بگیریم که مشکلی نیست درسته ؟

dayapay.com
July 7th, 2015, 03:41
ممنون
همه رو داریم بجز کپی دفترچه؟ از کجا بگیریم از خود سایت ویزا اسکرین شات بگیریم بدیمشون قبوله؟
در کل پیشنهادتتون چیه؟ راهی سراغ دارید حسابی رو باز کنیم و بهش وصل کنیم در کل دستمون بازه فقط راهنما نداریم همین

نه دقیقا نوشته که رسید و قبض آنلاین نباشه باید کاغذی باشه
مثلا صورت حساب کارت صورت حساب بانکی دفترچه حساب صورت حساب پرداخت کریدیت کارت و.... که کاغذی چاپ شده باشه و اسکنش کنید.

- - - Updated - - -

ممنون

اگر امکانش رو دارید یک حساب بانکی باز کنید کارتش رو وصل کنید
iban حساب رو هم ادد کنید داخل پی پالتون
رسید های کاغذی حساب و دفترچه و... رو هم نگه دارید

- - - Updated - - -

مواردی که می خواهند:
http://www.webhostingtalk.ir/attachment.php?attachmentid=27108&stc=1

- - - Updated - - -

http://www.webhostingtalk.ir/attachment.php?attachmentid=27109&stc=1http://www.webhostingtalk.ir/attachment.php?attachmentid=27110&stc=1http://www.webhostingtalk.ir/attachment.php?attachmentid=27111&stc=1http://www.webhostingtalk.ir/attachment.php?attachmentid=27112&stc=1

- - - Updated - - -

دوستانی که تا حالا تجربیات در مورد رفع لیمیت ها هم داشتن مشارکت کنند و تجربشون رو بگن که به چه صروت های تونستن رفع لیمیت رو انجام بدن

toopfile
July 7th, 2015, 05:57
سلام

نه عزیز باید اول حساب کاربریتون پریمیوم بشه تا بتونید بیزینس اکانت باز کنید
هر چه زودتر شروع به انجام وریفای کردن حسابتون باشد بهتر هاست و تماس پیپال با شما به نوعی مکسیموم زمان قرار بدید

والا من از چه نوع کارت استفاده کردن چیز خاصی رو نمیتونم معرفی کنم
من تقریبا ۱۵ ۱۶ تا کارت دارم که یا دبیت کارت هستند که برای حساب بانکیم هست یا کارت اعتباری هست که من از اعتباری که اون کارت داده استفاده میکنم و وقتی که استیتمنتش میاد یا داخل بانک واریز میکنم و یا با تلفن

P30Amin
July 7th, 2015, 10:35
دوستان شخصی که داخل ترکیه هست به عنوان مثال, خونه به نام خودش نیست و مستاجر هست.
در نتیجه قبض آب و برق به نام خودش نیست.

اگر پیپال لیمیت کنه و قبض آب و برق بخواد چیکار میشه کرد؟

behzad83
July 7th, 2015, 11:41
اين تاپيك بطور مشخص و واضح فقط براى اسپم فرستادن شما براى بالا بردن تعداد پستهاتون هست. ريپورت ميشه!

P30Amin
July 7th, 2015, 15:17
دوستان شخصی که داخل ترکیه هست به عنوان مثال, خونه به نام خودش نیست و مستاجر هست.

اگر پیپال لیمیت کنه و قبض آب و برق بخواد میشه چیکار میشه کرد؟

این رو لطفا یکی جواب بده.

اين تاپيك بطور مشخص و واضح فقط براى اسپم فرستادن شما براى بالا بردن تعداد پستهاتون هست. ريپورت ميشه!

عزیز روی هوا صحبت نکنید لطفا.
من احتیاجی به تعداد پست ندارم همین الان مدیریت تعداد پست هام رو صفر کنه!
سوالاتی هست که برام پیش اومده و هر کسی میدونه لطفا جواب بده.

dayapay.com
July 7th, 2015, 15:39
این رو لطفا یکی جواب بده.

عزیز روی هوا صحبت نکنید لطفا.
من احتیاجی به تعداد پست ندارم همین الان مدیریت تعداد پست هام رو صفر کنه!
سوالاتی هست که برام پیش اومده و هر کسی میدونه لطفا جواب بده.

