PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست هاست رایگان

nasserheidary
June 26th, 2015, 16:13
دوستان عزیز بنده نیاز به یک هاست رایگان دارم که حجم 250 مگابایت هم داشته باشه کارم را راه می اندازد فقط می خوام که بخش تنظیمات Cname record هم داشته باشه

jahromweb
June 26th, 2015, 16:16
باسلام
در انجمن چنین مواردی ممنوع هست
همچنین توجه داشته باشید : کسی پول اضافه نداره که سرور بخره بعد هاست رایگان بده اگر باشه بیشتر جنبه تبلیغاتی داره... با ۲۰ تومن هم میشه هاست خرید شما که حاضر به خرج کردن ماهی ۲ هزار تومن برای سایت خودتون نیستند توقع نداشته باشید که سرویس دهنده هم اطلاعات شما براش ارزشی داشته باشه...
بازم هرجور دوست دارید.
موفق باشید

xphost
June 26th, 2015, 16:23
خلاف قوانین هستش هاست رایگان

nasserheidary
June 26th, 2015, 16:31
من برای تست اسکریپت می خوام وگرنه هاست سایتم را از نت افراز دارم که بهترین هاست هستش
ضمناً من نگفتم کسی بره هاست بخره بیاد رایگان به من بده . وقتی یک اسکریپت را روی هاستی نصب می کنی و به مشکل بر می خوری باید هاستت رو عوض کنی و بالاخره تا یک هاست مناسب پیدا کنی مجبوری چندین هاست عوض کنی تا ببینی مشخصات کدام هاست با نیازهای اسکریپت شما تطابق دارد و بعد اقدام به خرید کنی الکی که نمیشه به هر هاستی که جلوی رویت سبز بشه یک 20 تومنی بدی بعد بگی ماهی 2 تومن که چیزی نیست . همین ها جمع میشن یک مبلغ زیادی میشن.

- - - Updated - - -

بهر حال از اینکه خلاف قوانین این انجمن پستی گذاشته ام معذرت می خواهم.
یا علی

jahromweb
June 26th, 2015, 16:34
یک تاپیک جدید بزنید به عنوان هاست با تست رایگان دو روزه.
ممکن هست همکارا بهتون ۲ روز تست بدن اگر اوکی بود پرداخت کنید .
موفق باشید

xphost
June 26th, 2015, 16:34
دوست عزیزم
شما اگر هاست جهت تست میخوای میتونی درخواست بدی
هم آفر ارائه میشه هم مدت زمانی رو همکارا بسته به سیاست کاریشوون تست بهتون میدن

mohebali
June 26th, 2015, 21:46
میتونید سرویس بخرید و از سرویس گارانتی بازگشت وجه بی قید و شرط پردیس استفاده کنید.

hostorder
June 27th, 2015, 01:00
خوب از نت افراز راضی هست خوب رو همون تست کن

hamra
June 27th, 2015, 01:13
روی همان هاستتان تست کنید روی ساب دامینش !
به هر حال درخواست رایگانی ممنوع هست .

farmanrava
June 27th, 2015, 17:07
دیگه کسی نیست که بفرمایند خلاف قوانین و ممنون هستش ؟
دوستان فهمیدن که خلاف قوانین هستش ... نیازی نیست تک تک بهشون بگید ! این جور پست ها میشه اسپم ...

خلاف قوانین هستش درست ، شما هم جواب ندید تایپیک میره پایین !

temkade.com
June 28th, 2015, 09:50
من فگر میکردم خودمون .....

نگو دوستانی هستن از ورزشگاه خارجن....

طرف میگه هاست رایگان میخوام طرف اومده بزور داره تاپیک اسپم میده که بیا هاست بخر بابا نمیخوای هاست رایگان بدی قصه خاله خرسه چیه...

یکی اومده میگه بیا هاست بخر بعد پولتو بگیر یکی دیگه میگه مردم بیکارن....

اصلا تاپیک به اجبار دادن هاست نبود درخواست دادن هاست بود که طرف جوری اومده کامنت میذاره انگار این بابا ارث خواسته 8-}

aligoli
June 28th, 2015, 13:36
دوستان عزیز بنده نیاز به یک هاست رایگان دارم که حجم 250 مگابایت هم داشته باشه کارم را راه می اندازد فقط می خوام که بخش تنظیمات Cname record هم داشته باشه

GE-DH-2 - فضا : 200 مگابایت - پهنای باند : 12000 مگابایت
Control panel : Directadmin | Ftp:3 | Database:2 | Park Domain:3 | Addon Domain:0 | بقیه امکانات : نامحدود

سبد خرید - سفارش میزبانی وب لینوکس آلمان (http://www.my.hezarnevis.ir/cart.php?gid=63)