PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : از کجا بخرم؟ سرور مجازی ارزان است. محل س***ت در ایران است. برای شبکه اختصاصی مجازی؟

gwert
August 31st, 2010, 11:43
روز به خیر! از کجا بخرم؟ سرور مجازی ارزان قیمت میباشد. محل س Location ت در ایران است. برای شبکه اختصاصی مجازی. با تشکر

gwert
August 31st, 2010, 12:10
من می خواهم به خرید یک سرور مجازی است ، که در ایران واقع شده است.

delta
August 31st, 2010, 12:15
روز به خیر! از کجا بخرم؟ سرور مجازی ارزان قیمت میباشد. محل س Location ت در ایران است. برای شبکه اختصاصی مجازی. با تشکر

دو حالت داره:

1 : متن تلگراف بود!!!
2 : ایشون ایرانی نیستند و از گوگل ترانس استفاده کرده اند...

---------- Post added at 12:15 PM ---------- Previous post was at 12:12 PM ----------

Where is your country gwert ?

mohsen1
August 31st, 2010, 12:20
فکر کنم خارجی هستند و از گوگل ترنسلیت استفاده می کنن.!

---------- Post added at 12:20 PM ---------- Previous post was at 12:18 PM ----------

Can You Speack English?

parsianec
August 31st, 2010, 12:21
what is your country ?

gwert
August 31st, 2010, 12:25
در حال حاضر استفاده کنم sokcs آلمان است. من از روسیه هستم. با استفاده از تبدیل translate.google. من عذر خواهی که :)

---------- Post added at 11:25 AM ---------- Previous post was at 11:21 AM ----------

مناسب زبان انگلیسی و آلمانی ، بیش از حد ، صحبت نمی کنم... : (

gwert
August 31st, 2010, 12:29
I want to buy a VPS, Location Iran. for my virtual privat network win server

1eng.ir
August 31st, 2010, 12:32
Windows or Linux ?

gwert
August 31st, 2010, 12:50
داشته باشید طرف از کشور وارز امده قانونی بخره.بعد ماها بلند میشیم میریم از آنا بگیریم... :d
هر کی روسیش فول هست جواب عزیز رو بده...

Naturally I wanted anonymity:). there were occasions when the U.S. or Europe have come requests for users in the server? What happened then? :).

طبیعتا من باید ناشناس :). میآمد که آمریکا یا اروپا آمده اند درخواست شده برای کاربران در سرور وجود دارد؟ چه آن موقع رخ داد؟ :).

Ali-718
August 31st, 2010, 12:55
دیگه ضایع بازی در نیارید :d

می فرمایند سرور مجازی برای راه اندازی چیز پی چیز میخواند از ایران بگیرند ( ویندوز )

1eng.ir
August 31st, 2010, 13:01
دیگه ضایع بازی در نیارید :d

می فرمایند سرور مجازی برای راه اندازی چیز پی چیز میخواند از ایران بگیرند ( ویندوز )

ضایع بازی در نیار ;)
وی p ان رو لینوکس هم میشه راه انداخت :)

gwert
August 31st, 2010, 13:47
لینوکس نیز امکان پذیر است. :)

vPsPersia.COM
August 31st, 2010, 14:01
Hello

why you need iranian VPS , ? iran has been blocked by many datacenters specially USA .

better way is buy VPS from different country such as germany , uk , france and etc

i'm suggest you don't use IRAN VPS because of told you we've blocked too .

Best Regards

asrhosting
August 31st, 2010, 14:41
لینوکس نیز امکان پذیر است. :)

wellcome to wht parsi
خوش آمدید به انجمن ایرانی !

حتما باید سرور جهت v*p/n از ایران باشد ؟
فکر کنم آقای اکبری بتونند کمک تون کنند . ( چقدر این زبان فارسی شیرینه )

gwert
August 31st, 2010, 18:07
Hello

why you need iranian VPS , ? iran has been blocked by many datacenters specially USA .

better way is buy VPS from different country such as germany , uk , france and etc

i'm suggest you don't use IRAN VPS because of told you we've blocked too .

Best Regards
I already have a VPS in Germany and the Netherlands. But I need datacenters, which is not located in Europe and not in the U.S.. And it is better that it was not a friendly country for Europe and the USA! What can you advise me?

gwert
August 31st, 2010, 21:58
Btvnnd اکبری چه کسی است؟ پیدا کنم آن را؟ :) واقعا ، من نیاز به تلاش سرور در فلسطین به جستجو.

srashedian
August 31st, 2010, 22:16
I already have a VPS in Germany and the Netherlands. But I need datacenters, which is not located in Europe and not in the U.S.. And it is better that it was not a friendly country for Europe and the USA! What can you advise me?