در ترکیه وقتی کسی خونه اجاره میکنه همه قبض های اب و برق و... تعییر میکنند و به اسم مستجر میاد

P30Amin
July 7th, 2015, 16:33
یک نفر که حساب در یکی از بانک ها ( به عنوان مثال همون ایش بانکی) داره و برای ما از طریق اینترنت بانکش یک حساب مجازی باز میکنه این حساب مجازی آیا فقط برای وریفای حساب پی پال کاربرد داره (یا کاربرد دیگه ای هم داره)؟

یعنی فقط اون شماره حسابی که برامون ساخته رو باید در پی پالمون وارد کنیم و دیگه با اون حساب کاری نداریم درسته(احتیاجی نیست که پولی بریزیم توش یا نیاز باشه رمز حساب و... رو ازش درخواست کنیم )؟

dayapay.com
July 7th, 2015, 16:38
یک نفر که حساب در یکی از بانک ها ( به عنوان مثال همون ایش بانکی) داره و برای ما از طریق اینترنت بانکش یک حساب مجازی باز میکنه این حساب مجازی آیا فقط برای وریفای حساب پی پال کاربرد داره (یا کاربرد دیگه ای هم داره)؟

یعنی فقط اون شماره حسابی که برامون ساخته رو باید در پی پالمون وارد کنیم و دیگه با اون حساب کاری نداریم درسته(احتیاجی نیست که پولی بریزیم توش یا نیاز باشه رمز حساب و... رو ازش درخواست کنیم )؟
حساب نمی ساره!
اون یک کارت مجازی می تونه بسازه که اعتبار مشخصی داره مثلا بازه ۵۰ لیر یا ۱۰۰ لیر بعد استفاده هم فعال میشه
ولی واسه ورفای پی پال ۵-۶ لیر کفایت میکنه

P30Amin
July 7th, 2015, 16:43
دوستان مگر با مستر کارت هم نمیشه از هر جایی خرید کرد؟
مگه مستر کارت ایجاد کردنش و دردسر هاش از پی پل کمتر نیست ؟

چرا از اون استفاده نمی کنید؟
در مورد مستر کارت لطفا کمی توضیح بدید و آیا کسی هست بتونه بدون مشکل بسازه؟

toopfile
July 7th, 2015, 20:49

اگر پیپال لیمیت کنه و قبض آب و برق بخواد چیکار میشه کرد؟

دوست عزیز proof of address فقط قبض آب و برق و گاز نیست میشه مثلا از گواهونامه که در اکسر کشورهای اروپائی آدرس روی کارت هست استفاده کرد

dayapay.com
July 7th, 2015, 21:13
دوست عزیز proof of address فقط قبض آب و برق و گاز نیست میشه مثلا از گواهونامه که در اکسر کشورهای اروپائی آدرس روی کارت هست استفاده کرد

سلام
مطمعن هستید و تا حالا استفاده فرموده اید؟

starting
July 8th, 2015, 00:36
سلام
مطمعن هستید و تا حالا استفاده فرموده اید؟
بله اینو ما هم استفاده کردیم اما طلب ادرس کنن گواهینامه تائیدیه خوبی نیست.

- - - Updated - - -

دوست ممنون از کمکهای قبلیتون
اما یک سوال دارم میشه بفرمائید چی و کجاش این هدف رو دنبال میکنه؟ و تعدا پست برای بنده و یا بقیه چه مزیتی داره؟ و اسپم از نظر شما چه تعریفی داره؟ پرسیدن سوالات فنی در یک حوزه کاملا مشخص و گنگ چه اسپمی میتونه داشته باشه جز بخطر انداختن کسب و کارهای کذائی چون شما و پیمنت 24 که از تحریم ها بنفع خودتون بهره بردید چرا بخیل هستین و نمیزارید چند نفر دیگه هم بتونن به آسانی از امکانی که همه دنیا از ان برخوردارند بهره ببرند؟
من فکر میکنم شما با ارسال این پست و با این امضا هدفی جز تبلیغاتت نداشتین
لطفا اگر دوستان هم مثل بنده فکر میکنن گزارش کنند

- - - Updated - - -

دوستان مگر با مستر کارت هم نمیشه از هر جایی خرید کرد؟
مگه مستر کارت ایجاد کردنش و دردسر هاش از پی پل کمتر نیست ؟

