PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اطمینان قبل از شکایت

gozal2
June 29th, 2015, 14:39
درود
دوستان این تاپیک رو زدم که قبل از شکایت از یک هاستینگ میخوام از یکسری چیزها اطمینان حاصل کنم که مبادا حق نا حق شود . لذا لطفا راهنمایی بفرمایید

قبل از توضیح کامل لطفا چک بفرمایید این دامنه با ای پی های داخل ایران باز میشود یا فقط با ای پی های خارج از کشور , خصوصا با رنج آی پی های 5 باز نمیشود

چون من خودم تست کردم با ای پی داخل ایران باز نشد فقط با ای پی های خارجی باز شد وجهت اطمینان به 4 تا از دوستان هم گفتم اونا هم تایید کردن ولی برای اطمینان بیشتر لطفا شما هم یک تست بفرمایید و نتیجه را اگر مقدور هست اعلام بفرمایید.

توضیح بدم که روی این دامنه چیزی نصب نیست و اگر باز شود باید یک پیغام Index of / بدهد

iratos.com

چرا ای پی سرورم برام باز میشه ولی خود دامنه فقط با هیتلر فشنگ باز میشه جریان چیه لطفا اساتید راهنمایی بفرمایید . تاکید میکنم این مشکلو تا دوروز پیش نداشتم

یه توضیح کوتاه بدم
روی این سرور مثلا 6تا سایت هست با سایت من و سایت خود هاستینگ هم روی این سروره من هیچ کدوم از این سایت هارو نمیتونم باز کنم با ای پی ایران ولی سایت خود این هاستینگ باز میشه که اونم روی همین سروره
اگه مشکل از ای اس پی من باشه که کلا نباید این ایپی و هر سایتی روشه باز بشه ولی همونطور که گفتم اینطور نیست و من با ای پی سرور مشکلی ندارم
نمیدونم شاید من اشتباه میکنم
لطفا راهنمایی بفرمایید

با تشکر

mhiizadi
June 29th, 2015, 14:42
سلام

ای پی سیستم من 5.236.160.123 هست و سایتی که دادید برای بنده بدون مشکل پینگ میده .

موفق باشید

s0NY
سایتی که هیچی ندارد چه مشکلی دارد شکایتتون جیست؟

hadi_am
از داخل باز شد مشکلی هم نداشت

از خارج از کشورم باز شد

yourhosting
June 29th, 2015, 14:43
مشکلی ندارد

hostorder
June 29th, 2015, 14:45
این که باز میشه

RoobinaServer
June 29th, 2015, 14:46
درود
دوستان این تاپیک رو زدم که قبل از شکایت از یک هاستینگ میخوام از یکسری چیزها اطمینان حاصل کنم که مبادا حق نا حق شود . لذا لطفا راهنمایی بفرمایید

قبل از توضیح کامل لطفا چک بفرمایید این دامنه با ای پی های داخل ایران باز میشود یا فقط با ای پی های خارج از کشور , خصوصا با رنج آی پی های 5 باز نمیشود

چون من خودم تست کردم با ای پی داخل ایران باز نشد فقط با ای پی های خارجی باز شد وجهت اطمینان به 4 تا از دوستان هم گفتم اونا هم تایید کردن ولی برای اطمینان بیشتر لطفا شما هم یک تست بفرمایید و نتیجه را اگر مقدور هست اعلام بفرمایید.

توضیح بدم که روی این دامنه چیزی نصب نیست و اگر باز شود باید یک پیغام Index of / بدهد

iratos.com

با تشکر

با سلام و احترام

سایت برای بنده باز شد.

چند تا مشکل میتواند باشد :

1. مشکل از سمت سیستم و نت شما که بیشتر مربوط به dns میشود.
2. مشکل مجدد ایران با رنج سرور شما خورده است . توضیح کامل : http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=138084

که در هر دو صورت شکایت شما به نتیجه نخواهد رسید.

