PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با یک فروشنده ی سرور

lordcrazy
July 1st, 2015, 13:10
سلام
من مدتی هست که با سایت پاراسرور کار میکنم و چندین تا سرور اختصاصی از ایشون دارم
متاسفانه از دیروز ( 24 ساعت ) سرورهای من قطع شده اند و این بنده خدا نه پاسخ تلفن میده ، نه اس ام اس و نه ایمیل !!! ( فقط اولین بار که شمارمو نمیشناخت جواب داد گفت پیگیری میکنم و دیگر هیچ )
حالا من موندم اطلاعاتم پاک شده ؟ سر جاش هست ؟ کی درست می شوند ؟ هیچ اطلاعی از وضعیت و شرایط پیش امده ندارم
کسی از دوستان دیگر دچار این وضعیت شده ؟؟ کسی از ایشون خبری دارد ؟ یا از مشکلی که پیش امده ؟؟

mhiizadi
July 1st, 2015, 13:14
کدوم دیتا سنتر بوده ؟
اگر هتزنر بوده خداحافظی غمگینی باید با سرور هاتون داشته باشید .

wenhost
July 1st, 2015, 13:15
با سلام
اگر از اول به شرط این خریدید که ایشون پشیتبانی نرم افزاری بکنه بله باید بکنه اما فقط در مورد سخت افزار باشه باید در خواست بدید به دیتاسنتر اطلاع بده تا سخت افزار چک بشه و جز وظیفه ایشون هستش آخرین مورد اما اولی توافقی هستش
در مورد سرورتون هم رو یک ایپی تست کنید ببینید تایم اوت میده یا خیر
اگر قطعی و وصلی باشه اطلاعات سر جاش هستش

lordcrazy
July 1st, 2015, 13:31
با سلام
اگر از اول به شرط این خریدید که ایشون پشیتبانی نرم افزاری بکنه بله باید بکنه اما فقط در مورد سخت افزار باشه باید در خواست بدید به دیتاسنتر اطلاع بده تا سخت افزار چک بشه و جز وظیفه ایشون هستش آخرین مورد اما اولی توافقی هستش
در مورد سرورتون هم رو یک ایپی تست کنید ببینید تایم اوت میده یا خیر
اگر قطعی و وصلی باشه اطلاعات سر جاش هستش

اخه مشکل فکر نکنم برای خرابی نرم افزاری یا سخت افزاری باشد .
عرض کردم چندین تا از سرورهای ما یک دفعه قطع شده اند .
مشکل اینجاست اصلا پاسخ نمی دهند ببینیم مشکل کجا هست .
ای پی ها همگی تایم اوت می دهند
کسی از دوستان نیست از ایشون سرویس داشته باشند ؟؟

- - - Updated - - -

کدوم دیتا سنتر بوده ؟

هتزنر بوده دوست عزیز
مشکل کجاست ؟ اطلاع دارید ؟

wenhost
July 1st, 2015, 13:32
اگر تمامی سرور ها این طور شده
احتمالا پنل ایشون بسته شده

sms.bartarhost
July 1st, 2015, 13:38
درود
اول اینکه پنل اوشون بسته شده
دوم اینکه شاید ابیوز اومده به سرور ها ایشون به شما نگفتند و بعد ابیوزهای پی در پی
سرور های شما ای پی هاشون لوک شدند
اگر اینجوری شده باشه
با ید در پنلتون که تزنر به شما داده نگاه کنید
برای اطلاعات شما هم باید چک کنید و از هتزنز دسترسی لارا بهتون بدند و بتونید با اون بک اپ بگیرید

alizadehamed
July 1st, 2015, 13:40
مطمئنا پنل ایشون در هتزنر بسته شده و باید خداحافظی کنید با سرورها...

serverhaa
July 1st, 2015, 13:42
دوستان دلایل بسته شدن اکانت در هتزنر چی میتونه باشه ؟

alizadehamed
July 1st, 2015, 13:46
دوستان دلایل بسته شدن اکانت در هتزنر چی میتونه باشه ؟

