PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی درگاه واسطه معتبر با پرداخت زیر یک ساعت

samansystem
July 2nd, 2015, 23:47
سلام دوستان نیازمند درگاه واسطه پرداخت معتبر با واریز تسویه ها زیر یک ساعت هستم. لطفا دوستانی که با سایتهای واسطه کار میکنند و راضی هستند ازشون معرفی بکنند تا استفاده بکنیم با سپاس

wenhost
July 2nd, 2015, 23:58
همچین چیزی تو ایران فکر نمیکنم موجود باشه
اگر باشه که نیست در اولش خوبه بعدش....

sardarn
July 3rd, 2015, 00:06
سلام

زرین پال برای مبالغ زیر 400 تومان برا زرین کارت به صورت آنی تسویه می کنند و کارمزدی هم نمی گیرند.

موفق باشید

dayapay.com
July 3rd, 2015, 00:18
در سیستم ما مبالغ تا سقف ۵۰۰ هزار تومان به تمام کارت و حساب های بانکی به صورت آنی و در لحظه واریز می شود.

samansystem
July 3rd, 2015, 00:24
منظورم مبالغ بالای دو یه میلیون هست که زیر یک ساعت واریز بشه

sardarn
July 3rd, 2015, 00:32
سلام

چنین سیستمی فعلا وجود ندارد می تونید مبالغ بین چند سایت که این خدمت ارائه می دهند تقسیم کنید.

موفق باشید

AbtinServer
July 3rd, 2015, 00:32
پی لاین پیشنهاد میشه.
پرداخت به موقع و تضمین امنیت پول شما.

samansystem
July 3rd, 2015, 00:34
سه روزه پی لاین ثبت نام کردم هنوز تایید نشده اکانتم

hostorder
July 3rd, 2015, 00:36
ما سیباپال استفاده می کنیم همیشه زیر یک ساعت زدند کارمزد هم نمی گیرند

iraniserver.ir
July 3rd, 2015, 00:56
سلام من از سیبا پال استفاده میکنم

یک رمز هم برای تسویه حساب گذاشته که اگه احیانا اکانتت هم هک بشه بدون اون پسورد نتونن تسویه حساب کنن خیلی جالب هست

در ضم روی شبا کارمزد هم نمیگیره و تسویه رو سریع انجام میده

samansystem
July 3rd, 2015, 01:02
تا اینجا سیبا پال تایید شده. از دوستان کسی از درگاه یوپال استفاده کرده ؟

dakkeh20
July 3rd, 2015, 01:13
سلام

از اسفند 92 که افتتاح شده تا امروز از درگاه سیباپال استفاده میکنم .

تسویه ب موقع بوده جز روز های تعطیل ک اونم میشه شتاب زد و آنی واریز میکنن .

Mr-MAMAD
July 3rd, 2015, 01:27
با سلام

سیبا پال 300 تومن رو نتونست توی 1 ساعت پرداخت کنه و توی 16 ساعت پرداخت کرد. دیگه بیاد 2 میلیون رو توی کمتر از یک ساعت پرداخت کنه.

دوست عزیز فکر نکنم چنین درگاه واسطی باشه توی کل ایران

AbtinServer
July 3rd, 2015, 01:39
سه روزه پی لاین ثبت نام کردم هنوز تایید نشده اکانتم

تایید مدارک دستی است.
ممکنه زمان بر باشه.

TARIMEHR
July 3rd, 2015, 01:40
زرین پال و جهان پی درگاه های خوبی هستن

ipsat
July 3rd, 2015, 01:41
اگر قرار بر تسویه حساب آنی بود که کسی درگاه نمی زد.
بزار یک شبانه روز تو حسابشون پول باشه تا حالشون رو ببرند.

aminrt4
July 3rd, 2015, 03:35
behpardakht.com

samansystems
July 3rd, 2015, 03:52
خدای نکرده نميخواين همونطور که از نام کاربری ديگران سوء استفاده ميکنيد از اطلاعات کارت های بانکی ديگران هم سوء استفاده کنيد و بعد سريع تسويه کنيد تا کسی دستش به شما نرسه ؟
مد نظر داشته باشيد سرويس های معتبر سيستم های ضد پولشوئی قوی ای برای جلوگيری ازين کار دارن !!! ;)

hostorder
July 3rd, 2015, 10:29
باز هم زرین پال اومد وسط

- - - Updated - - -

تو دنیا فقط زرین پال قدرت پول شویی داره؟یا فقط خودش رو می پرونه وسط هر چیزی من موندم الان چیزی به شما ربط پیدا کرده که اومدید وسط

samansystem
July 3rd, 2015, 10:57
اقای امیری عزیز خواهشا توی تاپیک دیگران دخالت نکن. هر تاپیکی میزنی سرزده وارد میشه یه حرفی میزنه میره.
کلیه درگاههای واسط با اخذ مدارک و شماره تلفن ثابت و موبایل تسویه میکنن.بابت توهینی هم که کردی باید توی تاپیک معذرت خواهی بکنی.مدیر زرین پال هستی برا خودت. خیلی بی ادب و گستاخ تشریف داری...

mgtco
July 3rd, 2015, 12:33
بهترین کار اینه که از بانک ها یا شرکت های بانکی تهیه کنید
اگر به دنبال روشی راحت و سریع هستید آسان پرداخت، پرداخت نوین و ...

samansystems
July 3rd, 2015, 13:29
اقای امیری عزیز خواهشا توی تاپیک دیگران دخالت نکن. هر تاپیکی میزنی سرزده وارد میشه یه حرفی میزنه میره.
کلیه درگاههای واسط با اخذ مدارک و شماره تلفن ثابت و موبایل تسویه میکنن.بابت توهینی هم که کردی باید توی تاپیک معذرت خواهی بکنی.مدیر زرین پال هستی برا خودت. خیلی بی ادب و گستاخ تشریف داری...

