PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرداخت هزینه ی دیتاسنتر

demonvictor
June 25th, 2015, 14:33
عرض سلام و خسته نباشید

اقا من الان اگه بخوام از هتزنر شخصا یه سرورمجازی بگیرم ، باید به یوروپرداخت کنم پولش رو.
از چه راه هایی میتونم اینکارو کنم؟

نه ویزاکارت و نه کریدیت کارت و از این چیزا هم ندارم.

ایا میتونم از سایت هایی مثل payment24 استفاده کنم؟
بعد اگه مستقیم یه سرویس رو اینطوری از خود دیتاسنتر خریداری کنم بهتره یا اینکه با واسطه شرکت های ایرانی تهیه اش کنم بهتره؟
کاری هم با پشتیبانی ندارما.از نظر هزینه ای میگم که با واسطه تهیه کنم بهتره یا مستقیم با استفاده از این سایتا.

Kifer
June 25th, 2015, 14:36
عرض سلام و خسته نباشید

اقا من الان اگه بخوام از هتزنر شخصا یه سرورمجازی بگیرم ، باید به یوروپرداخت کنم پولش رو.

بعد اگه مستقیم یه سرویس رو اینطوری از خود دیتاسنتر خریداری کنم بهتره یا اینکه با واسطه شرکت های ایرانی تهیه اش کنم بهتره؟
کاری هم با پشتیبانی ندارما.از نظر هزینه ای میگم که با واسطه تهیه کنم بهتره یا مستقیم با استفاده از این سایتا.

جناب خرید مستقیم از دیتاسنتر نیاز به علم کافی دارد.
درصورتی که مدارک شما ناقص باشد، سرور شما بدون هیچ اطلاعی مسدود و یا حذف میگردد.
بهتر است از یک شرکت معتبر ایرانی تهیه فرمایید.

company_hosting
June 25th, 2015, 14:45
عرض سلام و خسته نباشید

سلام

خرید مستقیم خوب هست اما در صورتی که تمام جوانب کار بسنجید
پرداخت های شما بهموقع باشه و از نظر دانش برای برطرف سازی های ابیوزها و مشکلات سرویس نیاز به دانش و بلد بودن زبان میباشد
شما با برسی دقیق و کامل میتوانید یک سریوس دهنده خوب پیداکنید از همکاران و فروشنده های عزیز دیگر

و همیشه مستقیم کار کردن به معنی راحت و امنیت نیست
موفق باشید

demonvictor
June 26th, 2015, 11:25
واقعا ممنونم از راهنمایی هاتون.
معمولا برای خرید از دیتاسنتر های خارجی مثل هتزنر ، اگه من بخوام از اینها خرید کنم ، نیاز به داشتن چه دانشی هستش علاوه بر برطرف کردن ابیوز هایی که میاد؟

company_hosting
June 26th, 2015, 11:41
سلام

برای خرید ویپی اس نیزا خاصی نیست

اما سرور بخواهید خیلی چیز ها نیاز هست
بستن پرتهای مخرب و ...
جلوگیری از اتک نشدن و....
دیداس نکردن دیگران ....

demonvictor
June 26th, 2015, 23:21
خب الآن من سروراختصاصی رو سفارش بدم بعنوان مثال وی ام ویر باشه و من روش یه مجازی سازی کنم و سرورمجازی لینوکس بالا بیارم.باید اون سرورمجازی لینوکس رو کانفیگش کنم دیگه درسته؟خب معمولا این کانفیگ ها دیگه جزو وظیفه ی مشتری هستش.الآن مثلا من اگه از شما یه سرورمجازی لینوکس با کنترل پنل سی پنل از شما بگیرم ، دیگه باید خودم نزدیک شصت هفتاد تومن بدم و سرورم رو کانفیگ امنیتی کنم دیگه.درسته؟

company_hosting
June 26th, 2015, 23:47
سلام

خب الآن من سروراختصاصی رو سفارش بدم بعنوان مثال وی ام ویر باشه و من روش یه مجازی سازی کنم و سرورمجازی لینوکس بالا بیارم.باید اون سرورمجازی لینوکس رو کانفیگش کنم دیگه درسته؟

بله

خب معمولا این کانفیگ ها دیگه جزو وظیفه ی مشتری هستش.الآن مثلا من اگه از شما یه سرورمجازی لینوکس با کنترل پنل سی پنل از شما بگیرم ، دیگه باید خودم نزدیک شصت هفتاد تومن بدم و سرورم رو کانفیگ امنیتی کنم دیگه.درسته؟

بله

این موارد اولیه هست که باید انجام شود
دروصرت ابیوز امدن باید سریعا برسی کنید و اطلاع بدهید به دیتاسنتر

و .... یکی از عوامل خیلیی مهم

بلد بودن زبان انگلیسی هست

spsgorgan
June 27th, 2015, 00:00
دوست من اگر توانایی کل کل کردن با سرور و تعهد کافی برای مدیریت سرور دارید بسم الله، بالاخره همه از یجا شروع کردن.اما اگر احساس می کنید هنوز آماده نیستید از عزیز دیگری مشاوره بگیرید تا حداقل 2 ماه دیگه تاپیک شکایت از شما رو نبینیم اینجا !
در هر 2 صورت موفق باشید.

se7en-host
June 27th, 2015, 01:27
عزیز نیاز به دانش کافی دارد برای کانفیگ و حل مشکلات از جمله ابیوز

parsfa-seller
June 27th, 2015, 03:16
لپ مطلب دوستان:
1.ابیوز خبر نمیده کی میخواد بیاد پس اگر نمیتونی هر روز انلاین باشی بیخیالش شو
2.باید سر وقت پول سرور رو تامین کنی و تامین کننده باید معتبر باشه و چون معتبر قیمت بالا میگیره برای مبالغ کم پس ببین برات میصرفه؟در کل برنامت چیه یکی 2 سرور یا ....
3.عین همین سازمان محترم ف..ی..ل.ت..ر..ی..ن..گ خودمونه پیام میاد باید حذف کنی و بگی حذف کردم .ممکنه کلا جبارسینگت کنن و مجبور بش از جبار سینگی درش بیاری ممکنه .....
آیا توان انجام هر 3 گزینه رو بتنهائی داری؟ و یا میتونی نیروی مرتبط بگیری کمکت کنه
برو که باید بری مستقیم بخری