جعلی بودن اطلاعات، پرداخت نا معتبر، استفاده از سورس ***ی، ابیوز و ...

lordcrazy
July 1st, 2015, 13:47
درود
اول اینکه پنل اوشون بسته شده
دوم اینکه شاید ابیوز اومده به سرور ها ایشون به شما نگفتند و بعد ابیوزهای پی در پی
سرور های شما ای پی هاشون لوک شدند
اگر اینجوری شده باشه
با ید در پنلتون که تزنر به شما داده نگاه کنید
برای اطلاعات شما هم باید چک کنید و از هتزنز دسترسی لارا بهتون بدند و بتونید با اون بک اپ بگیرید

متاسفانه پنلی که به من روز اول داده اند کار نمیکند و خطای لاگین میدهد
دسترسی برای بکاپ گیری به من نداده اند .
از دوستان کسی به ایشون دسترسی دارند که بتونه خبری ازشون برام بگیره ؟؟
هتزنر پس از بسته شدن حتی اجازه بکاپ گیری هم نمی دهد ؟

sms.bartarhost
July 1st, 2015, 13:50
بسته شدن پنل خیر
اما بسته شدن سرور بله اجازه میدهد
بنده هم اصلا نمیشناسم ایشون رو
پنلتون رو پ . خ کنید تا چک کنیم

GREAT
July 1st, 2015, 14:03
شما بنظر من کلا از فکر سرور و بکاپ بیا بیرون چون کسی ایشون رو نمیشناسه

onlinedays
July 1st, 2015, 14:07
سلام
منم از ایشون سرور دارم و از دیروز سرور بالا نمیاد؟!!
جوابگو هم نیست

- - - Updated - - -

کدوم دیتا سنتر بوده ؟
چرا؟

lordcrazy
July 1st, 2015, 14:37
سلام
جوابگو هم نیست

- - - Updated - - -

چرا؟

داداش من متاسفانه امکان استفاده از پ.خ رو ندارم
همانطور عرض کردم هیچ پاسخی به تماس های من نمیده .
شما اگر از وضعیت اطلاعی پیدا کردید ممنون میشم به منم خبر بدید

مینا-صیفی
July 1st, 2015, 20:00
جعلی بودن اطلاعات، پرداخت نا معتبر، استفاده از سورس ***ی، ابیوز و ...

دو نکته هم بنده اظافه کنم عدم دانش کافی در administrator servers و بی مسئولیتی کارکرد شخصی چون میدونم شرکت نیستند .با تشکر

- - - Updated - - -

سلام
جوابگو هم نیست

- - - Updated - - -

چرا؟

زیرا نباید از هرجا و هر شخصی خرید کرد تحقیق کنید از شرکت یا شخص معتبری که هفت خاجش را در ضمینه کاری رفته باید تهیه کنید منظورم شرکت معتبر شناخته شده با اعتبار و قدیمی و سرویس دهی و غیره عزیز شخصی که میاد مثلا 1تا 10 تومان ارزان میده خرید کنید که هیچ گرانی بی حکمت نیست و هیچ ارزانی بی علت نیست. در کل امیدواررم که مشکل ایشون و شما حل بشه و اما بنده که میخوام سروری خرید کنم کلی تحقیق میکنم 1 الی 3 روز و بعد باز هم از همکاران سرور کار ادد لیستام میپرسم ایا طرف فلان سایت خوبه یا بد در کل انشالاه حل بشه و دقت کنید ممبد هنگام خرید .با تشکر

jahromweb
July 1st, 2015, 20:01
سلام

درمورد دسترسی بکاپ که فرمودید : شما دسترسی root و robot داشتید و راحت میتونستید بکاپ بگیرید (زمانی که روت دارید دیگه بحث دسترسی بکاپ و... نیست) و بهتر بود از قبل بکاپ میگرفتید.

