PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ثبت نشدن دامین resello در WHMCS

HotHost
June 27th, 2015, 17:28
سلام

من وقتی دامینی ثبت میکنم در پنل whmcs و پرداختش رو هم که انجام میدم دامین ثبت نمیشه.
یه ارور میده و ایمیلش میکنه با این متن:

خطا : Validation failed city: This field is required.

البته یوزر رو در ریسلو ایجاد میکنه و ایمیلش رو میفرسته. ولی دامین رو ثبت نمیکنه.
همه فیلدها رو هم داخل اکانتم پر کردم.

ممنون میشم راهنمایی کنید.

- - - Updated - - -

این رو هم بگم که پنل به اکانت resello متصل هستش و مشکلی از این جهت نداره.

dakkeh20
June 27th, 2015, 17:28
سلام

اگر یوزر در ریسلو ایجاد شده ، در بخش پروفایل یوزر در ریسلو به صورت دستی اطلاعاتی که فارسی ذخیره شده رو به انگلیسی وارد کنید و مجدد تست کنید به احتمال زیاد حل میشه .

HotHost
June 27th, 2015, 17:32
آقا انجام دادم. ولی نشد.

قبول کردن سفارش همراه با خطاست
Validation failed city: This field is required.

- - - Updated - - -

آقا انجام دادم. ولی نشد.

قبول کردن سفارش همراه با خطاست
Validation failed city: This field is required.

mhiizadi
June 27th, 2015, 20:15
آقا انجام دادم. ولی نشد.

- - - Updated - - -

آقا انجام دادم. ولی نشد.
شهر رو بزارید روی tehran

HotHost
June 28th, 2015, 05:54
شهر رو بزارید روی tehran
انجام دادم ولی بازم نشد که نشد!

a.e
June 28th, 2015, 06:20
این خطا به خاطر فارسی بودن اطلاعات به صورت پیشفرض نشان داده میشود با توجه به این مورد که می فرمایید اطلاعات فارسی را به انگلیسی تغییر داده اید و مشکل برطرف نشده است پیشنهاد میشود یوزر مربوطه را پاک نمایید و مجدد ایجاد نمایید.

HotHost
June 28th, 2015, 15:51
این خطا به خاطر فارسی بودن اطلاعات به صورت پیشفرض نشان داده میشود با توجه به این مورد که می فرمایید اطلاعات فارسی را به انگلیسی تغییر داده اید و مشکل برطرف نشده است پیشنهاد میشود یوزر مربوطه را پاک نمایید و مجدد ایجاد نمایید.

آقا ممنونم خیلی زیاد.
مشکل با راهنمایی شما حل شد.
من شخصا در سایتهایی ثبت نام کرده بودم قبلا که با اینکه اطلاعاتم فارسی بود اما دامین بصورت خودکار ثبت شده بود و مشکلی نداشت.
آیا راه حلی هستش که این مشکل حل بشه؟
یا کاری بکنیم که یوزر کلا نتونه فارسی بنویسه؟
---
یه سوال دیگه!
چطوری میشه به یک کاربر اعتبار اضافه کرد از طریق ادمین؟
آیا آموزش جامعی برای whmcs هستش؟
از آخرین ورژن استفاده میکنم.

ممنون

tehran
September 6th, 2016, 18:27
سلام
موضوع: ثبت نشدن یا عدم انتقال یا مشکل در انتقال دامنه از رجیسترار دیگر به ریسلو resello

این مشکل رو داشتم که هر چه میکردم دامنه (Domain) به ریسلو انتقال پیدا نمیکرد و از کد پستی بصورت پیغام زیر ایراد میگرفت:
Transfer for domain failed: Failed to create contact: Validation failed zip_code: The Postal code does not match the format accepted by Iran, Islamic Republic of. Valid format is 99999-999 or 99999-9999 or 99999-99999
یا مثل این دوستمون که در بالا نوشتن ایراد میگرفت.
ولی این دوستمون در بالا توضیح کامل ندادند و در جایی هم نوشته نشده که توضیح میدم

این پیغام درست توضیح نمیده که ایراد از کجاست و گمان میکردم ایراد در whois خود دامنه و کد پستی آن است یا ایراد در شهر یا کشور در دامنه است و آنرا تغییر میدادم و منتظر میشدم که بروز شود که چند ساعت هم طول کشید تا اینکه متوجه شدم باید اکانت خود در ریسلو را ویرایش کنم و اطلاعات درست را در آن وارد کنم نه اطلاعات دامنه و اینطوری مشکل حل شد.
یعنی اون ریسلر یا اکانت(customer) که میخواهیم در ریسلو دامنه به آن انتقال یابد را ویرایش کرده و مشخصات آن از قبیل نام،شهر،کشور و کد پستی را بصورت صحیح وارد نماییم تا مشکل حل شود.
امیدوارم بکارتون بیاد.