PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تخمین نیاز و پیشنهاد

aradeonas
July 1st, 2015, 20:17
من در زمینه ی داشتن سرور کاملا بی تجربم و اما برای این کار لازمه که سرور تهیه بشه و نیاز به راهنمایی شما دوستان برای تخمین نیاز معقول و البته پیشنهاد قیمت دارم تا بدون دردسر به کار اصلی بپردازم.

۱-دسترسی کامل به سیستم عامل و اجرای برنامه های لازم گرافیکی در سیستم عامل ، فرقی هم نداره که لینوکس باشه یا ویندوز اما باید بتونه برنامه های مختلفی رو اجرا کنه پس قاعدتا ترمینال تنها کافی نیست.
۲-پشتیانی حداقل از دانلود ۱۰۰۰ کاربر به صورت همزمان در زمان پیک دریافت با سرعت دریافت حداقل ۵۰۰kb برای هر یک از کاربران و پهنای باند کافی برای پیک مصرف.
۳-پینگ مناسب از ایران که در صورت نیاز بشه برخی از فیلم های آموزشیم رو برای استریم بذارم و ...
۴- ۵TB حافظه و قاعدتا سیستم بکاپ خودکار از اونهاُدقیقا نمیدونم RAID یا هرچیزی که لازمه فقط نمیخوام مشکلی پیش بیاد.
۵-دیتابیس های لازم در مجموع حجمی به اندازه ی ۵۰GB دارن اما تعداد درخواست ها خیلی شدید نخواهد بود پس برای همین مقدار ram و cpu کافی و احتمالا اگر میدونید لازمه هارد SSD رو تخمین بزنید.
6-نیازه که آمار مصرف هر آیپی و کاربر کنترل بشه و ابزارهای لازم رو لطفا بهم معرفی کنید.
7-تورنت،حتما باید بتونه از تورنت پشتیبانی بکنه چون برخی اط اطلاعات از اونجا میاد و میخوام مستقیما در سرور دانلود بشه و البته محدودیت قانونی نداشته باشه و یهو اطلاعات و سایت نابود نشن.
8-کپی رایت،برخی از فایل ها ناقض کپی رایت هستن اما اسم و مشخصات اونها مشخص نخواهد بود و همونطور که میبینید تعداد کاربران کم خواهد بود و مزاحم جای خاصی نخواهد بود اما میخوام مطمعن باشم که فایل ها رو سرویس دهنده پاک نکنه یا اگر مشکلی بود بهم خبر بده تا بهش رسیدگی کنم.
9-ترافیک مصرفی 10 الی 20TB خواهد بود.درباره ترافیک بارها شنیدم ضریب آپلود و دانلود متفاوته و مثلا ارگ سرور ۱ گیگ دانلود کنه بیش از این مقدار حساب میشه که میخواستم بدونم آیا این موضوع صحت داره یا نه.

مانور اصلی سیتم بر روی دانلود و گاهی استریم خواهد بود و برای این موضوع باید بهینه باشه البته با توجه به دیتابیس پس اگر لازمه که ترکیبی از دو سرور یکی برای مدیریت و اجرای برنامه ها و دیتابیس و دیگیری برای میزبانی فایل باز هم خوبه فقط بدون دردسر.
همچنین می خوام قیمت آیپی های اختصاصی ، افزایش حافظه ، ترافیک و ... رو بدونم.

در آخر به دنبال همکاری بلند مدت هستم پس اینکه لطفا مناسب برام توضیح بدید چون نیاز دارم با مرکز قابل اعتماد و آگاهی کار کنم و به آرامش به نگهداری سیستم بپردازم و نه سرو کله زدن با سرویس دهنده و نیاز به برآورد و همکاری تخصصی دارم و نه فقط نظر فروشنده ی تنها.

