PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : افتتاح حساب بانكي بين المللي - درخواست راهنمايي

softestan
June 26th, 2015, 00:44
سلام دوستان

من ميخوام يه شماره حساب بين المللي داشته باشم كه يه سري افراد از ( عربستان - امارات - قطر و كويت و ... ) بيشتر كشورهاي عربي
به حسابم پول واريز كنند ...

حالا نميدونم مستركارت و ويزا و ... اين كارتهايي كه دوستان دارن ميفروشن
فقط ما ميتونيم خريد كنيم؟
يعني نميشه كسي به حساب پول واريز كنه از اون طرف ؟

كلا من وارد نيستم
يه توضيحي بدين ممنون ميشم
چه كارتي براي بنده مناسب هستش ...
چقدر هزينه داره و چه سايتي اطميناني هست و ميشه بهش اعتماد كرد كه واسمون انجام بده اين كار رو؟

مثلا پارسي نيك نوشته بود افتتاح حساب بانكي آمريكايي ولي خدماتش در دسترش نبود ...
اصلا براي كسايي كه از كشورهاي عربي ميخوان پول واريز كنن اين حساب آمريكايي مشكلي نداره؟

راستي بايد يه جوري باشه كه از طريق اينترنت بتونن واريز كنن ... اين خيلي مهمه
تشكر

company_hosting
June 26th, 2015, 02:18
باسلام

اگز میخواهید واریز انلاین داشته باشید باید شرکت ثبت کنید در دبی/قطر و ... و حساب بانکی داشته باشید که این برای شما غیر ممکن هست

حساب شما برای امریکا باشد عربها پول واریز نمکنند ... بنا به دلایلی ....

اگر از این کشورها واریز داشته باشید و این واریز ها حقوق شما باشد یا دستمزد کارها یا پروژهای شما باشد میتوانیم از شما ارزتان را خرید کنیم و انها به حساب ما واریز کنند

با تشکر

besthosti.com
June 26th, 2015, 02:43
با سلام
شما ميتونيد از كشور مالزي حساب باز كنيد. مشتر و ويزا زياد تفاوت نداره.
ولي در صورت تياز ميتونم براي شما در سوئد حساب باز كنم. در صورت نياز با بنده در تماس باشيد.

openz
June 26th, 2015, 03:05
دوسته عزیز چرا حساب بانکی؟
برای سایتتون میخاید؟
اگه واریز انلاین میخاید بهتره که رو مرچنت paypal,bitcoin,webmoney کار کنید
اگر کشور های عربی براتون مهمن از cashu استفاده کنید چون این سیستم برای عرب ها خیلی شناخته شده هست.

softestan
June 26th, 2015, 15:21
دوسته عزیز چرا حساب بانکی؟
برای سایتتون میخاید؟
اگه واریز انلاین میخاید بهتره که رو مرچنت paypal,bitcoin,webmoney کار کنید
اگر کشور های عربی براتون مهمن از cashu استفاده کنید چون این سیستم برای عرب ها خیلی شناخته شده هست.

با سلام
دقيقا
ميخوام يه سايت طراحي كنم به زبان عربي
بعد يه قسمت پرداخت آنلاين داشته باشم !
مث سايت هاي خودمون ...
حالا شايد از تركيه و ... پول واريز كردن
ولي بيشتر عرب ها مد نظر هستش ...

خب من زياد از وب ماني و پي پال و ... سر در نميارم
ولي ديروز يه آموزش ديدم ( افتتاح حساب در پي پال )
بعد تو همين پي پال يه قسمت داشت كه بايد اطلاعات مستر كارت يا ويزا كارتمون رو وارد ميكرديم !
خب ما كه مستر و ويزا كارت نداريم نميتونيم حساب باز كنيم در وب ماني و پي پال و ...؟

بعد از اينا كدوم يكي بهتر هستش؟

بعد از اينكه مثلا پولي واريز كردن و خواستيم برداشت انجام بديم كه فكر كنم تو نت زيادن كسايي كه اين پول ها رو به ريال تبديل كنن و به حساب بانكي ما در ايران واريز كنن نه؟

openz
June 26th, 2015, 15:35
با سلام
دقيقا
مث سايت هاي خودمون ...

بعد تو همين پي پال يه قسمت داشت كه بايد اطلاعات مستر كارت يا ويزا كارتمون رو وارد ميكرديم !
خب ما كه مستر و ويزا كارت نداريم نميتونيم حساب باز كنيم در وب ماني و پي پال و ...؟

بعد از اينكه مثلا پولي واريز كردن و خواستيم برداشت انجام بديم كه فكر كنم تو نت زيادن كسايي كه اين پول ها رو به ريال تبديل كنن و به حساب بانكي ما در ايران واريز كنن نه؟

اگه قصد داری با paypal کار کنی و قبلا هم باهاش کار نکردی پیشنهاد میکنم الان برای بیزینست استفاده نکن چون pp یه سیستم امریکاییه و بسیار حساس نسبت به ایرانی ها و کلا خاورمیانه. یه چند وقت روش تحقیق کن بعد برو سراغش اگه خوشت اومد یه حساب بیزینس یا پریمر توش بساز و وریفایش کن بعد api رو بگیر و بنداز رو سایتت.

سیستم وب مانی که روسی هست و تو ایران بسیار کاربرد داره و سه سوت نقد میشه و نیازی هم به کردیت کارت نداری کافیه یه حساب بسازی بعد بتونی پاسپورت merchant رو بگیری ازش و بندازی تو سایتت
cashu هم یه سیستمه عربیه که تو ایران خریدار داره اما نرخش بالا نیس.
در حال حاضر پیشنهاد میکنم از بیت کوین استفاده کن که هیچی نیاز نداره(نه مدرکی نه کردیت کارتی و نه هیچی) و تو ایران هم خوب خرید و فروش میشه.
پیشنهاد میکنم فردا اول وقت یه تماس با payment24 بگیر و ازشون مشاوره بخا اونا خوب راهنماییت میکنن

Meistero
June 26th, 2015, 15:57
اول صبر کن مذاکرات اتمی در چند روز آینده به نتیجه برسه سپس تصمیم بگیر.اگر به نتیجه برسه (که میرسه) شرایط خیلی بهتر خواهد شد!

openz
June 26th, 2015, 16:26
قبل از تحریم ها هم کار کردن با پی پال سخت بود اما بهرحال با ازادی تحریم ها ما راحتتر میتونیم اکانت بسازیم و اونو وریفای کنیم و برداشت کنیم

mhiizadi
June 26th, 2015, 21:15
با سلام
دقيقا
مث سايت هاي خودمون ...

وب مانی و پی پال گزینه های خوبی هستن ولی پی پال بهتره.

اول صبر کن مذاکرات اتمی در چند روز آینده به نتیجه برسه سپس تصمیم بگیر.اگر به نتیجه برسه (که میرسه) شرایط خیلی بهتر خواهد شد!
:) میرسه ؟