PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیاز به راهنمایی درمورد خرید با بیت کوین

jahromweb
June 30th, 2015, 01:35
باسلام

دوستان ایا امکان دارد راهنمایی کنید چگونه میتوانم از بیت کوین برای خرید استفاده کنم؟
قصد خرید دارم ماهانه تقریبا به اندازه ی ‍100 دلار پرداخت با بیت کوین دارم لطفا دوستانی که تجربه دارن راهنمایی کنند.
مواردی که نیاز دارم:
۱)سایت معتبر داخلی برای خرید بیت کوین به صورت انی
۲)روش استفاده از درگاه بیت کوین.(توجه : متوجه شدم که نیاز به برنامه ی خاصی است توجه شود که سیستم عامل فدورا هست و مرورگر هم گوگل کروم و یا فایرفاکس)

باتشکر

nasa_de
June 30th, 2015, 11:44
با سلام،
نیاز به هیچ افزونه ی اضافی و .. نیست، کافی هست یکی از قابلیت ها رو در وبسایتی که عموما بیت کوین ها رو در اون نگهداری میشه فعال کرد.

jahromweb
July 1st, 2015, 14:30
با سلام،
نیاز به هیچ افزونه ی اضافی و .. نیست، کافی هست یکی از قابلیت ها رو در وبسایتی که عموما بیت کوین ها رو در اون نگهداری میشه فعال کرد.
سلام
ممنون اما کمی دقیق تر توضیح بدهید اصلا مشخص نیست!

- - - Updated - - -

دوستان لطفا راهنمایی بفرمایند.
باتشکر

nasa_de
July 1st, 2015, 15:05
ببینید شما مثلا در سایت سایت domain.com میخواخید پرداخت کنید پس باید یک حساب بیت کوین داشته باشید. برای اینکه حساب بیت کوین داشته باشید باید در یک سایتی همانند https://blockchain.info/ ثبت نام و Wallet بیت کوین ایجاد کنید سپس سپس وارد اکانت بشید از قسمت Account Settings وارد General و سپس Register URI Handler رو بزنید و تمام. حالا با داشتن موجودی کافی میتونید پرداختتون رو انجام بدید.

yastheme
July 1st, 2015, 15:16
شما تو هر سایتی که بخواهید با بیت کویین پرداخت کنید؛ تو فاکتور به شما یه شماره حساب داده میشه با یه مبلغ ! مثلا 0.8BTC ؛
از پنل سایت خودتون( فرض می کنیم https://blockchain.info/ ) از بخش Send BTC ( اگه اشباه نکنم) شماره حساب فرد رو میدید + مبلغ و پرداخت می کنید.
این شماره حساب به صورت اختصاصی برای فاکتور شما صادر شده و وقتی پرداخت انجام میشه؛ فاکتور شما نیز تایید میشه. این پروسه تایید ممکنه آنی نباشه؛ برای امنیت بیشتر بعضی ها میگن حداقل 3 تا یا 4 تا یا بیشتر باید این پرداخت confirm بشه که شاید یکی دو ساعت زمان ببره؛
بحث confirm شدن و والت های بیت کویین و کلا موارد مربوط به بیت کویین یه کم گسترده هست؛ باید خودتون تحقیق کنید تا متوجه بشید.

- - - Updated - - -

http://exchanging.ir/ یکی از سایت هایی داخلی است که می تونید به صورت آنی خرید کنید اما قبل از اون باید حساب شما؛ شماره ثابت و همراه شما تایید بشه. یعنی با شما تماس گفته می شود تا هویت شما تایید شود.

nasa_de
July 1st, 2015, 15:21
شما تو هر سایتی که بخواهید با بیت کویین پرداخت کنید؛ تو فاکتور به شما یه شماره حساب داده میشه با یه مبلغ ! مثلا 0.8BTC ؛
از پنل سایت خودتون( فرض می کنیم https://blockchain.info/ ) از بخش Send BTC ( اگه اشباه نکنم) شماره حساب فرد رو میدید + مبلغ و پرداخت می کنید.
این شماره حساب به صورت اختصاصی برای فاکتور شما صادر شده و وقتی پرداخت انجام میشه؛ فاکتور شما نیز تایید میشه. این پروسه تایید ممکنه آنی نباشه؛ برای امنیت بیشتر بعضی ها میگن حداقل 3 تا یا 4 تا یا بیشتر باید این پرداخت confirm بشه که شاید یکی دو ساعت زمان ببره؛
بحث confirm شدن و والت های بیت کویین و کلا موارد مربوط به بیت کویین یه کم گسترده هست؛ باید خودتون تحقیق کنید تا متوجه بشید.

