PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث بک آپ و به حاشیه کشیدن توسط کاربر

Abolijoon
June 26th, 2015, 17:34
با سلاو و قبولی طاعات و عبادات شما عزیزان
موقع کانفیگ و ریستور دوباره ی بک آپ هاسایت یکی از کاربرا از بین رفت بعد از بررسی متوجه شدیم که سرور از اکانتش بک آپ نمیگرفته
ما هم با توجه به قوانین سایت خدمتشون عرض کردیم که کاربر باید خودش اقدام به بک آپ گیری می نمود و شرکت در قبال سالم یا ناسالم بودن بک آپ ها مسئولیتی ندارد
بعد از گذشت چند روز خواستار جریمه ( پول زور ) از ما شدند و در تیکت تهدید و توهین هایی شد
بنا به تهدید و توهین ریسلر ان کاربر مسدود و درخواست خسارت از کاربر شد که قبل ها باعث مسدود شدن سرور شده بود
کاربر هم دوباره با تهدید گفت شکایت میکنم و قانون
سوالم اینکه حق با مشتری بوده یا هاستینگ؟
کاربر میتواند جریمه ی بک آپ را دریافت نماید؟
ما حق این را داریم که خسارتی را که به ما زده دریافت کنیم یا خیر
سپاس از تک تک عزیزان انحمن

menalgeya
June 26th, 2015, 17:37
با سلام

اگر شما در قسمت قوانین وب سایت خود اعلام کرده باشید که بک آپ گرفتن جز وظایف کاربر می باشد ایشون هیچ کاری نمیتوانند بکنند و شما میتوانید بابت تهدید و توهین ها از ایشون شاکی بشید که البته درد سر داره و ارزششو نداره

پیروز و سربلند باشید

yastheme
June 26th, 2015, 17:48
برگه قوانین سایت سند قانونی نیست که بتونید به اون اتکا کنید! این فقط یک توافق ضمنی است که کاربر اطلاع داشته باشد شرایط کاری شما به چه صورت است! زمانی که هیچ برگه رسمی و سندی در کار نیست شما متهم نمی شوید.
در مرحله اول باید قانونی ثابت کنید که اصلا مشتری شما هست یا نه که اگه شما نخواهید حتی این مورد هم نمی تونن ثابت کنن.
متاسفاه خلا های قانونی زیاده

menalgeya
June 26th, 2015, 17:51
برگه قوانین سایت سند قانونی نیست که بتونید به اتکا کنید! این فقط یک تواف ضمنی است که کاربر اطلاع داشته باشد شرایط کاری شما به چه صورت است! زمانی که هیچ برگه رسمی و سندی در کار نیست شما متهم نمی شوید.
در مرحله اول باید قانونی ثابت کنید که اصلا مشتری شما هست یا نه که اگه شما نخواهید حتی این مورد هم نمی تونن ثابت کنن.
متاسفاه خلا های قانونی زیاده

با سلام

دوست عزیز برای یکی از دوستان بنده مشکلی مشابه پیش اومده بود و پلیس فتا قوانین سایت رو معیار قرار داد

nima73
June 26th, 2015, 17:54
در صورتی که شما به دلیل تغییر سرور بکاب را خودتان برداشتید و بکاب ناقص باعث از بین رفتن اطلاعات کاربر شده ( که فکر کنم همین مورد باشه ) دقیقا شما ضامن از بین رفتن اطلاعات هستید و اگر شکایت کنند مطمئن باشید مجبور به پرداخت غرامت خواهید شد و مورد را دقیقا مشاهده کردم و یکی از دوستانم تونست جریمه سنگینی از یکی از هاست ها بگیره که اسم نمیبرم تا تبلغ منفی برای اون هاست نباشه ولی خواستید پیام خصوصی بدید تا معرفی کنم ولی در صورتی که کاربر خودش مقصر باشه و اطلاعاتش را به هر علتی خودش حذف کنه هیچ تعهدی شما نخواهید داشت

spsgorgan
June 26th, 2015, 17:55
فرض کنید بک آپ هم داشت. شما مگه موقع ریستور خراب نکردین ؟ پس در اصل خودتون مقصرید دیگه. البته دادگاهی عرض نمیکنما بصورت همکاری ، قاعدتا شما الان باید هواشو داشته باشید. لااقل از الان بک آپ ضمنی خودتونم بگیرید بد نیست.