HighHost
July 1st, 2015, 20:21
با بنده تماس بگیرید تا بهتون یه مشاوره عالی بدم : 09396558300

aradeonas
July 1st, 2015, 20:22
با بنده تماس بگیرید تا بهتون یه مشاوره عالی بدم : 09396558300
من نمیفهمم چرا همینجا توضیح نمیدید تا دیگران هم از این مطلب استفاده کنند.همونطور که گفتم وگفتید نیاز به مشاوره و پیشنهاد دارم.

dakkeh20
July 1st, 2015, 20:36
سلام

1 - برای این مسئله سرور مجازی برای شما نمیتونه مناسب باشه چون قدرت مانور برای مجازی سازی و غیره ندارید .
2 - این مورد به پورت قوی احتیاج داره مثل دیتاسنتر های : رپید سوییچ / ovh / رداستیشن / لیزوب که پورت قوی ، با تعداد کانکشن زیاد حتمن باید پورت اصلی سرور رو افزایش بدید (هزینه داره) .
3 - 4دیتاسنتری ک نام بده شد پینگ زیر 200 به ایران دارن .
4 - بسته به نوع انتخاب شما و میزان بودجه ، ترجیحا رپید سویچ میتونیم بتون ارائه بدید با رید و هارد بالا . ولی بک آپ به دلیل حجم بالای اطلاعات عیر منطقی چون پورت سرور به شدت افت میکنه .
5 - هارد SSD مسلما توی این موضوع بهتر کمک میکنه .
6 - باید از اسکریپت ها مورد نر استفاده کنید و یا cms اختصاصی تهیه کنید .
7 - همه دیتاسنتر های اروپایی با تورنت شخصی مشکلی ندارن ولی در صورت استفاده از سیدباکس تورنت باید از دیتاسنتر های هلندی خرید کنید .
8 - این مورد هم بستگی به شرایط دستاسنتر داره که باز هلند پیشنهاد میشه .
9 - ترافیک مصرفی در سرور های ovh / رپیدسوییچ / رداستیشن نامحدود ولی در هلند محدود و متقارن هست .

امیدوارم ک توضیحات بنده به کارتون بیاد .

aradeonas
July 1st, 2015, 20:59
سلام

1 - برای این مسئله سرور مجازی برای شما نمیتونه مناسب باشه چون قدرت مانور برای مجازی سازی و غیره ندارید .
2 - این مورد به پورت قوی احتیاج داره مثل دیتاسنتر های : رپید سوییچ / ovh / رداستیشن / لیزوب که پورت قوی ، با تعداد کانکشن زیاد حتمن باید پورت اصلی سرور رو افزایش بدید (هزینه داره) .
3 - 4دیتاسنتری ک نام بده شد پینگ زیر 200 به ایران دارن .
4 - بسته به نوع انتخاب شما و میزان بودجه ، ترجیحا رپید سویچ میتونیم بتون ارائه بدید با رید و هارد بالا . ولی بک آپ به دلیل حجم بالای اطلاعات عیر منطقی چون پورت سرور به شدت افت میکنه .
5 - هارد SSD مسلما توی این موضوع بهتر کمک میکنه .
6 - باید از اسکریپت ها مورد نر استفاده کنید و یا cms اختصاصی تهیه کنید .
7 - همه دیتاسنتر های اروپایی با تورنت شخصی مشکلی ندارن ولی در صورت استفاده از سیدباکس تورنت باید از دیتاسنتر های هلندی خرید کنید .
8 - این مورد هم بستگی به شرایط دستاسنتر داره که باز هلند پیشنهاد میشه .
9 - ترافیک مصرفی در سرور های ovh / رپیدسوییچ / رداستیشن نامحدود ولی در هلند محدود و متقارن هست .

امیدوارم ک توضیحات بنده به کارتون بیاد .

ممنون.
1-من نیازی به مجازی سازی ندارم فقط یه سرور کارامد برای اجرای برنامه های لازم می خوام.آیا سرور پیشنهادی شما سیستم عامل لینوکس با محیط گرافیکی و یا ویندوز ارايه میده؟
2-منظورتون از پورت قوی چیه و واقعا این تعدا کاربر زیاده؟پس وبسایت های دانلود چکار میکنن؟
۴-یعنی نمیشه از اطلاعات بکاپ بگیرم و چرا این مورد باعث کاهش پورت میشه؟
۵- این مورد رو نفهمیدم.به چقدر رم و هارد برای اینکار نیاز دارم؟
7-من تورنت رو برای مصرف داخلی سیتم نیاز دارم و بخشبزرگی از اطلاعات از تورنت میاد.شاید حدود 100gb در ماه.
۹-درباره ی ضریب برام میتونید توضیحی بدید؟