- - - Updated - - -

http://exchanging.ir/ یکی از سایت هایی داخلی است که می تونید به صورت آنی خرید کنید اما قبل از اون باید حساب شما؛ شماره ثابت و همراه شما تایید بشه. یعنی با شما تماس گفته می شود تا هویت شما تایید شود.

با روش پرداخت شما اگر اشتباهی در mining fee رخ بده پرداخت ناموفق میمونه، بهتره با بارکد رو اسکن کنند یا اینکه دکمه پرداخت رو کلیک کنند تا اگر هم موجودی کافی نباشه حداقل پرداخت ناموفق نشه و ارور عدم موجودی کافی رو بده.

jahromweb
July 1st, 2015, 19:34
سلام
از راهنماییتون متشکرم

دوستان دقیق تر بگم سایتی که این پرداخت ها رو داخلش میخوام انجام بدم whmcs داره و با یک ماژول وارد بخش پرداخت میشه.
توی صفحه ی فاکتور روی پرداخت که کلیک کنم وارد یک سایت میشم که یک qrcode داره و یک روش دیگه که یک جا هست کلیک میکنیم و برای لود شدن اون باید برنامه ای برای نگهداری والت به روی کامپیوتر داشته باشم بررسی کردم یک سری برنامه ها هست مثلا پلاگین هایی برای کروم هست که نیاز به برنامه نباشه یا برنامه برای لینوکس و ویندوز که سر در نیاوردم.(پلاگین کروم نصب نشد! ارور میده )

درمورد qrcode که یکی از دوستان هم اشاره کرد اگر امکان داره توضیح بدید که به چه صورت باید پرداخت باهاش انجام بدم.
مورد دیگه: فرق نمیکنه کجا والت ساخت بشه؟

جناب بینایی که فرمودند تحقیق و ... : زیاد خوندم اما دقیق متوجه نشدم (هرجا چیزی گفته بود) اگر لینک خاصی در این مورد مدنظر دارید ممنون میشم قرار بدید.
باتشکر

nasa_de
July 1st, 2015, 19:52
سلام
از راهنماییتون متشکرم

دوستان دقیق تر بگم سایتی که این پرداخت ها رو داخلش میخوام انجام بدم whmcs داره و با یک ماژول وارد بخش پرداخت میشه.
توی صفحه ی فاکتور روی پرداخت که کلیک کنم وارد یک سایت میشم که یک qrcode داره و یک روش دیگه که یک جا هست کلیک میکنیم و برای لود شدن اون باید برنامه ای برای نگهداری والت به روی کامپیوتر داشته باشم بررسی کردم یک سری برنامه ها هست مثلا پلاگین هایی برای کروم هست که نیاز به برنامه نباشه یا برنامه برای لینوکس و ویندوز که سر در نیاوردم.(پلاگین کروم نصب نشد! ارور میده )

درمورد qrcode که یکی از دوستان هم اشاره کرد اگر امکان داره توضیح بدید که به چه صورت باید پرداخت باهاش انجام بدم.
مورد دیگه: فرق نمیکنه کجا والت ساخت بشه؟

جناب بینایی که فرمودند تحقیق و ... : زیاد خوندم اما دقیق متوجه نشدم (هرجا چیزی گفته بود) اگر لینک خاصی در این مورد مدنظر دارید ممنون میشم قرار بدید.
باتشکر

سلام، بیت کوین پیچیده نیست، ساده به مسئله نگاه کنید، نیاز به برنامه و پلاگین هم نیست (گرچه میشه ولی منابع سیستمی رو خیلی میگیره و حجم برنامه اش هم خیلی بالاست)، شما موردی که تو پست http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=144986&p=1361815&viewfull=1#post1361815 عرض کردم رعایت بفرمایید بدون هیچ کم و کاستی حل میشه.

jahromweb
July 1st, 2015, 19:56
ببینید شما مثلا در سایت سایت domain.com میخواخید پرداخت کنید پس باید یک حساب بیت کوین داشته باشید. برای اینکه حساب بیت کوین داشته باشید باید در یک سایتی همانند https://blockchain.info/ ثبت نام

تفاوتی نداره توی کدوم سایت ثبت نام کنم؟

و wallet بیت کوین ایجاد کنید سپس سپس وارد اکانت بشید از قسمت account settings وارد general و سپس register uri handler رو بزنید و تمام
این قسمت مشکلی نیست

. حالا با داشتن موجودی کافی میتونید پرداختتون رو انجام بدید.