nima73
June 26th, 2015, 17:55
با سلام

دوست عزیز برای یکی از دوستان بنده مشکلی مشابه پیش اومده بود و پلیس فتا قوانین سایت رو معیار قرار داد

اتفاقا اون هاست هم در دادگاه قوانین سایت خودش را مبنا قرار داده بود ولی قاضی بخش جرائم رایانه ای به ایشان گفته بود هر وقت رفتی مجلس و قانونگذار شدی قانون بنویس و تو باعث از بین رفتن اطلاعات شدی و باید جریمه و خسارت را پرداخت کنی ...

yastheme
June 26th, 2015, 17:57
با سلام

پلیس فتا مرجع تصمیم گیری نیست؛ بلکه فقط به دادگاه گزارش می دهد؛ شما هر زمان می توانید صفحه قوانین را تغییر دهید. و این هیچ ارزش قانونی ندارد؛ اگر به قوانین آشنا نباشید همان گزارش می شود حکم نهایی شما ! ولی به راحتی می توانید اعتراض کنید و به نتیجه هم برسید

Abolijoon
June 26th, 2015, 17:58
دوست عزیز ربطی نداره که بک آپ موقع ریستور خراب شده یا هرچی ( بک آپ وجود نداشت که ریستور بشه )
اکانتش مشکل داشته کلا سرور بک آپ نمیگرفته
در ضمن شرایط بک آپ در سایت درج شده است .

yastheme
June 26th, 2015, 18:05
ختم آخر کلام اینکه خلا قانونی همیشه بوده و هست کسی نمی تونه بگه شما متهم میشید یا نه! این کلا به سلیقه قاضی بستگی داره؛ ممکنه تو یه دادگاه متهم باشید تو دادگاه دیگه نه!
بشینید با خودتون فکر کنید ببینید واقعا مقصر هستید یا نه؛ یا خودتونو بزارید جای فرد و تصمیمی درست بگیرید وگرنه حکمی که به نفع آدم هم باشه ولی به نفع وجدانش نباشه ارزش نداره.

Abolijoon
June 26th, 2015, 18:09
ختم آخر کلام اینکه خلا قانونی همیشه بوده و هست کسی نمی تونه بگه شما متهم میشید یا نه! این کلا به سلیقه قاضی بستگی داره؛ ممکنه تو یه دادگاه متهم باشید تو دادگاه دیگه نه!
بشینید با خودتون فکر کنید ببینید واقعا مقصر هستید یا نه؛ یا خودتونو بزارید جای فرد و تصمیمی درست بگیرید وگرنه حکمی که به نفع آدم هم باشه ولی به نفع وجدانش نباشه ارزش نداره.

حرف شما درست و متین
اگر کاربر هم شاخ نمیشد قطعا براش بخاطر از نبود بک آپ سرویس رایگان به منظور خسارت میدادیم یا هر کاری دیگر اما در هر کاری ادب و احترام شرطه اوله اگه نباشه کارا پیش نمیره که این نماینده ی عزیز نیز با کمال پر رویی توهین و تعدید نمودند

menalgeya
June 26th, 2015, 18:19
پلیس فتا مرجع تصمیم گیری نیست؛ بلکه فقط به دادگاه گزارش می دهد؛ شما هر زمان می توانید صفحه قوانین را تغییر دهید. و این هیچ ارزش قانونی ندارد؛ اگر به قوانین آشنا نباشید همان گزارش می شود حکم نهایی شما ! ولی به راحتی می توانید اعتراض کنید و به نتیجه هم برسید

با پوزش از استارتر

پس طبق گفته های شما صفحه قوانین در وب سایت نمادین می باشد ؟ معیار برای این گونه فعالیت ها چیست ؟

yastheme
June 26th, 2015, 18:22
با پوزش از استارتر

پس طبق گفته های شما صفحه قوانین در وب سایت نمادین می باشد ؟ معیار برای این گونه فعالیت ها چیست ؟

نمادین نیست؛ بلکه اگاه سازی کاربر از عملکرد و شرایط پیش روی او در هنگام استفاده از سرویس است و اصلا وجاهت قانونی ندارد.

hamra
June 26th, 2015, 18:25
نمادین نیست؛ بلکه اگاه سازی کاربر از عملکرد و شرایط پیش روی او در هنگام استفاده از سرویس است و اصلا وجاهت قانونی ندارد.