و اینکه آیا بهتر نیست برای اینکار ترکیبی از دو سرور یکی برای دریافت و جابجایی اطلاعات و پردازش دیتابیس و کاربران و دومی برای هاست فایل ها استفاده بشه؟یا بهتره یک سرور باشند؟

ممنون ازتون.

dakkeh20
July 1st, 2015, 23:00
ممنون.
1-من نیازی به مجازی سازی ندارم فقط یه سرور کارامد برای اجرای برنامه های لازم می خوام.آیا سرور پیشنهادی شما سیستم عامل لینوکس با محیط گرافیکی و یا ویندوز ارايه میده؟
2-منظورتون از پورت قوی چیه و واقعا این تعدا کاربر زیاده؟پس وبسایت های دانلود چکار میکنن؟
۴-یعنی نمیشه از اطلاعات بکاپ بگیرم و چرا این مورد باعث کاهش پورت میشه؟
۵- این مورد رو نفهمیدم.به چقدر رم و هارد برای اینکار نیاز دارم؟
7-من تورنت رو برای مصرف داخلی سیتم نیاز دارم و بخشبزرگی از اطلاعات از تورنت میاد.شاید حدود 100gb در ماه.
۹-درباره ی ضریب برام میتونید توضیحی بدید؟

و اینکه آیا بهتر نیست برای اینکار ترکیبی از دو سرور یکی برای دریافت و جابجایی اطلاعات و پردازش دیتابیس و کاربران و دومی برای هاست فایل ها استفاده بشه؟یا بهتره یک سرور باشند؟

ممنون ازتون.

1 - نوع مصرف شما و اینکه چ نرم افزار هایی با چ سیستم عاملی مد نظر خودتون هست ؟ صرفا فقط هاست دانلود باشه هم ویندوز محیط کاربری بهتری داره تا لینوکس .
2 - پورت قوی منظور وقتی شما 1000 کاربر همزمان با سرعت 500کیلوبایت دانلود و هراربر میانگین 8 کانکشن میشه در هر ثانیه 8000 کانکشن به سرور و اینطوری پورت سرور شما و رم و cpu بشدت درگیر میشه و کندی سرعت از همه لحاظ مشهوده پس باید از دیتاسنتر هایی که پورت 10 گیگ ارائه میدن استفاده کنید .
4 - 5 ترابایت رو بخواید حداقل هر هفته بک آپ بگیرید اون و همون لحضه هم کاربراتون استفاده کنن و دانلود کنن خب مسلما بدردتون نمیخوره پس همون رید 10 کنید بهتره .
5 - بستگی به ب سیستم مورد نیاز شما داره .
7 - این مورد رو زیاد برخورد نکردم .
9 - ضریب بیشتر در سرور ایران هست مثلا مصرف دانلود 1 ترابایت به آلود 10 ترابایت رایگان میشه هزینه پهنای باند ولی در سرور خارج از ایران نشنیدم .

فکر خوبیه دیتابیس و اطلاعات مجزا از هاست دانلود باشه .

aradeonas
July 1st, 2015, 23:17
1 - نوع مصرف شما و اینکه چ نرم افزار هایی با چ سیستم عاملی مد نظر خودتون هست ؟ صرفا فقط هاست دانلود باشه هم ویندوز محیط کاربری بهتری داره تا لینوکس .
2 - پورت قوی منظور وقتی شما 1000 کاربر همزمان با سرعت 500کیلوبایت دانلود و هراربر میانگین 8 کانکشن میشه در هر ثانیه 8000 کانکشن به سرور و اینطوری پورت سرور شما و رم و cpu بشدت درگیر میشه و کندی سرعت از همه لحاظ مشهوده پس باید از دیتاسنتر هایی که پورت 10 گیگ ارائه میدن استفاده کنید .
4 - 5 ترابایت رو بخواید حداقل هر هفته بک آپ بگیرید اون و همون لحضه هم کاربراتون استفاده کنن و دانلود کنن خب مسلما بدردتون نمیخوره پس همون رید 10 کنید بهتره .
5 - بستگی به ب سیستم مورد نیاز شما داره .
7 - این مورد رو زیاد برخورد نکردم .
9 - ضریب بیشتر در سرور ایران هست مثلا مصرف دانلود 1 ترابایت به آلود 10 ترابایت رایگان میشه هزینه پهنای باند ولی در سرور خارج از ایران نشنیدم .