Hello dear gwert
If you need an Iranian Data-center, you can choose between these
www.parsonline.net
www.sainasoft.ir
GoldNet Group (http://www.goldnetgroup.com)
These are some of Iranian companies you can check for renting a server or colo a space to host your own server there
But prices are very high here, speed is low, and occasionally they suspend your internet connection in case of political problems

gwert
September 1st, 2010, 01:17
Thanks for the info!

mortezafox
July 27th, 2012, 12:59
سال تولید داخلیه این را جذب بکنیم

sniper000man
July 27th, 2012, 16:54
دوست عزیز اگر مشکل با مشخصات دارین ما مشخصات نمیخوایم هیچ مشخصاتی به شما سرور از فرانشه میدیم بدون اینکه اطلاعاتی از ما بگیریم
I have a problem with our server Franshh profile you'll never have any specifics of how we get information

دوستان عزیز چرا ایشون حتما تاکید کردن ایران با اینکه ایران بلوکه برای تمام کشورها اشتباه نکنم تو یکی از پستاشون فلسطینم ذکر کردن چون این دو کشور تو جهان تروریسم شناخته شدن و به نظر بنده با سرور میخوان کاری کنند که به نام ایران یا فلسطین در بیاد دوستان عزیز دقت و توجه کنید ساده از کنارش رد نشین این قضیه بو داره هر چی باشه ایران کشورمونه بد باشه خوب باشه ما برای سر بندیش میکوشیم و به سربلندیش افتخار میکنیم وجب به وجب خاک ایران سیراب شده از خون جوانانش به نظر بنده دوستان اکگر ایشون میخوان اطلاعاتشون مخفی بمونه خوب یه سرور از کشورهای دیگه بدین به ایشون بدون اینکه اطلاعت بگیرین ازش چرا باید حتما ای پی ایران باشه ایشون بیان موارد استفادشو تو ضیح بدن بدونیم برای چه کاری میخوان اول شاید حساسیت بنده بی مورد باشه اما بد نیست یه توضیحی بدن ؟
But if we allow our server to you please do what you need for Iran to block the IP? And the Iranian Association Avmdyn Vrdtvnv welcome?

ms313
July 27th, 2012, 18:29
2010کجا
2012 کجا ؟1
پ.ن:بیکارید برید المپیک ببنید.

j4b3r
July 27th, 2012, 18:58
دوست عزیز اگر مشکل با مشخصات دارین ما مشخصات نمیخوایم هیچ مشخصاتی به شما سرور از فرانشه میدیم بدون اینکه اطلاعاتی از ما بگیریم
I have a problem with our server Franshh profile you'll never have any specifics of how we get information

دوستان عزیز چرا ایشون حتما تاکید کردن ایران با اینکه ایران بلوکه برای تمام کشورها اشتباه نکنم تو یکی از پستاشون فلسطینم ذکر کردن چون این دو کشور تو جهان تروریسم شناخته شدن و به نظر بنده با سرور میخوان کاری کنند که به نام ایران یا فلسطین در بیاد دوستان عزیز دقت و توجه کنید ساده از کنارش رد نشین این قضیه بو داره هر چی باشه ایران کشورمونه بد باشه خوب باشه ما برای سر بندیش میکوشیم و به سربلندیش افتخار میکنیم وجب به وجب خاک ایران سیراب شده از خون جوانانش به نظر بنده دوستان اکگر ایشون میخوان اطلاعاتشون مخفی بمونه خوب یه سرور از کشورهای دیگه بدین به ایشون بدون اینکه اطلاعت بگیرین ازش چرا باید حتما ای پی ایران باشه ایشون بیان موارد استفادشو تو ضیح بدن بدونیم برای چه کاری میخوان اول شاید حساسیت بنده بی مورد باشه اما بد نیست یه توضیحی بدن ؟
But if we allow our server to you please do what you need for Iran to block the IP? And the Iranian Association Avmdyn Vrdtvnv welcome?

