PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پاک شدن تاپیک های من !!! ( مدیرا جواب بدن)

mizban97
June 27th, 2015, 21:38
باسلام خدمت دوستان

متاسفانه از دیروز یه تاپیک زدیم تو بخش فروش تمام قوانین هم رعایت کردیم اما دیشب دیدم تاپیک نیست حذف شده و هیچ پیامی هم از سمت مدیرا نبود که ایا تخلف کردیم یا نه !!!
امروز دوباره تاپیک زدم الان پاک شد موضوع چیه ؟؟؟ این همه فروشنده دیگه هستن تا 100 صفحه تاپیک میزنن چیزیشون نمیشه لطفا مدیران پاسخگو باشند .
این انجمن مدیر کل که نظارتی روش نداره ... الان هم بی دلیل تاپیک های ما رو پاک میکنن حتی مشخص نیست کی پاک کرده...

novinvps.com
June 27th, 2015, 21:59
باسلام خدمت دوستان

متاسفانه از دیروز یه تاپیک زدیم تو بخش فروش تمام قوانین هم رعایت کردیم اما دیشب دیدم تاپیک نیست حذف شده و هیچ پیامی هم از سمت مدیرا نبود که ایا تخلف کردیم یا نه !!!
امروز دوباره تاپیک زدم الان پاک شد موضوع چیه ؟؟؟ این همه فروشنده دیگه هستن تا 100 صفحه تاپیک میزنن چیزیشون نمیشه لطفا مدیران پاسخگو باشند .
این انجمن مدیر کل که نظارتی روش نداره ... الان هم بی دلیل تاپیک های ما رو پاک میکنن حتی مشخص نیست کی پاک کرده...

سلام
من مدیر نیستم اما تجربه نشون داده اگر تاپیک copy past باشه و تغییر با تاپیک های قبلی خود نداشته باشه
حذف خواهد شد.

mizban97
June 27th, 2015, 22:02
سلام
من مدیر نیستم اما تجربه نشون داده اگر تاپیک copy past باشه و تغییر با تاپیک های قبلی خود نداشته باشه
حذف خواهد شد.

بدون اطلاع قبلی عزیزم؟
حتی اگه مدیری پاک کرده پ.خ میفرسته ! ولی چیزی برام نیومد

Kifer
June 27th, 2015, 22:02
باسلام خدمت دوستان

باسلام
شما توانایی ایجاد یک تاپیک فروش در هر هفت روز دارید.

mizban97
June 27th, 2015, 22:11
باسلام
شما توانایی ایجاد یک تاپیک فروش در هر هفت روز دارید.

اخرین تاپیک فروش برای May 21 بود ! :)

Ramin
June 27th, 2015, 22:46
دوست عزیز صندوق پیغامهای خصوصی خود را خالی کنید تا پیغامهای مدیریتی را دریافت کنید !
تاپیکهای شما به دلیل تکراری بودن و تنها تغییر قیمت و یا اضافه شدن ی کد تخفیف حذف شده اند که ای موارد را می توانید در همان تاپیک اول آپدیت فرمائید !

تذکر مهم و جدی برای تمام دوستان عزیز: در چند روز اخیر باب شده است کاربران محترم جهت رسیدگی به امور خود در بخشهای مختلف سایت اقدام به ایجاد تاپیک می فرمایند. مثلا در خصوص مالتی یوزر ، حذف شدن پست و تاپیک و سایر موارد مشابه ! همانطور که قبلا اعلام شده است ، ایجاد تاپیک برای این موارد اکیداً ممنوع می باشد زیرا راههای ارتباطی با مدیران کاملا مشخص است ! ( ایمیل ، پیغام خصوصی و ..... ) متاسفانه علی رغم میل باطنی و به جهت حفظ نظم انجمن باید اعلام کنم در صورت مشاهده مجدد چنین تاپیکهایی در انجمن ، علاوه بر حذف تاپیک ، مجبور به برخورد با کاربر ایجاد کننده خواهیم بود !زیرا این موارد ، شخصی تلقی می شوند و ضرورتی برای ایجاد تاپیک در انجمن عمومی و تخصصی ندارند !

mizban97
June 27th, 2015, 22:59
دوست عزیز صندوق پیغامهای خصوصی خود را خالی کنید تا پیغامهای مدیریتی را دریافت کنید !
تاپیکهای شما به دلیل تکراری بودن و تنها تغییر قیمت و یا اضافه شدن ی کد تخفیف حذف شده اند که ای موارد را می توانید در همان تاپیک اول آپدیت فرمائید !

