PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی - لطفا همه بخوانند

saeed1988m
June 30th, 2015, 22:00
با سلام

عزیزان یک راهنمایی برای برخورد با یک فرد نیاز دارم .

متاسفانه در هر حرفه ای کاری همواره یک فردی به پست ما میخورد که خودش رو زرنگ و طرفش که ما باشیم را ... فرض کرده است.
دقیقا در تاریخ 18/2/94 درخواست کد نویسی یک قالب را ارسال کردیم . ظبق قول و قرار و توافق در تیکت که موجود هست قرار شد نهایتا 2 هفته تا نهایتا یک ماهه تحویل دهند متاسفانه یک ماه گذشت و هیچ نه دمو نه هیچی خلاصه هر روز بعد یک ماه بهانه هایی می آوردند متاسفانه گاه بهانه های بچگانه از قبیل کمر درد شدیدی دارم امشب -- سرم داره میترکه ---- اینترنت ندارم دسترسی به لب تاب ندارم و ... حال این فرد نه بچه هست نه کم سن و سال و بچه داره و سنی ازش گذشته از شما عزیزان خواهش دارم راهنمایی کنید چطور برخوردی انجام دهیم واقعا صبر ایوب هم کسی داشت در ارتباط با این موضوع کم میاورد حقیقتا طرف هم نه فرد کم نام نشانی هست نه فرد متقلب ولی خیلی اذیت میکنه وکار رو مدام عقب میندازه و مطمئنا به کارهای دیگه میپردازه چون دیگر کار ما سودی و مبلغی براش نداره شما بزرگواران راهنمایی کنید.

hamra
June 30th, 2015, 22:10
خب علت اصلی چی هست که دارن بد قولی میکنن ( کمردرد و سردرد و این قبیل موارد که به مشتری مربوط نمیشه ! / اگر نمیتونن انجام بدن برگشت هزینه بزنند ! ) با توجه اینکه میفرمایید بد قول نیست !

saeed1988m
June 30th, 2015, 22:14
خب علت اصلی چی هست که دارن بد قولی میکنن ( کمردرد و سردرد و این قبیل موارد که به مشتری مربوط نمیشه ! / اگر نمیتونن انجام بدن برگشت هزینه بزنند ! ) با توجه اینکه میفرمایید بد قول نیست !
الان نزدیک 50 روز گذشته برگشت هزینه اصلا دردی از ما دوا نمیکنه مطمئنا بدیم یکی دیگه باز ممکن هست همین داستان رو داشته باشیم. دقیقا 3روز پیش دمو آنلاین دادن و با اینکه موارد گفته میشه یه ریزه کاری اوکی میکنن میره تا شب بعد به جای اینکه بشینه حلش کنه مدام عقب میندازه بله این موارد ربطی به مشتری نداره به همین دلیل گفتم خیلی باهاش راه اومدیم و ساختیم ولی خودش رو زرنگ حساب کرده
مطمئنا اسمی ازشون اینجا ببرم 98 درصد اینجا میشناسن این فرد رو ولی میخوام برخورد مناسب انجام بدم و حقیقتا بدونه که خستمون کرده از این همه بدقولی خودش هم ببینه که تایپیک زدیم چقدر اذیت کرده