PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شرم به چنین افرادی

sardarn
June 28th, 2015, 14:39
سلام

من دیروز هاستم رو به سرور های انلاین سرورز منتقل کردم. http://my.onlineservers.ir/

امروز ظهر نشسته بودم که یک پیامک رو گوشیم اومد که پسورد شما اکانت شما در سایت هاستینگم تغییر کرده.به قسمت پشتیبانی تیکت زدم که من چنین در خواستی نداشتم چرا پسوورد من تغییر دادید گفتند شخصی اومده گفته من عباس رضایی هستم و پسوورد اکانتم فراموش کردم و پسوورد جدید برام بفرستید.
پشتیبانی هم پسوورد جدیدی برای اکانتم می ذارن و از طریق ایمیل برای من ارسال می کنند.بعد این فرد میاد میگه که ایمیل دریافت نکرده و می خواد از یه راهی پسوورد گیر بیاره.که پشتیبانی هم بهشون می گن اکانت چند تا سوال امنیتی داره به اونها جواب بدید تا پسوورد بهتون بدهیم.

این فرد چون سوال ها رو نمی دونسته هنوز جوابی نداده تا اینکه خودم به پشتیبانی تیکت زدم و گفتم چرا پسوورد تغییر کرده که تلفنی با من تماس گرفتند و قضیه توضیح دادند و گفتند این اتفاقات افتاده.
بعد هم ایشون ip فردی که این کارهارو کرده بود به من داد که چک کردم تا ظاهرا با چیز پی ان وصل بوده (آی پی 107.6.142.103 به من دادند).

واقعا متاسفم برای چنین افرادی .نمی دونم واقعا چی باید به این فرد گفت.کسایی که هاستینگ دارند مواظب چنین افرادی باشید.

در آخر هم از آقای عیسی لو تشکر می کنم که مانع از از دسترفتن اکانت من شدند.

عکس تیکت هم پایین گذاشتم.

http://www.webhostingtalk.ir/attachment.php?attachmentid=26860&stc=1

موفق باشید

sardarn
June 28th, 2015, 14:52
در ضمن این فرد با ایمیل sardarm84@yahoo.com این درخواست هارو فرستادند که ایمیل من sardarn84@yahoo.com هست که اومدن با یک تغییر n به m که چندان با چشم قابل تشخیص نیست اقدام به درخواست تغییر پسوورد کرده بودند که خوشبختانه از این طریق نتونسته بودند کاری کنند.

موفق باشید

majidisaloo1
June 28th, 2015, 15:23
با سلام

اگر میگفتند حتی اینها رو با توجه به استفاده از وی پی انی که داشتند و از آی پی ایران استفاده نکرده بودند حتما ازشون کارت ملی و شناسنامه میخواستیم

خیالتون سر این مورد راحت ، اینکه ایمیل نمیرسه به ما و.... اینها بهانه های خوبی برای دور زدن است .

سوشال انجنیرینگ یا همان مهندسی اجتماعی بزرگترین و بهترین و ساده ترین روش برای هک افراد است . . .

به هر حال به خیر گذشت
موفق باشید