فکر خوبیه دیتابیس و اطلاعات مجزا از هاست دانلود باشه .

1-برنامه هایی هستن که خودم نوشتم و چند تای دیگه مثل تورنت منیجر یا ویدیو پلیر یا فشرده ساز و ... تا بتونم فایلهام رو تو سرور مدیریت کنم چون نمیتونم دانلودشون کنم و نمیخوام با کامند لاین کار کنم.
2-خب چقدر رم و cpu نیازه در این حالت و پورتی که گفتید چقدر هزینه داره؟
۴-منم فقط یک بکاپ یدک میخوام برای وقت مبادا بصورت همون رید که یک کپی مساوی باشه نه اینکه هربار بشینم و بکاپ بگیرم.حداقل نه فعلا.
۵-من که تقریبا تمام موارد لازم رو گفتم.میشه برای من تخمین بزنید؟با حساب دانلود ها،سیستم عامل ویندوز یا ... و چند برنامه ی عادی بدون مصرف زیاد و تورنت منیجر و دیتابیس.

خب شما اگر میتونید این سیستم رو برای من فراهم کنید میتونید یک پیشنهاد مناسب این وضعیت بمن بدید؟
سوال آخر اینکه آیا من چیز غیرمتعارفی میخوام؟آیا دارم جایی رو اشتباه میگم؟بخاطر اینکه اطلاعا کافی ندارم و این تخمین ها دقیقا بر اساس تست های شخصیم صورت گرفته و الان میخوام اون رو آماده ی مصرف کنم.

mhiizadi
July 1st, 2015, 23:24
در کل میتونم بدونم مورد استفاده تون از سرور چی هست ؟ سرور دانلود فیلم ؟
اگر مایل هستید میتونم یه سرور از هلند با موارد زیر خدمتتون بدم :

سی پی یو : Intel Xeon E3-1230
مدل سرور : HP DL120G6
رم : 32GB DDR3
هارد : 120GB SSD + 3x2TB Sata
پورت : 2Gbps
پهنای باند : 100TB
آی پی : یک عدد
دیتا سنتر : لیزوب
لوکیشن : هلند - Netherlands

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

سی پی یو : 2x Intel Xeon E5620
دارای : Hardware raid P410
هارد : 12x2TB Sata
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

هارد : 4x3TB

برای استعلام قیمت نهایی میتونید در سایت مکاتبه کنید یا با ای دی یاهوی بنده در تماس باشید .

- - - Updated - - -

https://asiasazan.org/submit-ticket/

aradeonas
July 1st, 2015, 23:31
در کل میتونم بدونم مورد استفاده تون از سرور چی هست ؟ سرور دانلود فیلم ؟
اگر مایل هستید میتونم یه سرور از هلند با موارد زیر خدمتتون بدم :

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

سی پی یو : 2x Intel Xeon E5620
دارای : Hardware raid P410
هارد : 12x2TB Sata
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

هارد : 4x3TB

برای استعلام قیمت نهایی میتونید در سایت مکاتبه کنید یا با ای دی یاهوی بنده در تماس باشید .

- - - Updated - - -

https://asiasazan.org/submit-ticket/

تقریبا.بخشی از محتوای سرور ودیو های جمع آوری و یا ساخته شدست که بایگانی میشن. و همین بخش من رو نگران کرده چون گاهی لازمه روی ویدیو ها تبدیل انجام بدم و با توجه به نبود کارت گرافیکی نمیدونم که چطور میشه.همونطور که گفتم تجربه ای در مورد توانایی های سرور ها در این موارد ندارم و این سیستم هم یک سایت معمول نیستو نمیتونم بصورت عادی تخمین بزنم و نیاز به نظر کارشناسی دارم تا بتونم این سیستم رو موفق نگه دارم و همکاریم باشما یا هریک از دوستان پایدار بمونه.
میتونید محدوده ی قیمت هریک رو بمن بگید؟
در مورد کپی رایت و تورنت و همینطور سیستم عامل گرافیکی نظری ندادید و همچنین میخوام بدونم سرور های پیشنهادی برای دیتابیسی که ذکر کردم مناسبه؟