چرا از اون استفاده نمی کنید؟
در مورد مستر کارت لطفا کمی توضیح بدید و آیا کسی هست بتونه بدون مشکل بسازه؟
ببینید یک جمع بندی بکنم
شما میتونید همین الان با در اختیار داشتن یک وی پی اس ترجیحا کانادا(چون تعدا ایرانی های ساکن اونجا زیاد هستند + گیر کمی پی پال به اون کشور داره) برای خودتون ایجاد کنید و با اتصاب یک کردیت کارت که الان در بازار بفروش میرسد حساب رو وریفایکنید و صاحب یک حساب پرمیوم بشید(حساب پرمیوم محدوده و رجوع کنید به پستهای قبلی تاپیک) اما میگن اگر دوست دارید بعدا با لیمیت و ... مواجهه نشید بنام یکی در خارج بسازید که آشنای شماست علت چیه؟؟/ چون بعدا میتونید براحتی قبض آب /برق و یا ... بهش وصل کنید و از لمیت درش بیارید نیازی نیست روز اول به اون پی پالتون حساب دیگری بزنید و بعدا میتونید اضافه کنید و اگر اصول رو رعایت کنید لیمیت هم نمیشید ولی خدای ناکرده لیمیت شدید کسی باشه بتونه شما رو از لیمیت در باره(اقوامتون در ترکیه) همین حالا اگر ایشون یک حساب داشته باشه یا باز کنه میتونه ویزا مجازی بسازه بنام شما و شما میتونید با اون کار کنید و هر وقت نیز لازم شد ایشون اون حساب رو از لیمیت احتمالی در بیاره و برای ایشون هیچ مشکلی پیش نمیاد جز اینکه شما خطایی بزرگ کنید منور از خطا همه اموری که الان در بانکداری ایران جرمه اونجا هم هست همین
عین سیستم ایرانه یا بهتر بگم ایران کپی سیستم اوناست

behzad83
July 8th, 2015, 08:18
گزارش كنيد قربان، من اهل بحث نيستم كلا، كلامتونُ حفظ كنيد :)

P30Amin
July 8th, 2015, 14:29
ببینید یک جمع بندی بکنم
شما میتونید همین الان با در اختیار داشتن یک وی پی اس ترجیحا کانادا(چون تعدا ایرانی های ساکن اونجا زیاد هستند + گیر کمی پی پال به اون کشور داره) برای خودتون ایجاد کنید و با اتصاب یک کردیت کارت که الان در بازار بفروش میرسد حساب رو وریفایکنید و صاحب یک حساب پرمیوم بشید(حساب پرمیوم محدوده و رجوع کنید به پستهای قبلی تاپیک) اما میگن اگر دوست دارید بعدا با لیمیت و ... مواجهه نشید بنام یکی در خارج بسازید که آشنای شماست علت چیه؟؟/ چون بعدا میتونید براحتی قبض آب /برق و یا ... بهش وصل کنید و از لمیت درش بیارید نیازی نیست روز اول به اون پی پالتون حساب دیگری بزنید و بعدا میتونید اضافه کنید و اگر اصول رو رعایت کنید لیمیت هم نمیشید ولی خدای ناکرده لیمیت شدید کسی باشه بتونه شما رو از لیمیت در باره(اقوامتون در ترکیه) همین حالا اگر ایشون یک حساب داشته باشه یا باز کنه میتونه ویزا مجازی بسازه بنام شما و شما میتونید با اون کار کنید و هر وقت نیز لازم شد ایشون اون حساب رو از لیمیت احتمالی در بیاره و برای ایشون هیچ مشکلی پیش نمیاد جز اینکه شما خطایی بزرگ کنید منور از خطا همه اموری که الان در بانکداری ایران جرمه اونجا هم هست همین
عین سیستم ایرانه یا بهتر بگم ایران کپی سیستم اوناست

یک سوالی که پیش میاد اینه که حساب پیپال کاملا دست من هست به عنوان مثال .
ویزا کارت مجازی که کاملا دست اون طرف و آشنایی هست که برامون اون ور ساخته.

آیا پول توی حساب پی پال باید بریزیم دیگه درسته؟
احتیاج به ریختن پول توی اون ویزا کارت مجازی که نیست به جز اون 5-6 لیری برای وریفای لازم هست توش باشه؟
در عمل کاری با ویزا کارت مجازی نداریم دیگه ؟

starting
July 8th, 2015, 17:12
یک سوالی که پیش میاد اینه که حساب پیپال کاملا دست من هست به عنوان مثال .
ویزا کارت مجازی که کاملا دست اون طرف و آشنایی هست که برامون اون ور ساخته.