موفق باشید

gozal2
June 29th, 2015, 14:47
سایتی که هیچی ندارد چه مشکلی دارد شکایتتون جیست؟

دوست عزیز لطفا تاپیک را جامع بخونید عرض کردم جهت اطمینان و اگر مشکل از طرف من و اون 4 تا از دوستانم باشه که دیگه شکایتی در کار نیست ولی اگر مشکل از من نباشه کامل توضیح خواهم داد و با مدارک مورد نیاز

پس لطفا تقاضامندم بقیه دوستان هم تست بفرمایند و اعلام بفرمایند

mehrangta
June 29th, 2015, 14:50
به روایت تصویر ||
v

saeed1988m
June 29th, 2015, 14:51
با آی پی ایران و خارج از ایران باز شد چیز خاصی هم نبود صفحه ایندکس آف

gozal2
June 29th, 2015, 14:54
با سلام و احترام

سایت برای بنده باز شد.

چند تا مشکل میتواند باشد :

1. مشکل از سمت سیستم و نت شما که بیشتر مربوط به dns میشود.
2. مشکل مجدد ایران با رنج سرور شما خورده است . توضیح کامل : http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=138084

که در هر دو صورت شکایت شما به نتیجه نخواهد رسید.

موفق باشید

دوست عزیز تاپیک شمارم خوندم اونجا شما گفته بودین که برای رفع مشکل از سرور های ایران بگیرید تا مشکل نخورید جهت اطلاع بگم که این سروری که به ما ازش رسلر دادن با عنوان سرور ایران است

RoobinaServer
June 29th, 2015, 15:09
دوست عزیز تاپیک شمارم خوندم اونجا شما گفته بودین که برای رفع مشکل از سرور های ایران بگیرید تا مشکل نخورید جهت اطلاع بگم که این سروری که به ما ازش رسلر دادن با عنوان سرور ایران است

با سلام مجدد

تاپیک ما نبود در انجمن پیدا کردم براتون قبلا این مورد بررسی شده بود گفتم شاید کمکی بکنه خدمتتون.

خیلی دوست دارم بدانم کجا به شما چنین سرویسی داده است اگر مایل بودید دومین میزبانتون را برای بنده pm خصوصی کنید البته امیدوار هستم تابستانی نباشند.

شما همان شکایت کنید بهتر هست چون اصلا کار به باز شدن نداریم سرویسی که به شما داده اند از هتزنر آلمان میباشد نه ایران.

ns1.iratos.com. ['178.63.86.55'] [TTL=172800]
ns2.iratos.com. ['178.63.86.55'] [TTL=172800]

IP Location
http://whois.domaintools.com/images/flags/de.gif Germany Gunzenhausen Hetzner Online Ag

ASN
http://whois.domaintools.com/images/flags/de.gif AS24940 HETZNER-AS Hetzner Online AG (registered Jun 03, 2002)

Resolve Host
static.55.86.63.178.clients.your-server.de

Whois Server
whois.ripe.net

IP Address
178.63.86.55

Reverse IP
299 websites use this address.

موفق باشید
باتشکر

gozal2
June 29th, 2015, 15:25
با سلام مجدد

تاپیک ما نبود در انجمن پیدا کردم براتون قبلا این مورد بررسی شده بود گفتم شاید کمکی بکنه خدمتتون.

خیلی دوست دارم بدانم کجا به شما چنین سرویسی داده است اگر مایل بودید دومین میزبانتون را برای بنده pm خصوصی کنید البته امیدوار هستم تابستانی نباشند.

شما همان شکایت کنید بهتر هست چون اصلا کار به باز شدن نداریم سرویسی که به شما داده اند از هتزنر آلمان میباشد نه ایران.

ns1.iratos.com. ['178.63.86.55'] [TTL=172800]
ns2.iratos.com. ['178.63.86.55'] [TTL=172800]

IP Location
http://whois.domaintools.com/images/flags/de.gif Germany Gunzenhausen Hetzner Online Ag

ASN
http://whois.domaintools.com/images/flags/de.gif AS24940 HETZNER-AS Hetzner Online AG (registered Jun 03, 2002)

Resolve Host
static.55.86.63.178.clients.your-server.de

Whois Server
whois.ripe.net

IP Address
178.63.86.55

Reverse IP
299 websites use this address.

