PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دو مشکل در iis ویندوز سرور 2008

Reza G
July 1st, 2015, 15:22
سلام

وقت اساتید و دوستان بخیر

بنده اسکریپتی رو روی سرور مجازیم نصب کردم که مربوط به آمار بازدید هست. اسکریپت کاملا در حال کار هست ولی دو مشکل کوچیک داره.

1- وقتی از روی خود سرور مجازی آدرس رو بارگذاری میکنم (myIP:1330) بدون مشکل باز میشه ولی وقتی همین آدرس رو در مرورگر کامپیوتر خودم وارد میکنم، چیزی نشون نمیده و میگه که این صفحه در دسترس نیست.

2- این اسکریپت برای ارسال گزارش های آماری به ایمیل مدیر از پروتکل smtp استفاده میکنه ولی متاسفانه نه با smtp شخصی و نه با smtp جیمیل نمیتونه ارتباط برقرار کنه.

ممنون میشم در حد توان راهنمایی کنید.

HighHost
July 1st, 2015, 20:04
فایروالو خاموش بکنید و نتیجرو اعلام کنید

mizban97
July 1st, 2015, 20:21
سلام

وقت اساتید و دوستان بخیر

بنده اسکریپتی رو روی سرور مجازیم نصب کردم که مربوط به آمار بازدید هست. اسکریپت کاملا در حال کار هست ولی دو مشکل کوچیک داره.

1- وقتی از روی خود سرور مجازی آدرس رو بارگذاری میکنم (myIP:1330) بدون مشکل باز میشه ولی وقتی همین آدرس رو در مرورگر کامپیوتر خودم وارد میکنم، چیزی نشون نمیده و میگه که این صفحه در دسترس نیست.

2- این اسکریپت برای ارسال گزارش های آماری به ایمیل مدیر از پروتکل smtp استفاده میکنه ولی متاسفانه نه با smtp شخصی و نه با smtp جیمیل نمیتونه ارتباط برقرار کنه.

ممنون میشم در حد توان راهنمایی کنید.

باسلام
پورت در فایروال allow کردید؟

Reza G
July 2nd, 2015, 21:06
باسلام
پورت در فایروال allow کردید؟

فایروالو خاموش بکنید و نتیجرو اعلام کنید

ضمن تشکر از شما عزیزان. پورت رو در فایروال allow کردم. حتی با پورت 88 هم تست کردم (واسه مشکل اول). بازم جواب نداد.

به پشتیبانی سرور هم گفتم میگه پورت های 25 و 110 باز هستند.