از این بحث که بگذریم : با جناب حسینی servervds صحبت کنید راهنمایی میکنند شاید شخص را هم بشناسند
موفق باشید

onlinedays
July 1st, 2015, 21:59
داداش من متاسفانه امکان استفاده از پ.خ رو ندارم
همانطور عرض کردم هیچ پاسخی به تماس های من نمیده .
شما اگر از وضعیت اطلاعی پیدا کردید ممنون میشم به منم خبر بدید
حتما
شماام لطفا خبردار شدین همین جا اطلاع بدین
ممنون

parsfa-seller
July 2nd, 2015, 03:07
احتمالا مشکل پرداخت مالی بوده چون هتزنر بخاطر مسائل ابیوز همه سرورها رو نمیبنده
از نظر فیک بودن هم کاری به این کارها نداره تائید که کرد کرده پی پال نیست که مدام چک کنه وگرنه همه کسائی که بین سال 2009-2012 اکانت باز کردند با کارت ملی و.. بوده پس همه باید بسته بشند
شک ندارم بخاطر مشکل مالی بوده
یا واریز نکرده یا سورس ارزون گرفته بیخملاخ باخ شده

AbtinServer
July 2nd, 2015, 03:28
به احتمال قوی به دلیل پرداخت نا معتبر میتونه پنل شما بسته شده باشه

dakkeh20
July 2nd, 2015, 03:53
سلام

اگر هنوز پس از چند روز پاسخی ب شما نداده اند مطمئنن پنلشون بسته شده و یا دیگه قصد پاسخ دادن ندارن .

mhiizadi
July 2nd, 2015, 05:50
احتمالا مشکل پرداخت مالی بوده چون هتزنر بخاطر مسائل ابیوز همه سرورها رو نمیبنده
از نظر فیک بودن هم کاری به این کارها نداره تائید که کرد کرده پی پال نیست که مدام چک کنه وگرنه همه کسائی که بین سال 2009-2012 اکانت باز کردند با کارت ملی و.. بوده پس همه باید بسته بشند
شک ندارم بخاطر مشکل مالی بوده
یا واریز نکرده یا سورس ارزون گرفته بیخملاخ باخ شده

میبنده؛ خیلی هم خوب میبنده ؛ سره این موضوع ابیوز یک بار دو تا از سرور های دوستان از بین رفت ؛

se7en-host
July 2nd, 2015, 12:56
میبنده؛ خیلی هم خوب میبنده ؛ سره این موضوع ابیوز یک بار دو تا از سرور های دوستان از بین رفت ؛
درسته سرور ها رو می بنده اما نه کل سرور های تو پنل
در یک صورت کل سرور ها را می بنده فقط مالی که می تونه عدم پرداخت فاکتور ، برگشت خوردن فاکتور و ... باشد
که اگه کسی که ازشون خرید کرده باشید پیگیری کنند باز می شود
اگه فاکتور ها برگشت بخورند باید حواله بانکی انجام بدن ممکنه تا 3-4 روز این کار طول بکشد (البته اگه بخوان دوباره پول فاکتور ها رو بدند و ضرر آن رو به گردن بگیرن )

mrasol
July 2nd, 2015, 13:04
و باز هم هتزنر :) اگر پنل به هر دلیلی بسته شده باشه باید با اطلاعاتتون خداحافظی کنید(هیچ ارزونی بی علت نیست)

- - - Updated - - -

دو نکته هم بنده اظافه کنم عدم دانش کافی در administrator servers و بی مسئولیتی کارکرد شخصی چون میدونم شرکت نیستند .با تشکر