mhiizadi
July 1st, 2015, 23:42
تقریبا.بخشی از محتوای سرور ودیو های جمع آوری و یا ساخته شدست که بایگانی میشن. و همین بخش من رو نگران کرده چون گاهی لازمه روی ویدیو ها تبدیل انجام بدم و با توجه به نبود کارت گرافیکی نمیدونم که چطور میشه.همونطور که گفتم تجربه ای در مورد توانایی های سرور ها در این موارد ندارم و این سیستم هم یک سایت معمول نیستو نمیتونم بصورت عادی تخمین بزنم و نیاز به نظر کارشناسی دارم تا بتونم این سیستم رو موفق نگه دارم و همکاریم باشما یا هریک از دوستان پایدار بمونه.
میتونید محدوده ی قیمت هریک رو بمن بگید؟
در مورد کپی رایت و تورنت و همینطور سیستم عامل گرافیکی نظری ندادید و همچنین میخوام بدونم سرور های پیشنهادی برای دیتابیسی که ذکر کردم مناسبه؟
برای این مورد که دیتا بیس ها بسیار مناسب لوود بشن می باییست کانفیگ مناسبی سرورتون داشته باشه و همچنین برای بهره ی بیشتز از پرفورمنس سیستم میتونید از درایو ssd استفاده کنید . در سرور های فوق
یکی این سرور مناسب هست از نظره بنده :

یکی هم این سرور - این سرور چون دو تا سی پی یو داره و هم اینکه شش تا هارد یک ترا داره- اولا فشار کمتری به هارد ها وارد میشه و هم اینکه ssd داره و خیلی مناسب تره از نظرم :

سی پی یو : Intel Xeon 2x5620
هارد : 120GB SSD + 6x1TB Sata

- - - Updated - - -

در رابطه با قیمت ها عزیز در اینجا نمیتونم قیمت بدم و من جمله اینکه پ.خ شما بسته هست؛ در چت آنلاین سایت میتونیم پاسخ بدیم :
http://asiasazan.org/

dakkeh20
July 1st, 2015, 23:45
1-برنامه هایی هستن که خودم نوشتم و چند تای دیگه مثل تورنت منیجر یا ویدیو پلیر یا فشرده ساز و ... تا بتونم فایلهام رو تو سرور مدیریت کنم چون نمیتونم دانلودشون کنم و نمیخوام با کامند لاین کار کنم.
2-خب چقدر رم و cpu نیازه در این حالت و پورتی که گفتید چقدر هزینه داره؟
۴-منم فقط یک بکاپ یدک میخوام برای وقت مبادا بصورت همون رید که یک کپی مساوی باشه نه اینکه هربار بشینم و بکاپ بگیرم.حداقل نه فعلا.
۵-من که تقریبا تمام موارد لازم رو گفتم.میشه برای من تخمین بزنید؟با حساب دانلود ها،سیستم عامل ویندوز یا ... و چند برنامه ی عادی بدون مصرف زیاد و تورنت منیجر و دیتابیس.

خب شما اگر میتونید این سیستم رو برای من فراهم کنید میتونید یک پیشنهاد مناسب این وضعیت بمن بدید؟
سوال آخر اینکه آیا من چیز غیرمتعارفی میخوام؟آیا دارم جایی رو اشتباه میگم؟بخاطر اینکه اطلاعا کافی ندارم و این تخمین ها دقیقا بر اساس تست های شخصیم صورت گرفته و الان میخوام اون رو آماده ی مصرف کنم.

1 - پس ویندوز سرور بدون مجازی ساز براتون کفایت میکنه .
2 - برای این مورد با با بخش فروش صحبت کنید : http://portal.bartarvs.ir/register.php
4 - همون سرور با رید مناسبه تا بعد یک بک آپ استوریج تهیه کنید .
5 - تیکت بدید تا بررسی بشه و راهمایی کنیم .