آیا پول توی حساب پی پال باید بریزیم دیگه درسته؟
احتیاج به ریختن پول توی اون ویزا کارت مجازی که نیست به جز اون 5-6 لیری برای وریفای لازم هست توش باشه؟
در عمل کاری با ویزا کارت مجازی نداریم دیگه ؟
ببینید حساب پی پال مال کسیکه ایملو رمزشو در اختیار داره + اون ویزا کارتیکه بهش وصل میکنید مجازی و بی نام هست و کافیه داخلش فقط 5 دلار بریزید و وصلش کنید به پی پال
فقط از طریق خود حساب پی پال هر وقت خواستین با وایت دراو کردن ویزا کارت رو شارژ و خرید انجام بدین و هر وقت هم خواستین حساب پی پال رو شارژ کنید میدین یک فرد معتبر براتون شارژ کنه و شماره حساب شما همون آدرس ایملتون خواهد بود. همین و اون دوسستون از موجودی و.. شما خبر نخواهد داشت فقط برای اینکه احیانا لیمت شد بتونه درش بیاره میگیم بنام اون فرد بگیر وگرنه نگیر بنام خودت با ادرس الکی بگیر لیمت شد هم با اطلاعات فیک و جعلی درش بیار اما ریسکش بالاست همین

- - - Updated - - -

ما هم این تاپیک رو زدین که یاد بگیریم چطوری ریسک اینکار رو بیاریم پائین وگرنه اصل باز کردن پی پال و.. کار پیچیده ای نیست ولی چون ما داخل مرز ایران زندگی میکنیم نیاز هست از تجربیات دیگر دوستان استفاده کنیم تا حداقل ضرر رو بکنیم. همین ولی اصول افتتاح حساب پی پال و ... در خود سایتش هست اگر زبانتون هم خوب نیست میتونید با جستجو کردن اینموارد رو به فارسی پیدا کنید. و بر خودتون زیاد سخت نگیرید اگر نمیخواید موجودی کلان داشته باشید. بعنوان مثال بنده قصد دارم ماهی 2-3000 دلار رو در طی 100-150 تراکنش انجام بدم مجبورم پی پالم بی ریسک باشه. چون از 2 ناحیه ضربه میخورم یا بلوک شدن دارائی ارزیم و از همه بدتر بی اعتباری نزد سرویس دهنده ای که میخوام اینویس هامو پرداخت کنم

P30Amin
July 10th, 2015, 10:29
سلام.
دوستان کسی که در ترکیه هستش میتونه یک مستر کارت درست کنه برامون و بده ما کار کنیم باهاش ؟
آیا مستر کارت رو به غیر ایران در هر کشوری میتونن بسازن ؟

In-God-We-Trust
July 12th, 2015, 01:05
دوستان یه نکته برای کمتر شدن احتمال لیمیت :
حتما حساب پی پل تون رو با 2 تا کارت مختلف از 2 ادرس وریفای کنید
با این کار حداقل 20 درصد احتمال لیمیت کمتر میشه
بنده اینکارو کردم تاحالا لیمیت نشدم

starting
July 12th, 2015, 04:13
میشه بیشتر توضیح بدین؟
الان اگر بخوایم یک کارت دیگه به حساب اد کنیم میفرمائید یک ویزای مجازی دیگه تهیه و وصل کنیم؟ با نام باشه و فیزیکی؟ یا بی نام و مجازی؟

In-God-We-Trust
July 12th, 2015, 06:34
میشه بیشتر توضیح بدین؟
الان اگر بخوایم یک کارت دیگه به حساب اد کنیم میفرمائید یک ویزای مجازی دیگه تهیه و وصل کنیم؟ با نام باشه و فیزیکی؟ یا بی نام و مجازی؟
هیچ فرقی نمیکنه
کارت دوم ادرسش با کارت اول یکی نباشه

toopfile
July 12th, 2015, 07:28

ببخشید چه ربطی داره؟
شما زمانی لیمیت میشی که کار مشکوکی کرده باشی یا ترنزکشن با حساب مشکوکی داشته باشید
آدرس صاحب حساب باید یکی باشه مگر اینکه حساب بیزینس داشته باشد که از حساب شخصی جدا کرده باشید
و کارت شما هرچقدر بخواهید میتونید اضافه کنید و زمان پرداخت این امکان رو دارید که انتخاب کنید پول از کدام کارت یا حسابتون کسر بشه
شما میتوانید آدرس به حسابتون اضافه کنید به عنوان دلیوری آدرس که اون هم محدودیت نداره و قابل تغیر هست