همین طور که گفتم وارد صفحه ی درگاه میشوم که یک qr دارد و یک لینک که برای اجرا نیاز به برنامه داد.
این جا چه کار کنم؟

باتشکر بابت راهنمایی

nasa_de
July 1st, 2015, 20:03
تفاوتی نداره توی کدوم سایت ثبت نام کنم؟

نسبی هست، بنده به شخصه با https://blockchain.info/ راحت تر هستم.

همین طور که گفتم وارد صفحه ی درگاه میشوم که یک qr دارد و یک لینک که برای اجرا نیاز به برنامه داد.
این جا چه کار کنم؟

اگر QR رو میتونید با گوشیتون اسکن کنید (باید سایت https://blockchain.info/ رو در گوشی باز کنید و از قسمت Send money سپس QR کد رو اسکن کنید (و نه اینکه Send money کنید) که پیشنهاد نمیدم) که بنده این رو ترجیح نمیدم، ولی روش دوم که همون لینک هست رو میزنید و اگر توضیحاتم رو رعایت کنید پرداخت میشه، منتها فاکتورتون Unpaid باقی میمونه تا زمانی که تراکنش 6 Confrim بشه.

jahromweb
July 1st, 2015, 22:59
اگر qr رو میتونید با گوشیتون اسکن کنید (باید سایت https://blockchain.info/ رو در گوشی باز کنید و از قسمت send money سپس qr کد رو اسکن کنید (و نه اینکه send money کنید) که پیشنهاد نمیدم) که بنده این رو ترجیح نمیدم، ولی روش دوم که همون لینک هست رو میزنید و اگر توضیحاتم رو رعایت کنید پرداخت میشه، منتها فاکتورتون unpaid باقی میمونه تا زمانی که تراکنش 6 confrim بشه.
سلام

ممنون . منتها لینک به این صورت نیست که صفحه ای باز بشه! با لینک باید یک برنامه اجرا بشه که روی سیستم من نیست!
درمورد qr امکانش هست با خود کامپیوتر ازش اسکرین شات بگیرم بعد وارد سایتی که فرمودید بشم و اوکی کنم؟

yastheme
July 1st, 2015, 23:03
من همیشه از Send money استفاده کردم ومی کنیم؛ شما اگه همون مبلغ کپی کنید هیچ مشکلی پیش نمیاد؛ حد اقل تا حالا بالای 1000$ پرداخت داشتم. اگه از موبایل نمی تونید همون Send money بفرستید

jahromweb
July 1st, 2015, 23:07
من همیشه از Send money استفاده کردم ومی کنیم؛ شما اگه همون مبلغ کپی کنید هیچ مشکلی پیش نمیاد؛ حد اقل تا حالا بالای 1000$ پرداخت داشتم. اگه از موبایل نمی تونید همون Send money بفرستید
جناب فاکتور رو به صورت Send money پرداخت کنم؟
یا باید تیکت بزنم ادرس کیف پول رو از شرکت مربوطه بگیرم و منتقل کنم به حسابشون؟

yastheme
July 1st, 2015, 23:55
جناب فاکتور رو به صورت Send money پرداخت کنم؟
یا باید تیکت بزنم ادرس کیف پول رو از شرکت مربوطه بگیرم و منتقل کنم به حسابشون؟
خیر؛ در فاکتور شما؛ زمانی که کد RQ را نشان می دهد؛ حتما یک شماره حساب مثل:
1Msv1Q7cPQXumueRtSZ9SYEPWV7FFvmiKU
به شما نشان میدهد + مبلغ مثل 0.9 BTC
این مقادیر را در Send money وارد کنید و پرداخت انجام دهید