امیدواریم ک بتونیم پیشنهاد های خوبی رو براتون ارائه کنیم .

تیکت : http://portal.bartarvs.ir/register.php
تماس تلفنی : 09394489788

aradeonas
July 1st, 2015, 23:54
ممنون.برای هر دو دوست عزیز تیکت ارسال شد.

- - - Updated - - -

دوستان دیگه هم اگر میتونن از لحاظ فنی یا فروش من رو راهنمایی کنن خیلی ممنون میشم.

teraserver
July 2nd, 2015, 01:39
من در زمینه ی داشتن سرور کاملا بی تجربم و اما برای این کار لازمه که سرور تهیه بشه و نیاز به راهنمایی شما دوستان برای تخمین نیاز معقول و البته پیشنهاد قیمت دارم تا بدون دردسر به کار اصلی بپردازم.

۱-دسترسی کامل به سیستم عامل و اجرای برنامه های لازم گرافیکی در سیستم عامل ، فرقی هم نداره که لینوکس باشه یا ویندوز اما باید بتونه برنامه های مختلفی رو اجرا کنه پس قاعدتا ترمینال تنها کافی نیست.
۲-پشتیانی حداقل از دانلود ۱۰۰۰ کاربر به صورت همزمان در زمان پیک دریافت با سرعت دریافت حداقل ۵۰۰kb برای هر یک از کاربران و پهنای باند کافی برای پیک مصرف.
۳-پینگ مناسب از ایران که در صورت نیاز بشه برخی از فیلم های آموزشیم رو برای استریم بذارم و ...
۴- ۵TB حافظه و قاعدتا سیستم بکاپ خودکار از اونهاُدقیقا نمیدونم RAID یا هرچیزی که لازمه فقط نمیخوام مشکلی پیش بیاد.
۵-دیتابیس های لازم در مجموع حجمی به اندازه ی ۵۰GB دارن اما تعداد درخواست ها خیلی شدید نخواهد بود پس برای همین مقدار ram و cpu کافی و احتمالا اگر میدونید لازمه هارد SSD رو تخمین بزنید.
6-نیازه که آمار مصرف هر آیپی و کاربر کنترل بشه و ابزارهای لازم رو لطفا بهم معرفی کنید.
7-تورنت،حتما باید بتونه از تورنت پشتیبانی بکنه چون برخی اط اطلاعات از اونجا میاد و میخوام مستقیما در سرور دانلود بشه و البته محدودیت قانونی نداشته باشه و یهو اطلاعات و سایت نابود نشن.
8-کپی رایت،برخی از فایل ها ناقض کپی رایت هستن اما اسم و مشخصات اونها مشخص نخواهد بود و همونطور که میبینید تعداد کاربران کم خواهد بود و مزاحم جای خاصی نخواهد بود اما میخوام مطمعن باشم که فایل ها رو سرویس دهنده پاک نکنه یا اگر مشکلی بود بهم خبر بده تا بهش رسیدگی کنم.
9-ترافیک مصرفی 10 الی 20TB خواهد بود.درباره ترافیک بارها شنیدم ضریب آپلود و دانلود متفاوته و مثلا ارگ سرور ۱ گیگ دانلود کنه بیش از این مقدار حساب میشه که میخواستم بدونم آیا این موضوع صحت داره یا نه.

مانور اصلی سیتم بر روی دانلود و گاهی استریم خواهد بود و برای این موضوع باید بهینه باشه البته با توجه به دیتابیس پس اگر لازمه که ترکیبی از دو سرور یکی برای مدیریت و اجرای برنامه ها و دیتابیس و دیگیری برای میزبانی فایل باز هم خوبه فقط بدون دردسر.

در آخر به دنبال همکاری بلند مدت هستم پس اینکه لطفا مناسب برام توضیح بدید چون نیاز دارم با مرکز قابل اعتماد و آگاهی کار کنم و به آرامش به نگهداری سیستم بپردازم و نه سرو کله زدن با سرویس دهنده و نیاز به برآورد و همکاری تخصصی دارم و نه فقط نظر فروشنده ی تنها.