البته آگاه سازی کاربر بعد از اینکه ایشون بکاپ رو از بین برده باشند چطور ؟
قبل از اینکه سرور رو خراب کنند باید اطلاع میدادند که بکاپ گیری کنید اما ایشون همین زحمت رو هم به خودشون ندادند !!!!!

Abolijoon
June 26th, 2015, 18:28
البته آگاه سازی کاربر بعد از اینکه ایشون بکاپ رو از بین برده باشند چطور ؟
قبل از اینکه سرور رو خراب کنند باید اطلاع میدادند که بکاپ گیری کنید اما ایشون همین زحمت رو هم به خودشون ندادند !!!!!

انگار شما مشکل دارید
عرض شد سایت داون بوده نمیشد اطلاع رسانی کرد
بک آپ رو مگه قبل خراب شدن میگیرید؟
بک آپ رو باید هفتگی دانلود می کردید

hamra
June 26th, 2015, 18:34
انگار شما مشکل دارید
عرض شد سایت داون بوده نمیشد اطلاع رسانی کرد
بک آپ رو مگه قبل خراب شدن میگیرید؟
بک آپ رو باید هفتگی دانلود می کردید

مشکل خودت داری پسرک !!!
اون زمانی هنوز سرور شما اوکی بود گفته بودید میخواین سرور رو دوباره کانفیگ کنید !!!
اما به خودت یک زحمت ندادی یک بکاپ بگیری و با آبروی همه بازی کردی این وسط .
این درکته ؟؟؟؟
اون موقع امکان گرفتن بکاپ و هر کاری بود اما خودتو زدی به اون راه .و هیچ اطلاعیه ای ندادی که میخوایم سرور رو فلان کنیم و بکاپ گیری کنید .
دوستان حالا قضاوت کنید .

Abolijoon
June 26th, 2015, 18:37
مشکل خودت داری پسرک !!!
اون زمانی هنوز سرور شما اوکی بود گفته بودید میخواین سرور رو دوباره کانفیگ کنید !!!
اما به خودت یک زحمت ندادی یک بکاپ بگیری و با آبروی همه بازی کردی این وسط .
این درکته ؟؟؟؟
اون موقع امکان گرفتن بکاپ و هر کاری بود اما خودتو زدی به اون راه .و هیچ اطلاعیه ای ندادی که میخوایم سرور رو فلان کنیم و بکاپ گیری کنید .
دوستان حالا قضاوت کنید .

موقع انتقال ایمیل رسانی شده بود از طریق ایمیل
در ضمن بک آپ شما از بین رفته مشکل بک آپ تونه؟ چرا با تهمت و تهدید بک آپ میخواهید ؟ راه قانونی شو طی میکردید
.

hamra
June 26th, 2015, 18:40
موقع انتقال ایمیل رسانی شده بود از طریق ایمیل
در ضمن بک آپ شما از بین رفته مشکل بک آپ تونه؟ چرا با تهمت و تهدید بک آپ میخواهید ؟ راه قانونی شو طی میکردید
.

مشکل اینجاست هیچ اطلاعیه ای ارسال نکرده بودی پسر جون.
بنده بیشتر از اون عجله دارم و برای مشتری هام ارزش قائل میشم که بخوام منتظر دریافت پاسخ از قانون بشم .
اگر هم لازم باشه اینکار رو انجام خواهم داد .

Abolijoon
June 26th, 2015, 18:44
مشکل اینجاست هیچ اطلاعیه ای ارسال نکرده بودی پسر جون.
بنده بیشتر از اون عجله دارم و برای مشتری هام ارزش قائل میشم که بخوام منتظر دریافت پاسخ از قانون بشم .
اگر هم لازم باشه اینکار رو انجام خواهم داد .