- - - Updated - - -

زیرا نباید از هرجا و هر شخصی خرید کرد تحقیق کنید از شرکت یا شخص معتبری که هفت خاجش را در ضمینه کاری رفته باید تهیه کنید منظورم شرکت معتبر شناخته شده با اعتبار و قدیمی و سرویس دهی و غیره عزیز شخصی که میاد مثلا 1تا 10 تومان ارزان میده خرید کنید که هیچ گرانی بی حکمت نیست و هیچ ارزانی بی علت نیست. در کل امیدواررم که مشکل ایشون و شما حل بشه و اما بنده که میخوام سروری خرید کنم کلی تحقیق میکنم 1 الی 3 روز و بعد باز هم از همکاران سرور کار ادد لیستام میپرسم ایا طرف فلان سایت خوبه یا بد در کل انشالاه حل بشه و دقت کنید ممبد هنگام خرید .با تشکر

البته به نظر من انتخاب دیتاسنتر مهمتره،گذرگاه جهانی رو همه یادشونه که شرکت معتبری بود و همه سروراش در هتزنر مسدود شد

wenhost
July 2nd, 2015, 13:12
و باز هم هتزنر :) اگر پنل به هر دلیلی بسته شده باشه باید با اطلاعاتتون خداحافظی کنید(هیچ ارزونی بی علت نیست)

- - - Updated - - -

البته به نظر من انتخاب دیتاسنتر مهمتره،گذرگاه جهانی رو همه یادشونه که شرکت معتبری بود و همه سروراش در هتزنر مسدود شد
دوست عزیز هتزنر یکی از بهترین دیتاسنتر ها هست
در مورد بسته شدن هم وقتی شما با یورو تقلبی پرداخت میکنید توقع دارید سرورتون رو باز نگه داره؟
کیفیت هتزنر نسبت به قیمتش عالیه
البته شاید سخت افزار کمی قدیمی باشه اما باز کیفیت قابل قبول خودش رو داره

mrasol
July 2nd, 2015, 13:15
دوست عزیز هتزنر یکی از بهترین دیتاسنتر ها هست
در مورد بسته شدن هم وقتی شما با یورو تقلبی پرداخت میکنید توقع دارید سرورتون رو باز نگه داره؟
کیفیت هتزنر نسبت به قیمتش عالیه
البته شاید سخت افزار کمی قدیمی باشه اما باز کیفیت قابل قبول خودش رو داره

سلام
با احترام به نظر شما،لطفا دیتاسنترهایی مثل لیزوب ، سافت لایر ، سینگل هاپ و ... را تست کنید و سپس مقایسه نمایید،چند وقت پیش خبری رسیده بود مبنی بر اینکه هتزنر تمامی کاربران خاورمیانه را به زودی مسدود خواهد کرد...
با تشکر

wenhost
July 2nd, 2015, 13:19
سلام
با احترام به نظر شما،لطفا دیتاسنترهایی مثل لیزوب ، سافت لایر ، سینگل هاپ و ... را تست کنید و سپس مقایسه نمایید،چند وقت پیش خبری رسیده بود مبنی بر اینکه هتزنر تمامی کاربران خاورمیانه را به زودی مسدود خواهد کرد...
با تشکر
بنده هتزنر رو با دیتاسنتر دیگه مقایسه نکردم
اگر دقت کرده باشید گفتم کیفیت هتزنر نسبت به قیمتی که میده خوب هستش...

se7en-host
July 2nd, 2015, 13:31

- - - Updated - - -

کی گفته باید خدافظی کرد ؟
چندین بار برامون اتفاق افتاده و پنل را باز کردیم
اگه شما بعد از پرداخت با ارز تقلب قبول کنید ضرر رو به گردن بگیرید و هزینه رو به حساب دیتاسنتر حواله کنید پنل شما باز می شود و سرور هاتون در دسترس بعد از ان هم امکان انتقال سرور به پنل دیگر هم هست

mrasol
July 2nd, 2015, 13:46
کی گفته باید خدافظی کرد ؟
چندین بار برامون اتفاق افتاده و پنل را باز کردیم
اگه شما بعد از پرداخت با ارز تقلب قبول کنید ضرر رو به گردن بگیرید و هزینه رو به حساب دیتاسنتر حواله کنید پنل شما باز می شود و سرور هاتون در دسترس بعد از ان هم امکان انتقال سرور به پنل دیگر هم هست