با عرض سلام
با توجه به اینکه مورد شما خاص می باشد در صورت تمایل با ما تماس بگیرید تا پیشنهاد ما را بر روی سرور ایران بررسی کنیم. از نمونه سایت هایی که از سرور های ایران ما جهت اپلود و دانلود بخاطر پورت اختصاصی استفاده می کنند
www.asandownload.com - www.digiboy.ir هستند. از مزایای سرور داخل می توان سرعت بالا در استریم و نصب هارد دارای اطلاعات و در کل دسترسی سخت افزاری نام برد چون شما دنبال یک پروژه بلند مدت هستید 100% سرور ایران مناسب هست. از لحاظ هزینه ها هم در صورتی که پروژه شما خوب باشد پشتیانی یا اسپانسری مارا خواهید داشت.

پل های ارتباطی ما 02155686861 و www.TeraServer.ir
line: networker021

aradeonas
July 2nd, 2015, 17:03
دوستانی که لطف کردن برای من پیغام خصوصی فرستادن لطفا به این موضوع توجه کنید که من نمیتونم پیام خصوصی ارسال کنم.لطفا یک راه ازتباطی برای من ارسال کنید یا اینجا پیام بدید که بتونم جواب بدم.
ممنون.

mobinhost.in
July 4th, 2015, 20:19
شرکت مبین هاست WWW.Mobinhost.Com (http://www.mobinhost.com/)

ارائه دهنده سرور اختصاصی , سرور مجازی , هاست سی پنل , هاست دایرکت ادمین , ارائه دامنه ملی و بین المللی, مدیریت و کانفیگ سرور , صدور لایسنس سی پنل و دایرکت ادمین

نماینده رسمی رد استیشن انگلستان برای نمایش لینک نمایندگی اینجا کلیک کنید (https://my.redstation.com/partners/mobinhost.aspx)

تلفن تماس پشتیبانی و فروش 02166573866 - 02166570779

----------------------------------------------------------------------------------------

دیتاسنتر رد استیشن انگلستان (UPTime : 101%)

سرور اختصاصی از انگلستان

رد استیشن جزو بهترین دیتاسنتر های دنیا محسوب می شود و با پورت 1 گیگ گارانتی و پشتیبانی بسیار حرفه ای و 24 ساعته واقعی که دارد و همچنین ارائه جدیدترین سخت افزار سرور بالاترین کیفیت را به مشتریان ارائه می کند

لینک سایت رد استیشن برای ملاحظه دقیقتر

https://my.redstation.com/server/cus...ator.aspx?gp=4 (https://my.redstation.com/server/custom-configurator.aspx?gp=4)

لینک خرید سرور های اختصاصی رد استیشن

http://mobinhost.com/%D8%B3%D8%B1%D9...%A7%D9%86.html (http://mobinhost.com/%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B1-%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%B5%DB%8C/%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B1-%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%B5%DB%8C-%D8%A7%D9%86%DA%AF%D9%84%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86.h tml)

ما برای تمام مشتریان 10 دقیقه مشاوره رایگان داریم و تماس تلفنی را هم ما با شما برفرار می کنیم و این جزو سرویس مبین هاست می باشد

در صورت تمایل از دو طریق درخواست تماس مشاوره رایگان را برای ما ارسال کنید تا همکاران بحش فروش با شما تماس برفرار کننند
1. در سایت تیکت باز کنید و درخواست مشاوره دهید
2. به ایمیل Admin@mobinhost.com یک ایمیل ارسال کنید و درخواست مشاوره رایکان را برای ما ارسال کنید
3. یک اس ام اس به شماره 09191889367 ارسال و درخواست مشاوره رایگان را در متن اس ام اس ارسال کنید
----------------------------------------------------------------------------------------
تلفن تماس پشتیبانی و فروش 02166573866 - 02166570779

ساعت کار: شنبه تا پنجشنبه 9 صبح تا 12 شب
جمعه تیکت و تلفن همراه

آدرس وبسایت : www.MobinHost.com (http://www.mobinhost.com/)

پرتال فروش :http://my.mobinhost.com (http://my.mobinhost.com/)

ارتباط با بخش فروش : http://my.mobinhost.com/contact.php

aligoli
July 5th, 2015, 00:33

برای مشاوره و خرید تیکت ارسال فرمایید.
http://www.my.hezarnevis.ir