jahromweb
July 2nd, 2015, 00:13
خیر؛ در فاکتور شما؛ زمانی که کد RQ را نشان می دهد؛ حتما یک شماره حساب مثل:
1Msv1Q7cPQXumueRtSZ9SYEPWV7FFvmiKU
به شما نشان میدهد + مبلغ مثل 0.9 BTC
این مقادیر را در Send money وارد کنید و پرداخت انجام دهید
برای تایید شدن پرداخت باید از طریق شرکت مربوطه اقدام کنم یا خود بیت کوین انجام میدهد؟
ممنون

yastheme
July 2nd, 2015, 00:19
برای تایید شدن پرداخت باید از طریق شرکت مربوطه اقدام کنم یا خود بیت کوین انجام میدهد؟
ممنون
اون شماه حساب فقط به شما داده می شود؛ زمانی که پرداخت کنید به صورت اتومات فاکتور هم پرداخت میشه ونیازی به هماهنگی ندارد , هر پرداخت به مروز زمان باید Confirm بشه؛ هیچ قانون وجود نداه بگه 6 تا یا 5 تا ؛ بعضی ها نیاز به confirm ندارن و همون لحظه تایید میشن؛ بعضی ها 3 تا نیاز دارند؛ ممکنه یکی دو ساعت طول بکشه و هر چه تعداد مورد نیاز که بستگی به سایتی دارد که از آن خرید می کنید بالا تر باشد زمان بیشتری نیاز است

jahromweb
July 2nd, 2015, 00:26
اون شماه حساب فقط به شما داده می شود؛ زمانی که پرداخت کنید به صورت اتومات فاکتور هم پرداخت میشه ونیازی به هماهنگی ندارد , هر پرداخت به مروز زمان باید Confirm بشه؛ هیچ قانون وجود نداه بگه 6 تا یا 5 تا ؛ بعضی ها نیاز به confirm ندارن و همون لحظه تایید میشن؛ بعضی ها 3 تا نیاز دارند؛ ممکنه یکی دو ساعت طول بکشه و هر چه تعداد مورد نیاز که بستگی به سایتی دارد که از آن خرید می کنید بالا تر باشد زمان بیشتری نیاز است
عذر میخواهم که زیاد وقت شما را گرفتم.
فقط مورد اخر : منظور شما از ۳ تا و ۵ تا و ... چه چیزی است؟ ۳ تا چی؟متوجه این قسمت نشدم!
باتشکر

yastheme
July 2nd, 2015, 00:37
عذر میخواهم که زیاد وقت شما را گرفتم.
فقط مورد اخر : منظور شما از ۳ تا و ۵ تا و ... چه چیزی است؟ ۳ تا چی؟متوجه این قسمت نشدم!
باتشکر
ببینید؛ بیت کویین یه سرور نداره! از هزاران سرور و سیستم دیگه استفاده می کنه که نمی خوام وارد مباحث ماینینگ بشم؛چون ارتباطی با کار شما نداره؛ اما هر تراکنش برای اینکه امنیتش بالا بره و نشون بده که جعلی نیست توسط سرور های دیگه باید تایید بشه؛ این تایید تراکنش کمی زمان بر است.
برای مثال این لینک یه تراکنش مربوط به همین الان هست و هنوز Confirm نشده:
https://blockchain.info/tx/21128b925e06dcc244e0d28ae25cd39e8111e5599cc58f7908 c4d51dd52140ef
که قرمز نوشته Unconfirmed Transaction! ! این بعد یه مدت که باز بستگی به تنظیمات پرداخت و میزان درصدی که برای انتقال در نظر گرفتن زمان می بره)
مثلا نیم ساعت دیگه شاید بزنه 2 confirm و همینجور بره بالا،
این دیگه دست شما نیست و فقط باید صبرکنید!

amirgasemi50
April 1st, 2017, 13:03
با سلام - به نظر من شما می توانید در سایت ارزهای الکترونیک هادی بیت کوین رو به راحتی و با قیمت مناسب خرید یا فروش یا تبدیل انجام دهید - پشتیبانی 24 ساعته - خدمات با سرعت زیاد - کارمزد کم - خیلی قابل اعتماد تر است - حتما توصیه می کنم یکبار امتحان کنید - من که راضی هستم - جهت پیدا کردن سایت کلمه ی " سایت ارزهای الکترونیک هادی " را در گوگل سرچ کنید - با تشکر از دوستان