شما که زیاد به فکر مشتری هستید سروری تهیه کنید نه ریسلر از سرور ما
ما توانایی مدیریت کاربری مثل شما را نداریم
اگر میخواهید از راه قانونی طی کنید بسم الله در خدمتیم
اگر نه از طریق تیکت ارتباط برقرار نمایید بک آپ بهتون داده شه
پیروز باشید

hamra
June 26th, 2015, 18:50
شما که زیاد به فکر مشتری هستید سروری تهیه کنید نه ریسلر از سرور ما
ما توانایی مدیریت کاربری مثل شما را نداریم
اگر میخواهید از راه قانونی طی کنید بسم الله در خدمتیم
اگر نه از طریق تیکت ارتباط برقرار نمایید بک آپ بهتون داده شه
پیروز باشید
دوست عزیز ما بخاطر اینکه هزینه رو کاهش بدیم اومدیم ریسلر گرفتیم / اونم برای چند سایت کم مصرف .
بعدشم دیدیم سرورتون مدام مشکل داره که رفتیم سرور تهیه کردیم با هزینه های گزافی که مه میدونند وجود داره .
به هر حال الان باز برای شما تیکت جدید ایجاد کردم در خصوص بکاپ .
باتشکر

hamid.soltani92
June 26th, 2015, 19:14
اتفاقا اون هاست هم در دادگاه قوانین سایت خودش را مبنا قرار داده بود ولی قاضی بخش جرائم رایانه ای به ایشان گفته بود هر وقت رفتی مجلس و قانونگذار شدی قانون بنویس و تو باعث از بین رفتن اطلاعات شدی و باید جریمه و خسارت را پرداخت کنی ...
سلام و عرض ادب.
فرمایش دوستمون کاملا تایید میشه.
تا به حال ۲ مورد مشابه رو از نزدیک دیدم. اولا قوانین وضع شده عمومی به قوانین سرویس‌دهنده ارجحیت داره. ثانیا قوانین وبسایت سرویس دهنده توسط قاضی مورد قبول نیست. چرا که این متن میتونه هرلحظه که سرویس دهنده اراده کنه عوض بشه! این قوانین تنها در صورتی که در دفاتر اسناد رسمی به امضا و تایید برسه قابل قبول خواهند بود.
با توجه به تجربه‌ای که دارم عرض می‌کنم:
استارتر محترم تاپیک، کاربر شما میتونه شکایت کنه و به احتمال خیلی زیاد شما ملزم به پرداخت جریمه خواهید شد.
سعی کنید به خوبی و خوشی مساله رو حل و فصل کنید.
ارادتمند.

Abolijoon
June 26th, 2015, 19:16
===== جواب تیکت ==== با سلام هیچ کاری با تندی و بی احترامی جلو نمیره شما احترام بذارید قطعا ما نیز متقابلا احترام خواهیم گذاشت به خاطر تهمتی که در تیکت و انجمن هم که زدید به خدا میسپارم سرویس باز شد لطفا بک آپ گرفته و بعد انتقال اطلاع دهید با احترام ==== این ادب رو قبل از تاپیک هم تو تیکت به خرج میدادید قطعا این کارا پیش نمیومد به هر حال سرویس شما باز شد بک آپ گیری در هاست ها باز می باشند . بک آپ نتونستید بگیرید اطلاع دهید بک آپ داده شه اما حرف اخر هیچ کاری با شاخی و تندی پیش نمیره ادب و احترام مهم تر از هر چیزی هست پیروز باشید ====

fanous_m
June 26th, 2015, 19:37
دوست عزیز در هر صورت شما مقصر هستید
چون پشتیبانی به عهده شماست
مگر اینکه طرفتون رو یک چوری رضایتش رو جلب کنید

مینا-صیفی
June 26th, 2015, 21:04
با سلاو و قبولی طاعات و عبادات شما عزیزان
موقع کانفیگ و ریستور دوباره ی بک آپ هاسایت یکی از کاربرا از بین رفت بعد از بررسی متوجه شدیم که سرور از اکانتش بک آپ نمیگرفته
ما هم با توجه به قوانین سایت خدمتشون عرض کردیم که کاربر باید خودش اقدام به بک آپ گیری می نمود و شرکت در قبال سالم یا ناسالم بودن بک آپ ها مسئولیتی ندارد
بعد از گذشت چند روز خواستار جریمه ( پول زور ) از ما شدند و در تیکت تهدید و توهین هایی شد
بنا به تهدید و توهین ریسلر ان کاربر مسدود و درخواست خسارت از کاربر شد که قبل ها باعث مسدود شدن سرور شده بود
کاربر هم دوباره با تهدید گفت شکایت میکنم و قانون
سوالم اینکه حق با مشتری بوده یا هاستینگ؟
کاربر میتواند جریمه ی بک آپ را دریافت نماید؟
ما حق این را داریم که خسارتی را که به ما زده دریافت کنیم یا خیر
سپاس از تک تک عزیزان انحمن

