PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در ثبت نام دیتاسنتر

demonvictor
June 26th, 2015, 11:34
عرض سلام و خسته نباشید

من توی سایت دیتاسنتر هتزنر کشور آلمان ثبت نام کردم ولی وقتی که میخوام لاگین کنم با خطایی که توی تصویری که براتون گذاشتم مواجه میشم.
نزدیک به دوروز پیش ثبت نام کردم.
http://8pic.ir/images/d8y99r211swtm9xxizwb.png

ممنون میشم که بگین مشکل از کجا میتونه باشه.
هیچ ایمیلی هم ارسال نشده در این رابطه تو این دوروز.

yourhosting
June 26th, 2015, 11:37
صبر کنید اکانتتون تایید بشه توسط هتزنر

company_hosting
June 26th, 2015, 11:43
عرض سلام و خسته نباشید

من توی سایت دیتاسنتر هتزنر کشور آلمان ثبت نام کردم ولی وقتی که میخوام لاگین کنم با خطایی که توی تصویری که براتون گذاشتم مواجه میشم.
نزدیک به دوروز پیش ثبت نام کردم.
http://8pic.ir/images/d8y99r211swtm9xxizwb.png

ممنون میشم که بگین مشکل از کجا میتونه باشه.
هیچ ایمیلی هم ارسال نشده در این رابطه تو این دوروز.

سلام

با توجه به صحبت های دیگران

اگر مشخصات شما برای ایران هست تایید نمیشود

زمان تایید مدارک همیشه کمتر از 4 ساعت انجام میشد در گذشته نه این که 2 روز بگذرد

موفق باشید

se7en-host
June 26th, 2015, 13:18
دیتاسنتر هتزنر جدیدا به ایرانیان گیر میدهد و اکانت را فعال نمی کند

demonvictor
June 26th, 2015, 23:19
خب الآن برای ثبت نام تو دیتاسنتر هتزنر ، شما چه راهی رو پیشنهاد میکنین؟
الان اینهایی که در ایران هستن ولی باز هم مستقیم با هتزنر ارتباط دارن ، جریانشون چیه؟
اگه اطلاعات فیک وارد کنم چه اتفاقی میفته؟
اگه بخوام اطلاعات یه کشور دیگه رو بزنم بقیه اطلاعات مثل تلفن تماس یا پستال کد و چیزای دیگه رو چطوری وارد کنم؟

se7en-host
June 27th, 2015, 01:29
الان اینهایی که در ایران هستن ولی باز هم مستقیم با هتزنر ارتباط دارن ، جریانشون چیه؟
اگه بخوام اطلاعات یه کشور دیگه رو بزنم بقیه اطلاعات مثل تلفن تماس یا پستال کد و چیزای دیگه رو چطوری وارد کنم؟
از شما پاسپورت یا مدرک دیگه برای تایید حساب کاربری شما درخوسات می کنند در هر صورت

BazPardakht.Com
June 27th, 2015, 02:02

پیشنهاد می دم که بدید پیمنت 24 براتون با مشخصات واقعی امارات ثبت نام کنن
مشکلی هم براتون پیش نمیاد
فقط زمانی که می خواید به اکانت لوگین کنید حتما با vps ویندوز خارج از ایران لوگین کنید با وی پی ان هم جدیدا شنیدم متوجه می شن

demonvictor
June 27th, 2015, 10:09
اگه پیمنت 24 برامون ثبت نام کنه ، بعدا مشکلی پیش نمیاد؟
ضمنا مطمعن هستین که این کار رو برای ما میکنن؟
بعد مگه با اطلاعت امارات ، ثبت نام نمیکنن ؟ اگه مثلا ما با سرور مجازی آلمان لاگین کنیم و بعد اینا چک کنن و ببینن که مشخصات برای امارات هستش آیا مشکوک نمیشن؟

Yas-Host
June 27th, 2015, 10:18
اگه پیمنت 24 برامون ثبت نام کنه ، بعدا مشکلی پیش نمیاد؟
ضمنا مطمعن هستین که این کار رو برای ما میکنن؟
بعد مگه با اطلاعت امارات ، ثبت نام نمیکنن ؟ اگه مثلا ما با سرور مجازی آلمان لاگین کنیم و بعد اینا چک کنن و ببینن که مشخصات برای امارات هستش آیا مشکوک نمیشن؟