دوست عزیز!!!!
بخون تاپیک رو بعد آفر بده!!!!
خوبی شما؟!!!!

sniper000man
July 27th, 2012, 20:28
دوست عزیز!!!!
بخون تاپیک رو بعد آفر بده!!!!
خوبی شما؟!!!!
دوست عزیز قضد بنده افر نبود لطفا به حرفام دقت کنید بنده هیچ افری ندادم اگه توجه داشته باشی همونطور که عرض کردم گفتم افر بدین براشون گفتم قضیه به نظر من بو داره مشکوکه اخه چرا ایپی ایران که بلوکه یه ذره اگه به خودت زحمت میدادی کامل میخوندی منظورمنو میفهمیدی بنده خوب خوبم فکر کنم شما خوب نیستین

j4b3r
July 27th, 2012, 22:59
دوست عزیز قضد بنده افر نبود لطفا به حرفام دقت کنید بنده هیچ افری ندادم اگه توجه داشته باشی همونطور که عرض کردم گفتم افر بدین براشون گفتم قضیه به نظر من بو داره مشکوکه اخه چرا ایپی ایران که بلوکه یه ذره اگه به خودت زحمت میدادی کامل میخوندی منظورمنو میفهمیدی بنده خوب خوبم فکر کنم شما خوب نیستین

بعد از 2 سال؟ تازه یادت اومد این حرفو بزنی؟
سوتی رو جدیدا اینجوری ماست مالی میکنند؟
اوکی، شما درست میگی!!!

sniper000man
July 28th, 2012, 00:08
بعد از 2 سال؟ تازه یادت اومد این حرفو بزنی؟
سوتی رو جدیدا اینجوری ماست مالی میکنند؟
اوکی، شما درست میگی!!!
اول اینکه دوست عزیز من موقعی که تایپکو دیدم اینو نوشتم قرار نیست که همه پست اول ببینند
دوما سوتی دادم که دادم فکر نکنم به شما ربطی داشته
سوما کافر همه رو به کیش خود پندارد من راست نیگم شما راست میگین رفتارتون خیلی بچگونه است که چی چی ثابت شد شما شدین علامه دهر من شدم حسنی تنبل !

reza*
July 28th, 2012, 00:26
:71:
عزیز 2 سال هست عضو انجمنی
230 تا ارسال داری
:d از شما بعیده
اگه من این کارو میکردم یه چیزی ولی شما ...

sniper000man
July 28th, 2012, 00:36
:71:
عزیز 2 سال هست عضو انجمنی
230 تا ارسال داری
:d از شما بعیده
اگه من این کارو میکردم یه چیزی ولی شما ...
عزیز میشه بگین چی کار کردم اصلا متن منو خوندید؟؟؟

PerSianSerVerS
July 28th, 2012, 08:58
به این سادگی راهنماییش نکنین. این راحت میتونه وارد سایت هایی بشه که برای آی پی های خارج ایران قابل دسترس نیست. مثل بانک ملت که 2 هفتست فقط واسه نت ایران باز میشه یا خیلی جاهای دیگه.

sniper000man
July 28th, 2012, 12:55
به این سادگی راهنماییش نکنین. این راحت میتونه وارد سایت هایی بشه که برای آی پی های خارج ایران قابل دسترس نیست. مثل بانک ملت که 2 هفتست فقط واسه نت ایران باز میشه یا خیلی جاهای دیگه.
دوست عزیز بنده هم همینو عرض کردم مشکوک میزنه اما متسفانه بعضی ها .......

j4b3r
July 28th, 2012, 17:26
خوش بگذره بهتون....
واقعا از مثلا باسابقه ها بعیده....
اون توی این 2 سال هر کاری می خواسته بکنه کرده تا حالا، 2 سال فکر کردین؟ تازه فهمیدین مشکوکه؟!!!!
بعضیا وقتی سوتی میدن خیلی متین عذرخواهی هم میکنن
ولی بعضیا طلب کار هم هستن.
واقعا که.
متاسفم.

poriya_hashie
July 28th, 2012, 17:43
دوست عزیز بنده هم همینو عرض کردم مشکوک میزنه اما متسفانه بعضی ها .......

بنظرتون اگر قرار باشه کاری کنند میاند اینجا اینقدر تابلو جار میزنند؟
تمام کشور ها دارند به شما سرویس میدیدند چه فراسنه امریکا المان و ... یا هر جای دیگه پس اونها هم باید بگن بله چون ایرانیا دارن از سرویس ما استفاده میکنند خبری هست
این چه طرز فکری هست که دارید اخه!!!

reza*
July 28th, 2012, 17:43

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))
پرشین سرور و اسنایپر جان
خودتون رو زدید به کوچه ی علی چپ یا اینکه ...

بابا یارو در سال 2010 اومده گفته از ایران سرور میخوام
حالا شده 2012 شما اومدید میگید مشکوکه ؟
=))=))=))

j4b3r
July 28th, 2012, 17:46
پرشین سرور و اسنایپر جان

=))=))=))

واللا من هم همینو میگم به خدا...
اون وقت دوستان فکرای دیگه می کنند....

PerSianSerVerS
July 29th, 2012, 00:02
پرشین سرور و اسنایپر جان

=))=))=))

آی دلمممممممممممممم =)) :)) =))
وای =))