موفق باشید
باتشکر

عجب
خوب خیلی ممنون از راهنماییتون
الان لطف میکنید بفرمایید چرا برای بعضیا باز میشه مثلا برای خود بنده باز نمیشه چون توی اون تاپیکتون هم اخر مشخص نشد مشکل دقیقا چیه صرف نظر از اونکه سرور المان بجای ایران است که شاید اشتباه از من بوده موقع خرید دقت نکردم لطفا راهنمایی بفرمایید چرا من خودم حداقل بعد از 3 روز که همه چی خوب بود از دوروز پیش نمیتونم سایتو باز کنم فقط با هیتلر فشنگ باز میشه اخر پاک کردم هر چی رو سایت بود گفتم ولش کن . هر چی هم تیکت دادم پشتیبانی 2روزه هی میگه کش مرورگرو خالی کن من میگم بابا کش مرورگر که هیچ دی ان اس کش ویندوزو روترو همه رو من انجام دادم نشد
بعد دوروز اخر اومده میگه تیم ویور بده بعدشم تیکتو قفل کرده . خوب اگه راه حلی هست حداقل باید یه راهنمایی میکرد

این برام مهمه آخه میخوام بدونم چرا ای پی سرورم برام باز میشه ولی دامنه برام باز نمیشه

Kifer
June 29th, 2015, 15:27
احتمالا در فایروال سرور، ای پی شما بلاک شده است.
آی پی خود را تیکت کنید تا چک کنند.

majidisaloo1
June 29th, 2015, 15:33
باز شد

Kifer
June 29th, 2015, 15:36
باز شد

آی پی ایشان بلاک بود در فایروال؟

gozal2
June 29th, 2015, 15:39
آی پی ایشان بلاک بود در فایروال؟

خود هاستینگ میگفت هیچ ای پی بلاک نشده تو فایروال

gozal2
June 29th, 2015, 15:50
http://www.webhostingtalk.ir/attachment.php?attachmentid=26881&stc=1
این میاد برای من باز نمیشه ولی با هیتلر فشنگ باز میشه

چرا ای پی سرورم برام باز میشه ولی خود دامنه فقط با هیتلر فشنگ باز میشه جریان چیه لطفا اساتید راهنمایی بفرمایید . تاکید میکنم این مشکلو تا دوروز پیش نداشتم

یه توضیح کوتاه بدم
روی این سرور مثلا 6تا سایت هست با سایت من و سایت خود هاستینگ هم روی این سروره من هیچ کدوم از این سایت هارو نمیتونم باز کنم با ای پی ایران ولی سایت خود این هاستینگ باز میشه که اونم روی همین سروره
اگه مشکل از ای اس پی من باشه که کلا نباید این ایپی و هر سایتی روشه باز بشه ولی همونطور که گفتم اینطور نیست و من با ای پی سرور مشکلی ندارم
نمیدونم شاید من اشتباه میکنم
لطفا راهنمایی بفرمایید

menalgeya
June 29th, 2015, 16:01
با سلام

با آی پی ایران باز نشد

با قندشکن باز شد

RoobinaServer
June 29th, 2015, 17:27
عجب
خوب خیلی ممنون از راهنماییتون
الان لطف میکنید بفرمایید چرا برای بعضیا باز میشه مثلا برای خود بنده باز نمیشه چون توی اون تاپیکتون هم اخر مشخص نشد مشکل دقیقا چیه صرف نظر از اونکه سرور المان بجای ایران است که شاید اشتباه از من بوده موقع خرید دقت نکردم لطفا راهنمایی بفرمایید چرا من خودم حداقل بعد از 3 روز که همه چی خوب بود از دوروز پیش نمیتونم سایتو باز کنم فقط با هیتلر فشنگ باز میشه اخر پاک کردم هر چی رو سایت بود گفتم ولش کن . هر چی هم تیکت دادم پشتیبانی 2روزه هی میگه کش مرورگرو خالی کن من میگم بابا کش مرورگر که هیچ دی ان اس کش ویندوزو روترو همه رو من انجام دادم نشد
بعد دوروز اخر اومده میگه تیم ویور بده بعدشم تیکتو قفل کرده . خوب اگه راه حلی هست حداقل باید یه راهنمایی میکرد

این برام مهمه آخه میخوام بدونم چرا ای پی سرورم برام باز میشه ولی دامنه برام باز نمیشه

شما همان تاپیک را تا آخر بخوانید (به جز مواردی که برخی اسپم دادند) مشخص میشود که مواردی که ذکر کردیم مشکل بوده است.

