PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش قدم به قدم دستورات لینوکس

arashshams
September 1st, 2010, 17:57
سلام میکنم به خدمت دوستان من عضو تازه وارد هستم و مبتدی خوب برای مدیریت روی سرور های لینوکس کار با اس اس اچ خیلی مهمه اس اس اچ یه برنامه ی همچین کوچولو موچولوی که با دستورات کار میکنه یه فضایی داره مثه سی ام دی ویندوزو ... من داشتم دور میزدم توی سایت دیدم آموزش خاصی واسه این دستورات نیست و دوستان کم و بیش یه چند تایی دستور گذاشتن من چیز جدیدی نمی خوام بگم در واقع میخوام همه ی اون آموزش ها رو تو یه تاپیک خلاصه کنم مواد لازم برای شروع کار : 1.اگه سیستم عامله لینوکس نصب دارید حالا هر نوعی سوز و فدورا و .... باید ترمینال رو باز کنید یا کنسول رو 2.اگه سیستم عاملتون ویندوز هست باید برید یه وی پی اس ارزون گیر بیاریدو از طریق برنامه پوتی به اس اس اچ متصل بشید.*پاورقی : 1.لطفا تو این تاپیک پاسخی ننویسید کاری بود پیغام خصوصی بدید 2.به فاصله ها میون کامند ها دقت کنید 3.اکثر کامند ها تو ترمینال یا کنسول اجرا میشه لازم نیست وی پی اس بگیریدو برید تو اس اس اچ (برای لینوکسی ها)دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه اگه چیزی جا گذشتم به بزرگیتون ببخشید

1eng.ir
September 1st, 2010, 18:17
bash commands - Linux MAN Pages (http://ss64.com/bash/)

arashshams
September 1st, 2010, 18:47
خوب نمیگم از کلمه کلیدیه سرچ استفاده کنید دوست عزیزمونم که گذاشت دستوراتو برید بخونید

NiceIran.net
September 2nd, 2010, 03:14
خوب نمیگم از کلمه کلیدیه سرچ استفاده کنید دوست عزیزمونم که گذاشت دستوراتو برید بخونید

با سلام .
دوست عزيز چرا ناراحت ميشيد . شماهم قرار بديد حتما استفاده ميكنيم.
با تشكر

MagicVps.Com
September 2nd, 2010, 04:08
با سلام .
دوست عزيز چرا ناراحت ميشيد . شماهم قرار بديد حتما استفاده ميكنيم.
با تشكر

نارحت نشده عزیز وقتی کاملش لینکش گزاشتن دیگه این بنده خدا باید دستورات دوباره تکرار کنه برای چی
اون لینک که داده شده اگر بازش کنی میبنی که زده بالاش An A-Z Index of the Bash command line for Linux یعنی کل دستورات دیگه