پیشنهاد بنده به همه دوستان این هست که قوانین پیپل رو کامل بخونن و به روز باشید

In-God-We-Trust
July 12th, 2015, 12:27
ببخشید چه ربطی داره؟
شما زمانی لیمیت میشی که کار مشکوکی کرده باشی یا ترنزکشن با حساب مشکوکی داشته باشید
آدرس صاحب حساب باید یکی باشه مگر اینکه حساب بیزینس داشته باشد که از حساب شخصی جدا کرده باشید
و کارت شما هرچقدر بخواهید میتونید اضافه کنید و زمان پرداخت این امکان رو دارید که انتخاب کنید پول از کدام کارت یا حسابتون کسر بشه
شما میتوانید آدرس به حسابتون اضافه کنید به عنوان دلیوری آدرس که اون هم محدودیت نداره و قابل تغیر هست

پیشنهاد بنده به همه دوستان این هست که قوانین پیپل رو کامل بخونن و به روز باشید
شما کاری به ربطش نداشته باش
کاریه که من کردم و لیمیت نشدم با اینکه هزارتا کار مشکوک کرده بودم!

toopfile
July 13th, 2015, 07:15
شما کاری به ربطش نداشته باش
کاریه که من کردم و لیمیت نشدم با اینکه هزارتا کار مشکوک کرده بودم!

دوست عزیز با نظرات و پیشنهادات غلط و غیر منطقی دیگران رو به مشکل ندازید
قانون پیپل مشخص هست و قلدر بازی هم نداره
اگه شما چند روزی هست که با پیپل کار میکنید من جزو ۱۰۰۰ نفر اولی بودم که حساب پیپال باز کرد اگر به کل کل کردن هست شما تاریخ باز شدن حساب پیپل رو بزار من هم میزارم ببین حرف کی درسته

یک نظر غلط دادن ممکنه برای یک نفر هزینه های سنگینی داشته باشه

In-God-We-Trust
July 13th, 2015, 22:01
دوست عزیز با نظرات و پیشنهادات غلط و غیر منطقی دیگران رو به مشکل ندازید
قانون پیپل مشخص هست و قلدر بازی هم نداره
اگه شما چند روزی هست که با پیپل کار میکنید من جزو ۱۰۰۰ نفر اولی بودم که حساب پیپال باز کرد اگر به کل کل کردن هست شما تاریخ باز شدن حساب پیپل رو بزار من هم میزارم ببین حرف کی درسته

یک نظر غلط دادن ممکنه برای یک نفر هزینه های سنگینی داشته باشه

دوست عزیز من نیازی به منطق شما یا قانون پی پل ندارم
یکسری چیزا رو خود پی پل هم نمیگه و داخل الگوریتمش وجود داره
ما هم با هم دعوا یا کل کل نداریم و برای من فرقی نداره شما چه تاریخی حساب پی پل تون رو باز کردید و سن حساب پی پل هرکس هم معیار درستی حرفش نیست.
قبول کردن یا نکردن حرف من هم از طرف شما برای من هیچ ارزشی نداره
من اینجا یک تجربه ای که طی سال ها کسب کردم رو به اشتراک گذاشتم

toopfile
July 14th, 2015, 06:14
دوست عزیز من نیازی به منطق شما یا قانون پی پل ندارم
یکسری چیزا رو خود پی پل هم نمیگه و داخل الگوریتمش وجود داره
ما هم با هم دعوا یا کل کل نداریم و برای من فرقی نداره شما چه تاریخی حساب پی پل تون رو باز کردید و سن حساب پی پل هرکس هم معیار درستی حرفش نیست.
قبول کردن یا نکردن حرف من هم از طرف شما برای من هیچ ارزشی نداره
من اینجا یک تجربه ای که طی سال ها کسب کردم رو به اشتراک گذاشتم

من اینجا دعوت شدم که از تجربیاتم به دیگران بگم و اگر کمکی بتونم انجام بدم

ولی باز هم میگم نظر دادن غلط میتونه برای افرادی هزینه های سنگین مالی داشته باشه

ourweb
July 15th, 2015, 22:48
من میخوام برای سایت درگاه پرداخت ارزی بگیرم مشتری های خارجم زیاد شدن گیر کردم بدشکل کسی هست راهنمایی کنه من میخواستم امروز ویزاکارت عادی رو بگیرم که بعدش برم برای پی پال ولی خب میترسم از این وضعیت .