PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اینترنت نوترینو 3g چرا 15k دانلود میده ؟؟؟

Sir.DarKNesS
June 30th, 2015, 14:30
سلام من گوشیم 4G نداره 3G داره فقط بسته یک روزه ۱,۵۰۰ تومان آلفا+ رو فعال کردم در کمال ناباوری هنوزم 15 کی دانلود میده :-o تایم اوت که چی بگم /:) موس رو تکون میدم پینگ میره بالا :) پینگ ثابت 500 به 4.2.2.4 ! چیزی لود کنی یا دانلود کنی پینگ میره 2000! یکم طول بکشه کلا تایم اوت میشه! خدا نصیب کسی نکنه حتی مفتش رو :65:

لوکیشن مازندران - تنکابن!

riping
June 30th, 2015, 14:33
خوب شما 1 ساعت 2 ساعت صبر کن شاید دارن کاری انجام میدن !

این چیزا طبیعیه و نیاز به تاپیک نداره ;) یکم صبور باشید اگر اوکی نشد با پشتیبانی تماس حاصل کنید . تاپیک زدن اینجا در این موضوع کمکی بهتون نمی کنه.

موفق باشید.

Sir.DarKNesS
June 30th, 2015, 14:39
خوب شما 1 ساعت 2 ساعت صبر کن شاید دارن کاری انجام میدن !

این چیزا طبیعیه و نیاز به تاپیک نداره ;) یکم صبور باشید اگر اوکی نشد با پشتیبانی تماس حاصل کنید . تاپیک زدن اینجا در این موضوع کمکی بهتون نمی کنه.

موفق باشید.
اولا که نیازی نیست شما من رو ارشاد کنید ;) صبر چیه بیکارم مگه ؟ اینترنت دارم دیگه 17 مگ! برای تست خریدم تاپیک زدم بگم خیلی ***ند اینا ! من 2 سال پیشم
هم تست کردم 15 کیلوبایت میداد الان که 3g هست هم 15k میده! همچین تبلیغات کردن گفتم الان 2mb میده :)) هیچی 2 تومن پول رو ریختیم دور :|

novinvps.com
June 30th, 2015, 14:42
اولا که نیازی نیست شما من رو ارشاد کنید ;) صبر چیه بیکارم مگه ؟ اینترنت دارم دیگه 17 مگ! برای تست خریدم تاپیک زدم بگم خیلی ***ند اینا ! من 2 سال پیشم
هم تست کردم 15 کیلوبایت میداد الان که 3g هست هم 15k میده! همچین تبلیغات کردن گفتم الان 2mb میده :)) هیچی 2 تومن پول رو ریختیم دور :|

سلام
دوست عزیز شما چرا سریع بهتون بر میخوره ؟ ایشون قصد ارشاد شمارو نداشتند و فقط خواستند راهنماییتون کنند
کار خیلیها توی این مملکت از ارشاد گذشته نیازی نیست کسی کسیو ارشاد کنه.
جهت اطلاع شما وقتی ترافیک روی bts بالا بره اولین چیزی که میاد پایین سرعت اینترنت حتی به مرز قطع شدن خواهد رفت چرا که اولویت مکالمه و تماس بالاتر از دیتا در این سیستم ها می باشد.

riping
June 30th, 2015, 14:43
مگه اینجا انجمن ایرانسل هست که میگید چرا صبر کنم ! توی این تاپیک هم زیاد گفته شده در این موضوع اپراتور ها و ....
شاید مشکل از خود شماست که 2 سال اینجوریه ! بنده شخصا کلش اف کلنز رو برای اپل با نت موبایل در 10 مین دانلود کردم ;)

یک مورد مهم هم بهتون بگم شاید تنظیمات اینترنت روی گوشی شما درست نباشه . به سری به قسمت پـروکسی در تنظیمات نت همراه برید اگر در تنظیمات پـروکسی اینترنت همراه شما چیزی هست پاک کنید و گزینه ی سیو رو بزنید.

اگر مشکلتون حل نشد حتما یک تماسی با اپراتور ها بگیرید.

elementary
June 30th, 2015, 15:51
من حدود سه ماه هست که روی گوشی ها و تبلتم از نوترینو استفاده میکنم و همیشه سرعتم از 10 مگ تا 30 - 40 مگ بوده هیچ وقت مشکلی نداشتم

ولی یک سری محدودیت داره و کل ترافیک از روی چندین ****** عبور میکنه

SainaServer
June 30th, 2015, 15:56
در تهران کیفیت قابل قبولی دارد
شما ایرانسل هم چک کنید وضعیت تحت پوشش آن گسترده تر است

sitetheme
June 30th, 2015, 16:07
سلام من گوشیم 4G نداره 3G داره فقط بسته یک روزه ۱,۵۰۰ تومان آلفا+ رو فعال کردم در کمال ناباوری هنوزم 15 کی دانلود میده :-o تایم اوت که چی بگم /:) موس رو تکون میدم پینگ میره بالا :) پینگ ثابت 500 به 4.2.2.4 ! چیزی لود کنی یا دانلود کنی پینگ میره 2000! یکم طول بکشه کلا تایم اوت میشه! خدا نصیب کسی نکنه حتی مفتش رو :65:

لوکیشن مازندران - تنکابن!

درود
هنوز به طور کامل درست نشده و جای کار داره با اینکه بخش پشتیبانی میگه در ناحیه سکونت ما مشکلی نداره ولی هنوز هم اختلالاتی داریم بعضی وقتا تبدیل به Edge میشه , بعضی وقتا هم کلا قطعه ,باید صبر بفرمایید به نظر بنده وقتی که کامل راه اندازی بشه از هر اپراتور دیگه ای کیفیت بهتر خواهد بود

Mr.Pouria
June 30th, 2015, 16:17
والا سرعت نوترینوی من در تهران زمانی که آرم 3g میاد روی گوشی بین 200 تا 500 کیلوبایت هست ...

چرا برای شما اینجوریه نمیدونم ...

با اپراتور تماس بگیرید و درخواست کنید تنظیمات نوترینوی شمارو چک کنن ..

ممکنه شما فقط بسته رو خریده باشید و نوترینو روی سیمکارت شما فعال نباشه ...

برای فعال سازی 1 را به 8088 ارسال کنید ...

- - - Updated - - -

اینم بگم که من در 22 منطقه تهران تست کردم ...

زیرا من کارم جوری هست که در یک نقطه یا ی منطقه ثابت نیستم و همش درال حرکت هستم ... (با موتور ، ماشین و وسایل حمل و نقل عمومی ...)

Sajad
June 30th, 2015, 21:36
گوشی شما آرم 3g یا h+ رو میاره ؟ اگه نمیاره شاید لازم باشه شبکه‌ها را جستجو کنید و به شبکه 3g وصل بشید.
ظاهرا بعضی از استان‌ها هنوز در مرحله تست هست و دیفالت 3g نیست.

Edwin
June 30th, 2015, 22:02
تهران منطقه پیروزی با IDM تقریبا 1.5 مگابیت بر ثانیه دانلود میده .
روی WCDMA Only آنتن تون فول باشه حداکثر سرعت رو میگیرید .. !

البته بستگی به گوشیتون هم داره.