سلام من کارم هاستینگ نیست و جهت یک کاربر طبق تجربه بی سوادی خودم عرض میکنم این موضوع شما را خواندم و ماله همه کاربرای عزیز را هم خواندم

نظر شخصی بنده این هست همه کسانی که هاستینگ کار میکنند 100% سرور بک اپ دارند که جلوگیری از هر نوع احتمالی اطلاعات کاربران حفظ بمونه و نگهداری بشه . و شما که از قصد این کار را نکردید و نمیدونستید از این یک سایت بک اپ نمیگیره و کاربر شما هم هیچ گونه گناهی نداره مشکلی براتون پیش امد و درست کردید و برگرداندید اطلاعات همه را جز این کاربرتون که میگید بک اپ کلا نمیگیرفت پس مشکل از سیستم شماست تا اینجا کاربر شما هیچ گونه خطایی نداره . اما شما میگید بر عهده کاربر پس سرور بک اپ برای چی دارید یا چرا همه سرور بک اپ دارند ؟ اگر به عهده کاربر هست سرور بک اپ هیچ کس نباید داشته باشه و این فرهنگ جا بیفته مثله سرور مجازی همه میدونند بک اپ به عهده کاربر هست اما هاست این فرهنگ جا نیفتاده .
در هر صورت شما درسته نمیدونستی از قصد نبوده اما مشکل از شما بوده که پیش امده و باز هم مشکل از شما بوده بک اپ نگرفته . انشالاه با همکاری این مشکل را به خوبی خوشی حل کنید زیرا اگر بخواد قانونی شکایت کنه هم خسارت میگیره هم محکوم میشید و اطلاعات کاربر را حفظ نکردید و مشکل از شما بود . با تشکر .

Abolijoon
June 26th, 2015, 21:06
سلام من کارم هاستینگ نیست و جهت یک کاربر طبق تجربه بی سوادی خودم عرض میکنم این موضوع شما را خواندم و ماله همه کاربرای عزیز را هم خواندم

نظر شخصی بنده این هست همه کسانی که هاستینگ کار میکنند 100% سرور بک اپ دارند که جلوگیری از هر نوع احتمالی اطلاعات کاربران حفظ بمونه و نگهداری بشه . و شما که از قصد این کار را نکردید و نمیدونستید از این یک سایت بک اپ نمیگیره و کاربر شما هم هیچ گونه گناهی نداره مشکلی براتون پیش امد و درست کردید و برگرداندید اطلاعات همه را جز این کاربرتون که میگید بک اپ کلا نمیگیرفت پس مشکل از سیستم شماست تا اینجا کاربر شما هیچ گونه خطایی نداره . اما شما میگید بر عهده کاربر پس سرور بک اپ برای چی دارید یا چرا همه سرور بک اپ دارند ؟ اگر به عهده کاربر هست سرور بک اپ هیچ کس نباید داشته باشه و این فرهنگ جا بیفته مثله سرور مجازی همه میدونند بک اپ به عهده کاربر هست اما هاست این فرهنگ جا نیفتاده .
در هر صورت شما درسته نمیدونستی از قصد نبوده اما مشکل از شما بوده که پیش امده و باز هم مشکل از شما بوده بک اپ نگرفته . انشالاه با همکاری این مشکل را به خوبی خوشی حل کنید زیرا اگر بخواد قانونی شکایت کنه هم خسارت میگیره هم محکوم میشید و اطلاعات کاربر را حفظ نکردید و مشکل از شما بود . با تشکر .

مشکل با کاربر رو حل کردیم

مینا-صیفی
June 26th, 2015, 21:21
مشکل با کاربر رو حل کردیم

بسیار عالی خوش حال شدم مگر بک اپ از قبل تر ها داشتید که ریستور کردید ؟

xphost
June 26th, 2015, 21:28
خدارو شکر قضیه جمع شد
;;)