بله توسط آنها قابل انجام می باشد.

xmohammadx
June 27th, 2015, 10:29
بله توسط آنها قابل انجام می باشد.
بعد باید خودشون پرداخت هارو برامون انجام بدن یا خودمون هم می تونیم

Yas-Host
June 27th, 2015, 10:31
بعد باید خودشون پرداخت هارو برامون انجام بدن یا خودمون هم می تونیم

آقای شهیدی و باقی همکاراشون افراد متخصصی در این زمینه هستند اما گران فروش :دی.

بله شما هم می تونید اما سورس معتبر و حساب معتبر داشته باشید.

demonvictor
June 28th, 2015, 00:35
جایی رو میشناسین که این حرکت رو برای من با قیمت مناسبی اوکی کنه ؟الآن شما بعنوان مثال خودتون به چه شکل این حرکت رو میزنین؟
شما پیشنهاد میکنین که برای اینکه به صرفه بشه برام نسبت به پرداخت هزینه های ایرنی چیه؟همون رو بهم پیشنهاد بدین.ممنون
ممنون

wenhost
June 28th, 2015, 00:38
با سلام هیچ مشکلی با ایران نیست
دوستان جو الکی ندن
پس از ثبت نام با ایمیل هتزنر در تماس باشید
بگید میخوام حسابم رو فعال کنم
درخواست پاسپورت میکنن
میفرستید تایید میشه تمام
هیچ مشکلی با ایرانی ندارند

demonvictor
June 29th, 2015, 23:49
با سلام هیچ مشکلی با ایران نیست
دوستان جو الکی ندن
پس از ثبت نام با ایمیل هتزنر در تماس باشید
بگید میخوام حسابم رو فعال کنم
درخواست پاسپورت میکنن
میفرستید تایید میشه تمام
هیچ مشکلی با ایرانی ندارند
خب داستان سره اینه که من پاسپورت ندارم دیگه

- - - Updated - - -

اقا من الان پاسپورت ندارم ، چیکار باید بکنم؟

company_hosting
June 30th, 2015, 00:07
سلام

دلیل نخریدن شما از همکاران چیست ؟

demonvictor
June 30th, 2015, 23:42
من خودم میخوام ارایه دهنده باشم و مستقیم با دیتاسنتر کار کنم.
الان چطور میشه اکانت فیک ایجاد کرد بعدش؟
اگه پاسپورت نداشته باشم راه قانونیش چیه؟

RoobinaServer
June 30th, 2015, 23:44
من خودم میخوام ارایه دهنده باشم و مستقیم با دیتاسنتر کار کنم.
الان چطور میشه اکانت فیک ایجاد کرد بعدش؟
اگه پاسپورت نداشته باشم راه قانونیش چیه؟

خب چرا نمیرید پاسپورت بگیرید ؟ بدون پاسپورت که نمیشه.

مگر نهایتش اینه که یکی از دوستاتون که پاسپورت داره با پاسپورت آن اکانت به نام دوستتان بسازید و استفاده کنید اما اگر میخواهید به نام خودتان باشد خب پاسپورت بگیرید.

باتشکر

wenhost
July 1st, 2015, 00:17
پاسپورت الزامی یا با نام یکی از اشنایانتون باز کنید
اینم بگم خرید مستقیم مشکلاتی هم داره
از جمله رسیدگی به ابیوز ها..
نصب و کانفیگ اولیه سرور و...

BazPardakht.Com
July 1st, 2015, 00:55
خب چرا نمیرید پاسپورت بگیرید ؟ بدون پاسپورت که نمیشه.

مگر نهایتش اینه که یکی از دوستاتون که پاسپورت داره با پاسپورت آن اکانت به نام دوستتان بسازید و استفاده کنید اما اگر میخواهید به نام خودتان باشد خب پاسپورت بگیرید.