کسی که یورو تقلبی از اول میزده میدونی باید چقدر جبران خسارت کنه؟اگر آدمی باشه که جبران خسارت بخواد کنه مطمئن باش از اولش درست کار میکرد :) کلا جاهای ارزون همینه

ParsWebIT
July 2nd, 2015, 14:42
دوستان عزیز!
اینجا تاپیک زده شده بابت یک سوال دیگه

طبق معمول بچه بازی در نیارید و از آب گل آلود هم ماهی نگیرید خجالت بکشید
بحث کیفیت هتزنر یا پرداخت فیک یا هر چیز دیگه ای رو ببرید تو یه تاپیک دیگه بین خودتون حل کنید
اگه راهی، آشنایی چیزی به ذهنتون میرسه بفرمایید تا بلکه گره کار استارتر رو باز کنید اگر نه اسپم نکنید

استارتر گرامی،
شما برای خرید سرور اختصاصی باید بیشتر از یک شماره تلفن از فروشنده داشته باشید، زمانی که اطلاعات خودتون و مردم رو میزارید روی یک سرور که با 2 تیکت و پ.خ خرید شده انتظار مسئولیت پذیری نداشته باشید.
زمانی که مشکلی پیش میاد اکثرا سعی میکنند گوشی رو جواب ندن تا حل مشکل. امروز فردا... بعد اگه تعداد مشتری زیاد باشه غیب میشن چوت امکان تامین خسارت رو ندارن
طرف حساب شما باید اطلاعاتی درباره مشکل به شما بده چه مقصر باشه چه نه شاید شما حاضر باشید چند برابر مبلغ سرور رو بدین به خاطر دیتاتون

اگر شما از این سایت : paraserver.net سرور خرید کردین این اطلاعات هویز (http://whois.domaintools.com/paraserver.net) رو ببینید
اگر با گذشت چندین روز از مشکل هنوز به شما پاسخی ندادن میتونید به صورت رسمی شکایت کنید ( هر چند که سایت خودشون در دسترس هست شاید در حال رفع مشکل هستند؟)
باید از اطلاعات خودتون بک آپ داشته باشید در این صورت باز هم فروشنده میتونه خسارتی رو گردن نگیره بابت اطلاعات چون این فرد پرداخت کننده سرور شما بوده در دیتا سنتر

به هر حال ایشالا که زودتر مشکلتون حل بشه

lordcrazy
July 2nd, 2015, 14:58
دوستان عزیز!
اینجا تاپیک زده شده بابت یک سوال دیگه

طبق معمول بچه بازی در نیارید و از آب گل آلود هم ماهی نگیرید خجالت بکشید
بحث کیفیت هتزنر یا پرداخت فیک یا هر چیز دیگه ای رو ببرید تو یه تاپیک دیگه بین خودتون حل کنید
اگه راهی، آشنایی چیزی به ذهنتون میرسه بفرمایید تا بلکه گره کار استارتر رو باز کنید اگر نه اسپم نکنید

استارتر گرامی،
شما برای خرید سرور اختصاصی باید بیشتر از یک شماره تلفن از فروشنده داشته باشید، زمانی که اطلاعات خودتون و مردم رو میزارید روی یک سرور که با 2 تیکت و پ.خ خرید شده انتظار مسئولیت پذیری نداشته باشید.
زمانی که مشکلی پیش میاد اکثرا سعی میکنند گوشی رو جواب ندن تا حل مشکل. امروز فردا... بعد اگه تعداد مشتری زیاد باشه غیب میشن چوت امکان تامین خسارت رو ندارن
طرف حساب شما باید اطلاعاتی درباره مشکل به شما بده چه مقصر باشه چه نه شاید شما حاضر باشید چند برابر مبلغ سرور رو بدین به خاطر دیتاتون