تذکر مهم و جدی برای تمام دوستان عزیز: در چند روز اخیر باب شده است کاربران محترم جهت رسیدگی به امور خود در بخشهای مختلف سایت اقدام به ایجاد تاپیک می فرمایند. مثلا در خصوص مالتی یوزر ، حذف شدن پست و تاپیک و سایر موارد مشابه ! همانطور که قبلا اعلام شده است ، ایجاد تاپیک برای این موارد اکیداً ممنوع می باشد زیرا راههای ارتباطی با مدیران کاملا مشخص است ! ( ایمیل ، پیغام خصوصی و ..... ) متاسفانه علی رغم میل باطنی و به جهت حفظ نظم انجمن باید اعلام کنم در صورت مشاهده مجدد چنین تاپیکهایی در انجمن ، علاوه بر حذف تاپیک ، مجبور به برخورد با کاربر ایجاد کننده خواهیم بود !زیرا این موارد ، شخصی تلقی می شوند و ضرورتی برای ایجاد تاپیک در انجمن عمومی و تخصصی ندارند !

ببخشید کدوم تاپیک منظورتون هست شما همه تاپیک های من رو پاک کردید کجا اپدیت کنم؟
منظورتون در تاپیک های قدیم هست؟ مگه بالا اوردن تاپیک های قدیم خلاف قوانین نیست؟؟
لطفا واضح تر توضیح بدید ممنون میشم شرمنده بابت پست ولی واقعا نیاز بود چون کسی جوابگو نیست. ما قبلا بار ها به شما ایمیل زدیم حکمتی حاصل نشد . اینکه میگید موارد شخصی درست نیست موارد کاربری هست و توسط راهبر انجمن باید حل بشه نه برخورد بشه. اگر وقت کافی برای مدیریت ندارید این وظیفه رو به دوستان دیگه بدید.

Ramin
June 27th, 2015, 23:03
منظورتون در تاپیک های قدیم هست؟ مگه بالا اوردن تاپیک های قدیم خلاف قوانین نیست؟؟
لطفا واضح تر توضیح بدید ممنون میشم شرمنده بابت پست ولی واقعا نیاز بود چون کسی جوابگو نیست. ما قبلا بار ها به شما ایمیل زدیم حکمتی حاصل نشد . اینکه میگید موارد شخصی درست نیست موارد کاربری هست و توسط راهبر انجمن باید حل بشه نه برخورد بشه. اگر وقت کافی برای مدیریت ندارید این وظیفه رو به دوستان دیگه بدید.

همانظور که خدمت شما گفته شد . این موارد ارتباطی به انجمن عمومی ندارد و باید به صورت خصوصی پیگیر باشید. به همین دلیل اگر به سوالات شما پاسخ داده شود نقض صحبتهای خود بنده است. ایمیل برای بنده ارسال نکرده اید. اگر ارسال شده و پاسخی دریافت نکرده اید لطفا اسکرین شات قرار دهید

اینکه میگید موارد شخصی درست نیست موارد کاربری هست و توسط راهبر انجمن باید حل بشه نه برخورد بشه. اگر وقت کافی برای مدیریت ندارید این وظیفه رو به دوستان دیگه بدید

ظاهرا متوجه صحبت های بنده نشدید. بحث عدم رسیدگی نیست !!! بحث در خصوص نحوه رسیدگی است. روزانه بنده دهها ایمیل و پیغام خصوصی کاربران را پاسخ می دهم. متوجه صحبت شما نشدم ( در خصوص راهبر و ... )
موفق باشید

s.w.a.t
June 27th, 2015, 23:12

باسلام
شما یک نفر از آن ۱۰ ها نفری هستید که پیغام یا ایمیل میدید و باید به مشکل یا کار تمامی کاربران رسیدگی شود. پس بهتره صبر کنید تا کارتون انجام بشه.
پیشنهاد میدم قبل از فعالیت دوباره حتما قوانین انجمن رو مجدد مطالعه کنید
موفق باشیسد