PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال مهم درمورد نماد

jahromweb
June 26th, 2015, 16:14
باسلام به دوستان

یک سوال داشتم.
درصورتی که دو تا سایت داشته باشیم و نخوایم برای دوتاش نماد بگیریم چه راهی برای نمایش نماد در هردوسایت (فقط یکی نماد داره ) سراغ دارید؟
راهی دارید که مشکل قانونی هم نداشته باشه برامون دردسر نشه؟
چون دردسره برای دو تا سایت نماد بگیریم....
باتشکر از دوستان

xphost
June 26th, 2015, 16:21
اگر دو تا سایت مختلف باشه روش خاصی بعید بدونم باشه
چون ربات هوشمند نماد اعتماد با توجه به دامنه و فایلی که داخل هاست هستش فعال میشه و شما نمیتونید بالا بیارید

jahromweb
June 26th, 2015, 16:28
اگر دو تا سایت مختلف باشه روش خاصی بعید بدونم باشه
چون ربات هوشمند نماد اعتماد با توجه به دامنه و فایلی که داخل هاست هستش فعال میشه و شما نمیتونید بالا بیارید
سلام
روش رو خودم دارم یک روش جالب هم یکی از کاربران انجمن استفاده کرده بود (نماد دیجی کالا رو توی سایت گذاشته بود)
نهایتش اینه که از یک ایفریم استفاده میکنیم.
بحث من قانونیش هست (یعنی نماد ایراد نگیره همین!)

dayapay.com
June 26th, 2015, 16:29
سلام
روش رو خودم دارم یک روش جالب هم یکی از کاربران انجمن استفاده کرده بود (نماد دیجی کالا رو توی سایت گذاشته بود)
نهایتش اینه که از یک ایفریم استفاده میکنیم.
بحث من قانونیش هست (یعنی نماد ایراد نگیره همین!)
در قسمت تغییرات نماد اطلاع بدین تا سایت دوم رو اضافه کنند
(در صورتی اضافه میشه که یک موضوع باشه)

xphost
June 26th, 2015, 16:30
نماد یک اسباب بازی نمایشی هستش
بعید بدونم گیر بدن
ولی قانونی مشکل داره

hamra
June 26th, 2015, 16:33
اگر 2 تا سایت دارید باید برای هر سایت مجزا اقدام کنید برای اخذ نماد (قبلا از ای نماد پرسش شده است .)
و متاسفانه نماد کلا آلت بازی شده .
واقعا متاسفام برای ای نماد و کشورمون کمه با این روش اقدام به کاسبی کرده است ! الان هم شاهد اون هستیم که عده بسیاری از افراد نماد دار کلاهبردار هستند .
جالب تر هم اینکه حتی زورشون میاد ایمیل ارسال میکنی پاسخ بدن یا زنگ میزنی صحبت کنند !!!!!!!! این یعنی چی ؟ من اینو نمیفهمم بخدا !!!

jahromweb
June 26th, 2015, 16:38
در قسمت تغییرات نماد اطلاع بدین تا سایت دوم رو اضافه کنند
(در صورتی اضافه میشه که یک موضوع باشه)
اگر بخوام یک مثال بزنم : مثلا فکر کنید یک سایت برای فروش هاست هست دیگری برای فروش دامنه (مثال!)

نماد یک اسباب بازی نمایشی هستش
بعید بدونم گیر بدن
ولی قانونی مشکل داره
چی بگم والا... گزارش بدن هم پیگری نمیکنن ؟(مثل همون جریان...؟)

اگر 2 تا سایت دارید باید برای هر سایت مجزا اقدام کنید برای اخذ نماد (قبلا از ای نماد پرسش شده است .)
و متاسفانه نماد کلا آلت بازی شده .
واقعا متاسفام برای ای نماد و کشورمون کمه با این روش اقدام به کاسبی کرده است ! الان هم شاهد اون هستیم که عده بسیاری از افراد نماد دار کلاهبردار هستند .
جالب تر هم اینکه حتی زورشون میاد ایمیل ارسال میکنی پاسخ بدن یا زنگ میزنی صحبت کنند !!!!!!!! این یعنی چی ؟ من اینو نمیفهمم بخدا !!!
حرفاتون صحیح هست منم نماد رو قبول ندارم اما چیزی که هست به دلایلی (نیاز به درگاه و ... ندارم + ۸۰ تا ۹۰درصد کاربرام هم با نماد نداشتن هیچ مشکلی ندارن ) قصد گرفتن نماد دارم.

xphost
June 26th, 2015, 16:40
دقیقا همون جریانی که ما کلی گزارش دادیم به خودشون زحمت نمیدن نگاه کنند ببینند کی کلاه بردار
کلاه بردار میشناسم نماد داشت پول مردم رو گرفت خورد رفت هیچ کسم نگفت چی شد

mgtco
June 26th, 2015, 16:41
تا اونجایی که من پرسیدم برای سایت جدید فقط سایت رو بررسی می کنند، چون خود شما یکبار مدارک فرستادید .

websazha
June 26th, 2015, 16:43
با برنامه نویسی میشه کاری کنید که نماد اون یکی سایت داخل این یکی سایت استفاده کنید مردم درست توجه نمی کنند و مشکلی نیست. :)
هیج مشکل قانونی هم نداره.
ولی به هیچ عنوان قبول نمی کنن حتی اگر 2 سایت کپی برابر اصل هم باشند تمام مراحل پر دردسر باید طی بشه 2 سال پیش که برای ما اینطور بود

mgtco
June 26th, 2015, 17:11
با برنامه نویسی میشه کاری کنید که نماد اون یکی سایت داخل این یکی سایت استفاده کنید مردم درست توجه نمی کنند و مشکلی نیست. :)
هیج مشکل قانونی هم نداره.
ولی به هیچ عنوان قبول نمی کنن حتی اگر 2 سایت کپی برابر اصل هم باشند تمام مراحل پر دردسر باید طی بشه 2 سال پیش که برای ما اینطور بود

انقدر ها هم که میگی سخت نیست :d

peymanbandi
June 26th, 2015, 18:14
دوست عزیز قانونا شما مرتکب تخلف می شوید و باید مراحل را مجددا طی نمایید.
پیشنهاد میکنم اینکار رو نکنید و دردسر پروسه دریافت مجدد نماد برای وب سایت دوم رو به جون بخرید.
حتی وجود ایکون نماد در سایت مشکلاتی همراه داره چه برسه به...

velayati
June 27th, 2015, 05:53
باسلام به دوستان

یک سوال داشتم.
درصورتی که دو تا سایت داشته باشیم و نخوایم برای دوتاش نماد بگیریم چه راهی برای نمایش نماد در هردوسایت (فقط یکی نماد داره ) سراغ دارید؟
راهی دارید که مشکل قانونی هم نداشته باشه برامون دردسر نشه؟
چون دردسره برای دو تا سایت نماد بگیریم....
باتشکر از دوستان

با سلام و درود

بهترین راه از نظر بنده :

وقتی تعهد نامه رو پست میکنید تهران - دو دامنه رو وارد کنید .

بعد از اون مشکلتون حل میشه .

و تو هر دو تا سایت نماد دارید ( قانونی و بدون دردسر ) .

موفق باشید .