باتشکر

اقای سجادیه موردی که هست اگه فردا روزی مشکلی در دیتاسنتر با اون اکانت پیش بیاد چون صاحب اون اکانت پاسپورت ارسال کردن براش مشکل ساز میشه
حتی برای خارج شدن از کشور زمانی که به کشور مقصد برسید براتون مشکل ساز میشه

RoobinaServer
July 1st, 2015, 01:06
اقای سجادیه موردی که هست اگه فردا روزی مشکلی در دیتاسنتر با اون اکانت پیش بیاد چون صاحب اون اکانت پاسپورت ارسال کردن براش مشکل ساز میشه
حتی برای خارج شدن از کشور زمانی که به کشور مقصد برسید براتون مشکل ساز میشه

100%

اما کاربر دنبال راه های ساخت پنل هستند و نه ضرر و زیان های آن و ساخت پنل با پاسپورت دوستان و آشنایانشان نیز یکی از همین راه ها هست چون ایشون پاسپورت ندارند.

طبیعتا کسی که قرار هست به ایشون کمک کند و پاسپورت بدهد وی خودش میداند که ساخت پنل به نام آن یعنی مسئولیت کل پنل به نام صاحب پاسپورت هست.

باتشکر

parsfa-seller
July 1st, 2015, 01:59
با شناسنامه ترجمه شده هم میتونید برید داد گستری با پرداخت مبلغ 19800 تومان شناسنامه رو ترجمه و ارسال کنید و ازشون بخواید آدرستون هم در اون بزنن که میزنن(تقریبا ترکیبی از شناسنامه و کارت ملیه و 100% دیتا سنتر قبول میکنه اما بعید میدونم با طلاعاتی که تائید نشده اید حتی پاسبور هم بگیرید تائید کنن کلا میرید بلک لیست چون اونا فکر میکنن شما زمان خریدیدن که مدارک فیک بدین و در غیره اینصورت چه دلیلی داره این همه تاخیر بدین؟
پ.ن: یا سربازی نرفتین یا زیر 18 ؟ بهتره بنام پدر و یا افرادی که بعید میدونید برن خارج بگیرید بهرحال فکر اواقبش هم باشید. فقط این نیست. پرداخت ارزی ابیوز و تسلط به زبان خارجه و...

demonvictor
July 3rd, 2015, 20:46
خب مگه برای خارج رفتن در چه صورتی مشکل پیش میاد؟یعنی اگه چه اتفاقی بیفته دیگه نمیتونم برم آلمان و از این مشکلات؟

BazPardakht.Com
July 3rd, 2015, 23:02
خب مگه برای خارج رفتن در چه صورتی مشکل پیش میاد؟یعنی اگه چه اتفاقی بیفته دیگه نمیتونم برم آلمان و از این مشکلات؟
فقط رفتن به آلمان نیست
شما زمانی که مشکلات مخصوصا مالی و ... داشته باشید از ورود به اون کشور منع میشید
البته فقط به اون کشور نه بلکه به خیلی از کشور های دیگه
سیستم های ورودی یا گمرکی و یا هر چیزی که لب مرز هر کشور ایست بازرسی دارن و از طریق پاسپورت اطلاعات رو چک می کنن چون به یه سیستم جهانی متصل هستن و از طریق اطلاعات پاسپورت
استعلام آنلاین اون شخص رو میگیرن و احتمال هم داره شرکت هتزنر شکایتی کرده باشه به پلیس بین الملل به همین دلیل مشکلات احتمالی خیلی زیادی وجود داره که پیش میاره
ولی در هر صورت عقل سالم هیچ وقت اجازه نمی ده که شخصی برای خودش مشکلی به وجود بیاره که فردا دامن گیرش بشه

demonvictor
July 4th, 2015, 00:56
خب یعنی فقط در صورتی که من بدهی مالی به هتزنر داشته باشم این اتفاق میفته دیگه.اگه مثلا یه ابیوز برای من ارسال بشه و حالا بخاطر بی تجربگی نتونم اوکی اش کنم و یه ای پی من مثلا مسدود بشه یا حالا هرچیز دیگه ای که مشکلی برام پیش نمیادش که.درسته>؟

BazPardakht.Com
July 4th, 2015, 01:22
خب یعنی فقط در صورتی که من بدهی مالی به هتزنر داشته باشم این اتفاق میفته دیگه.اگه مثلا یه ابیوز برای من ارسال بشه و حالا بخاطر بی تجربگی نتونم اوکی اش کنم و یه ای پی من مثلا مسدود بشه یا حالا هرچیز دیگه ای که مشکلی برام پیش نمیادش که.درسته>؟