از همکاران آقای اميری هستم از مجموعه سامان سيستم.
شما بابت سوء استفاده از نام ديگران معذرت خواهی کرديد ؟ :) گستاخی شما در اين انجمن ثابت شده و البته سوابقش هم موجود هست.

SibaPal
July 3rd, 2015, 17:52
با سلام

سیبا پال 300 تومن رو نتونست توی 1 ساعت پرداخت کنه و توی 16 ساعت پرداخت کرد. دیگه بیاد 2 میلیون رو توی کمتر از یک ساعت پرداخت کنه.

دوست عزیز فکر نکنم چنین درگاه واسطی باشه توی کل ایران
با سلام و احترام
تسویه حساب های سیباپال جز در روز های تعطیل کاملا منظم بوده و مواردی نیز با مبالغ بالای ۵ میلیون تومان نیز داشته ایم که در کمتر از ۱ ساعت تسویه شده است.
لطفا شناسه عضویت خود را ارسال نمایید تا مورد بررسی گردد.
لازم به ذکر است در برخی تایم ها به دلیل مشکل در شبکه بانکداری اینترنتی مبالغ با زمان بیشتری واریز گردیده.
تسویه های پایا جز ملت نیاز به تایید بانک جهت واریز دارد و این تایم می تواند از جانب مبدا و مقصد با تاخیر واریز گردد.

sor
July 3rd, 2015, 18:23
جهان پی مناسبه به نظر بنده

Mr.Pouria
July 3rd, 2015, 18:26
جهان پی معتبره اما به دلیل حجم بالای کاربر بعضی وقت ها تسویه هارو پایا نیمنه که پایا هم در اولین روز کاری بانک ها انجام میشه ...

Mr-MAMAD
July 3rd, 2015, 18:51
با سلام و احترام
تسویه حساب های سیباپال جز در روز های تعطیل کاملا منظم بوده و مواردی نیز با مبالغ بالای ۵ میلیون تومان نیز داشته ایم که در کمتر از ۱ ساعت تسویه شده است.
لطفا شناسه عضویت خود را ارسال نمایید تا مورد بررسی گردد.
لازم به ذکر است در برخی تایم ها به دلیل مشکل در شبکه بانکداری اینترنتی مبالغ با زمان بیشتری واریز گردیده.
تسویه های پایا جز ملت نیاز به تایید بانک جهت واریز دارد و این تایم می تواند از جانب مبدا و مقصد با تاخیر واریز گردد.
با سلام
خیر در روز یکشنبه درخواست داده شده و تعطیل نبوده

SibaPal
July 4th, 2015, 11:59
با سلام
خیر در روز یکشنبه درخواست داده شده و تعطیل نبوده
ایمیل و شماره تلفن ثبت نامی خود را پیام خصوصی نمایید تا بررسی شود.

starting
July 4th, 2015, 14:11
من تعجب میکنم
شاپرک خودش 24 ساعت یکبار انجام میده
حالا کسی بخواد با پایا تسویه کنه که باز هم تضمینی نیست چقدر زمان میبره ممکنه بین 1 تا 24 ساعت زمانبر باشه
اگر هم بخواد شتابی بزنه کارمزد میگیره

پ.ن: کمی فکر کنید وقتی درگاه ها خودشون(شاپرک) روزی یکبار تسویه میزنه و سفارش تا 40 دقیقه ممکنه پی بک هم بخوره کی حاضره زیر یک ساعت این مبلغ رو تسویه کنه اینو عرض کردم که واقع بین باشید و دنبالش نگردید که نیست و حالا اون یکی 2 ساعت فکر نکنم تاثیری در اقتصاد شرکتی داشته باشه جزء در مواردیکه که واسطه باشید برای پرداخت ارزی نیاز باشه پول رو بگیرید و بدین نفر ثانی که باز هم بهتر هست از مشتری بخواید واریز به حساب کنه یا کارت به کارت که اینروزها همه پنل بانکی + موبایل بانک دارند راحت انجام میدن (طرح تشویقی در صورت واریز به حساب 1% کمتر پرداخت کنید) این هم تسویه زیر 1 ثانیه :100:

SibaPal
July 4th, 2015, 14:15
سلام دوستان نیازمند درگاه واسطه پرداخت معتبر با واریز تسویه ها زیر یک ساعت هستم. لطفا دوستانی که با سایتهای واسطه کار میکنند و راضی هستند ازشون معرفی بکنند تا استفاده بکنیم با سپاس
درود
لطفا آدرس سایت را به همراه نوع تجارت پیام خصوصی نمایید.
در صورت مجاز بودن سایت و عدم فروش موارد ممنوعه مبالغ در کمتر از نیم ساعت با کارمزد ۱ درصد به حساب ملت شما واریز می گردد.
بعد از تست می توانید در همین تاپیک صحت موضوع را تایید نمایید.