PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : این فایل کد شده ؟؟؟ آموزش باز کردن

aliarha
June 30th, 2015, 03:19
دوستان وب هاست تالک
میخوام این فایل رو بررسی کنم ؟ کد شده این ؟
همچین فایلی رو چطور بسازم ؟ منظور کدها رو ؟ یا چطور دی کد کنم ؟

کسی میتونه آموزش بده ؟ همه جوره در خدمتشیم

26911

parsfa-seller
June 30th, 2015, 04:35
این کد بارش حباب یا چیزی مشابه هست برای وبلاگها و سایتها و کد هم نشده
برای اینکه کار کنه لازمه تصاویر رو دانلود و در همین مسیر قرار بدین همین

aliarha
June 30th, 2015, 13:02
مرسی از پاسختون ، فقط میخوای اون حباب و قلب رو دامین خودم ست کنم ، چطور میشه اینکار رو انجام داد ؟
مرسی

aliarha
June 30th, 2015, 21:27
خب قبول ! من میخوام اون عکس ها که استفاده شن روی هاست خودم آپلود کنم ، چطور کد رو عوض کنم ؟ آیا کسی میدونه !

iraniserver.ir
July 2nd, 2015, 00:22
سلام این فایل رو من تو کامپیوترم نمیتونم اجرا کنم

حتی کد هاش رو هم تو یک صفحه html زدم و سیو کردم که بتونم طرح گرافیکش رو ببینم

ولی این برام باز شد

(function(){var j=function(){var a=document.getElementsByTagName("script"),c=a[a.length-1].src,a=[];if(-1!=c.lastIndexOf("?")){c=c.substring(c.lastIndexOf("?")+1).split("&");for(i=0;i=a&&0!=a,ltIE7:7>=a&&0!=a,ltIE8:8>=a&&0!=a,ltIE9:9>=a&&0!=a,ie:0!=a,firefox:window.globalStorage,opera:wi ndow.opera, webkit:!document.uniqueID&&!window.opera&&!window.globalStorage&&window.localStorage,mobile:/android|iphone|ipad|ipod/i.test(navigator.userAgent.toLowerCase())}}(),l=j. us,u=j.id,r=j.bic,y=j.nc,t=j.c1,o=Number(j.c2),m=N umber(j.c3);5

لطفا راهنمایی کنید

parsfa-seller
July 2nd, 2015, 01:35
شما این کد رو در هر سایتی که لود میشه رو بزارید در یک صفحه سایتتون و بعد روی ایکون کلیک و کل مدیا(ععکس هاشو) دانلود کنید و بریزید در همون مسیر
من همون اولش فهمیدم دنبال چی هستین و حتی گفتم کاربردش چیه و چکار کنید اگر واقعا در اوردن اون تصاویر هم سخته کدش رو بزارید در یک صفحه ادرس صفحه رو بدین تا ابزار رو بدم خدمتتون کاری نداره و اون سایتهائی که دیدین دارند همشون از همین راه بود و خواهد بود + شما میتونید با تغییر تصاویر چیزهای دیگه بهش اضاف یا کم کنید
یا حق

- - - Updated - - -

سلام این فایل رو من تو کامپیوترم نمیتونم اجرا کنم

حتی کد هاش رو هم تو یک صفحه html زدم و سیو کردم که بتونم طرح گرافیکش رو ببینم

ولی این برام باز شد

(function(){var j=function(){var a=document.getElementsByTagName("script"),c=a[a.length-1].src,a=[];if(-1!=c.lastIndexOf("?")){c=c.substring(c.lastIndexOf("?")+1).split("&");for(i=0;i=a&&0!=a,ltIE7:7>=a&&0!=a,ltIE8:8>=a&&0!=a,ltIE9:9>=a&&0!=a,ie:0!=a,firefox:window.globalStorage,opera:wi ndow.opera, webkit:!document.uniqueID&&!window.opera&&!window.globalStorage&&window.localStorage,mobile:/android|iphone|ipad|ipod/i.test(navigator.userAgent.toLowerCase())}}(),l=j. us,u=j.id,r=j.bic,y=j.nc,t=j.c1,o=Number(j.c2),m=N umber(j.c3);5

لطفا راهنمایی کنید

دوست من اینو که همینطوری نمیزارند تو اچ تی ام ال
آپلود کن در سایتت و با دستور جاوا فراخوانیش کنید
یا حق

aliarha
July 2nd, 2015, 19:13
سلام parsfa-seller (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=98558)
داداش امکانش هست یخورده کمک کنی ؟
من هرکاری کردم نشد! برای یوز و پس هاست رو فرستادم برات ، میخوام عکس ها رو هاست خودم آپ شه ..
مرسی

یاهو آیدی دارین ؟ پیام خصوصی نمیشه فرستاد براتون

یا همینجا توضیح بدین که چطور آپلود کنم ؟

مرسی

26976