اگر شما از این سایت : paraserver.net سرور خرید کردین این اطلاعات هویز (http://whois.domaintools.com/paraserver.net) رو ببینید
اگر با گذشت چندین روز از مشکل هنوز به شما پاسخی ندادن میتونید به صورت رسمی شکایت کنید ( هر چند که سایت خودشون در دسترس هست شاید در حال رفع مشکل هستند؟)
باید از اطلاعات خودتون بک آپ داشته باشید در این صورت باز هم فروشنده میتونه خسارتی رو گردن نگیره بابت اطلاعات چون این فرد پرداخت کننده سرور شما بوده در دیتا سنتر

به هر حال ایشالا که زودتر مشکلتون حل بشه

داداش خدا خیرت بده بالاخره یکی پیدا شد حداقل در مورد مشکل ما صحبت کنه .
اتفاقی هست که افتاده حالا بعضی از دوستان کم لطفی میکنند و د رمورد مسائل متفرقه صحبت میکنند .....

راستش مشکلی مالی از سمت من یکی حداقل نیست . به پارا سرور گفتم حتی حاضرم پول سرور رو دوباره بدم فقط اطلاعاتم برگرده اما پاسخگو اصلا نیستند !!!
کاش حداقل حاضر میشد سرور رو به پنل یکی از دوستان دیگر انتقال بده یا به طریقی بکاپ بهمون بده .
بله شکایت راه بدی نیست اما تو این سیستم قضایی ایران چندین ماه یا سال بعد به نتیجه میرسی که تا اون موقع اطلاعاتم دیگه به دردم نمیخوره .
بیشتر اعتبارمان پیش مشتریان مهم هست که این بنده خدا اصلا انگار نه انگار

kool
July 2nd, 2015, 15:21
سلام
همواره بهترین کار این هست که روی یک دو سرور مجزا بکاپ داشته باشید.
در مورد سرور های خودتون نیز ممکنه پنل فروشنده مسدود شده باشه و یا به دلیل مشکل در پرداخت بسته باشن تا بررسی کنن. و یا سورس مورد دار بوده و در این حالت باز نمیکنن. و یا هنوز پرداخت نکردن که اینم دو حالت داره.
کار درست در این لحظه این هست که فروشنده به شما حقیقت رو بگه که بتونید سریعتر بهترین تصمیم رو بگیرید ... وگرنه خودتون الان کاری نمیتونید بکنید

onlinedays
July 3rd, 2015, 13:02
داداش خدا خیرت بده بالاخره یکی پیدا شد حداقل در مورد مشکل ما صحبت کنه .
اتفاقی هست که افتاده حالا بعضی از دوستان کم لطفی میکنند و د رمورد مسائل متفرقه صحبت میکنند .....

راستش مشکلی مالی از سمت من یکی حداقل نیست . به پارا سرور گفتم حتی حاضرم پول سرور رو دوباره بدم فقط اطلاعاتم برگرده اما پاسخگو اصلا نیستند !!!
کاش حداقل حاضر میشد سرور رو به پنل یکی از دوستان دیگر انتقال بده یا به طریقی بکاپ بهمون بده .
بله شکایت راه بدی نیست اما تو این سیستم قضایی ایران چندین ماه یا سال بعد به نتیجه میرسی که تا اون موقع اطلاعاتم دیگه به دردم نمیخوره .
بیشتر اعتبارمان پیش مشتریان مهم هست که این بنده خدا اصلا انگار نه انگار

سلام
سرور من درست شد
سرور شما چی؟

lordcrazy
July 3rd, 2015, 13:38
سلام
سرور من درست شد
سرور شما چی؟

با سلام
بسیار خوشحال شدم مشکلتان حل شد
یکیش درست شده و مابقی هنوز مشکل دارند

amir_ng
July 3rd, 2015, 19:23
سلام دوستان
سرور ما هم در پنل پاراسرور بود که چند روزی هست قطع شده
فکر کردم مثل دفعه قبل بعد از 2 روز وصل میشه اما ایندفه اصلا خبری از وصل شدن نیست انگار
اعتبارمون پیش همه مشتری ها خراب شد به خاطر کار ایشون