مشکل همان رنج خارج کشورتون به سمت ایران هست.

دست میزبانتون هم نیست و همانطور که در تاپیکی که دادم خدمتتون ذکر شده این مورد با میزبانی های خارج کشور مخصوصا سمت آلمان گاها دیده میشه و ممکنه خیلی از کاربران ایران سایت شما را مانند شما نتوانند مشاهده کنند.

شما همان بفرمائید سرویس ایرانی که خواستید همان ایران را به شما تحویل دهند مشکلاتون حل میشود شما ایران خریدید و خارج کشور تحویل گرفته اید خب مشخص هست که باید چه کاری بکنید و راهی جز این مورد ندارید مگر بیخیال میزبان فعلیتون و هزینه ای که دادید بشید و این دفعه از مکان معتبر تری خرید کنید.

باتشکر

sardarn
June 29th, 2015, 17:35
سلام

با آی پی ایران باز شد.

se7en-host
June 29th, 2015, 18:35
با ای پی ایران بدون مشکل باز شد

agarb98
June 29th, 2015, 18:43
مشکل نبود و سایت با آی پی داخل و خارج باز میشه .

kool
June 29th, 2015, 19:11
بدون مشکل لود شد

SaeedFazlollahzadeh
June 29th, 2015, 19:25
ببخشید الان طبق این تاپیک من متوجه شدم که گاها سرویس هتنرز هست، هترنز هست، هرچی هست، برای کاربران ایرانی مشکل ایجاد میکنه؟
چون چن وقت پیش هم چنین مشکلی برام پیش اومده بود و تقریبا دو روز و نیم بود که به سایتم دسترسی نداشتم
و جالب هم اینجا بود که سایت شرکت هاستینگم هم به سختی بالا میومد
بهشون تیکت گفتم مشکلم رو و گفتم فقط با قند خرد کن باز میشه، گفتن مشکلی از جانب ما نیست
تا قبل از این که این تاپیک رو بخونم، فکر میکردم مشکل از سمت خودشون هست، ولی الان به لطف شماها فهمیدم که مشکل از شرکت آلمانی هست و بابت این قضیه دیگه حتی تو دلم هم به شرکت هاستینگ خودم چیزی نمیگم
البته بعضی اوقات دیگه هم چنین مشکلی پیش میاد، ولی خب خوبه که متوجه شدم
RoobinaServer
June 29th, 2015, 19:43
ببخشید الان طبق این تاپیک من متوجه شدم که گاها سرویس هتنرز هست، هترنز هست، هرچی هست، برای کاربران ایرانی مشکل ایجاد میکنه؟
چون چن وقت پیش هم چنین مشکلی برام پیش اومده بود و تقریبا دو روز و نیم بود که به سایتم دسترسی نداشتم
و جالب هم اینجا بود که سایت شرکت هاستینگم هم به سختی بالا میومد
بهشون تیکت گفتم مشکلم رو و گفتم فقط با قند خرد کن باز میشه، گفتن مشکلی از جانب ما نیست
تا قبل از این که این تاپیک رو بخونم، فکر میکردم مشکل از سمت خودشون هست، ولی الان به لطف شماها فهمیدم که مشکل از شرکت آلمانی هست و بابت این قضیه دیگه حتی تو دلم هم به شرکت هاستینگ خودم چیزی نمیگم
البته بعضی اوقات دیگه هم چنین مشکلی پیش میاد، ولی خب خوبه که متوجه شدم

فکر کنم خوب نخواندید مشکل از آلمان یا ... نیست مشکل از ایران هست

isp های ایرانی با برخی رنج ها بعضی وقت ها مشکل دارند. (adsl منزل شما)

باتشکر

SaeedFazlollahzadeh
June 29th, 2015, 19:48
با سلام

فکر کنم خوب نخواندید مشکل از آلمان یا ... نیست مشکل از ایران هست

isp های ایرانی با برخی رنج ها بعضی وقت ها مشکل دارند. (adsl منزل شما)

باتشکر
واقعا؟ برعکس خوندم ینی؟
مرسی از اطلاع رسانی تون

hostorder
June 30th, 2015, 15:07
مشکل از ایران هست قبلا با انگیس این طور بود الان داره کلی میشه