PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اطلاعات لحظه به لحظه اینترنت کجا ثبت می شوند؟

سیدرضا بازیار
June 28th, 2015, 18:24
اگه به سایت archive.org سر بزنید میبینید که خیلی چیز ها ثبت شده و سایت جالبی هست

امروز یه کد رو نوشتم که بیش از 10 ساعت طول کشید و در یه لینک گذاشته بودم. اما ناگهان پاک شد و همه چیز به باد رفت
سایتی هست که مانند آشیو همه چیز رو لحظه به لحظه ذخیره کرده باشه تا بتونم سورس کد رو دوباره به دست بیارم؟

iranian-portal
June 28th, 2015, 18:30
درود بر شما

بزرگترین سرویس در این زمینه خود
archive.org هست
که حتی این سایت هم به هیچ عنوان لحظه به لحظه اقدام نمی کنه!

djspammer
June 28th, 2015, 18:37
اگه به سایت archive.org سر بزنید میبینید که خیلی چیز ها ثبت شده و سایت جالبی هست

امروز یه کد رو نوشتم که بیش از 10 ساعت طول کشید و در یه لینک گذاشته بودم. اما ناگهان پاک شد و همه چیز به باد رفت
سایتی هست که مانند آشیو همه چیز رو لحظه به لحظه ذخیره کرده باشه تا بتونم سورس کد رو دوباره به دست بیارم؟

چه کدی نوشتی که بیش از 10 ساعت طول کشید

سیدرضا بازیار
June 28th, 2015, 18:56
چه کدی نوشتی که بیش از 10 ساعت طول کشید

یه قالب واسه وردپرس بود که ویرایش کرده بودم
به دلیل قطعی زیاد اینترنت بیست نت کلا نابود شد. نصفش آپلود شد و نصف دیگه رفت رو هوا

- - - Updated - - -

هیچ راهی واسه برگردادن یا دیدن سورس نیست؟؟؟ :(

it-net
June 28th, 2015, 18:59
مگه روی سیستم ننوشته بودی؟

سیدرضا بازیار
June 28th, 2015, 19:28
مگه روی سیستم ننوشته بودی؟

نه
مستقیم روی سایت اعمال کردم و همونجا هم ذخیره کردم

Kifer
June 28th, 2015, 19:34
نه
مستقیم روی سایت اعمال کردم و همونجا هم ذخیره کردم

نصفش آپلود شد و نصف دیگه رفت رو هوا

جناب اگر روی سایت اعمال کردید، پس چی رو آپلود کردید که به نشد؟ :|

متوجه هستید چی تایپ میکنید؟

سیدرضا بازیار
June 28th, 2015, 19:45
جناب اگر روی سایت اعمال کردید، پس چی رو آپلود کردید که به نشد؟ :|

متوجه هستید چی تایپ میکنید؟

کد ها رو در سیستم وردپرس نوشتم و وقتی ذخیره رو زدم تا آپلود بشه سرعت اینترنت کم بود. نصف کد از بین رفت

Kifer
June 28th, 2015, 19:48
کد ها رو در سیستم وردپرس نوشتم و وقتی ذخیره رو زدم تا آپلود بشه سرعت اینترنت کم بود. نصف کد از بین رفت

منظور شما از آپلود، ذخیره / Save می باشد؟

سیدرضا بازیار
June 28th, 2015, 19:53
منظور شما از آپلود، ذخیره / Save می باشد؟

بله
همون ذخیره :)

yourhosting
June 28th, 2015, 20:45
برای بنده هم زیاد پیش اومده اما وقتی نت قطع میشه در این موقع و صفحه سفید میاد وقتی شما back مرورگر رو بزنید سایت از کش سیستم تون لود میشه و میتونید تغییرات رو مشاهده کنید

hamid.soltani92
June 28th, 2015, 20:52
سلام.
میدونید محتوای موجود در اینترنت چند هزار پتابایت هست؟!؟! به نظرتون میشه هر لحظه از اینترنت بک‌آپ گرفت؟!

navid2zp
June 28th, 2015, 21:10
سلام.
میدونید محتوای موجود در اینترنت چند هزار پتابایت هست؟!؟! به نظرتون میشه هر لحظه از اینترنت بک‌آپ گرفت؟!

بر فرض بشه هم مسئله امنیت و حریم شخصی کاملا مورد تهدید قرار میگیره
جدا از این مسئله هم ایشون ذخیره نکرده بودند اینطور که بنده متوجه شدم در نتیجه اصلا وارد اینترنت نشده بود که حتی اگر بک آپ هم تهیه می شد از کل اینترنت باز هم اطلاعات ایشون در اون بین موجود نبود

se7en-host
June 29th, 2015, 01:52
عزیز طبق گفنه خودتون اپلود نشد پس چه بکاپی ؟