فکر نمی کنم برای همچین چیزی بخوان شکایت کنن
چون روزانه خیلی زیاد دستشون ابیوز میرسه که بخوان برای هر کدومشون اقدام کنن شما فکر کنید چه اتفاقی می افته
اصولا شکایت ها شامل چند تا چیز میشه که خودتون هم حتما خبر دارید

1- کلاه برداری (چه از نظر پول هکی و چه از نظر بدهکاری و البته بدهکاری کوچیک نه باید بدهکاری بالایی داشته باشید)
2- سو استفاده از تجهیزاتی که در اختیارتون می زارن ( هک و فیشینگ و هر کاری که قابل جبران ناپذیر باشه)
3- استفاده از تجهیزات دیتاسنتر جهت جاسوسی
4- و هر نوع فعالیتی که به این دیتاسنتر ضرر و زیان برسانید و سعی در بردن زیر سوال این دیتاسنتر بکنید

demonvictor
July 5th, 2015, 19:52
با شناسنامه ترجمه شده هم میتونید برید داد گستری با پرداخت مبلغ 19800 تومان شناسنامه رو ترجمه و ارسال کنید و ازشون بخواید آدرستون هم در اون بزنن که میزنن(تقریبا ترکیبی از شناسنامه و کارت ملیه و 100% دیتا سنتر قبول میکنه اما بعید میدونم با طلاعاتی که تائید نشده اید حتی پاسبور هم بگیرید تائید کنن کلا میرید بلک لیست چون اونا فکر میکنن شما زمان خریدیدن که مدارک فیک بدین و در غیره اینصورت چه دلیلی داره این همه تاخیر بدین؟
پ.ن: یا سربازی نرفتین یا زیر 18 ؟ بهتره بنام پدر و یا افرادی که بعید میدونید برن خارج بگیرید بهرحال فکر اواقبش هم باشید. فقط این نیست. پرداخت ارزی ابیوز و تسلط به زبان خارجه و...

خب الان من با شناسنامه ی یه نفر که هیچ مشکل خدمتی و هیچ مشکل سنی نداشته باشه ، اون رو باید ببرم و بدم به دادگستری و اون رو ترجمه اش کنه.اما بگم به آلمانی ترجمه اش کنه یا انگلیسی؟و بعد از ترجمه ، به من دقیقا چه چیزی میدن؟یه برگ کاغذ که توش اطلاعات داره و یا من باید چطوری اون شناسنامه ی ترجمه شده رو برای هتزنر بفرستم و ازش توی ثبت نام استفاده کنم؟

starting
July 6th, 2015, 00:49
خب الان من با شناسنامه ی یه نفر که هیچ مشکل خدمتی و هیچ مشکل سنی نداشته باشه ، اون رو باید ببرم و بدم به دادگستری و اون رو ترجمه اش کنه.اما بگم به آلمانی ترجمه اش کنه یا انگلیسی؟و بعد از ترجمه ، به من دقیقا چه چیزی میدن؟یه برگ کاغذ که توش اطلاعات داره و یا من باید چطوری اون شناسنامه ی ترجمه شده رو برای هتزنر بفرستم و ازش توی ثبت نام استفاده کنم؟
بالای 18 سال باید باشند و فقط به انگلیسی ترجمه میشه که همونم کافیه.

demonvictor
July 12th, 2015, 11:05
بالای 18 سال باید باشند و فقط به انگلیسی ترجمه میشه که همونم کافیه.

خب بعد من از اون شناسنامه باید به چه صورت برای ثبت نام توی دیتاسنتر ازش استفاده کنم؟

starting
July 13th, 2015, 01:17
خب بعد من از اون شناسنامه باید به چه صورت برای ثبت نام توی دیتاسنتر ازش استفاده کنم؟
سفارش ثبت میکنید
خودشون ایمیل میدن و مدرک میخوان ارسال میکنید + توصیه میشه حتما یک قبض آبی برقی ترجمه شده هم ارسال کنید.